Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31.10.2006   #101
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
A n?jaký záznam z Astonu by nebyl?
http://www.knipex-racing.cz/altp3.4 tady je mas a snad bude brzo i report
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2006   #102
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
http://www.knipex-racing.cz/altp3.4 tady je mas a snad bude brzo i report
Díky. A už se t?šim na report.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2006   #103
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Ješt? to nevím na 100%, ale možná se zítra nestihnu z??astnit... takže pokud se neobjevím kolem 19:00 tak tohle prosím berte jako omluvu.
Dík

EDIT: Takže... op?t jsem si "skv?le" zazávodil... aspo? m? tentokrát nemusí mrzet, že jsem trénoval a zajížd?l dobré ?asy. Tentokrát jsem nejel LFS 10dní a když k tomu sednu a chci jet závod... ejhle ... nejede force feedback a a? d?lám co d?lám prost? nefaká ani v oknech. Protože nechci p?ijít o záruku tak nelezu dovnit? a budu volant reklamovat pokud to ješt? "n?jak" nerozjedu

Op?t další "body" pro "titul" :'-(
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 12.11.2006 at 19:45.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2006   #104
Mrazak
Newbie

 
Mrazak's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Praha
Posts: 98
Default

Dnesni replaye : www.mrazaq.ic.cz/altp5.zip
(komentovat to budu az zejtra)
__________________
Opteron 144@2,94GHz|TR Ultra 90|2GB RAM Pqi 425MHz cl2,5-3-3-6|Sapphire X1950Pro AGP@615/1600MHz|DFI LP UT nF3 Ultra-D|HDD 80+250GB|Razer Diamondback Plasma, Logitech G15, Momo Racing, DFP, Formula Force GP *RIP*
Mrazak is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2006   #105
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Dik za replaye.

No ja to okomentuju takhle sem blb a s pomoci branislava sem v prvnim zavode prisel o cca 2 body

Druhý závod sem blb a sest?elil sem tetelika nastesti np pro oba na tetelika sem pockal nechal ho jet.pak uz sem se jen celej zavod snazil ujet sosakovi a masterfulovi ale nasekal sem moc chyb a pak sem neodolal sosakovo tlaku a dojel za nim i tak sem ho dotahl v celkovem hodnoceni na 1 bod a o nase pricky se poperem v poslednim zavode coz je super.

