Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.11.2006   #141
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch View Post
jedna možnost by byla - zcela vážn?. gamepage ?as od ?asu d?lá (te? nevím jestli si vybavuju jméno Jirka Štalmach dob?e, nebo si to pletu) šéf instruktor ?idi?? Scanie z Prahy. mohl bych ho kontaktovat v téhle záležitosti a vid?lo by se. je to prima kluk, párkrát jsme se už vid?li. a z titulu své práce pro ?T by mohl pomoci. protože režii po?adu si d?lá vždy sám. zjistím co a jak a uvidí se. Pochopiteln? bych k tomu pot?eboval Chaose a p?ípadné další.
Super napad... plne souhlasim
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2007   #142
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default Tak jsem zjistil, ze jsem nenormalni :))

Jsem si tak ze zajmem cetl tuhle diskusi a jelikoz se tu parkrat mihla zminka o TOCA3 (ktera je pry podle meho bratranka realistictejsi nez LFS), tak jsem si nasel recenzi abych se mrknul jestli to stoji za to si tu hru porizovat... No a nakonec jsem zjistil ze nejsem normalni... Ostatne podle recenze asi nikdo na tomhle foru Mrknete na zaver recenze, konkretne na posledni vetu http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/...-driver-3.html, kdybych byl totiz normalni, tak me LFS nebavi uz par let a neklepu se radosti, kdyz si stahuju novou verzi LFS FOREVER! Jinak jak se tady taky zminovalo, ze LFS chce trenink, me to osobne trvalo asi 4 mesice, nez jsem dokazal se zadokolkou neco poradne odjet, kazdopadne trenuju dodnes
mello is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2007   #143
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Jsem si tak ze zajmem cetl tuhle diskusi a jelikoz se tu parkrat mihla zminka o TOCA3 (ktera je pry podle meho bratranka realistictejsi nez LFS), tak jsem si nasel recenzi abych se mrknul jestli to stoji za to si tu hru porizovat... No a nakonec jsem zjistil ze nejsem normalni... Ostatne podle recenze asi nikdo na tomhle foru Mrknete na zaver recenze, konkretne na posledni vetu http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/...-driver-3.html, kdybych byl totiz normalni, tak me LFS nebavi uz par let a neklepu se radosti, kdyz si stahuju novou verzi LFS FOREVER! Jinak jak se tady taky zminovalo, ze LFS chce trenink, me to osobne trvalo asi 4 mesice, nez jsem dokazal se zadokolkou neco poradne odjet, kazdopadne trenuju dodnes
mno co k tomu dodat? snad že i špatná reklama je reklama
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2007   #144
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

1. to pat?í do vtip?
2. tady je ta v?ta: "Takhle se ?adí mezi GTR a GT Legends. A pokud by se vám zdálo, že TOCA je málo realistická, m?žete sáhnout po Live for Speed, které je sice siln? realistické, ale pro normálního hrá?e siln? nezáživné."
3. autor ?lánku je za a) duševn? nemocný b) fanoušek nfsu c) desetiletý poslucha? 2Paca
4. nejsem sice žádný spisovatel, ale slovní spojení a v?tná skladba v?bec je na úrovni žáka pomocné školy. bonusweb byl, je a vždy bude sra?ka, respektive má takovou kvalitu jako vše co pad?í pod mafru...
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2007   #145
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

a co takhle kdiby jsme si udelaly recenzi sami a pak ji mailem rozposlaly treba hernim casopisum, portalum atd. to by mohlo vijit ne

sry za pravopis
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2007   #146
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

