Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.12.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Kyoto Ring National rev. 7. závod

---
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 5.12.2010   #2
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Kvali: souboj s v?trem,no 11. místo dobrý.

R1: po startu skok na 6. místo,ke konci závodu chyba v poslední šikan? a p?edjeli m? 2 jezdci,snažil jsem se z?stat na 8. míst?,ale Gepík m? udolal.,tak že 9. místo.
R2: po startu jsem se objevil na 4 fleku a za zády ufony,p?i souboji s Rodem v šikan? dostal smyk a trefil mi p?edek a šel jsem taky do smyku,jezdil jsem na 6. míst? a za zády Flama,už jenom to m? stresovalo:-))),dlouho jsem mu odolával a trápil ho,no nakonec m? ke konci p?edjel,dojezd na 7. míst?.

No ?ekal jsem horší výsledky,moc mi tra? nesedla,tak že jsem spokojen,dob?e jsem si zazávodil a n?jaký body jsou.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 5.12.2010 at 23:21.
Tomas Ag CZ is offline  
Old 5.12.2010   #3
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: celkem p?kny, n?jaky asi 7 místo

r1: p?knej závod, nejd?ív trochu tvr?árna s Rodem, pak mi trochu ujel, pak sem ho zase dojel a p?edjel a 8 místo

r2: skoro start cíl, akorát v posledním kole sem to už nevydržel a chtíc zrychlit sem dostal smyk a trefil to do zdi, nejblb?jší 2 místo, ktery sem kdy zajel...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 5.12.2010   #4
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Uz kvalifikacia (24.) ukazala, ze tu na body asi nepojdem.

No do kelu... pozeram replay, pretek 1 - WT_TeeDee prepac, som to nezvladol a stratil si tam kopec casu, toto som nevedel ze to tak dopadlo. :-( Potom v tretom kole sa mi P@cho po suboji stratil v zrkadlach, nevedel som ci sme sa dotkli alebo nie - myslim ze nie, ako to vidis? Neskor vyborne dlhe suboje napriklad s APR Zdendom, a branenie pred Lala CZ vratane mensieho kontaktu ktory sme obaja ustali, zabavne to bolo. V poslednom kole mi este nieco zhodilo LFS na listu, tak skok na brzdu (edit: rit palovu, pozeram replay a tu brzdu mi nezobralo, plyn zostal na maxime)... 20. miesto, ale spokojnost.

Druhy pretek, v prvom kole kontakt so Sonykom v style Vettel/Webber, podla mna som nespravil chybu, ale kedze ako hovorim tak na body to aj tak nebolo tak nevadi, prepad na posledne miesto. Potom pomerne nuda, az ku koncu skvele suboje s Pumou a Ag Jirkom, diky.

Bez bodov, ale bolo to fajn, paci sa mi ist vedla niekoho na tej ovalovej casti, uplne NASCAR. :-) Mrzi ma ale vykopnutie TeeDee. :-(
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 5.12.2010 at 23:12.
Substance242 is offline  
Old 5.12.2010   #5
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: mnohem lepší kolo než jsem ?ekal, 4. flek paráda.

R1: Asi p?l závodu mi trvalo než jsem se dostal do tempa, ale 3. místo bylo hooodn? dobrý.

R2: Start se povedl neskute?n?, po chvíli jsem byl na 2. míst?. Jenže pak jsem se dostal v T1 moc blízko za Gepase, ztratil p?ítlak a šel bokem. Sice jsem to ustál, ale zadní guny na 115° => klouza?ka. Takže jsem p?išel celkem snadno o 2. místo ku prosp?chu Klou?ka. Ale to nebylo všechno, v?bec mi nesed vítra takže i tak tragédie. Pak jsem ješt? v záv?ru chytil ze? a napálil Roda. Našt?stí bez následk? pro oba.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 5.12.2010   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Druhy pretek, v prvom kole kontakt so Sonykom v style Vettel/Webber, podla mna som nespravil chybu, ale kedze ako hovorim tak na body to aj tak nebolo tak nevadi, prepad na posledne miesto. Potom pomerne nuda, az ku koncu skvele suboje s Pumou a Ag Jirkom, diky.
No ja si chyby taky vedom nejsem. brzdil sem driv nez ty a jel sem stale rovne. ty si mel vedle sebe misto a vubec si nezatacel a tvoje auto se otrelo o moje. Necekal sem ze te to tak roztoci.

Nekolikrat sem koukal na replay a proste nevim. Brzdil sem driv a jel sem rovne tak nevim. I tak me to mrzi.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 5.12.2010   #7
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Kvalifikace
Paráda, jednu dobu jsem byl i na pole position, ale Bavorák byl lepší Tak 2. místo, ale super.

