Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.2.2014   #1
KubaCZE
Newbie

 
Join Date: 2.6.2012
Location: Opava
Posts: 26
Default LX4 Challenge

Zdar všichni, cht?l bych Vám tu dát takovou menší challenge s LX4 na trati kterou jsem vytvo?il. Jedná se o takzvanou Superspeciálku.
Rovnou ?eknu to ?eho se musíte držet a podle ?eho pak ?eknu kdo vyhrál, výherce dostane pouze to že bude v?d?t že vyhrál
1. Musíte mít LX4
2. Musíte zde p?ipojit záznam závodu
3. Bez hack?
a poté ješt? jedna v?c, nesmíte nijak upravovat Layout. Díky a užijte si nervy s tratí A je v souboru záznam mé jízdy, a? vidíte jak se cca tra? jede. Takže hurá na tra?!
http://uloz.to/xqNjxAEa/zavod-lx4-rar
__________________
Licence S2 24.7.2013
Jen stru?ná mobilní historie - Siemens, Alcatel, Nokia, Motorola, LG KS20 a nedávná HTC Wildfire S a nyní HTC Desire 500
KubaCZE is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2014   #2
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

na LX4 jsem mel chut, tak jsem na tom dal par kol, i kdyz ten layout neni zrovna pecka
?as 47,48
H-shifter+ spojka
http://uloz.to/xr4zGc51/cert-vmiondir-au1-lx4-spr
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2014   #3
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

do kdy to trvá, už budu vít?z?
tak si to alespo? n?kdo dejte, a? nejsem sám, je to teda spíš taková jízda zru?nosti než n?jaká superspeciálka ale p?ece vás po?ád nem?že bavit to AC jezdit
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 6.3.2014   #4
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

47,31
padla
http://leteckaposta.cz/868507658
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2014   #5
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Hotlap nefunguje.

Kua to ale není jednoduchý s t?mi blbými bariérami, kdo to vymyslel v LFS ty beriéry. To se na layouty nepoužívá. Tipuji že to nem?la být gymkhana ale n?co jako Rally special stage na stadionu?
I tak je to moc úzké, nedá se moc jezdit bokem.

47.00 ale že to trvalo si doladit set na to aby to zatá?elo.
Zkusim víc a upnu replay.

Hmm, tak 46.65. Musí se to jet opravdu ?ist? n?jaké ty rally prase?inky tady nepomáhají a hlavn? na n? není místo. Správn? brzdit a držet zatá?ky pod plynem s co nejmenší jízdou bokem.
Myslím že ten nájezd do balík? mi moc nevyšel tam se to dá opravdu podržet a už tam let?t za 2 ale musí se dob?e vyjet z vrace?ky a nebýt tam široký.

Mén? se ur?it? dá, jen to natrénovat a mít pedály kde se to dá více podržet pod plynem.

Setup je v replayi tak si ho klidn? vytáhn?te

---

Komu by to bylo málo tak tady je i BF1
37.95
Attached Files
File Type: spr AU1_SS_46.65.spr‎ (41.0 KB, 2 views)
File Type: spr AU1_SS_BF1_37.95.spr‎ (39.7 KB, 0 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.3.2014 at 14:10.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2014   #6
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

ja jsem to jel prave hodne pro divaky, vsude nahozeni a rucka i kdyz to je fakt boj to tak projet cely v kuse, akorat jsem prave uklouz v najezdu k balikum a tam ztratil kopec, kdyz uz to zajel nekdo dalsi mel bych mozna motivaci to projet poradne cely, ale rano me prejelo auto nohu zezadu, takze mam na nejakou dobu smulu..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2014   #7
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
ja jsem to jel prave hodne pro divaky, vsude nahozeni a rucka i kdyz to je fakt boj to tak projet cely v kuse, akorat jsem prave uklouz v najezdu k balikum a tam ztratil kopec, kdyz uz to zajel nekdo dalsi mel bych mozna motivaci to projet poradne cely, ale rano me prejelo auto nohu zezadu, takze mam na nejakou dobu smulu..
Ru?ku bych tady správn? ani používat nem?l ale jsem na ní zvyklej. Bohužel na LX4 ru?ka ti neuklouzne zadní kola ale jen t? zbrzdí což n?kdy se hodí ale né moc p?i nájezdu do zatá?ky.

Lepší je to opravdu dobrzdit a pak si to p?es plyn oto?it, jenom do toho kopnout aby se to oto?ilo, samoz?ejm? až zato?íš, a pak p?idat plnej aby to vyjelo. Ru?ka by tu byla hezká kdyby bylo více místa nebo i to nahazování ale na to tady není prost? kde, žádné obrubníky ani nic ?eho se držet. Takže ru?ku spíše používám abych brzdil v moment? kdy si nechci zablokovat p?ední kola. Což je tady problém u všech aut, neblokovat p?ední kola.

Ten skokánek má na pravo n?jakou chybu, asi moc velké mezery, není náhodou v LFS i široký skokánek místo t?chto úzkých? Ale vždy? tam je široký, nj ale místo 2x široký je tam pár úzkých napravo a ty n?která auta zni?í, s LX4 mi to tu n?d?lalo ale s jinými je to katastrofa se to chytne do skokánku a katapult je z toho. Úzké skokánky nepoužívat. Nebo ty úzké dát doleva tam se totiž vcelku nejezdí.

Když už tak most a podjezd
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.3.2014 at 14:22.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.3.2014   #8
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

49s, replay asi net?eba, dal jsem +- 5 pr?jezd? když už jsem LFS pustil po dlouhé dob? kv?li 00ja. Layout m? moc nevzal, takže se k tomu vracet už nebudu.
(pádla, nemohl jsem v noci mlátit s H)
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.