Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KOVODEMONT Endurance 2011

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.6.2011   #161
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
kolik vas nakonec jelo?
Myslím že 11 posádek
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #162
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak kvalifikace mi nevyšla jako vždy,start se mi n?jak nezdál,Masterful se kolem nás prohnal,myslel jsem že se až na startovní ?áru má jet max 150 km/h a Masterful ho pelášil jak ?ert a všechny nás p?edjel,ud?lal to ješt? jeden jezdec ale ten hned p?ibrzdil a pustil nás zp?t p?ed sebe,pak jsem kroužil na 7 pozici až do prvního pitstopu,nevím co tam ostatní d?lali,ale 3 jezdce jsem tam p?edjel a posunul se na 4. místo.Pak m? dokázal p?edjet Erreba,ud?lal jsem chybu,ale ve 44 kole dle záznamu Erreba dostal smyk v první šikan? a pak se odpojil ze závodu zcela bezd?vodn?,nechápu,tím jsem se posunul na 4. místo a bezpe?n? dokroužil do cíle (dv? chybky byli :-D ).
Pro mne povedený závod,4. místo jsem ne?ekal.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #163
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak za sebe, za ?idi?e SC toho moc dodat nejde. Pro SC jsem zvolil asi nevhodný v?z, s ješt? nevhodn?jším setupem, když mi to i ve 150 driftovalo ze starany na stranu . Po boothyn? jsem vám cht?l ujet, a? si m?žete taktizovat (Jak se to d?lá), ale Lála se vy?ítil za mnou, tak jsem vás ješt? trochu zbrzdil ... Po dobu závodu jsem si jezdil po boxové uli?ce, nakonec parkoval s Kidem a závod i zasloužen? dokon?il .

Za server jsem rád, že držel. Dokonce to nekoplo ani Kida a to je co ?íct

Flame jel za APR skv?le, holt Ostgard je magor Škoda jen Ghostových chyb, i když ten pit byl veeeelmi efektní
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #164
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Kvaldu jel od nas Ghost a podle ocekavani dal s prehledem pole pos. Ja jsem vylozene chtel jel 2 stinty, tak jsem startoval a pak dojizdel. Uz v zavadecim kole me trosku rozhodil SC - opravdu tam chvilema vlal tak, ze jsem si rikal, ze musi zakonite vyletet z trati Start byl v pohode, ale 20 km/h vitr mi teda vubec nesed. Hodne dlouho trvalo, nez jsem si osahal dobry prujezdy zatackama, takze jsem to zprvu dost brzdil. Aspon jsme si tam zazavodili, kdyz jsem se propad v jednu chvili snad az na 5. misto Postupne jsem se pak propracoval na treti misto, ale to uz byli Flame a TopGearak daleko vpredu. Pri prvnim boxu jsme trochu zaspali, takze ztrata jeste o kus narostla, ale Ghost to pak napalil a vedouci dvojici dojel. Nanestesti na konci svyho stintu udelal nekolik velkych chyb, takze jsem auto prebiral opet s velkym odstupem a navic trochu pocuchany. Jet se s tim ale dalo i bez oprav, tak jsem nudne dokrouzil zbytek zavodu o samote.

Jsem trochu zklamanej z toho, ze jsem nechyt tempo hned z kraje. Moch jsem nas udrzet na dostrel Flamovi, Ghost by pred nim vyjel naskok a ja bych to pak treba udrzel na 2. miste do konce. Holt mi ale ulit hned v uvodu. Asi jsem mu nemel davat ten set
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #165
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Za m? ješt? jednou díky Popolušce za spoluú?ast na mý hodin? ?ty?icet, než jsem to zapíchl. M?lo mi být jasný, že set od ufon? pro m? nebude. Lítala mi p*del kolikrát jak na koloto?i a po pár v?tších chybách a rozbitým aut? jsem to nakonec vzdal.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #166
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