gratuluju vitezum a diky agentovi 00Ja ze se snami svezl a samozrejme body mu zustanou.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2006   #106
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Takže... No tohle bude na dlouhý povídání, ale musim objasnit, co m? všechno b?hem dnešního ve?era potkalo (já jsem prost? typickej pisálek a kecálek).
Po zkušenostech s p?ipojením, které se po zm?n? polohy antény sype, jsem o?ekával že se op?t projeví problém s výpadky. A celkem oprávn?n?, protože se mi to d?lo i v posledních dnech. A protože jsem cht?l pomoci Funstormovi v teamech, shán?l jsme n?koho s dostate?n? silným PC a dobrým p?ipojením, aby mi poskytl "hostování". Úkol jsem splnil a zabydlel jsem svoje DFP na dnešek do?asn? u kamaráda. Vše hovo?ilo kladn? - ADSL 2048 kb/s, comp siln?jší než m?j - A64 3500, 1GB ram, GeForce 6800GT. Takže jsem moje kroutidlo dneska v 18:30 naložil do auta a vyrazil. Na míst? nastal problém - bylo málo zásuvek. Nejprve jsme v dom?ní, že vypojujeme externí USB disk, utnuli š?ávu kompjutru. Pak jsme zjistili, že adaptér od DFP je moc velký a v prodlužova?ce blokuje místo pro další pot?ebné v?ci dožadující se elektrické energie. Takže prob?hla po?ádná rošáda a nakonec jsme to n?jakou záhadnou kombinací zapojili. Ok, tohle by bylo. Pár testovacích kol prob?hlo docela ok, tedy až na to že tak hovadskou (omluvte mojí vulgaritu, ale nem?žu jinak) židli jsem už dlouho nevid?l, natož abych na n?jaké sed?l. Ale budiž, tu hodinu to p?ežiju (radim všem - nekupujte si ty speciální "super ergonomické" kancelá?ské židle).
Pak jsem se p?ipojil na server a po chvíli za?ala kvalda. V první ?ásti jsem odjel asi 3 kola, která nebyla nijak skv?lá, ale šlo mi jen o postup do druhé ?ásti. Ale najednou se ozval z PC krásný pískavý tón a bylo tuho. Vyd?šen? pozoruju tuhý obraz na LCD za 17000 K?. Reset, urychlen? spouštím hru, vracím se akorát na konec kvaldy 1. Za chvíli za?íná Q2 a najednou stejný p?íznak jako p?ed pár minutami - pískání a tuhý obraz. Po zmá?knutí magického tla?ítka reset se objevuje p?íjemná hláška, v p?ibližném p?ekladu ?íkající "V PC nenalezeny žádné pevné disky". Ups, kamarád se mi omlouvá, ale co naplat. Na rychlo odpojuji DFP, nasedám do auta a jedu dom?. Našt?stí je to kousek a jsem na míst? asi v polovin? prvního závodu. Te? nastává další dilema - vydrží net? Z?stávám jako specatator a takto to vydrží do konce závodu. Že by? Takže druhý závod za?ínám z poslední ?ady. Start v pohod?, hned z místa jsem p?edjel n?koho p?ede mnou. První zatá?ku beru hodn? na klidovku a stejn? tak i první kolo. Ale docela se mi zada?ilo a p?edjel jsem hned n?kolik jezdc? a postupn? jsme se dopracoval až na t?etí místo, kde jsme vytvo?il Taxi blok. Mrazaq p?ede mnou jel pomaleji, ale XFG na rovinkách tolika netáhlo, takže jsem ?ekal na jeho chybu. Ta p?išla a jel jsem pak druhý t?sn? za Funstormem a pronásledovaný stejn? t?sn? Mrazaqem. Funstorm jede o titul a tak jsem neúto?il. Mezitím Mrazaq zajel do box? a jeli jsme s Funstormem na ?ele sami 2. Ale postupn? jsem za?al v?štit problémy p?i pohledech na rozestupy. Nebezpe?n? se k nám zezadu p?ibližovala dvojice Mrazaq-Branislav. Rychlou kalkulací jsem došel k záv?ru, že když zajedu hned do box?, vyjedu n?kde t?sn? u nich. To bohužel nevyšlo úpln?, výjezd na 4. míst? se ztrátou na t?etího cca 3 vte?iny. Tady jsem ud?lal jedinou chybi?ku b?hem závodu - zakoukal jsme se na rozestupy a v první zatá?ce vyjel ven z trati. P?ede mnou mezitím Mrazaq s Branislavem m?li vzájemnou kolizi, protože Mrazaq jsem potkal oto?eného na trati a Branislav?v náskok se ten?il. Toho jsem pak dojel a po chyb? p?edjel (omlouvám se za malé štouchance ve 2 zatá?kách - ne?ekal jsem že v nich pojedeš tak pomalu). Tímhle soubojem s Branislavem jsem zbrzdil sám sebe a i jeho, ?ehož výsledkem bylo že Funstorm si zajel do box? a vyjel bezpe?n? na prvním míst?, t?sn? p?ede mnou. A tohle po?adí jsme udrželi do cíle.
A záv?rem - vynikající závod, škoda jen toho že jsem nemohl jet první ?ást. Díky všem.

PS: Omlouvám se z posledního závodu, už takhle p?edem vím že budou op?t školní povinnosti (za chvíli pošlu email). A pak se omlouvám všem ze za ztrátu ?asu, pokud tehle žblept do?tou až do konce.

Edit: f?ra p?eklep?
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 12.11.2006 at 22:55.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2006   #107
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
gratuluju vitezum a diky agentovi 00Ja ze se snami svezl a samozrejme body mu zustanou.
Samozrejme jsem to ja, kdo dekuje, bylo to super zvlast prvni zavod a souboje s Woodem.

Pokud jde nekomu o body, tak ja je samo nepotrebuju, klidne to vsechno soupnete tak jako bych nejel.

Od pristiho roku bych mel mit cas zas normalne jezdit, takze uz se tesim
__________________
S2 licence, Logitech DFP.

Last edited by 00Ja; 12.11.2006 at 22:26.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2006   #108
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
...zvlast prvni zavod a souboje s Woodem.
Vždycky jsem t? p?epral, Toníku, vždycky... A dneska jsem t? p?epral taky. I když to bylo o fous a jenom díky geniální taktice Rosse Brawna, kterej po odchodu od Ferrari te? do?asn? p?sobí v EGT...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2006   #109
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

00Ja pocitame s tebou na dalsi ALTP4
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2006   #110
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Pánové je mi líto, ale tentokrát se opravdu nez??astním posledního závodu ALTP3... za?ínám mít ve škole fofry, takže není ?as na trénování a hlavní liga má p?ednost a navíc v Ned?li pojedu na druhou stranu republiky pro autí?ko
sorry a snad p?íšt?
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2006   #111
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

