Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.1.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka ALTP8 BABY GTR 2. ve?er

--- radši to dávam p?edem :-D ---
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2010   #2
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No co napisat...nic som netrenoval, tak som prisiel na server hned po spristupneni. Uz tam ma nemilo prekvapili chlapci z Pe-RT, ktori boli viac na streche ako na kolesach. V ostrej kvalde sa to potvrdilo, nastastie spravodlivost existuje a dostali tresty spolu s ostatnymi skokanmi
V Q som ziskal pre mna prekvapive 11. miesto, R1 sa potom zacal vyvijat velmi dobre, bol som asi 9., urcite by som klesol aj na 10. miesto, ale v 19. kole ma vykopla guma v prvej sikane a bola z toho strecha.
V R2 som isiel z chvosta startoveho pola zasekany za pomalsimi jazdcami, predbiehat som sa bal, tak som postupoval pomaly, po mensej kolizii som zas stratil nejake miesta, ale potom som sa uz prebijal iba vyssie a zdrzal ma az PeterVSP, ktory bol odo mna pomalsi prave v miestach, kde predbiehanie nebolo bezpecne, v 19. kole sa to vsak podarilo a skoncil som na 8. mieste s ktorym som nadmieru spokojny
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2010   #3
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Q: debili z PERT, 1. miesto, slaby cas, ale spokojnost
R1,2: 1. miesto, vikendove tempo adrenalin pri modrych vlajkach... spokojnost
Francek is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2010   #4
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Setup jsem d?lal p?es 200 kol a vyplatilo se, v tréninku p?ed Q jsem zajel skv?lých 1:13,27, takže jsem si docela v??il.

Q: Hr?za a d?s.... Zkraje jsem si zajel zajiš?ovák pod 1:14,5. M?l jsem rozjeto skv?lé kolo, které by možná sta?ilo i na PP (2. mezi?as 43,4), ale RED dost nešikovn? vjel do stopy a já ho elegantn? narval. Do konce Q jsem už nic nezajel... Takže až 8. místo a spokojenost nebyla.

Race 1: Docela mela... po 2. mezi?ase 1. ostrého kola jsem dostal 2 rány od Jirky a propadl jsem se n?kam na 10. místo. O pár zatá?ek dál byla ješt? v?tší mela, ale tu jsem n?jak projel a pokra?oval v klidu dál. Po celý závod jsem jel s velikým respektem 1. šikanu, necht?l jsem to pohnojit, d?ležité bylo dojet - úmrtnost byla obrovská. To se mi také povedlo. V posledních kolech jsem nahán?l 00Ju, ale nep?emohl jsem ho, takže v cíli 5. místo. S umíst?ním spokojenost, se svým výkonem nikoliv.

Race 2: Z mého pohledu byl start mnohem klidn?jší. Probil jsem se na 3. místo, ovšem v 5 kole m?l kolizi Peppo a Rodo, Peppo do m? štrejchnul a já šel do hodin a propadl jsem na 6. místo. Jezdil jsem za skupinkou 00Ja, TeeDee a Masterful. Do souboje jsem se nemíchal, ?ekal jsem, co se stane. Netrvalo to dlouho a jako 1. šel Masterful v 1. šikan? najel do gumy. Docela m? to mrzelo, že zrovna on . O kolo dále šel ven TeeDee, když ho sundal Peppo. Já jezdil v tu ránu na 3. míst?. Nahán?l m? Woodbine, ale ujel jsem mu. Ke konci závodu jsem stíhal (Koho jinýho než) 00Ju, asi m?j souzený soupe? pro tento cup. Stahoval jsem ho každou zatá?kou, ale docela m? zarazil Vítr, kterýmu vlál modrý prapor skoro celé kolo, než nás pustil. Dost m? to vyvedlo z míry a z rytmu, to m?lo za následek jízdu po dvou v levé zatá?ce po 2. mezi?ase a ztráta 5-ti s a kone?né 3. místo. S umíst?ním rovn?ž spokojenost. M?j výkon byl o n?co lepší, ale na 100% jsem nejel.