M? nejvíc pobavilo, že ?lov?k, který píše o realit? a simulaci, ud?lá všechny screeny z pohledu chase - evidentn? ješt? v?era jezdil svoje oblíbené NFSU a o simulátorech nemá ani pon?tí - bohužel, takovýhle "odborníci" potom v médiích píšou bludy, na základ? kterých si t?eba n?kdo dobrou hru ani nezkusí.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2007   #147
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Souhlasím, že ?lánek je napsán pon?kud "divn?" ale podle m? autor záv?rem o LFS myslel, že není pro normálního hrá?e vhodné, proto že za normálního hrá?e považuje 12 letého klu?inu, který se uspokojí jen když si pustí nitro a jede 300km/h m?stem a všechny p?edjel, což v LFS nikdy nezažije a proto ho nejspíše podle autora omrzí ...
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #148
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR View Post
Souhlasím, že ?lánek je napsán pon?kud "divn?" ale podle m? autor záv?rem o LFS myslel, že není pro normálního hrá?e vhodné, proto že za normálního hrá?e považuje 12 letého klu?inu, který se uspokojí jen když si pustí nitro a jede 300km/h m?stem a všechny p?edjel, což v LFS nikdy nezažije a proto ho nejspíše podle autora omrzí ...
Takhle sem to pochopil taky...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #149
marlin
Regular Member

 
marlin's Avatar
 
Join Date: 1.12.2004
Location: Okrouhlá
Posts: 533
Default

kdyz uz ste to nakously, ady je ponekud starsi recenze na S1 http://games.tiscali.cz/reviews/liveforspeed/index.asp

mohl by napsat na S2
__________________
modelky

klik sem
marlin is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #150
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

mohl by napsat na S2 [/quote]

až bude S2 full tak o tom ur?it? n?co napíšou, zatim máme po?ád jenom alpha
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2007   #151
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by joshua View Post
mohl by napsat na S2
až bude S2 full tak o tom ur?it? n?co napíšou, zatim máme po?ád jenom alpha[/quote]To sice ano, jenze napr. na bonuswebu ani nevi, ze je S2 on-line hra, nevi kdo ji vydal, distribuci, zkratka nic...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #152
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

a co takhle napsat do PG24 jestli by neudelaly porad o LFS treba live prenosi z ligy atd
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #153
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

to uz jsem jim navrhoval... live to nebude, jelikoz jezdime az pozde vecer a nikomu se u nich nechce do prace (na to je LFS az moc okrajovou zalezitosti)... ale jsou ochotni nejakej zavod odvysilat pokud se pojede v rozumnym case... staci ho zorganizovat, ale hlavne dostat tak 2 lidi co to budou komentovat k nim do studia... nejaci dobrovolnici?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #154
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
to uz jsem jim navrhoval... live to nebude, jelikoz jezdime az pozde vecer a nikomu se u nich nechce do prace (na to je LFS az moc okrajovou zalezitosti)... ale jsou ochotni nejakej zavod odvysilat pokud se pojede v rozumnym case... staci ho zorganizovat, ale hlavne dostat tak 2 lidi co to budou komentovat k nim do studia... nejaci dobrovolnici?
Hádám, že to studio je n?kde v Praze že?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 14.1.2007   #155
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

hadam ze na 99% jo...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2007   #156
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Já znám na S2 jenom http://www.vokr.com/recenze/live_for_speed/
Chaos to napsal docela hezky. Jen škoda, že tou dobou jsem m?l již s Vokrem velké neshody, tak jsem mu už nic neposílal. Ale po?ád jsem navšt?voval vokr.com a doufal jsem, že Chaos napíše ješt? n?co, na n?jakou jinou hru
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2007   #157
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

ten clanek jsem puvodne psal pro GZ, na vokr se me jen zeptali zda ho muzou zkopirovat... na jinou hru asi hnedtak neco psat nebudu, pac uz dobre 3 roky nehraju nic jinyho nez LFS, pak teda jeste sem tam Enemy Territory na odreagovani, ale to uz jsem dobre 3/4 roku taky nehral... nemam cas ani poradne na LFS
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #158
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

http://www.novinky.cz/internet/hardw...304_jai4p.html

vypada to, ze lfs prestava byt mezi simulatory prehlizeno Bohuzel si myslim, ze hodne ctenaru to bude povazovat za preklep, nebo to automaticky prectou jako need for speed.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #159
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

myslim, ze uz brzy to nebudou povazovat za preklep
jet is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2007   #160
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
myslim, ze uz brzy to nebudou povazovat za preklep
jeste tyden to pozdrz :-)
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:34.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.