1. závod
Luxus, skoro celou dobu první a po?ád jsem se vzdaloval. Moje první výhra v n?jakym cupu.

2. závod
Nakonec 6. místo, p?kný souboje s Ag Tomášem

Asi moje nejpoveden?jší kolo z cupu
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 5.12.2010   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Kvalifikace
Paráda, jednu dobu jsem byl i na pole position, ale Bavorák byl lepší Tak 2. místo, ale super.

1. závod
Luxus, skoro celou dobu první a po?ád jsem se vzdaloval. Moje první výhra v n?jakym cupu.

2. závod
Nakonec 6. místo, p?kný souboje s Ag Tomášem

Asi moje nejpoveden?jší kolo z cupu
Jsem rád že se ti souboje se mnou líbí,alespo? není nuda
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 5.12.2010   #9
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Hr?za... našlapaný jako už dlouho nepamatuju... bohužel pro ?m až 21. místo.

Race 1: Omluva Mufovi. Jinak to moc nešlo, asi 15. místo.

Race 2: Op?t omluva Mufovi, n?kolik otazník? na Hafana, co provád?l na ovále hned v 2. kole, jinak vlastní blbostí jsem se p?ipravil o body, potom když jsem se na n? dostal, tak m? odrovnal Jigr... co už...

Opravdu nepovedený závod... aspo? že se koleg?m da?ilo

Statistiky
Q
Race 1
Race 2

Last edited by Fast Jarda; 6.12.2010 at 01:23.
Fast Jarda is offline  
Old 5.12.2010   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska to bylo jednoduchý.

Q: pár kol, 23. místo.

R1: hlavn? p?es odpadlíky jsem se dostal na 13. místo, první body

R2: na konci druhýho kola jsem dostal smyk p?i nájezdu na ovál, poslal jsem to do zdi, oprava, konec pole... p?es pár odpadlík?, Jigra a P@cha jsem se dostal na 24.

Celkov? nic moc, ale hlavn? díky TSku jsem se dneska dob?e bavil.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 5.12.2010   #11
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: 1. miesto..ale co mi to bolo platne

R1: islo sa super..na Flame-a som nemal...vytvoril som si kus naskok pred 3. miestom ale na vyjazde na oval v 13.kole som nepochopitelne zachytil predne lave koleso(neviem co to tam je..textura vadna alebo co)..stratil kontrolu...chytil mantinel...klouczech ma dohnal...ale udrzal som ho za sebou no menej ako kolo...urobil som dalsiu chybu a isiel predo mna..zial som vyletel pri tom jeho predbiehani na travu (svojou vinou) a stratil dalsie dve miesta takze v cieli 5. a velke sklamanie...sprosta chyba a dve kola pred koncom som prisiel o super umiestnenie
2. zavod...neni sanca s 60kg...ani na starte...ani na vyjazdoch zo zakrut...ani na rovinkach...jedine kde ziskavam su vjazdy a stredy zakrut ale tam sa predbiehat neda takze som sa len prepadaval az kym do mna masterful chladnokrvne nenabural ..kacirok...vyhrabal som sa...nakoniec 20. miesto...chcel som dojazdit aspon ale nervy som mal uz hrozne lebo aj tych uplne na konci som mal problemy predbiehat...

Zaverecny komentar:
a) to co bolo pri prvom zavode tych pat restartov bolo dost trapne...
b) s tymi kilami sa jednoducho neda predbiehat...ano viem klouczech vyhral ale aj tak...clovek fakt nema kde ziskat oproti ovela pomalsim jazdcom...ked na rovinke ma kazdy dava ze ani s draftom nestiham a na vyjazdoch zakrut rovnako...ked ziskavam iba pocas zakruty tak je mi to na velke hnede lebo tam sa predbiehat neda...v prvom zavode sa jasne ukazalo ze s vahou sa vyhrat nedalo....podla mna v prvom zavode by Flame-a nedali ani ovela lepsi jazdci

otazka na Flame-a nemenil si si ty jednotku pocas tych piatich restartov pri prvom zavode? lebo pri prvych si nestihal nikdy...a zrazu ked uz sa konecne odstartovalo naostro tak si mal dal uplne s prehladom
bavorak is offline  
Old 5.12.2010   #12
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Mrzi ma ale vykopnutie TeeDee. :-(
V pohode
TeeDee is offline  
Old 5.12.2010   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Zaverecny komentar:
a) to co bolo pri prvom zavode tych pat restartov bolo dost trapne...
b) s tymi kilami sa jednoducho neda predbiehat...ano viem klouczech vyhral ale aj tak...clovek fakt nema kde ziskat oproti ovela pomalsim jazdcom...ked na rovinke ma kazdy dava ze ani s draftom nestiham a na vyjazdoch zakrut rovnako...ked ziskavam iba pocas zakruty tak je mi to na velke hnede lebo tam sa predbiehat neda...v prvom zavode sa jasne ukazalo ze s vahou sa vyhrat nedalo....podla mna v prvom zavode by Flame-a nedali ani ovela lepsi jazdci

