Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.11.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Westhill Int. 6. závod

Tak sem se snazil ale par chyb a pad do listy znamenalo ze zase na prazdno.

Kazdopadne diky 00Ja a Ljubikovi za pomoc se setem diky tomu sem mohl aspon bojovat.

Diky Redlin Kingovi, Kidovi, Gotharovi a TeeDeemu a dalsim za zavody
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 21.11.2010 at 22:40.
sonyk is offline  
Old 21.11.2010   #2
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: 2. miesto tesne za Jardom...vtedy som bol sklamany lebo som chcel pole
R1. hned v druhom sektore som predbehol velmi lagujuceho Jardu a odvtedy som jazdil perfektne....jeden z mojich najlepsich vykonov...nie ze by to bolo na hrane najrychlejsie ale uplne bez chyby
R2. start z 8. miesta...60kg urobilo svoje a hned som bol na 10. a v T2. predo mnou Branislav sa mi zda spomalil lebo pred nim tiez niekto...spomalil som tiez...Nicam uz nespomalil..trafil ma najhorsie do zadku ako sa dalo...z boku...smyk...22. miesto...horko tazko som sa do 4. kola dostal na 17. miesto a gothar sa rozsekal pred mnou v sikane...trafila ma pneu...stratil som kontrolu...rutil som sa rovno do stojaceho Gothara...tak som sa mu snazil vyhnut...hodiny...prehriate gumy...24. miesto...a tak som sa zacal prebijat dopredu...obycajne som tazil z chyb ostatnych lebo dohnat taku stratu sa uz nedalo ani dobrymi casmi...nakoniec 15. miesto...uplna katastrofa...

fakt neviem kedy ja uz konecne budem moct odjazdit zavod bez toho aby som pykal za chyby druhych...ja som za cely zavod ziadnu vaznu chybu neurobil a po 4. kolach som bol na 24. mieste...
bavorak is offline  
Old 21.11.2010   #3
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kvalifikácia: Po?as off-line príprav som si povedal že tu FXR nemá šancu a musím by? na rovinkách ?o najrýchlejší, takže prítlak 2/1. S tým som celý ?as trénoval. Až v nede?u poobede online som videl že jednak skorým brzdením a pomalos?ou v zákrutách robím zbyto?ný problém súperom, a tiež som si nechal poradi? že vyšší prítlak sa oplatí. Tak 13/4 a zopár okruhov, áno asi to bude lepšie.

Kvalifikácia: Katastrofa, úplne vzadu, konštatovanie že mi to vôbec nejde. V poslednom meranom kole som ešte spomalil Bavoráka, ale chcel som stoj ?o stoj sa zlepši?, nepodarilo sa.

Prvý pretek: V tre?om kole po rýchlej šikane z 22. na 18. po?as žltých - ale všetky autá boli "rozbité" pri trati, nepredbehol som nikoho. V 12. kole som využil chybu môjho ob?úbeného súpera Gothara a išiel v šikane pred neho, pri?om kvôli tomu že som si nebol istý kde vpravo presne bude som si asi trochu skrátil výjazd, priznávam sa. A na konci fantastický súboj s Nicamom, ktorý som o dve stotiny prehral. :-) Dvanásty.

Druhý: Po štarte som tak dával pozor v?avo až som sám vyletel vpravo, snažil som sa vráti? ?o najkorektnejšie, prepad na 20. miesto. Ako v prvom preteku, aj tu som ale postupoval v?aka tomu že iní vypadávali. V šiestom kole som pribrzdil lebo som nechcel pod žltými predbehnú? Hafíka, ale po?as toho ma predbehol iný súper - no dobre no :-), viac ma štvalo že som stratil asi dve sekundy. V závere som sa zubami nechtami bránil pred WT 00Ja, ktorý ma pre m?a nepochopite?ne do?ahoval v brzdení (?) do druhej šikany, dúfam že to bude aj z jeho poh?adu v pohode. Chcel som osta? na 12. mieste ako v prvom preteku, výborný súboj, na poslednej cie?ovke som ho povodil ako myslím Hamilton niekoho, rozdiel jedna desatina. :-) Jedenásty.

Z môjho poh?adu to dopadlo ove?a lepšie ako by som po kvalifikácii mohol dúfa?, vlastne jediná chyba bola to vyletenie na za?iatku druhého preteku, díky všetkým a dúfam že všetko bolo OK aj z mojej strany.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 21.11.2010 at 23:06.
Substance242 is offline  
Old 21.11.2010   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: tenhle ?as jsem o?ekával, takže na lepší místo to nebylo.