Za chat v módu ukon?eného závodu se omlouvám, n?jak nezvykle mi jela huba
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #5
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default Race 2

Q: tak na kvaldu sem se tesil, veril sem ze dam pod 1:14:50 a tak sem na to hned slap , prvni kolo ohrejvacka gum za 1:16 a druhy ze se do toho opru, najezd do prvni sikany krasa, nakejch 162km/h a najednou kuk, Lubik dostal hodiny a stal napric silnici (byl tesne predemnou cili nic ti nevycitam kejmo) a trefil sem ho na komoru a hned oba budka , cili start po vyrazeni "vyvrhelu" asi z 16 mista.

R1: odpalil sem v pohode, do T1 sem proklickoval asi mezi 5 autama a jel na nejakem 11 miste, v posledni zatacce nejakej karambulek a nahle 8 flek, po vyrovnany jizde na jistotu odpadly 2 predemnou a jezdil sem do 23 kola stale na 6 s rezervou jak vepredu tak vzadu.Ale aby to nebylo tak jednoduchy tak ve 24 kole v T1 myslim ze Jirka o kolo zpet skrt predemnou gumu a ta skocila do cesty, nakopla me jak cyp pres budku do svodidel(mrkni na to, fakt luxusni past ), nastesti sem pad na kola, malem me naoplatku trefil jeste Lubik co jel za mnou, s autem ktery skakalo po 3 kolech sem jeste nejak doskakal na 8 miste po zmizeni Sonyka na cilovce . Da se rict ze spokojenost

R2: Start z PP omg , nadhernej pocit, prvni 4 kola se mi jelo krasne, nemusel sem se nikomu vyhejbat a drzel sem si pohodovy tempo ikdyz sem jel spis na jistotu, udelal sem mensi chybu a ta se stala osudova, v 5 kole me kuli tomu dojel Peppo bo jak , a jak jinak nez zas v T1 sme se nejak vydali z drahy, k tomu se tam jeste zjevil Jarda kterej me trosku popostrcil a za oplatku Peppo zas jeho a uz sme se porouceli.Zapad sem a vyhrabal se asi na 14 nebo 15 miste, tim padem sem opustil od jistoty a mastil co to slo, za chvili sem byl na 8 miste a pred sebou nikdo zamnou tez, tak zas klidek, chvili pred koncem odpad dalsi jezdec a konecny 7 misto docela dobry

Byla to zabava, fakt dobrej zavod, zadnej problem s modrou (asi se me vsichni bojej bo co kdyz posloucham jiny ze jim nechtej uhejbat ), skoda tech kreshu, mohly bejt jeste v obou R tak 2 mista k dobru, ale na muj druhej zavod v LFS spokojenost.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #6
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Natrenovano, nateseno.... a ....

Nejdrive problemy s VPN (Cisco a podpora Vista, Win 7 64bit verze v nedholednu), OpenVPN u kolegy taky lehlo, nakonec jsem nasel super diru v nasi bezpecne siti... (spravovane z holandska) USAci jsou fak telata... co hrajou bezpecnostni divadlo a nechaj diru jak vrata Hlavne ze na vsechno maji postupy, navody, vyplach mozku, velekho bratra, a mnoho dalsiho. Clovek se divi, ze tak vymakanej bonzovacne-kadrovaci system nemeli ani rusaci. Ale to bych skoncil u neceho jineho. Takze vitezne, po 40 min jsem pridal lidi do softiku.

Kolem 17:00 jsem si uvedomil, ze tam je zase heslo EGT, misto aktualniho. 18:45 prijdu domu s tim, ze to nastavim a nepingnul jsem ani gateway.

Takze alespon remote = telefon na T.D. aby nastavil heslo a dalsi tefon-remote na kolegu z prace, aby se prihlasil za me do prace a odstrelil soft .. neb ho nema kdo ovladat. (O2 a mobilni internet s rychlosti v Jicine 1-2k/s fakt ne, zvlada max poslat ICQ a to jeste s potizema)

No a pak 20 min hovor s providerem, ktery se me snazil namluvit, ze problem je na me strane. Kdyz zjistil ze mam router ... tak debata o tom, ze vlastni router neni povoley... (presne receno nei doporuceny, ani zakazany).

