Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.2.2010   #101
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

K mým lag?m.. za ty se omlouvám, ale b?hem specování v druhém závodu jsem vid?l asi další 3 lidi, kte?í dosti lagovali. Branislav?v post to jen potvrzuje, takže asi to bylo serverem.

M?l jsem vše vyplé, akorát mumble a to vždy fungovalo spolehliv? (Už ho n?jakej ?as používám a žádný problém zatím nebyl)

Jinak

Q: 12.

Race 1: 13., omluva [d9] za kolize, jak si do m? narval 2x nevím jestli to bylo zp?sobeno lagy, replay je na cest?, ale jednou si se vracel z trati a stím nešlo už nic moc co d?lat....

Race 2: Radši jsem jel z konce, kdyby problémy s p?ipojením pokra?ovali, držel jsem si hodn? velkej odstup, ale stejn? jedem lag a n?koho jsem vzal sebou... nevím koho, ale taky se za to omlouvám...

EDIT: Stabilitu testuju každou chvíli a po?ád kolem 90%.... Já fakt nevím....

Last edited by Fast Jarda; 14.2.2010 at 23:00.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2010   #102
Pet46ule
Newbie

 
Pet46ule's Avatar
 
Join Date: 3.9.2009
Location: Ivan?ice - Letkovice
Posts: 25
Default

R2: Spokojenost
Pet46ule is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2010   #103
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: asi 8 misto, došel mi benzín, v poslední zatá?ce p?ed pitem a Pum@ m? dotla?il do pitu, za což mu d?kuju

r1: celkem pohoda, žádny extrémni vzr?šo

r2: luxní závod, ze za?átku jsem trochu pálil ale tak 5 kol p?ed koncem jsem "dojel" Flama, tak jsme "závodili" až a cílovou pásku, to bylo to nej na celym závod?, díky

jinak omluva Bavorakovi, špatn? sem odhadl rychlost do T1 a vyneslo m? to, sry

k tomu Jardovi, vždy mu to lagovalo jen na za?átku, pak se to ustálilo a vše bylo ok... a když jsme tak u toho, tak i Jarda chvíli vedl závod ...

edit: sry a omlouvám se ješt? za tohle
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 14.2.2010 at 23:11.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2010   #104
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Prvý pretek: Som so sebou spokojný, aj ke? výsledok ni? moc. :-)

Druhý: Mno, tu to bolo zložitejšie... Na štarte ma trošku vynieslo z prvej zákruty a dotkol som sa so StreetKingom - pozeral som si teraz replay asi 10x a je to asi moja chyba, ale aj mi to pripadá ako smola, je mi ?úto že si skon?il v oto?ke. Ja som sa na trávec snažil nejako ubrzdi? aby som sa ?o najbezpe?nejšie vrátil na tra? (ešte že som zapol ABS). O kolo neskôr - predbiehal som z?ava Klima Zdenek, na cie?ovej rovinke som ale stále po?ul motor vpravo ale nevedel som presne ako to tam vyzerá (nakoniec tam bola aj Popelka), myslím že som tam aj oto?il hlavu (škoda že sa to neukladá), každopádne tak som sa sústredil že kto tam do kelu je a nechával som miesto, ke? zrazu v?avo odo ove?a rýchlejší Ghost, to som fakt ne?akal že tam niekto môže zrazu by? - takže Ghost prepá?, ale na druhú stranu to trúbenie si nabudúce odpusti. Sná? ti bolo satisfakciou, že som pri poh?ade na Inferno Radka totálne pokazil nástup na ovál a ste ma rozto?ili. :-) Ale nebolo to naschvál a vidím replay ako sa to stalo, nemám sa na koho s?ažova?. StreetKing a Ghost, ešte raz pardon. Teraz z replay už to ?lovek vidí inak ako na trati, ve? to poznáte. Útechou mi je aspo? na moje pomery celkom rýchle kolo, aj ke? celý pretek potom už bol viac o šetrení predných pneu.