R1: Aneb ve znamení boje s Jardou. Že já v?l mu d?lal setup. P?edjel, já jeho, p?edjel, já jeho. Byl by to asi nekone?ný koloto?, jenže pohled na odstupy prozradil že nás to oba akorát brzdí a nakonec by nás dojeli ti vzadu. Takže jsem si politicky podržel trochu odstup a bylo to nejlepší co jsem mohl ud?lat. Na xr jsem tu nem?l - moc nízká top speed hlavn? do kopce.

R2: mnohem lepší pocit, i když tam byly n?jaký š?ouchance. Cht?l bych omluvit n?komu z KXR, bylo to n?kde v 1. t?etin? závodu, po projetí 1. splitu (nevim o koho šlo, neuložil jsem si replay). Vypadalo to skoro že mi d?láš místo, takže jsem to tam pustil. Jenže to byl omyl... Za ten kontakt se omlouvam, ale musel jsem na obrubník a ten m? rozhodil. Našt?stí jsme to ustáli oba, ale zarámovat si to nedam. Už už jsem si ?ikal že Klouczech je blízko, jenže p?edjet tady s fzr je fakt problém... Výjezdy ze zatá?ek super, ale ta maximálka do kopce... Takže když jsem se nakonec strastipln? probil na 2. místo, Klouczech odsko?il na 5 vte?in, což ve 3 kolech fakt nešlo. Líp to nešlo.

Celkov? z toho ale nemam moc dobrej pocit, špatn? jsem si vybral auto. Fzr je sice moje oblíbený, ale tady ješt? podpo?ený neustálou zát?ží se to ukazuje jako špatná volba.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 21.11.2010 at 23:08.
Ghost_CZ is offline  
Old 21.11.2010   #5
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Tak zkrácen? bych zhodnotil 6.závod
Q:docela se mi povedla 8místo na startu dobrý
1Ro startu jsem necht?l zkon?it v písku a tak jsem volil jistotu,ikdyž hned v T1 se to tam cpalo,jako kdyby šlo o život.Docela jsem byl rád,že jedu,ikdyž propad o n?kolik míst.Pak se na této trati špatn? p?edíždí a tak nakonec,když jsem se nemohl dostat dop?edu,jsem se ve snaze ud?lat výsledek ud?lal chybu a to m? stálo ješt? 2 místa v cíly.
2R:celej závod jsem se dnažil dostat p?ed AG Tomáše až toho málem využil Masterful.Nakonec jsem si tu krásnou bitvu s Tomem užil.Nebýt t?ch 30 kil co si vezl,tak bych se asi ur?it? p?ed n?ho nedostal.Nakonec se mi povedlo ješt? p?edjet Nicama,ale bylo na cílový lajn? o chlup.Být cíl tak o 20m dál,tak by m? ud?lal.Díky všem za dobrej závod.
Zhodnocení:?asy nic moc normáln? to dávám t?sn? nad 1:39 a osobák mám 1:38:96,ale tady to prost? nešlo.Jinak ješt? velká gratulace K?emílkovi (byl to ?erný k?? závodu)za super výkon a první body pro tým,kdy hlavní faforit(Rodo)vyho?el,díky 60 kg.
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline  
Old 21.11.2010   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Kvali: ve druhém kole jsem p?id?el motor a uz to nedrželo rychlost v zata?kach,25 místo myslím.

R1: z 25 na 12 pozici,pak me p?edjel ke konci Nicam a ve 14 kole jsem probrzdil a chytl trávník zadním kolem,hodiny a na 16. míst?.Škoda ztráty bodované pozice.Nu což.

