Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 9.11.2012   #241
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Zvyšte v??i m? svojí pozornost!
Neber to jako utok na tvoji osobu, ani obvineni z podvadeni ani nic takovyho.

Vylil jsem si frustraci z toho, ze abych tu byl konkurenceschopnej, budu asi muset pouzit prostredky, ktery se mi min nebo vic prici pouzivat.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2012   #242
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Kvalda OK, závody taky OK. Popelka urputn? blokovala :P Sice se na této trati nedalo moc kde p?edjížd?t, ale i tak celkem sranda
Já to taky tak vidím moc jsem si to užívala, d?kuju.
Podle m? to byla docela jednoduchá tra? a tak jsem byla konkurence schopná.

Te? ovšem na Fern Bay to vidím jinak, v?bec nechápu ty ?asy o kterých n?kte?í píší (34-35 nebo dokonce 33). Já to zkoušela a pod 36 se nedostanu ani náhodou.
Závodní tempo zvládám tak kolem 37, ale pneumatiky jsou stále v pohod?.
Takže se za?adím n?kam do druhé poloviny druhé poloviny a doufám že i tentokrát n?jakého soupe?e na fair play souboje najdu. O nic jiného nejde.

Jinak jsem byla nadšená a spokojená z organizace minulého závodu a z plného startovního roštu, snad to vydrží i nadále.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #243
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Chlapi a dáma, všimol si už niekto, že budúca nede?a je po?as USA F1? Prídem aj tak, ale potom budem musie? ?aka? na racingfor.me verziu a celý pondelok pre istotu nechodi? na internet vôbec až do ve?era. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #244
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Chlapi a dáma, všimol si už niekto, že budúca nede?a je po?as USA F1? Prídem aj tak, ale potom budem musie? ?aka? na racingfor.me verziu a celý pondelok pre istotu nechodi? na internet vôbec až do ve?era. :-)
a sakra. Tak toho jsem si nevsim! domluvim se s Agentem, co s tim provedeme. Diky za upozorneni
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #245
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Hups, taky mi to uniklo. Rad bych stihnul oboji.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #246
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Aby jsi zajel takove casy, jako hodne sekas sikany? Co jsem mel moznost pozorovat, tak nekteri zavodnici to berou hodne na hranici regulernosti. Kdy uz byli celym vozem mimo trat.
Sekam co se dá, od toho má každý také auto vysoko. Jedno kolo z?stává pokud možno na trati nebo obruníku trati XD

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Dobrý a te? si zkus ud?lat set a zkusit si odjet závod...
Ano o tom vím a také jsem si to zkoušel v?era. 11 kol s FXO, 4-5 kol to rvu a jedu pod 34.5 asi pak už to jde na 80°C a jede to 35-36.
Ale zase mam myš a klávesnici a jezdim jak prase, kdo chce tak gumy ušet?í a ?asy zajede lepší.

Dnes jsem si odjel 16 kol s RB4, gumy beru až na 80 až 90 což je moc. Ale ?as na 16 kol: 25:29.66
startoval jsem ale z pitu jelikož byla kvalifikace, takže cca 78 bez turba na výjezdu z pitu oproti pevnému startu s XRT p?i závod? jež bylo: 25:29.41 a gumy 80 až 84, moc.
Nemam replay z XRT tak nem?žu porovnat bez toho prvního kola. P?ijde mi to vyrovnaný.

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Jak jsem ?íkal, hotlap je úpln? jiná liga než závod. Podle m? v závod? bude nejlepší asi dob?e ?iditelné FXO. Setup se dá ud?lat, už jsem to mnohokrát vid?l. XRT bude takový st?ed a nejh??e mi vychází RB4. Dlouhé a rychlé zatá?ky, krátké rovniky, to p?esn? tomu autu nesedí. Už na AS2 to RB4 trochu pálily a to tam jsou 2 zatá?ky a dlouhé rovné úseky, kde se dá chladit...

