Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.5.2006   #61
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

-sprint: dobry 5. misto i kdyz me mrzi ze do posledni zatacky kdy sem vrazil do pneu jsem byl 3.
-long: jeste lepsi , 2. misto. Hlavne sem si uzil souboj s Markem Novysem kdy sem vyhral o pouhe 2 setiny (nevim jak by to dopadlo kdybychom meli stejny auta, ale asi by si mi ujel a byl druhy ty, mam stesti ze XFR je rychlejsi na rovinkach )

Mimochodem ma nekdo replay ze sprintu a long race ??? Jestli ano tak at mi oba prosim posle na mail.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2006   #62
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Tak...

P?edem bych rád za organiza?ní tým W2SX pod?koval všem, kte?í p?išli si zazávodit, a dál týmu CeRT, který poskytl náhradní server. Takže ješt? jednou díky. Výsledky ud?lám zítra.

Odkaz na replaye sem dám za chvíli... Sprint... Long... Stahujte - kdo chce vid?t p?kný souboje, neuv??itelnou jízdu v chumlu a spousty oto?ek p?es boudu, neprohloupí.

EDIT: A? žije LFSW, výsledky jsou zde:

Sprint
1. místo - Jet (CeRT)
2. místo - Jardier (CeRT)
3. místo - Krpas (VCz)

Long
1. místo - Jet (CeRT)
2. místo - Duuku (SDI)
3. místo - Mark Novys (NRG)

Gratulujeme! :up:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #63
Kuba(CZE)
Member

 
Kuba(CZE)'s Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Prágl
Posts: 199
Default

Me se jelo vyborne :lama:Zajel sem jedno kolo kvali a byl sem vykazan z trate :whip:Takze pro me moc good race
__________________
http://kuba.petriny.net
=AMD 64 4000+(234x12=2800MHz)!i 1GB ram !i NX7600GT (640/776) !i SB X-Fi !i Logitech MX518 !i Saitek R440=
Kuba(CZE) is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #64
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Sorry ze som nesiel a neuviedol som dovod, totizto mal som nizky signal na ap na ktore sa pripajam, a po restarte apcka co mam hore na streche som ho uz ani nenaskenoval. Teraz pisem zo skoly, hadam to dnes vyriesime.
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #65
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Tak vcerejsi zavody jsem si celkem uzil.
Za sprint se,ale moc omlouvam woodovi, protoze jsem ho tam dost sikanoval , nevim proc asi jsem agresivni na zelenou
V longu jsem ze zacatku predjel par lidi, pak me predjel Jet a do 10 kola jsem jel sam.(Jet fuc za mnou dira), po vyjezdu z pitu jsem vyjel na urovni Duuku (nechce se mi to sklonovat :mag a celou pul hodinu az do konce jsme se motali kolem sebe, fakt to stalo za to dlouho uz jsem takhle nezavodil, takze mu timto dekuji za souboj :up:. Bohuzel jsem mel porad zafixovany ze se to jezdi neco pod 2 minuty a tudiz zajedu neco pres 30 kol, a nechtelo se me pocitat kolik presne benzinu, kdyz to zere 2,6 na kolo tak jsem si dal plnou a v cili me tedy zbylo 45,7% benzinu. To budou ty 2 setiny od Duuku
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #66
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

M? nezbylo, tolik, jen asi 20%, taky neumím po?ítat

Zapom?l jsem pod?kovat organizátor?m, p?kn? jsem si zajezdil.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #67
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

zaovdy supr, i kdyz jsem (jako jiz obvykle) delal hromadu chyb :bang: jak uz tu nekdo napsal, s timhle autem (UFR) staci skrtnout o travu a je to jako kdyz zatahnete rucku. to jsem si nekolikrat overil v praxi, nicmene me to stalo "jen" cas, do pitu jsem kvuli tomu nemusel. ale souboje fakt bozi!!

diky organizatorum a CeRTu za pujceni serveru, dost to pomohlo! :up:
Novas is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #68
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Kuba(CZE)
Zajel sem jedno kolo kvali a byl sem vykazan z trate :whip:
Sry, ale brali jsme to podle po?adí došlých p?ihlášek a na tebe zbyl ?ernej petr. Škoda, snad to p?íšt? vyjde.

Quote:
Originally Posted by Mark Novys
Za sprint se,ale moc omlouvam woodovi, protoze jsem ho tam dost sikanoval , nevim proc asi jsem agresivni na zelenou
Nejd?ív jsi mi tam tuším naházel pneu p?i nájezdu do cíle, ale pohoda, se spláclým ?umákem jsem to ustál. Pak jsi na m? asi ?ekal bo co, no prost? jednou jsem byl vp?edu já, jednou ty... A nakonec o fous já.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #69
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

po vcerajsom sklamani z mojho compu a vlastnej blbosti som
zabudol som podakovat organizatorom za fajn zavody,
a Markovi, Krpasovi a Pablovi za skvele suboje v sprinte

2 novas - pocit ked vyjdes s XFR/UFR zadnymi na travu, poznam... presne ako hovoris, handbrake
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2006   #70
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Malos em trenoval holt sem uprednostnil pritelkyni pred treninkem :-)

Kvalda:haluz 1s za pb a predposledni misto tusim.
Sprint no docela to slo nekde ve stredu pole ale pak tezka bouracka strecha a odstoupil sem"
Dlouhej Race:nejdriv me kid sestrelil omluvil se a pockal!coz diky a hlavne sem rad ze se jelo fair play!to sami mi potom udelal Pablo a take se omluvil a pockal .stred zavodniho pole souboje s peetem a komarkem no docela to slo ale nejsem spokojenej!dik za ucast gratz vsem
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 19:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.