Naknec jsme skoncili u jeho otazky jetsli mam nastavene DNS? Tak jsem ho slusne pozadal, aby me vysvetlil k cemu je me nutny DNS, kdyz pingam pomoci IP a zadnou adresu neprekladam... Tak se odmlcel a po chvili konstatoval, ze tam na to nekoho posle... zatim nic. (pisu rano zprace).

Docela nechapu, jak s nima (jemu podonyma adminama) jednaj normalni lidi. On se jim snazi nakukat tisice blbosti, jen aby hloupej user dal pokoj.

Tak snad priste. Baby
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 25.1.2010 at 08:18.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #7
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: nejak se mi nepovedlo zajet kolo tak, aby se mi tam nekdo neplet, kdyz uz ne primo, tak aspon ve vyhledu do zatacek. Slusnejsi cas se zadaril az ke konci a to jenom v jednom kole, takze celkovy, tusim 5. misto.

1. zavod: hruza a des, jel jsem jak kdybych v tom sedel poprvy a jeste neznal trat. Nemoh jsem chytnout rytmus, auto se chovalo nejak divne (asi jak jsem mel trochu rozhozenou geometrii po lehkym stouchanci hned ze zacatku zvodu). Jezdil jsem tedy na ctvrtym miste hodne na jistotu, zvlast sikanu po startu, protoze prede mnou jezdil tymovej kolega Tomas, se kterym jsem ani o souboj nestal a za mnou mista dost. Na konci zavodu se na me zacalo dotirat auto, tak jsem zvolill lehce defenzivni stopu,a le ne zas tak moc, aby byla moznost predjet, pac to byl nekdo o dost rychlejsi. Zatim jsem netusil kdo to byl. V poslednim kole jsme najizdeli do sikany bok po boku. Rikal jsem si, ze v poslednim kole se nevymaznu a tak jsem pribrzdil opravdu hodne. Kdybych byval tusil, ze me dojel Jarda, jel bych normalne, pac ho mam zarazenyho v kategorii BEZMEZNE DUVEROVAT Jarda byl ale frajer a zustal za mnou, i kdyz jsme sikanu projizdeli snad 100 km/hod. Pak uz se ke mne nehjakym zazrakem nedostal a ja dojel 4. Sice hezky misto, ale muj vykon me vubec nenadchnul

2. zavod.: jeste jsem se nedival na replay, ale vepredu to vypadalo na nejaky destruction derby a tak jsem se ocitnul na druhym miste (nebo asi na prvnim, ale zahy me predjel Francek) a tohle misto jsem si udrzel az do konce. Mel jsem za prdeli porad se priblizujiciho Jardu, kterej me psychicky pekne deptal a ja propotil tricko i kdyz v pokoji netopim a mam tady 19 stupnu Musel jsem jet na jistotu, pac jsem vedel, ze kdo dojede, ma napul vyhrano, ale ne zas tak moc, abych o druhej flek neprisel. A se tretim jsem se smirit nechtel
Jarda mel pekelne nadrenou sikanu za startem a pokazdy se ke mne priblizil. Sem tam ale udelal chybku a tak zas poodskocil a ja mel zas o neco vic casu premyslet nad defenzivni stopou. Ke konci zavodu jsme dojeli jezdce o kolo zpet a i kdyz s predjizdenim na modrou problem nebyl, stejne nas to oba zdrzelo a ja mel Jadru tesne za zadkem. Rozhodnul jsem se branit se, ale zas ne nejak moc. Kdyz jsme dojeli Vitra, vodil nas cely kolo za sebou, coz mi nakonec nevadilo, pac me to nerozhodilo a Jardu jo, takze v cili jsem byl druhej ja, tentokrat tedy nad miru spokojenej s az nezaslouzenym druhym mistem a celkem i se svym vykonem.