Tak díky all a ak som vám uškodil tak pardon, nie naschvál.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2010   #105
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Thumbs up

Q: no myslel jsem že bude warm up a neo cvi?ná, heh ona rovnou ostrá tak jsem dal pár kol (nové auto/tra?) dopadlo jak dopadlo, pak mi došlo palivo, tak jsem už nejezdil

R1: dobrý, p?kný p?ebíha?ky, t?sný souboje

R2: toho kdo vymyslel dát obrácené po?adí by m?li
je to sice hezké, ale nebezpe?né, a v p?ípad? že jezdci mají takto vysoký odstup ve svých ?asech na kolo tak opravdu nevhodné
hned po startu to byla muchlova?ka nejv?tší (no horší jsem snad ješt? nejel)
v??n? n?kdo šlapal na brzdy brzo, nebylo vid?t, ?asto 3 auta vedle sebe, n?kdo oto?enej vybouranej
no t?žké to p?edjížd?t bylo to peklo

setup... nevyhození, doslova
nejd?íve jsem udriftoval po kolizích zadní
v p?lce jsem p?eh?íval p?ední
a ke konci jsem driftoval (už schváln? ?asto) zadníma, a pak se fakt uva?ili, ale zase se stim dalo i jezdit a ovládat to

jinak d?kuji za závod, 1. byl výborný
ten po?in s obráceným po?adím stále ale nechápu, kde na to kdo p?išel, copak se tak n?kde v reálu jezdí? ob?as je to takové spest?ení, ale ob?as je to tedy po?ádné peklo
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2010   #106
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
jinak omluva Baworakovi, špatn? sem odhadl rychlost do T1 a vyneslo m? to, sry
v pohode...mohlo to byt sice minimalne o 2 miesta lepsie pre mna ale stejne to bolo hrozne trapenie ten zavod a nepomohlo by mi to...
btw: nemam rad W v bavorak

JackCY: obratene pole sa jazdi ale prvych 8 obratenych a to neni tak odveci...ale takto to bolo fakt dost zle...

STATISTIKY: http://mpowerteam.wbs.cz/Vysledkystatistiky.html

edit// gepas: videl som zaznam...lfs zas raz nesklamalo...dotkli sme sa velmi jemne...nebola to nejaka tvoja velka chyba...ale jak sme sa dotkli tak som letel jak keby si ma nabral v 150

Last edited by bavorak; 14.2.2010 at 23:23.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2010   #107
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
jenže n?kdo s FXO z KR teamu m? nepokmpromisn? vytla?il mimo tra?... Z toho jsem fakt radost nem?l, jeli jsme bok po boku a poslal m? ven.
Jo to som bol ja, ako som už písal tak som bol prekvapený ke? som zrazu zistil že tam si, vôbec som to ne?akal a sústredil sa na pravú stranu. Prepá?.

All: Replay druhého preteku (prvý nemám):
http://cid-ad5da238ac8c14d4.skydrive...ntin2-ky3r.zip
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2010   #108
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Race1: asi najlepsi pretek tohto vecera, pomalsie auta ale vela cistych subojov, zaciatok mi celkom vysiel, prvy 8 kol som sa drzal na 12 mieste, ale tak v 9 kole som trafil slamu a kym som sa vyhrabal zo strku prisiel som o 5 miest, nakoniec som skoncil na 14. mieste. + nove PB v predposlednom kole

Race2: no start nedopadol podla mojich predstav, tesne pred startovou ciarou som musel pribrzdit aby som nepredbehol auto predomnou a preto som nemal rychlost, v T1 som bol medzi dvoma co premna neskoncilo dobre, (2 Substance242: bola to asi moja chyba, neodhadol som vzdialest a trochu som ta tukol, tak som dostal balanc a chytil som travu so zadnym kolesom) prepadol som sa na koniec ale na moje prekvapenie a asi smolu ostatnych som dokoncil na 12. mieste,

2 bavorak: pekna statistika

PS: za posledny tyzden som dostal 3 SPAMI, co sa to deje?

dakujem za dobry zavodny vecer
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #109
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Díky za p?kný závodní ve?er. Byl to m?j první oficiální závod v LFS a dopadl tém?? p?esn? podle mého o?ekávání. V prvním kole v obou závodech kontakt se soupe?em (R1 - asi moje chyba, R2 - zde bych to vid?l spíš na soupe?e) a pak z posledního místa dojížd?ní zbytku startovního pole. :-)

Last edited by HonzaNB; 15.2.2010 at 06:40.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #110
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
q: asi 8 misto, došel mi benzín, v poslední zatá?ce p?ed pitem a Pum@ m? dotla?il do pitu, za což mu d?kuju
já nevedel jstli chces dotacit ale risknul jsem ze me za to ukamenujete stejn? já si nezajel jelikož KLIMA mi to tam nep?kn? zavrel v R1 a v R2 mi zase nekdo poslal blbej set takze driftyshow a nep?kn? jsem vytla?il našeho "pomalého" Jardu za což se omlouvám když jsem na nej cekal tak bug v LFS on 200m predemnou a já cumel na výsledky a tam jsem byl pred ním
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #111
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Vybral jsem si XRG a XRT, jak jinak

Q: Kvalifikace zacala o 5 minut driv. Sice nevim proc, ale budiz.
Cosi jsem se snazil zajet, no nakonec jsem trefil "dobre kolo" a bylo z toho druhe misto. Jak jsem ale zjistil po zavode, tak na Ghostuv cas vic nez 1,5 s ztrata, takze spokojeny s tim byt nemuzu.