V?era byla špatná konstelace hv?zd, v?bec se mi to necht?lo jet. V závod? jsem nejd?ív zapomn?l zmá?knout p?i zastávce v boxech T, takže jsem pro*ral asi 5 vte?in. Následn? jsem asi do 54. minuty jel celkem obstojn? až na to, že když jsem kone?n? dotáhnul ?elo, tak jsem nejd?ív p?i bržd?ní do t1 chytil trávu - ztráta 10 vte?in. O 2 kola dál jsem se pokoušel o nejrychlejší kolo a oto?il se zas, takže dalších 10 vte?in. No a když jsem jel do box?, kapku jsem to p?ehnal se snahou n?co dohnat a ohobloval jsem pravej bok. Už a? ten cup skon?í, nechci jezdit žádný závody v sobotu, je to utrpení. Rád si zajezdim jakoukoliv ligu v ned?li nebo v týdnu, ale tohle už fakt ne.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #167
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Za m? ješt? jednou díky Popolušce za spoluú?ast na mý hodin? ?ty?icet, než jsem to zapíchl. M?lo mi být jasný, že set od ufon? pro m? nebude. Lítala mi p*del kolikrát jak na koloto?i a po pár v?tších chybách a rozbitým aut? jsem to nakonec vzdal.
Srabe tak takhle to bylo, no škoda. Zmínila jsem to v tomhle postu, nevím jestli jsi ho ?etl.
Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
První p?lku závodu jsem p?eci jen m?la svého soupe?e. Soupe?ili jsme se Z.Cagašem, kdo víckrát bude v tráv? , ale já byla jen jednou, he? . Potom, nevím pro?, odstavil auto na p?l závodu k mechanik?m a dojel až jen ten konec.
Te? jsem koukala na záznam konce závodu a docela m? pobavilo, jak jsi vyrazil do posledního kola na t?ch zmrzlých pneumatikách, to se nedá u?ídit co?
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #168
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default


__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #169
wildstyle
Newbie

 
wildstyle's Avatar
 
Join Date: 19.4.2011
Location: Copenhagen, DK
Posts: 35
Default

lawl
wildstyle is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #170
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Srabe tak takhle to bylo, no škoda. Zmínila jsem to v tomhle postu, nevím jestli jsi ho ?etl.

Te? jsem koukala na záznam konce závodu a docela m? pobavilo, jak jsi vyrazil do posledního kola na t?ch zmrzlých pneumatikách, to se nedá u?ídit co?
Aha, ten post jsem minul, to se mi u posledních post? na stránce stává ?asto. Mohl jsem to zkusit dojet, ale už m? to tak d?sn? nebavilo, že jsem radši zastavil, jinak bych z nudy d?lal na cílovce kole?ka. A poslední kolo bylo fakt peklo. ?íkám si, že n?jaká ultratvrdá sm?s, která se nedá zah?át, by tak ze srandy mohla existovat.

Flame: Nice, to si ?íkalo o screen.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 19.6.2011   #171
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Tak kvalifikace mi nevyšla jako vždy,start se mi n?jak nezdál,Masterful se kolem nás prohnal,myslel jsem že se až na startovní ?áru má jet max 150 km/h a Masterful ho pelášil jak ?ert a všechny nás p?edjel,ud?lal to ješt? jeden jezdec ale ten hned p?ibrzdil a pustil nás zp?t p?ed sebe,pak jsem kroužil na 7 pozici až do prvního pitstopu,nevím co tam ostatní d?lali,ale 3 jezdce jsem tam p?edjel a posunul se na 4. místo.Pak m? dokázal p?edjet Erreba,ud?lal jsem chybu,ale ve 44 kole dle záznamu Erreba dostal smyk v první šikan? a pak se odpojil ze závodu zcela bezd?vodn?,nechápu,tím jsem se posunul na 4. místo a bezpe?n? dokroužil do cíle (dv? chybky byli :-D ).
Pro mne povedený závod,4. místo jsem ne?ekal.
n?kdo to tam na státu spl?oval a já si nechal moc velký odstup, pak green flag a já na to sap ale p?edjížd?l jsem až za startovní ?arou.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2011   #172
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Žádné body pro PIT?
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by masterful; 20.6.2011 at 21:18.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2011   #173
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Žádné body pro PIT?
Já v?d?l že se mi to nepovede hned na poprvé s dcerkou na zádech a neustálém volání tati, kdy už si se mnou p?jdeš hrát :-)
Edit: opraveno

Last edited by masterful; 20.6.2011 at 21:42.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2011   #174
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Obidva výsledkové linky mi dávajú HTTP 404 (?lánek ?íslo238 nebyl nalezen).