R2: Start ze 16. místa,usídlil jsme se n?kde kolem 9. pozice se skupinkou jezdc? a celý závod boj o pozici s Hafikem,krasný souboje,nervy celý závod,nakonec 10. místo.Tak alespo? n?jaké body.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 21.11.2010   #7
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Trenink: Hruza!!! Vsichni jezdili casy pod 39 a ja 39,6. Pak jsem si jeste trochu pohral se setem a celkem se to zlepsilo. Hlavne jsem natrenoval tesne pred zavodem
Q: Spokojenost s casem, ale necekal jsem, ze me preskace v poslednich 2. minutach tolik pilotu! Nakonec 10 misto nebylo spatny (ale to 7. se mi libilo mnohem vic)
R1: Super start a razem na 5te pozici. To jsem necekal. pak jsem se 4 kola nemohl dostat pred tymoveho kolegu, a kdyz uz jsem se pred nej dostaval, tak jsme se tukli. A bohuzel to odnes Teedee predcasnym koncem. Sorry mooc. Koukal jsem na zaznam a mam z toho smysene pocity. Pak me teda jeste predjel Flame, ale konecne 5te misto spokojenost.
R2: Opet super start na 2. misto. Chvili jsem se drzel, pak jsem podlehl zase Flamovi. Chvili to bylo jen krouzeni a cekani na chybu od Flameho. Jenze pak se pritilo bile UFO a razem se z toho stal boj o bednu. Trochu jsem porychlil a Flame zpomalil. Pak udelal chybu a ja toho hned vyuzil. Jenze o 2 kola pote jsem se nechal predjet jak UFOunem, tak Flamem a jeste i Jardou! A pak jsem se jeste nevesel do sikany a roztocil se - 7. misto. Pneu uvareny a pak uz jen dojet do cile

Celkove vzato to beru jako spokojenost. Na jednu stranu me mrzi to s Teedeem a neskutecne me se.ou ty dve chyby v druhym zavodu, ale vysledek slusnej a pred zavodem i hodne necekanej!
mufisto is offline  
Old 21.11.2010   #8
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
R2. start z 8. miesta...60kg urobilo svoje a hned som bol na 10. a v T2. predo mnou Branislav sa mi zda spomalil lebo pred nim tiez niekto...spomalil som tiez...Nicam uz nespomalil..trafil ma najhorsie do zadku ako sa dalo...z boku...smyk...22. miesto...
Ale já jsem zpomalil, dokonce jsem ?uknul na brzdu, nemohl jsem víc d?lat, za mnou jel t?sn? Gepas.
Cht?l jsem i po?kat, ale když jsem vid?l tu sme?ku za mnou, ud?lal bych víc škody než užitku.
Mrzí m? to, omlouvám se a protestu se nebráním.
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline  
Old 21.11.2010   #9
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Q: cakal som cca 15te miesto, nakoniec z toho bolo tusim 20., ale nejak mi to nevadilo.
R1: dlho som isiel bez chyb, dobehol som Nicama a Tomasa, za ktorym sa zacala tvorit kolona Parkrat sme si tam vymenili pozicie, dorazil aj Substance, ktory mi nedal pokoj Nakoniec mi pred sikanou uletel zadok a ltt som neskoncil v hodinach, no aj tak som sa prepadol dozadu. Potom este chyboval Tomas a ja som dokoncil na 15. mieste s vidinou toho, ze v R2 dosiahnem na body.
R2: Ani neviem preco, ale stratil som koncentraciu a bezchybnemu vykonu bol koniec, padal som dozadu, nakoniec som sa rozsekal v sikane, takmer som trafil Substanceho, ale bohuzial na to uz nestihol zareagovat bavorak a vyletel mimo. Odvtedy som sa len snazil nejako dokoncit.
PS: nemat FXR tak skoncim horsie, bolo to vidiet aj v R1, ked predomnou niekto s XRR vybehol polovicou auta na travu, ja za nim, ale on isiel hned do hodin a ja som pokracoval nerusene dalej
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline  
Old 21.11.2010   #10
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
Ale já jsem zpomalil, dokonce jsem ?uknul na brzdu, nemohl jsem víc d?lat, za mnou jel t?sn? Gepas.
Cht?l jsem i po?kat, ale když jsem vid?l tu sme?ku za mnou, ud?lal bych víc škody než užitku.
Mrzí m? to, omlouvám se a protestu se nebráním.
co sa da robit...ja ani tak nevinim teba ako ten fakt ze nechapem preco furt musim nieco schytat a stratit tym mnozstvo pozicii...
protest nema vyznam...to je zavodny incident...a stejne mi to nic nepomoze...ja tieto zavody jazdim iba preto aby som sa zabavil a ziskal skusenosti no zatial to boli dva typy zavodov...prvy zavod vyhram, v druhom vzdy niekto urobi chybu a ja si to vyzerem...
bavorak is offline  
Old 21.11.2010   #11
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Tak konecne se neco povedlo a i body do týmu, díky hafíkovi za setup a tréningy

Q: zas jsem ?ekal start z konci pole, ale díky kil?m šlo zajiždet dobry ?asy a skoro pb 1:38:98 spokojenost

R1: start v klidu, pak jsem jezdil za mufistem ale kdyz jsem tlacil na pilu tak jsem delal chyby takže jsem byl rad za 6. místo a nejak jsem to nehrotil

R2: hned po startu 1 misto dolu pak jsem se bal abych nesejmul flame a pak nejaky menší chyby a p?edjel mn? ghost a jarda takze zas 6 misto


Celkove spokojenost, že jsem neco zajel.
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 21.11.2010   #12
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tka jsem se k tomu kone?n? dostal, ale s 60 kg jsem si ned?lal moc nad?je, takže jsem kvaldu v p?lce skon?il a soust?edil se na závody.