R1: Pekne souboje i kdyz jsem se spis propadal dozadu. Nejvic souboju jsme svadeli s JackCYsem (nevim jak se sklonuje ) a obcas hodne skripaly plechy. Delal jsem dost chyb, takze nakonec 5. misto se ztratou asi 1s.

R2: Ja myslim ze to s tim otocenim celeho pole nebylo az tak spatny. Byl letmy start, takze se to trochu roztrhalo uz pred startem a v T1 nebyla az takova tlacenice. To ze jsou nekde 3 auta vedle sebe neni problem otoceneho rostu.
Prvni kola jsem si moc uzival, byly tam pekne souboje s Ghostem a s dalsimi. Pak uz zminovane otoceni Substance pri najezdu na oval, snazil jsem se trochu pribrzdovat, ale za mnou uz se tlacil Ghost a ten zas popostrkoval me, takze jsem nemohl nic delat. Takze nici vina v tom snad nebyla. Ghost se preze me dostal behem dalsiho kola, pak jsem predjel Popelku a byl jsem razem na 3. miste. Po pitech se vlastne nic nezmenilo, jen se jeste priblizil Lala po tom co jsem si udelal vylet mimo trat. Spokojenost.

Paradoxne zavod, na ktery jsem se tesil (R1), nedopadl vubec dobre. Doufal jsem ze bych mohl skoncit na bedne, ale nejak mi to nejelo. Myslim ze ani setup nebyl idealni. Sbihavost zadnich kol +0,4, prevody taky divny. No a druhy zavod, kde mi to v treningu vubec neslo a cekal jsem ze utavim predni gumy, dopadl dobre.

Takze diky organizatorce za pekny zavodni vecer!
A gratulace Radkovi a Ghostovi za famozni vykony!
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #112
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default Pitstop

Jak jste ?ešili zastavku v boxech? P?ed ob?ma závody jsem zaregistroval dotazy na spot?ebu na celý závod. To jste si nenechávali m?nit gumy a dotankovávát?
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #113
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ked si pozries statistiky http://mpowerteam.wbs.cz/Vysledkystatistiky.html zo zavodov
a tam si kliknes na "pit stops" tak vidis co kto pocas pitu robil

Last edited by bavorak; 15.2.2010 at 13:04.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #114
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Hm, tak to je p?kný. V?tšina provedla jen stop, start. No, je to pou?ení pro p?íšt?.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #115
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ked si pozries statistiky http://mpowerteam.wbs.cz/Vysledkystatistiky.html zo zavodov
Jéj, štatistiky, to mám rád.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #116
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Post XRG dobry, XRT ostuda