Co se tyka A) byl jeden lag start a pak jeden opakovany start kvuli hromadne nehode

Co se tyka B) je to pro vsechny stejne.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 5.12.2010   #14
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Co se tyka A) byl jeden lag start a pak jeden opakovany start kvuli hromadne nehode

Co se tyka B) je to pro vsechny stejne.
ja sa nestazujem...ja som len vyjadril svoj nazor a pocity z toho...len som to potreboval vypustit lebo som dnes sklamany a nahnevany hlavne na seba z tohoto zavodu

edit: sonyk zmen si odkaz na vysledky v "dulezite informace" lebo ten stary uz nefunguje http://lempls-results.kvalitne.cz/EGT_GTR_2010/
bavorak is offline  
Old 5.12.2010   #15
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja sa nestazujem...ja som len vyjadril svoj nazor a pocity z toho...len som to potreboval vypustit lebo som dnes sklamany a nahnevany hlavne na seba z tohoto zavodu
Jo v pohode ja to tak taky beru a beru to tak ze pro GTR vozy jsou ty kila dost problem. v TBO to sice taky zpomalilo ale lepe se zavodilo. Pro priste uz KG neplanujem a bude i par dalsich zmen. Takze se aspon mas na co tesit. pokud tedy do te doby lfs neumre
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 5.12.2010   #16
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Jo v pohode ja to tak taky beru a beru to tak ze pro GTR vozy jsou ty kila dost problem. v TBO to sice taky zpomalilo ale lepe se zavodilo. Pro priste uz KG neplanujem a bude i par dalsich zmen. Takze se aspon mas na co tesit. pokud tedy do te doby lfs neumre
ak neumrem ja tak sa pri lfs zatial chystam zostat...a myslim ze tuto stale naplnime grid 25-30 jazdcami co je na cesko-slovenskej urovni vcelku slusne aj ked musim povedat ze s urovnou stale nie som spokojny...co sa tyka organizacie tak velmi dobre...co sa tyka jazdcov tak stale je dost na com pracovat... (myslim tym aj seba)
bavorak is offline  
Old 5.12.2010   #17
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Q: Hr?za... našlapaný jako už dlouho nepamatuju... bohužel pro ?m až 21. místo.

Race 1: Omluva Mufovi. Jinak to moc nešlo, asi 15. místo.

Race 2: Op?t omluva Mufovi, n?kolik otazník? na Hafana, co provád?l na ovále hned v 2. kole, jinak vstaní blbostí jsem se p?ipravil o body, potom když jsem se na n? dostal, tak m? odrovnal Jigr... co už...

Opravdu nepovedený závod... aspo? že se koleg?m da?ilo

Statistiky
Q
Race 1
Race 2
taky by mne zajímalo co se tam d?lo v nájezdu do 2.kola,co d?lal Cagaš(pro? do m? š?ouchnul) a pak a? se na to koukám z pta?í perspektivy ale i z kokpitu,tak Jardu jsem nevid?l v zrcátkách a jedno místo jsem na vnit?ní stran? nechával.
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 6.12.2010   #18
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Hafik1 View Post
taky by mne zajímalo co se tam d?lo v nájezdu do 2.kola,co d?lal Cagaš(pro? do m? š?ouchnul) a pak a? se na to koukám z pta?í perspektivy ale i z kokpitu,tak Jardu jsem nevid?l v zrcátkách a jedno místo jsem na vnit?ní stran? nechával.
Za ten š?ouchanec sorry, byli jsme tam nat?sno, já jsem asi sjel z oválu na rovinu a to m? poslalo nahoru.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 6.12.2010   #19
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Q: 17. bylo asi ok, kdyz jsem videl 19 lidi v 1 s tak jsem se nedivil jak jsem skoncil

R1: pak štouchancu na zacatku, pak jsem byl dlouho za mufistem, pak ke konci souboje s jardou a peter bondem . 18 misto chtel jsem vic ale co se dá delat

R2: jsem se ze startu na 13 misto pak 2 kolo pak jsem dostal štouchanes a go out ,dal už jsem jen pozoroval
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 6.12.2010   #20
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by TeeDee View Post
V pohode
To mi od?ahlo, díky, školácka chyba. :-/

A ešte by som chcel všetkých upokoji?, že po ?elnom náraze v rýchlosti 213 km/h (15. kolo R1) sa cítim dobre a pokra?ujem v pretekaní. ?akujem. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.