Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.9.2005   #281
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
Tak ja se omlouvam ze zavodu..
pedaly jsou v momentalni situaci uplne v haji, davaji mi jen pulku plynu a ne a ne to nejak dat do funkcniho stavu.. provizorni reseni mi nejak prestalo fungovat..
To mas z toho ze na tom hrajes rFaktor, tak!
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #282
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Agarash: Jojo, asi to bude tim ^^
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #283
Speder38
Newbie

 
Speder38's Avatar
 
Join Date: 1.3.2005
Location: H?ídelec :)
Posts: 59
Default

Omlouvám se z dnešního závodu dorazil jsem az ted domu
__________________
Intel Core2duo 1.8 GHz; 3GB RAM ; Gigabyte DS-4 ; ATI Radeon X1950Pro ; Saitek R440 ; S2 LICENSED (Speder38)
Speder38 is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #284
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

me prestal jit net ... uz jde ... ale zacal jit asi v 19.48 a ja sem nemel uploadnutej HL ...
Felix is offline   Reply With Quote
Old 5.9.2005   #285
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Dodatecne se omlouvam, ze jsem nejel, ale prislo mi do toho neco dulezitejsiho, neslo jinak...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2005   #286
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

M?l bych pár dotaz? k letmýmu startu...

Nap?.: Když se n?kdo b?hem zavád?cího kola vyseká, m?že p?edject ostatní a vrátit se na pozici, která mu pat?í podle výsledk? kvalifikace? P?íp. smí p?i tom p?ekro?it max. povolenou rychlost? A smí ostatní p?ekro?it max. povolenou rychlost, aby snížili rozestupy mezi autama? Nebo je na vedoucím jezdci, aby "náležit?" zpomalil, aby ho ostatní dojeli?

Úprava ve standardních propozicích je dost obecná a tyhle v?ci ne?eší, tak doufám, že se ?editelství ligy k tomuto vyjád?í. A možná bych navrhoval p?ezkoušení nová?k? (divo?ák?) ze znalosti pravidel letmýho startu, aby pak nedocházelo k problém?m.

EDIT: Tím se nechci navážet do nová?k? nebo divo?ák?, to ur?it? ne. Jen jsem tím myslel, že práv? oni se v?tšinou ptají a neví p?esn?, co mají d?lat.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2005   #287
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
M?l bych pár dotaz? k letmýmu startu...

Nap?.: Když se n?kdo b?hem zavád?cího kola vyseká, m?že p?edject ostatní a vrátit se na pozici, která mu pat?í podle výsledk? kvalifikace? P?íp. smí p?i tom p?ekro?it max. povolenou rychlost? A smí ostatní p?ekro?it max. povolenou rychlost, aby snížili rozestupy mezi autama? Nebo je na vedoucím jezdci, aby "náležit?" zpomalil, aby ho ostatní dojeli?

Úprava ve standardních propozicích je dost obecná a tyhle v?ci ne?eší, tak doufám, že se ?editelství ligy k tomuto vyjád?í. A možná bych navrhoval p?ezkoušení nová?k? (divo?ák?) ze znalosti pravidel letmýho startu, aby pak nedocházelo k problém?m.

EDIT: Tím se nechci navážet do nová?k? nebo divo?ák?, to ur?it? ne. Jen jsem tím myslel, že práv? oni se v?tšinou ptají a neví p?esn?, co mají d?lat.
Za 1. by se nemel nikdo v zavadecim kole vysekat! Jede se relativne pomalu. Samozrejme omezeni rychlosti je predevsim pro jezdce na prvnim miste a zbytek muze rychlost prekrocit, aby se dostali zpet do formace (vsichni jedou za sebou jako vlacek, zadna jizda vedle sebe, to az po prejeti cilove cary pri startu).
Pokud nekdo dostane hodiny v zavadecim kole, pocita se to jako problem na startu - zaradi se na konec startovniho pole.
Jezdec na prvnim miste ma trochu odpovednosti a pokud se za nim bude startovni pole trhat musi zpomalit (limit je 150km/h, ale jsou useky, kde se jede pomaleji a ostatni nemusi dokazat udrzet tempo). ZAVOD JE ODSTARTOVAN AZ ZELENOU VLAJKOU. Do te doby se nezavodi a je povinnosti vsech udrzet tesne rozestupy!
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2005   #288
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Ok, to jsem cht?l v?d?t. :bow: Ješt? aby si to p?e?etli i ostatní.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2005   #289
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