Kvalifikace: Nejprve sprcha, WC (velká), nasazení volantu (menší p?íprava na XRT byla bez n?j , na XRG v?bec) a hurá na n?jaky 2-3 kvalifika?ní kola. Nahodil jsem náhodný vytrvalostní setup XRG@KY2R, takže to ur?it? nebylo maximum, ktery bych dokázal zajet. I tak tam bylo chyb jak maku. Nakonec n?jaky 10. místo na startu.
Závod 1: Nastoupil jsem se stejným setupem jako v kvalifikaci. Ze za?átku jsem jel jak vemeno díky otravnému bratrovi, který do m? furt mlel. Pak odešel a za?al jsem jet v klidu. Když se to tak vezme, tak to byl z mého auta nudný závod bez souboj?. Akorát v prvních kolech jsem se dotáhl na Gepase, ale trochu víc jsem v jedné zatá?ce p?ibrzdil, a tak mi poodjel. Za mnou byl StreetKing, který m? pár kol nahán?l, ale nakonec se vysekal. Jinak se nic závažného kolem m? ned?lo. Nejv?tší sranda byla v boxech. Zkusil jsem jet jak ?u?átko, ale zastavil m? mantinel, couvl jsem a pokra?oval do box?, tam jsem zastavil mimo místa ke stání, takže další zbyte?ná ztráta. Ze záznamu to ur?it? vypadá sm?šn?, tak se nezapome?te podívat . Po návratu na tra? m? p?ekvapilo, že jsem se vrátil na svém míst?, které mi pat?ilo v dosavadním pr?b?hu závodu (p?i tom nájezdu do box? jsem ztratil docela hodn? sekund). Akorát na chvíli m? p?edjel PeterVSP, který ješt? do té doby nebyl v pitu, jel jsem 1 kolo za ním, pak jsem ho na cílové ?á?e p?edjel a ujel díky rychlejšímu XRG. Od té doby se kolem m? nic ned?lo, takže jsem dokroužil na 10. míst?.
Závod 2: První zatá?ky úpln? pokaženy, auto jsem si poni?il, ale jelo se dál. Po pár kolech jsem ho n?kolikrát op?el o mantinely, poslední op?ení se nevyplatilo, ?ízení bylo v háji - auto zvrakovany. Zkusil jsem s tím jet ješt? jedno kolo, ale nedalo se to ?ídit, takže jsem musel zajet do box?, tam jsem si p?e?etl noviny (i pozpátku), a pak následovala nudná jízda ,,na p?l plynu´´ do n?jakyho 14. kola, kdy jsem provedl druhou zastávku (povinnou, nakonec jsem zjistil, že byla provedená o kolo pozd?ji než m?la, takže bude následoval diskvalifikace, ale ta na m?j výsledek nebude mít žádný vliv). Už jsem si na XRT trochu zvykl a dneska bych zajel ur?it? 100x líp. (Na myši jsem byl o víc než 2 sekundy rychlejší než ve v?erejším závod?, ale cht?l jsem zkusit oprášit volant ). Škoda, že jsem se nep?ipojil na Mumble. Nemusel jsem se tolik nudit. V cíli poslední z t?ch, kte?í dojeli - 16. .
Pointa mého vystoupení: Op?t se potvrdilo, že se nevyplatí jezdit na 2 myších a 1 volantu na st?ída?ku. Ur?it? i proto jsem taková lama, ale nehrotím to, tak jak ostatní, takže pohoda.
PS: Jestli jsem zavinil n?jakou nehodu, tak se omlouvám . Snad jsem neporušil pravidla, teda krom? opožd?ného pitu ve 2. závod? (Popelko, diskvalifikuj m?, aby to bylo spravedlivé ). Jinak se mi líbilo, že nikdo v závodech nechatoval (krom? Pumy ). Co se tý?e lag?, tak v kvalifikaci i v 1. závod? jsem taky n?jaké zaznamenal, dokonce se mi i na 3 sekundy sekl po?íta?, ale to byla zase ur?it? chyba Avastu, i když byl vyplej .
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #117
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

[quote=Jirka_CZE;117414Škoda, že jsem se nep?ipojil na Mumble.[/quote]
Jóóó, o hodn? si p?išel
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #118
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Hm, tak to je p?kný. V?tšina provedla jen stop, start. No, je to pou?ení pro p?íšt?.
vitej mezi zacatecniky
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #119
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
M?l jsem vše vyplé, akorát mumble a to vždy fungovalo spolehliv? (Už ho n?jakej ?as používám a žádný problém zatím nebyl)
prosim te, prozrad mi, jake mas to pripojeni - rikal jsi adsl na vesnici - 2048/128?

a prosim, muze jeste nekdo nezavisly mrknout na svuj zaznam, jestli mu jarda taky lagoval?

u mne to bylo behem celeho R1 - kazdych 30-60s jsi vylagoval na 5-10s (odhaduji, ze to bylo v momentech, kdy jsi mluvil do teamspeaku).

nerad bych ti krivdil, a podle me je 128kbit/s (mozna i 256) upload malo na soucasne provozovani teamspeaku pri online hre, kazdopadne z meho pohledu to nebylo zavodeni s tebou, ale cekani, kde se objevis - dikybohu, ze to ani jednou nebylo v nekom - az potom v R2, ale to nebylo videt vubec nic, dost dlouhou dobu jsem te videl mimo trati bez textur...
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers

Last edited by [d9]; 15.2.2010 at 19:15.
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 15.2.2010   #120
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja ke? som videl ako Jarda pri lag štarte zmizol na asi osem sekúnd, tak som nevedel ?o robi? - spôsobí nejakú ve?kú nehodu, ale chatova? nemôžem... tak ?o teraz... Vždy ke? som sa blížil k 3D naskakujúcemu ?asu kde ho hra videla naposledy tak som dúfal že sa tam neobjaví. :-) No ale ni? sa nestalo.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.