V poslednim zavode altp jsem mel jediny ukol dojet oba zavody pred sosakem. v prvnim zavode sem si to pokazil trestem v boxech a ve druhem kdyz jsem s xedoxem a peetem bojoval o 4 misto me ze zadu sestrelil branislav .sem nastvanej.zkazilo mi to celej zavod a je to prvni zavod za 4 ligy ALTP kdy jsem se odpojil.Nesmyslnej utok! na rovine by nme treba dal ale tady me to fakt hodne nastvalo.a protoze nikdo na dostrel a nuda na obzoru taksem odstoupil.no neudelam nic brano se omluvil(sice si za to nic nekoupim) ale aspon neco.Dekuju vsem a halvne tem co s nama vydrzeli az do konce a udelali altp takovou jaka byla je a bude.Gratz vitezum a v nejblizsi dobe bude vyhlaseni.

cao
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.11.2006   #112
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

tešim tešim. Sme sa s Mrazáqom na?ahovali o prve prie?ky asi 6 stotin na cieli mal predomnou . Tak som potom druhy zavod vyhral (asi vydie? aky som š?astny ) Kujeeeem všetkym za zavod
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2006   #113
Mrazak
Newbie

 
Mrazak's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Praha
Posts: 98
Default

Jo, battly s Petem byly vynikajici, jen je mi lito ze jsem ten druhej nevyhral... ted jsme s Funem stejne na body, a pokud rozhodne pocet vitezstvi, tak jsem holt vicemistr
__________________
Opteron 144@2,94GHz|TR Ultra 90|2GB RAM Pqi 425MHz cl2,5-3-3-6|Sapphire X1950Pro AGP@615/1600MHz|DFI LP UT nF3 Ultra-D|HDD 80+250GB|Razer Diamondback Plasma, Logitech G15, Momo Racing, DFP, Formula Force GP *RIP*
Mrazak is offline   Reply With Quote
Old 27.11.2006   #114
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ur?it? rozhoduje pocet výt?zství
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.12.2006   #115
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Thumbs up

P?ekontrolováno, se?teno a vyhlášeno.

3. ro?ník Alternativní ligy t?ch pomalejších je úsp?šn? za námi a v mých o?ích to byl super šampionát.Velice mnoho skv?lých souboj?, díky dovažování vyrovnané boje až do posledního závodu.Ú?ast si ce nebyla nijak skv?lá, ale ti co vydrželi se ur?it? náramn? bavili.

ALTP3 - Throwback vyhrál díky vetšímu po?tu výt?zství Funstorm a pat?í mu titul Mistr ALTP3

Teamový mistr je team Taxi Riderz složený z Funstorma a Ghosta.

Mist?i t?íd jsou: XRG - Funstorm XFG - Branislav

D?kuji všem za bezproblémový turnaj a skv?lou zábavu

Podrobné výsledky na http://www.altp.tym.cz/page/vysledky.html
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2006   #116
Funstorm
Newbie

 
Funstorm's Avatar
 
Join Date: 9.4.2006
Posts: 46
Default

D?kuji všem organizátor?m a zavodník?m kte?í se zú?astnili, tato liga byla opravdu vyda?ená...díky
__________________
www.taxi-riderz.wz.cz
Funstorm is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2006   #117
Mrazak
Newbie

 
Mrazak's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Praha
Posts: 98
Default

Quote:
Originally Posted by Funstorm View Post
D?kuji všem organizátor?m a zavodník?m kte?í se zú?astnili, tato liga byla opravdu vyda?ená...díky
+1
__________________
Opteron 144@2,94GHz|TR Ultra 90|2GB RAM Pqi 425MHz cl2,5-3-3-6|Sapphire X1950Pro AGP@615/1600MHz|DFI LP UT nF3 Ultra-D|HDD 80+250GB|Razer Diamondback Plasma, Logitech G15, Momo Racing, DFP, Formula Force GP *RIP*
Mrazak is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2006   #118
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

pripájam sa bolo to super
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 12.12.2006   #119
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by Funstorm View Post
D?kuji všem organizátor?m a zavodník?m kte?í se zú?astnili, tato liga byla opravdu vyda?ená...díky
+1 taky dík
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2007   #120
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

sonyk ,tak aby si nepovedal mas u mna jeden napoj zdarma

Inac vdaka za zavodenie ,skoda ,ze posledne dva zavody som nemohol absolvovat v normalnych podmienkach ,bol by som natom lepsie

tesim sa na superenie v inych ligach
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.