Inak škoda že sme to v Recoil nemohli potiahnu?, tieto strategicky dôkladne naplánované 6-hodinovky s teamspeak komunikáciou s kolegom ma fakt bavili, tiež som zažil svoj najdlhší 4-hodinový stint, safety car, ideme do boxov? Ostávame? OK, výmena, rýchlo! Dobré to bolo. Kolega v príprave trochu vylepšil setup, tak ja zase hodinu stint aby som videl ako pneu a tak, totálna profesionalita. :-) Vlastne moje prvé preteky s teamspeak, nevedel som ?i to budem vedie?, ale úplne bez problému (motor mám na telke, teamspeak na sluchátka).
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2011   #175
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Krásný 3. místo,snad to vydrží
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 20.6.2011   #176
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Obidva výsledkové linky mi dávajú HTTP 404 (?lánek ?íslo238 nebyl nalezen).

Inak škoda že sme to v Recoil nemohli potiahnu?, tieto strategicky dôkladne naplánované 6-hodinovky s teamspeak komunikáciou s kolegom ma fakt bavili, tiež som zažil svoj najdlhší 4-hodinový stint, safety car, ideme do boxov? Ostávame? OK, výmena, rýchlo! Dobré to bolo. Kolega v príprave trochu vylepšil setup, tak ja zase hodinu stint aby som videl ako pneu a tak, totálna profesionalita. :-) Vlastne moje prvé preteky s teamspeak, nevedel som ?i to budem vedie?, ale úplne bez problému (motor mám na telke, teamspeak na sluchátka).
Opravovalo se
masterful is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2011   #177
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

U nas (PIT) i u AGC ted vidim v prubeznych vysledcich 42 bodu za Kyoto.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2011   #178
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
U nas (PIT) i u AGC ted vidim v prubeznych vysledcich 42 bodu za Kyoto.
Je to OK?
masterful is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2011   #179
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ted uz to vypada OK
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 25.6.2011   #180
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Kvali: na oválu nic moc,asi 5 pozice
Race:Hned po startu se mi poda?ilo nalepit na Jardu a Radka a za?al boj.
Radek m? otloukal jak mohl,?ekal jsem kdy poletím do trávy,až jednou m? trefil na p?edek a šel jsem do Jardy,který dostal smyk,ale perfektn? ho ustál.
Propadl se a já bojoval s Radkem,FZR mu nejelo tak jak by asi cht?l.
Pak jsme se dostali do kontaktu a Radek šel na ze? a propadl se.Beru to jako závodní incident,ale i tak Radku promi?.Po n?kolika kolech m?l Radek další kolizi a ze závodu se odpojil,škoda,sta?ilo dojet a udrželi by celkové první místo.
Radku,kdykoliv jsem byl vedle tebe,tak jsou troubil jak divej a stejn? si do m? strkal ty divochu :-))))
To už nás dojel Jarda a já se na n?j pov?sil a kroužil za ním abych si ud?lal náskok,no pak se mnou vyb?hl a ujel mi.
Dlouho jsem kroužil sám na 2. míst?,dojel m? Horák s Vovesným a za?al další boj FXRek.
Snažil jsem se jet vnit?ní stopu,m?nili jsme si pozice a pak m? Horák ve 48 kole natla?il na nájezd do pitu,byl jsem ve smyku,ustál jsem to,ale p?edjel m? Horák i s Vovesným.Ne moc fair p?edjetí.Snažil jsem se dojet ztrátu,ale ubíral jsem jen desetinky a dojel na 4. míst? do cíle.
T?šil jsem se na bednu,no zase bramborová medaile.
Dle p?edb?žných propo?t?:
1. místo: 009 AGC (supeeeeeeer)
2. místo APR1
3. místo KXR
Snad nebude žádný protest.
Díky za super závody,t?ším se na další pohár od vás,jaké jsou ceny? :-))))))

záznam ke stažení: http://leteckaposta.cz/553879372
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 25.6.2011 at 23:42.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.