Ja uz to cetl :-)
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 9.9.2005   #290
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

ja to znam konecne start pro me
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2005   #291
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Kvalifikaci provedou jezdci ve dvou skupinách, skupiny rozd?leny podle HotLap? v divizi. První vyrazí z box? pomalejší skupina, b?hem zah?ívacího kola si vytvo?í dostate?né rozestupy a poté odjedou svá dv? ostrá kola.
Otázka: Je dovolené pri nehode v 1. meranom kole sko?i? do boxov a následne odjet 2. merané kolo s novým autom?
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2005   #292
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Rumiko
Quote:
Originally Posted by Chaos
Kvalifikaci provedou jezdci ve dvou skupinách, skupiny rozd?leny podle HotLap? v divizi. První vyrazí z box? pomalejší skupina, b?hem zah?ívacího kola si vytvo?í dostate?né rozestupy a poté odjedou svá dv? ostrá kola.
Otázka: Je dovolené pri nehode v 1. meranom kole sko?i? do boxov a následne odjet 2. merané kolo s novým autom?
Pokud se nedokonci 1. merene kolo, tak jo...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2005   #293
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by Rumiko
Quote:
Originally Posted by Chaos
Kvalifikaci provedou jezdci ve dvou skupinách, skupiny rozd?leny podle HotLap? v divizi. První vyrazí z box? pomalejší skupina, b?hem zah?ívacího kola si vytvo?í dostate?né rozestupy a poté odjedou svá dv? ostrá kola.
Otázka: Je dovolené pri nehode v 1. meranom kole sko?i? do boxov a následne odjet 2. merané kolo s novým autom?
Pokud se nedokonci 1. merene kolo, tak jo...
Ja bych byl pro to, aby se to nedelalo pokud se rozbije vlastni vinou. V F1 taky neutika pro jiny auto
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2005   #294
Petr CGY
Member
 
Join Date: 21.6.2005
Posts: 128
Default

Quote:
Originally Posted by Mark Novys

Ja bych byl pro to, aby se to nedelalo pokud se rozbije vlastni vinou. V F1 taky neutika pro jiny auto
ty jo Marku, ty si dneska nejak drsnej :gnash:, ale oni taky v F1 nemaj tlacitko "RESET"

Petr CGY is offline   Reply With Quote
Old 17.9.2005   #295
PerG
Regular Member

 
PerG's Avatar
 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 621
Default

Quote:
Originally Posted by Petr CGY
Quote:
Originally Posted by Mark Novys

Ja bych byl pro to, aby se to nedelalo pokud se rozbije vlastni vinou. V F1 taky neutika pro jiny auto
ty jo Marku, ty si dneska nejak drsnej :gnash:, ale oni taky v F1 nemaj tlacitko "RESET"
a ze by se jim sakra nekdy hodilo
__________________
http://www.simracing.cz
PerG is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #296
Berca
Member
 
Join Date: 11.7.2005
Location: Praha
Posts: 104
Default

Musim se omluvit s dnesniho zavodu. Po tydennim maratonu v praci, kdy se dodelavala hra a jiny veci a ja spal naposledy pred 3 dny bych dnesek zcela jiste nezvladl. Ale aspon uz to slo od lisovny, takze pokud mate nekdo zajem o 3rd person sneaker (viz muj podpis dole ) , tak koncem zari by to melo by v obchodech
__________________
Blimey! Games artist
Berca is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #297
Plantaznik
Member
 
Join Date: 12.6.2005
Location: Bilina
Posts: 195
Default

omlouvám se z dnešního závodu
__________________
dont talk,just ride
visit us at http://lfsshockwawe.wz.cz

hehehehehehe S1a S2 licensed......
Plantaznik is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #298
mysi
Newbie

 
Join Date: 8.6.2005
Posts: 23
Default

Bohuzel je to tu, omlouvam se z dnesniho zavodu :rage:
mysi is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #299
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

vzkaz od jardiera, pry asi dnes nepojede, jelikoz jeho rodice ho nechteji pripustit k pocitaci . Tzn se omlouva vsem za ucast, ale moc se naradujte ze se lepe umistite, protoze mozna ukeca a pojede
Commander is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #300
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
vzkaz od jardiera, pry asi dnes nepojede, jelikoz jeho rodice ho nechteji pripustit k pocitaci . Tzn se omlouva vsem za ucast, ale moc se naradujte ze se lepe umistite, protoze mozna ukeca a pojede
Zase nejakej Certi figl ot:
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.