JackCY - hotlap o všem nevypovídá, obzvlášt? v této kategorii

M?j skromný soukromý názor
Také jsem ?íkal že rvu gumy co to jde, to nebyl pokus o závodní tempo.
Jinak souhlasím, na ovládání mi vychází po úpravách nejlépe FXO. Pak RB4 a nakonec XRT. Z XRT je defakto nedotá?ivá potvora aby se s tím dalo v?bec jet a zadní gumy hned neodešli. Je to trošku o zvyku a nedaj se stim d?lat takový chyby jako s p?edohrabama.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 10.11.2012 at 20:39.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #247
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

To mi taky v?bec nedošlo ze jsou f1 v 20.00, ty bych rad zkouknul, ješt? když je to ta premiérova velka cena
__________________
OstravaCZE
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #248
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky mi to uniklo. Jestli se pojede v dob? F1, tak se zrovna omlouvám ze závodu.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #249
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

F1 m? moc netrápí, kouknu na záznam když ho seženu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.11.2012   #250
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tak m?že se jet i bez layoutu s tím, že se spolehneme na fair play všech zú?astn?ných a po závod? n?kdo zkontroluje replaye s tím, že kdo st?ihne víc než nap?. 3x, tak dostane bodovou/?asovou penalizaci.
Já jsem pro zna?ku/ty?ku. a t?eba položenej kužel. Pak je jasný kdo to shodí že zkracuje moc.
Balíky jsou na nic protože p?es není v?bec vid?t a když ho n?kdo trefí tak to ud?lá p?knou melu když se dostane do trat?.

Já teda na tom FE3 taky nevim jak a kam bych se tam m?l vejít v poslední šikan?, tra? tam je, a že hold ská?u vzduchem?!?! No tak ská?u vzduchem, zvláš? s tim XRT se tam ani jinak nevyto?im. Vnit?níma kolama ale hlínu nenabíram takže tam bych m?l být stále na trati. Šikana po T1 se snad ani jinak než skákánim jezdit nedá. Te?uju pneumatiky, to? asi tak vše.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 12.11.2012 at 01:53.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.11.2012   #251
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

RB4: 25:27.34 - vcelku pohoda poježd?ní, bez trénování nebo n?jakýho moc lad?ní setupu nebo zkoušení
XRT: 25:28.36 - a pálim zadní, na štrnejším setu 2:31.44 ale musel jsem jedno auto p?edjet, 25:29.41 na dalším setu kde zase zadní gumy v trapu, po dost lad?ní a zkoušení

FXO ani nezkoušim, RB4 je v?tší zábava.

RB4 tady problém odjet 16kol a zajet dobrý ?as opravdu není.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.11.2012   #252
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Já teda na tom FE3 taky nevim jak a kam bych se tam m?l vejít v poslední ?ikan?, tra? tam je, a že hold ská?u vzduchem?!?! No tak ská?u vzduchem, zvláš? s tim XRT se tam ani jinak nevyto?im. Vnit?níma kolama ale hlínu nenabíram takže tam bych m?l být stále na trati. Šikana po T1 se snad ani jinak než skákánim jezdit nedá. Te?uju pneumatiky, to? asi tak vše.
Nevím no, já teda t?m n?kolika tvým v?tám moc nerozumím, nebo spíš ani nechci rozum?t.
Jezdím LFS moc ráda, ale ?ada z vás to bere úpln? mimo rozumné chápání smyslu hry... škoda
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2012   #253
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Nevím no, já teda t?m n?kolika tvým v?tám moc nerozumím, nebo spíš ani nechci rozum?t.
Jezdím LFS moc ráda, ale ?ada z vás to bere úpln? mimo rozumné chápání smyslu hry... škoda
Šikana po první zatá?ce má na obou stranách bílé pneumatiky. Pro rychlé projetí se to zkracuje natolik že se až dotýkáš pneumatik p?i pr?jezdu šikanou. Což v?tšinou znamená že auto ztrácí kontakt s povrchem a já tomu ?íkám že ská?e, ten první hup v šikan? totiž auto nakopne do vzduchu.

Kdybych to bral vážn? tak si po?ídím volant/pedály
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2012   #254
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Šikana po první zatá?ce má na obou stranách bílé pneumatiky. Pro rychlé projetí se to zkracuje natolik že se až dotýkáš pneumatik p?i pr?jezdu šikanou. Což v?tšinou znamená že auto ztrácí kontakt s povrchem a já tomu ?íkám že ská?e, ten první hup v šikan? totiž auto nakopne do vzduchu.