V prvním se mi povedl start tak, až jsem myslel, že jsem ho ulil, ale vyšlo to. Na konci prvního kola jsem z 22. byl n?kde ve druhé desítce, po hromedné nehod? v šikan? jsem byl i kolem bod?, ale pak jsem dostal smyk na tráv? a nakonec jsem dojel asi 18. Nebýt souboje se Sonykem, tak to bylo Forever alone.

Druhej závod znovu super start, znovu jsem byl n?kde v p?lce druhé desítky, rozdíl 10 kg byl hned poznat, ale dostal jsem za druhým splitem lag a když mi všichni znova nasko?ili, v tom nejblb?jším míst?, tak jsem se s n?kým srazil a šel jsem ven. Za tohle sorry. Pak to zase bylo kroužení sám sem tam n?kdo odpadl, na konci m? dal bavorak, 16.

Už se t?ším na p?íšt?, až shodím další kila, snad se posunu n?kam výš.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 21.11.2010   #13
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

XRRLang, takže motivace byla, navíc když jsem nem?l kila.

Setup: Ghostik hoodn? pomohl, pat?í mu velké pod?kování. Dalo se s tím jezdit aj pod 38, ale takovej UFOn Zase nejsem

Q: Od prvního ?asu co jsem zajel, tak jsem se držel na 1. míst?. ?as jsem postupn? zlepšoval a vydrželo mi to do konce... Nádhera, co víc si p?át .

Race 1: Hned na startu jsem se opravdu lekl... Seklo se mi LFS - plyn pernamentn? naplnom volant nereagoval, jenom jsem vid?l všechny v lagu.... ?íkal jsem si, že je konec.... P?ed rozžnutím 2. ?ervenýho sv?tla se to srovnalo a vydal jsem se do bitvy. Hned v šikan? jsem se nechal trošku vyvézt a bavo se nenechal pobízet, mojí chyby využil i Ghost. Trošku jsem se srovnal a za?al jezdit sv?j standart. Za?ala veliký souboj mezi mnou a Ghostem. Já mu to nandaval na rovinkách, on m? zase na výjezdech a takhle by to mohlo pokra?ovat ješt? zítra . Bylo to super a dík za to! Nakonec jsem ho udolal a dojel 2., + nejrychlejší kolo, paráda. .

Race 2: Start ze 7. místa. D?lo se toho opravdu hodn?... pamatuji si na Branislava, Nicama a Gepase. Všechny jmenované jsem set?ásl a postupoval vp?ed. P?ekonal jsem Lálu, K?emílka a poté i jedním vrzem Flameho a Mufista. Jel jsem 3., cca 1,5s za Ghostem, ale na n?ho jsem byl už krátký... I tak 3. místo super

Sv?j výkon hodnotím velice kladn?. Kone?n? jsem zajel u n?co po?ádného .

díky všem, dnes to byla opravdu paráda!

Statistiky
Q
Race 1
Race 2


EDIT ABY FLAME NE?EK : Podal kvalitní výkon s ?erstv? složenym PC, jel si skv?le kolego, gratulace!!!

Last edited by Fast Jarda; 21.11.2010 at 23:53.
Fast Jarda is offline  
Old 22.11.2010   #14
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
...pak jsem se 4 kola nemohl dostat pred tymoveho kolegu, a kdyz uz jsem se pred nej dostaval, tak jsme se tukli. A bohuzel to odnes Teedee predcasnym koncem. Sorry mooc. Koukal jsem na zaznam a mam z toho smysene pocity...
Z meho pohledu to bylo v T2 tak, ze jsi jel po vnitrni stope a v pohode bychom se tam vedle sebe vesli, ale netrefil jsi apex a nechal ses vynest trochu vic ven. LFS pak zauradovalo a ja odlitnul do zdi. shIt happens

