Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.10.2006   #41
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

GTR já rád takže až bude termín tak odpovím ..................
masterful is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2006   #42
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
GTR já rád takže až bude termín tak odpovím ..................
neco vymyslim dneska vecir
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2006   #43
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak jsem dneska absolvoval další závod, tentokrát na pro m? naprosto neznámým okruhu Enna Pergusa kdesi v italských horách. A hned jsem narazil na jeden velkej mínus týhle hry - bariéry z pneumatik kolem trati. V LFS ?lov?k m?že dát pneu tak, že s ní sest?elí soupe?e z trati , ale tady to funguje p?esn? naopak, pneumatiky sest?elí vás. Teda abych to uved na pravou míru, náraz do pneumatiky = komplet o?esání p?edku auta... (a pneu se ani nehnou). A protože tahle tra? je samá rovinka p?erušovaná hodn? úzkýma šikanama s "šikovn?" postavenýma bariérama z pneumatik, tak to bylo celkem dobrý destruction derby. Z 20 lidí dojelo tak 5, což mluví za vše. Jo a taky m? dneska zasko?ili startem, nebylo zavád?cí kolo, ale rovnou ostrý, takže m? všichni ometli hned na za?átku... A já pak sbíral jejich nárazníky podél trati...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #44
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Tak jsem dneska absolvoval další závod, tentokrát na pro m? naprosto neznámým okruhu... na za?átku... A já pak sbíral jejich nárazníky podél trati...
heh mel si radsi snama jezdit na altp3 :-), btw ty gumy sou shit taky sem je nedavno oukusil i v gtl
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 26.10.2006 at 20:37.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #45
SosaK -CZE-
Member

 
SosaK -CZE-'s Avatar
 
Join Date: 9.4.2005
Location: Praha
Posts: 475
Default

Jak to tak ctu LFS se opravdu nemusi bat konkurence co se realisticnosti tyce
__________________
ESCARGOT Racing Team | W2SX Member > ALTP| Používám nastavení voz? od XEDOX engineering.

MSI K8N Neo Platinum | AMD 64 3000+ | 2x512 MB DDR | ATI
9600PRO | Logitech DFP | LCD ACER1923 19"
SosaK -CZE- is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #46
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

No to pozor, ješte jsem zapomn?l zmínit zastávky v boxech... Tentokrát jsem si p?elepil tla?ítko ESC izola?kou, abych ho náhodou nezmá?k, takže už jsem úsp?šn? absolvoval i pitstop. Teda úsp?šn?, ehm... P?ijedu k mechanik?m, entrem odbouchnu tu otravnou obrazovku se strategií, nab?hne jeden s tankovací hadicí, ostatní na n?j civí a... ...nic. Do sluchadel na m? n?co k?i?eli, ale moc jsem jim nerozum?l. Zaslech jsem jenom slovo ignition, tak mi došlo, že to mám asi chcípnout. Ješt? že jsem si den p?ed závodem nastavil na klávesnici zapalování a startér, jinak bych se p?es boxy op?t nedostal. Takže natankovali, vym?nili pneu, pustili m? ze zvedák?, musel jsem oto?it klí?kem v zapalování a nastartovat. Motoru se sice moc necht?lo, ale po chvíli nasko?il, takže jsem zdárn? vyrazil zpátky do závodu. Celý tohle martýrium m? stálo asi 68 vte?in a 4 místa v závod? (zajížd?l jsem ze 3., vyjížd?l 7.).

Woodbine
Váš stálý GTR2 zpravodaj
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2006   #47
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

jj to me se povedlo uz jet do boxu bez nastavenyho starteru.. :P to byla sranda.. no neudelal jsem nic, zavod pro me skoncil, ale bylo to na publicu..
ale Enna je uzasna trat! A ty betonovy pneu tomu dodavaji super adrenalin! Jen nejlepsi preziji..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2006   #48
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 14.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

to zpracování boxu i se startováním se mi dost líbí, to v LFS chybí...
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 31.10.2006   #49
Apendix
Newbie
 
Join Date: 5.1.2005
Posts: 66
Default

Chtel bych se zeptat jak vlastne ma probihat zastavka v boxech. Nekdo si tady stezoval ze musel vypnout motor ale ja ho vypinam celkem pravidelne, delam snad neco spatne?
Apendix is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2006   #50
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Ned?láš.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 5.11.2006   #51
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

možná to sem úpln? nepat?í, ale až n?komu bude milovaný windows psát p?i spušt?ní hry toto :



v?zte, že za to m?že milovaný windows update (nebo n?co jiného, pokud jste crackli hru, nebo ?ert ví co d?lali a celé to roz...). sta?í tedy odebrat update s ?íslem KB917422. thnx to wiruzik za zprávu! budiš mu provolávána sláva.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.