Tuhle trat proste nenavidim a miluju zaroven.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #8
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

v pul osme parkuju nakladak a letim domu.parada stiham.

kvali: uslo to neriskoval jsem a krasne 10.misto ale stejne bouda pak.

race1.nejsem zvykli na g25 a zazmatkoval jsem se spojkou dokonce 2x takze stop ang go.nevadi aspon si zazavodim.takze po pitech 23.prokousavam se nahoru.krasny souboje s tomasem z ag teamu a pak s warheadem. ten me nicil protoze mi furt vysel na kufru.v poslednim kole jsem se dosttal na osme coz by znamenalo start z prvniho mista a velkou sanci na bednu. jenze 1s pred cilem disconect.u sebe na pc sem cilem projel ale na netu ne.skoda a net uz jsem nenahodil.

jinak kvalifikace me rozcilila.ctvrtina lidi nezna pravidla a to co predvedli nahradnici prihlaseni v tydnu to jsem nevidel.mel jsem sto chuti se odpojit a vykaslat se na celej cup. priste nebude jen jeden ban teda vlastne dva, bavorak me taky nasral.host na serveru a bude kecat do zavodu.vitr to duchapritomne vyresil banem za me.cili zakazuju spec navzdy.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #9
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

sorry za nasratie....ja som pisal radkovi a fakt neviem ako sa stalo ze som napisal do lfs ...ja si to ani poriadne nepamatam ze by som tam nieco posielal....zhuleny ani opity som nebol...ale viem ze uz nikdy nemam specovat...este raz sorry (mal som z toho blby pocit cely vecer ze som sa ani nemohol ucit poriadne na skusku...sak aj tak to dopadlo... )
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #10
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

K sonykovu prispevku: je fakt, ze tentokrat bylo na serveru nejak neukazneno a chatove hlucno. Nekoumal jsem, kdo porad neco psal i v dobe, kdyz se admini snazili pracovat a resit problemy se softem.
Snad jen pripomenuti, ze pokud se maj ohlasit dulezity informace, tak je lepsi, aby byli vsichni zticha, pac pak jsou dulezity informace od adminu lip videt. Viz pripad, kdyz psalo hafo lidi dotazy, jestli se teda bude startovat se softem nebo ne, pritom to admin napsal. Kdyby v tu dobu nebyli pisatele soustredeni na klofani pismen do klavesnice, videli by oznameni admina ;-)
Takze pro klid svuj i organizatoru, prosim, aby si vsichni priste precetli propozice, kde je vsechno jasne receno a pak zvlast behem reseni problemu dodrzovali ticho.
Nejasnosti se daj resit s dostatecnym predstihem na foru nebo mailem atd...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

pro bavoraka: omluva prijata.

dale: to co predvedl pan brutar ne jen svoji jizdou v kvali a porusenim rpavidel kvali ale naslednym chatem ze se nepredjizdi vpravo atd to uz bylo moc. Za to musel nasledovat ban a doufam ze to bylo i varovani pro ostatni.

Chovani jezdce Brutar bude proresovano dal. Prihlasit se do rozjeteho cupu a timto zpusobem se uvest to snad ne. Nehlede na to ze v jejich týmu je ?lov?k co s náma už jel první závod. Budu ?ešit zda vylou?it nebo ne.

V tu chvíli ve?er sem si ho cht?l p?idat na black list, ale to sem zatím rozmyslel.

Hrozn? m? mrzí m?j v?erejší výpadek. ?asy sem dával kolem 14s a t?šil se na souboje s 00Ja. v prvním závod? chyba se spojkoj a pad pripojeni a radost v trapu. K tomu ta neukazneniost na serveru kdyz sem napsal ticho atd. To byla v?era poslední kapka že po cest? dom? k p?ítelkyni sem zvažoval že zbytek cupu p?edam do rukou EGT a ja už s LFS a aktivnim ježd?nim skon?im a budu se jen ob?as vozit na publikach nebo n?jakých ostatních závodech. V?era sem byl fakt neskute?n? roz?ílenej.