Balim a jedu na dovcu
TeeDee is offline  
Old 22.11.2010   #15
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
...
Mohl bys sem dát prosím setup?
Zdenek CZE is offline  
Old 22.11.2010   #16
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvalifikace: prestoze jsem zajel lepsi cas nez jsem doufal a navic PB, tak jsem byl az ve druhej desitce. Ale co se dalo delat, vedel jsem, ze to nebude lehky

1. zavod: nekdy na zacatku (ve tretim kole?) se AG pBond nevesel do sikany, trefil pneu, roztocil se, sel mimo trat do svodidel, od nich zpatky na trat, primo do cesty Masterfulovi, kterej se jakztakz stacil vyhnout, ale nekdo dalsi z kxr to dostal primo na komoru celni naraz. Ja jel hned za nim a nemel jsem sanci s tim cokoliv udelat, takze od ty doby jsem mel auto bez cumaku. Nastesti jsem mel jen mirne poskozenej levej zadek a slo s tim jet. Celkem jsem si uzival souboje s Pumou, kterej jezdi nejen dobre, ale i hodne chytre. Bohuzel jsem udelal chybu a sel do svodidel a od ty doby jsem byl az nekde vzadu a auto vubec nefungolo v pravych zatackach.

2. zavod: se mi libil, hlavne dotahovani Substanceho na konci. Bohuzel nebylo moc casu studovat jeho styl, tak jsem to tam pustil pri prvni mozny prilezitosti, i kdyz mi bylo jasny, ze mi to hned na rovince vrati- a stalo se Krasnej souboj. Mam jen poznamku k cilovej rovince v poslednim kole- stopu smis na rovince pri obranny jizde zmenit jen jednou (clanek 2.4.1) ;-) Ale je mi to sumak, stejne bych te nepredjel.
Tenhle druhej zavod jsem si fakt uzil a vysledny 12. misto me stve jenom proto, ze nepomaham vyrazne rychlejsimu Mufovi ve sbirani tymovych bodu.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Old 22.11.2010   #17
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Za R1 se moc omlouvám, p?i nájezdu do šikany mi to spadlo na lištu.

Jinak rad?ji no comment.
Petersbond is offline  
Old 22.11.2010   #18
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

tak taky neco

zatim uplne nejvic na p... zavod.

Q: asi 124

R1: start ze 124 pozice, behem 2 kol sem se dostal na 14 a jak uz psal Agent v sikane se roztocil AgBond a vletel primo do stopy kde sem ho nabral ja (ten druhej z KXR) a hned do me jeste mufisto a nekdo, cili z auta byl velorex ale vicemene to jeste jelo, par lidi sem dal a dojel na 14. miste, 1 bod, juhuuuu

R2: start dobrej, jel sem asi na 12 miste a v souboji Cagase s Masterfulem dostal Cagas lag a vypadalo ze dou z trati tak sem se tam nacpal misto nej a najednou se tam zas objevil, tak nas to oba rozhodilo, a nez sem se srovnal a nechal project celej vlacek tak sem jel z 27. pozice, jeste sem to zkousel ale spalena PZ mi nedovolila nic, na pit sem nemel uz nervy tak sem se radsi odsrih a sel koukat na cigana co hraje na saxofon, cili nif nof

Ted aspon nebudu zacinat se 60kilama tak uvidime jestli mi to bude k prospechu, ale jak mi pride tak kazdej zavod je pro me horsi a horsi, start do cupu jak cyp a ted sem rad ze udelam 1 bod. No uvidime co dal, kdy uz bude City ?
Rodo is offline  
Old 22.11.2010   #19
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

No tak nerad píšu o ni?em . T?šil jsem se, opravdu sem se t?šil na WE a docela mi to i s t?mi 35kg jelo. No pak se mi tam n?kdo postavil p?es cestu a já myslel že se mi ho povedlo objet a on m? ješt? stihl vzít do boku a já let?l na zed, pak boxy a zdržení, už jsem to dojel jen kvuli lepšímu postavení do druhého závodu. No škoda, ale z obou závodu jsem vyt?žil jen bod. P?išt? se mi pojede s 15KG lépe.
masterful is offline  
Old 22.11.2010   #20
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

jinak rek bych ze prvni dve mista celkove jsou asi jasny, ale o ten 3. flek jeste bude asi solidni boj , Nicame, du po tobe , halvne nesmime nechat Bavoraka aby nas dobeh, a to bude dobrej orech
Rodo is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.