Kdybych to bral vážn? tak si po?ídím volant/pedály
Dost možná Popelka nep?ímo narážela na to, že pokud se t?ch pneumatik dotkneš, tak ve v?tšin? p?ípad? vletí zptáky do trati => do n?koho. To dokáže auto velice rozházet, pokud takový objekt trefíš.

Ale tak pokud ti nevadí, že kv?li tvým n?kolika setinám m?žeš zrujnovat n?komu závod tak OK. T?eba by neuškodilo použít tuto úvahu, až pojedeš zamnou ......... Ne, to vážn? ne .... Máme tu komisa?e
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2012   #255
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Kdybych to bral vážn? tak si po?ídím volant/pedály
Kup si konecne poradnej racing gear.

__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2012   #256
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ja to taky jezdim tak, abych tam ty pneu lehounce liznul. Tak, aby me to nerozhodilo, a aby to ani nikomu nevlitlo do cesty.

Pravda ale je, ze to je proti pravidlum.

U zkracovani se normalne resi, co jeste projde hotlap valid check a co ne, jenze otukavani objektu nikdo timhle zpusobem neposuzuje. Pritom i malej tukanec by v hotlap modu znamenal neplatnej cas!
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2012   #257
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Organizacni oznameni:

1) vzhledem k tomu, ze se dost lidi ozvalo, ze se pristi zavod, tedy 18.11.2012 Fernbay Gold, se kryje s premierovym zavodem F1 v USA, presouvame tento zavod o tyden dale, tedy na 25.11.2012. Ostatni terminy zustavaji zachovany. Myslime si, ze tyden treniku na Blackwood staci, protoze je to celkem jednoduchy a dost znamy okruh.

2) neuvazujeme o zadne zabrane v sikane na trati FE Gold. Leda by vyse remcani presahla rozumnou mez, pridali bysme tam nejakou tycku Ale spis to nechame jak to je

3) v navaznosti na protest proti jezdci [AMG] PA3K jsem od nej jeste nedostal zadne vyjadreni. Nemam na nej zadny jiny kontakt nez mistni Soukromou zpravu. Pokud na nej nekdo mate kontakt, zkuste mu napsat, at si SZ precte. Predbezne pocitame s tim dostane podminecne vylouceni. Chteli jsme mu sebrat body, ale zadne nema.

4) rozsoupal jsem nahradniky do jednotlivych tymu jako dalsi jezdce v tymu. Duvodem je zamezeni "zmatku" kdo za koho ma jet a reseni tohoto na posledni chvili pred zavodem.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2012   #258
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Kup si konecne poradnej racing gear.

Rodo is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2012   #259
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Organizacni oznameni:

1) vzhledem k tomu, ze se dost lidi ozvalo, ze se pristi zavod, tedy 18.11.2012 Fernbay Gold, se kryje s premierovym zavodem F1 v USA, presouvame tento zavod o tyden dale, tedy na 25.11.2012. Ostatni terminy zustavaji zachovany. Myslime si, ze tyden treniku na Blackwood staci, protoze je to celkem jednoduchy a dost znamy okruh.

2) neuvazujeme o zadne zabrane v sikane na trati FE Gold. Leda by vyse remcani presahla rozumnou mez, pridali bysme tam nejakou tycku Ale spis to nechame jak to je

3) v navaznosti na protest proti jezdci [AMG] PA3K jsem od nej jeste nedostal zadne vyjadreni. Nemam na nej zadny jiny kontakt nez mistni Soukromou zpravu. Pokud na nej nekdo mate kontakt, zkuste mu napsat, at si SZ precte. Predbezne pocitame s tim dostane podminecne vylouceni. Chteli jsme mu sebrat body, ale zadne nema.

4) rozsoupal jsem nahradniky do jednotlivych tymu jako dalsi jezdce v tymu. Duvodem je zamezeni "zmatku" kdo za koho ma jet a reseni tohoto na posledni chvili pred zavodem.
To si d?láte srandu???!!!
25.11.2012 závod odjet nem?žu,musím odjet do roboty,to nejde zm?nit jen ?as závodu?t?eba od 17:30 hod.,ale nep?esouvat sakra !!!!
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2012   #260
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Proberu to s Mufem. Mne se taky vic hodi tenhle vikend, formuli si klidne necham ujit. Drivejsi cas asi neklapne.
Az se ozve Muf (toho casu na sluzebce), necham ho rozhodnout definitivne.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.