Sice je to ALTP ale nekte?í p?eedvedli že nemají mozek a neumí p?ed krizovou zatá?kou ani ubrat plyn jen aby nahnali tisícinu. Nepochopim prost?. Jedu abych jelm závodil a dojel s ?istym sv?domim. V?era sem nem?l kudy p?edjet AG Tomas CZ a kolikrát sem byl vedle n?j, ale v?d?l jsem že jsou ty zatá?ky krizové tak jsem radši ubral a za?adi lse za n?j. CO JE NA TOM TAK T?ŽÉHO??? Ale já vid?l jen jak se po?ád n?kdo n?kam cpei když nemá ani malej p?esah. tím vznikali salta boura?ky nep?ehledné situace. Sem zv?davej na m?sto. Pokud to tam nebude v rámci možností normální je tohle poslední cup ode m?.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #12
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Kdyz to tak ctu, poslu asi dekovnej dopis providerovi

Neb by me to asi dost nakrklo )) Ale ALTP beru jako skolku pro mlade, nadejne e-zavodniky... Nekde se to naucit musej

Uz se tesim na vecerni replaye

PS: Net uz fixli... Doufam, ze to zase bude alespon 1 rok fungovat bez problemu
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 25.1.2010 at 15:01.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Naucit ano ale ciost by snad mohly umet a premyslet u toho trosku taky.

BTW statistiky jsou na webu

EDIT: Neoficiální výsladky nahrány na web.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 25.1.2010 at 15:37.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #14
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

sonyk: nestracaj chut, zavody su to pekne a je dobre, ze to organizujete
Nejako som sa nenasiel vo vysledkoch, prosim o zaradenie
OT: boli teraz neznami jazdci prijati do ALTP aj bez toho aby posielali replay s dostatocne rychlymi kolami?
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
sonyk: nestracaj chut, zavody su to pekne a je dobre, ze to organizujete
Nejako som sa nenasiel vo vysledkoch, prosim o zaradenie
OT: boli teraz neznami jazdci prijati do ALTP aj bez toho aby posielali replay s dostatocne rychlymi kolami?
Ja sem ale nejakej divnej s tema vysledkama je toho na me mocty prace. du to napravit. si minule nejel a ja te tam nedal.

Opraveno
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 25.1.2010 at 16:04.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #16
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Q: Natrénováno jsem m?l dost, ale beztak jsem v?d?l, že UFR tu bude dv? nebo t?i desetinky na kolo ztrácet. Nejd?íve jsem zajel pár kol na jistotu a pak za?al zkoušet s rizikem zajet n?co rychlejšího. Málo kol se mi poda?ilo zajet ?istých, v?tšinou byl hodn? silný provoz. Nakonec mi pr?m?rných 1:13.70, pro m? trochu p?ekvapiv?, sta?ilo na druhé místo. P?ed závodem jsem tipoval umíst?ní v TOP5.
Race 1: Z druhé pozice se tu startuje pom?rn? dob?e, takže jsem se nikam nehnal a pohlídal jsem si druhé místo. Francek ze za?átku vyrazil opatrn? a já se bál, že zezadu za?ne úto?it Masterful. V pravé u zdi Francek ud?lal chybku a já se dostal na první místo. Pár chybek jsem také vyrobil a tak se na m? Francek dotáhnul a ve t?etím ostrém kole na m? zaúto?il za druhým splitem. Trochu p?epálil brzdný bod a tak jsem se vrátil na první místo se skoro 3s náskokem p?ed Masterfulem a Franckem. Pak se mi poda?ila špatn? prosko?it šikana za cílem a o ze? jsem ztratil 2s a upravil si odklon PP, takže jsem musel jet hodn? opatrn? a pneu se nerovnom?rn? zah?ívala. Další výzvou byli jezdci o kolo. P?išlo t?inácté(!) kolo, kdy jsem za prvním splitem dojel t?i jezdce o (jedno ?i více) kol zp?t. Bohužel Vítr byl rozhozený z pravé u zdi a v následné levé p?istál po saltu p?ímo p?ed mým autem. Mohl jsem ho bu? v plné rychlosti napálit nebo to vzít vpravo na trávu. Zvolil jsem druhou možnost, ale ve 170+ se mi nepoda?ilo dostate?n? zato?it zpátky na silnici a trefil svodidla. Nevím jak to lfs vymyslelo, ale místo sklouznutí se po svodidlech následovalo nespo?et výkrut? a kotoul? a auto na odpis. Co se d?lo potom dál, nad tím mi z?stává rozum stát.
Race 2: Start z ne p?íliš lichotivého a nad?jného 19. místa. Op?t jsem nechápal, když ješt? na ?ervenou se kolem m? prohnal Puma2, který startoval o 4 místa za mnou šikanu jsem prokli?koval ani jsem nev?d?l jak a rázem jsem byl na 13. míst?. Na konci prvního kola jsem byl už 11. a v šikan? jsem šel na 10. A už jsem byl jen t?sn? za Masterfulem a Franckem. Po chyb? Tomáše jsem byl už na osmé pozici a m?l hodn? t?sný souboj s Masterfulem, kde to bylo opravdu na centimetry. Po dvou kolech jsem p?edjel Lubika a hnal se dál za rudým vozem. Po kolizi v T2 jsem byl ve ?tvrtém kole už na pátém míst?. Po chybce Masterfula v šikan? na cílovce jsem se dostal na ?tvrté místo a za?al jsem se p?ipravovat na Peppu, který jel výrazn? pomaleji. Ten m? ale za žádnou cenu necht?l p?ed sebe pustit, tvrd? se bránil a tak p?ese m? šel na cílovce Masterful. Do šikany ale najel hodn? zvnit?ku a tak skon?il po výkrutu na st?eše. Škoda Peppu jsem si p?ipravil na nájezdu na cílovku, šikanu jsem prolítnul také o n?co rychleji a v T2 jsem p?ed n?j šel na brzdy. On se p?esto nevzdal a u apexu zav?el zatá?ku, i když jsem byl vedle n?j. Co se asi tak m?že stát, když 600kg auto se st?etn? s 840kg? :-/ Hodilo m? to na štorc a tak jsem p?emýšlel, co se spálenými pneu ješt? p?jde zajet. Peppo ale moje dilema rozseknul a ránou na komoru ukon?il moje trápení tím, že m? poslal v kotoulech do ka?eru a ud?lal si po Jardovi další zá?ez na volantu.
T?žko budu po v?erejším závod? hledat motivaci pro pokra?ování v tomto cupu.
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #17
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

