Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Problémy s Live For Speed

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.3.2007   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default LFS nVidia Stereo drivers

Zdar zavodnici, tak jsem zkusil posledni stereo drivery od nVidie. Nekde na netu jsem cetl ze by to melo fungovat. Tak jsem se do toho vrhnul. Jakmile ovsem prepnu do streo rezimu tak me LFS vytuhne a musim natvrdo shodit comp

Mate nejake zkuzesnosti? Pripadne tip na verzi driveru se kterymi by to melo fungovat?
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2007   #2
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Když jsem to kdysi zkoušel, tak mi to vpohod? b?želo na driverech 78.01, nevzpomínám si na n?jaký zádrhele.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2007   #3
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Canibal View Post
Zdar zavodnici, tak jsem zkusil posledni stereo drivery od nVidie. Nekde na netu jsem cetl ze by to melo fungovat. Tak jsem se do toho vrhnul. Jakmile ovsem prepnu do streo rezimu tak me LFS vytuhne a musim natvrdo shodit comp

Mate nejake zkuzesnosti? Pripadne tip na verzi driveru se kterymi by to melo fungovat?
a jiny hry ti jdou? Ja mam s 3D brylema problemy od upgrade kompu na AMD64 X2 a gforce 7600GT. Drivery 93.71 stereo. Take to zatuhava po prepnuti, jeste jsem se nedostal k tomu to poresit.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #4
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Mam jen cerveno-modre bryle .. ) ale jine gamesy (NHL a WolfET jdou ok) jen LFS zatuhne. Ale testuji to v praci a grafuika tu je nic moc "nVidia Quadro NVS 285". Jeste to testnu doma na me namakane GF4200 Jinak drivery 91.31, koukam ze mas novjejsi tak zkusim pohledat

Chtel bych zkusit jak se ridi ..
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #5
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Canibal View Post
Mam jen cerveno-modre bryle .. ) ale jine gamesy (NHL a WolfET jdou ok) jen LFS zatuhne. Ale testuji to v praci a grafuika tu je nic moc "nVidia Quadro NVS 285". Jeste to testnu doma na me namakane GF4200 Jinak drivery 91.31, koukam ze mas novjejsi tak zkusim pohledat

Chtel bych zkusit jak se ridi ..
taham drivery vetsinou z guru3d.com, je tam vsechno kolem grafickych karet pohromade a rychle to aktualizuji. Ja mam tedy klasicke 3d bryle s lcd clonama, ale tohle bude stejny problem jako u tech cervenomodrych.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2007   #6
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak jsem testnul posledni a postoupil do dalsi faze = okamzity reboot pri spystesni streo3d v LFS ) takz ezkusim az doma na nejake lepsi grafice a ne na ty co je v praci ..
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.