no coment


2Francek je to AlternativníLigaT?chPomalejších ne mistrovství sv?ta dotáhnu jezdce kte?í chcou taky um?t jezdit na vyrcholový urovni a místo toho se ze m? stal n?jakej Demement co dotáhl na Mistrovstvý sv?ta 2.jezdce co chcou také skušenoust
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #18
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Puma 2 View Post
no coment


2Francek je to AlternativníLigaT?chPomalejších ne mistrovství sv?ta dotáhnu jezdce kte?í chcou taky um?t jezdit na vyrcholový urovni a místo toho se ze m? stal n?jakej Demement co dotáhl na Mistrovstvý sv?ta 2.jezdce co chcou také skušenoust
Máš recht, je to Alternativní Liga T?ch Pomalejších, ale zase to není liga pro ty, co neznaj pravidla, jsou líný si je p?e?íst a ješt? je takovym (sprominutím) debilním zp?sobem porušovat. O dodržování se moc mluvit nedá
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #19
Francek
Member

 
Join Date: 23.4.2008
Location: Spišská Nová Ves
Posts: 194
Default

Puma: pouzivaj ciarky, nerozumiem Ti. A tu toto citaj poriadne, mam VELKE nervy na Teba aj cely ten Vas "tym" P(e)rt. Ved ste tam jazdili ako na destruction derby! Vysiel si z garaze a dal si 4 otocky vo vzduchu na zaciatku kvaldy a skoro som siel s tebou kôli Tvojej DEBILITE! Ked mas nejake problemy so mnou, podaj protest.

Last edited by Francek; 25.1.2010 at 17:47.
Francek is offline   Reply With Quote
Old 25.1.2010   #20
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Ja protesty nepodávám, ale taky by jsi mohl p?ijít a ?íct "Hele kluci skuste si potom p?e?íst pravidla, a poj? potom se mnou na server nau?ím t? to."A ne "ten "tým" Pe-RT to je ostuda"
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:38.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.