Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.2.2008   #1
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default Round 3 - Tlacovka divize 4

nech zije 4 divizia
kedze som nebol celkom zdravotne v poriadku tak volant odpocival v krabici a v nedelu som hodil na net daky stary hotlap co na viac ako na 4 div nemohlo stacit.
Moj jediny trening pred zavodom trval 2 hodiny-vysledok hotlap 1:15 :11 aspon na superpole som si veril a v zavode to snad dako dopadne...
q: 3. o nic neslo len sa nikde nerozflakat a byt v superpole
s: prvy splint my moc nevysiel ale na 2. miesto to stacilo, inak nema sa nahodou ist superpole len na 1 ostre kolo niektory stihli odjazdit aj 2.
1p: kedze som s race setom nemal prakticky nic najazdene prve kola som akurat vsetkych za sebou brzdil ale potom som sa do toho celkom dostal a predbehol som GTR GASS, zial ked sa zacali ku koncu opotrebuvavat pneumatiky obehol ma P@cho tak aspon 2 miesto pred GTR GASS. Velmi pekne zavodenie ako minule s Woodbine, take typicke pre nas "strednopoliarov"-ufoni len ticho zavidia .Prva trojka by sa urcite nestratila ani o diviziu vyssie.
2p: Start z 5 miesta a zial nie mojou vinou som mal po par kolach dost poskodene auto ale aj tak sa mi podarilo prepracovat na 2 miesto, ale zase sa zo zadu prirutil P@cho a na cielovej rovinke sa stale vedla mna tlacil a kedze prave tam bolo auto dost nestabilne radsej som ho pustil aby som predisiel zbytocnej nehode ktora by nam pokazila zavodny vecer.Par kol pred koncom som este napalil auto po cielovke priamo do steny lol ale o 3 miesto som neprisiel.
Pekne fun zavody pre mna a paradoxne som asi ziskal najviac bodov z doterajsich zavodov-treba jazdit pre radost a aj body budu
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 26.2.2008 at 14:34.
Bigman is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2008   #2
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
nech zije 4 divizia
q: 3
s: 2
1p: 2
2p: 3
Hlavne prvy pretek velmi pekne zavodenie
Ale od tak zab?hlého týmu, který rozhodn? nepat?í k nová?k?m bych ne?ekal to co jste ud?lali po startu 2 závodu jako nová?ci! cpát se a snažit se vyhrát závod v první zatá?ce
__________________
ESCARGOT Racing Team
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2008   #3
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Ale od tak zab?hlého týmu, který rozhodn? nepat?í k nová?k?m
Tymto urcite potesis Megina , ale dovolim si oponovat nikto z nas nema licenciu dlhsie ako rok, aj ked ja s Meginom uz mame nieco odjazdene. So mnou bol v divizii Mino a ten toho ma odjazdene len velmi malo urcite menej ako napr. ty.


Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
bych ne?ekal to co jste ud?lali po startu 2 závodu jako nová?ci! cpát se a snažit se vyhrát závod v první zatá?ce
NO CHCELI SME VYHRAT TEN OBROVSKY POHAR A DALSIE VECNE CENY URCENE PRE VITAZA V TYMOCH V 4 DIVIZII !!!!
Ale vazne, ja som sa nikam netlacil, naopak bol som to ja co prve kola stale od niekoho nieco schytaval, vdaka comu som dokruzil len na 3. mieste (pravdupovediac som sa obaval ze to bude v 4 horsie).
Za Mina sa nechcem vyjadrovat, ale ak mas na niekoho tazke srdce mozes podat protest, ale poprosim aby si si nabuduce odpustil to mnozne cislo.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2008   #4
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Ja len dodam ze stiahnem replay a skuknem 2. pretek aby som vedel si spravit nazor na danu situaciu....

Akurat som pozeral a fakt: az v aprili (duben) bude rok co mam S2 licenciu. A demo som jazdil cca mesiac. A to sa mi zda ze jazdim sakramentsky dlho
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2008   #5
SpeedyCZECH
Newbie

 
SpeedyCZECH's Avatar
 
Join Date: 15.8.2007
Location: Kralupy nad Vltavou
Posts: 7
Default Ufff Destruction Derby

Ahoj, kvalifikace z mého pohledu nestála za moc jedno rychlé kolo, pak CRASHHH a poškozené tlumi?e p?ední nápravy. Super pole bylo asi to nejlepší, co jsem za ten ve?er p?edvedl... nakonec z toho byla t?etí ?ada.
První závod = jsem hned v první zatá?ce p?eto?il auto. Následoval ne?ízený smyk a rázem jsem byl na chvostu startovního pole. Za?al jsem tedy znovu z posledního fleku. Postupn? jsem sjížd?l pomalejší jezdce. Nicmén? další ú?inkování provázelo pár ?ukanc? s vrcholným ?íslem p?etla?ované s Tomášem. ?íkal jsem si, že pojedu opatrn? a budu rad?ji uhýbat. Mé p?edstavy vzali rychle za své a sám jsem byl p?ekvapen, jak rychle jsem se dokázal, naladil na vlnu Destruction Derby...omlouvám se tedy všem kterým jsem poupravil fasádu jejich milá?k?. Nakonec z toho bylo 8 místo...
Druhý závod = byl úsp?šným pokra?ováním prvního dílu Destruction Derby, v tomto p?ípad? byla dvojka ješt? hutn?jší a diváci si museli zákonit? p?ijít na své . Nicmén? jako jezdec jsem zklamal, asi né diváky (p?isp?l jsem k n?kolika velmi efektním karambol?m) ale sám sebe. Takhle by to dál nešlo. T?ším se tedy na další díl, kde p?jde o souboje p?edevším na trati a né jako v mém p?ípad? o souboje se svodidly…..
Ješt? jednou se tedy omlouvám všem, jež jsem ?uknul, trknul, popostr?il, škrábnul, škrtnul, rozhodil a poškodil. ?au (68) SJT-Petr Škrabal, Kralupy nad Vltavou.
SpeedyCZECH is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2008   #6
GTR GASS
Newbie

 
GTR GASS's Avatar
 
Join Date: 13.12.2007
Posts: 10
Default

Tak ja to shrnu rychle kvalda nedopadla podle mych p?edstav ale budiž 6 misto.V super pole už leda co ze m? spadlo a jel jsem na pohodu žadnej stres.1 místo.1 Závod 1místo na roštu 3 v cily.šet?il jsem gumy moc dlouho a naskok soupe?u nerostl hodn? rychle, tak jsem dojel 3.místo.
2.Závod byl napínaví hned od první zata?ky mno a v esí?kach jsem nedobrzdil a p?eto?il jsem Jardu šimka /timto se mu chci omluvit za vzniklé potíže/Jardo sorry. mno a dal jsem prakticky nic nevidel až do cile.
¨Bilance,,,moc dob?e jsem si svama za závodil.dík
GTR GASS is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2008   #7
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
T... nikto z nas nema licenciu dlhsie ako rok, aj ked ja s Meginom uz mame nieco odjazdene. So mnou bol v divizii Mino a ten toho ma odjazdene len velmi malo urcite menej ako napr. ty.
no já mám licenci pro informaci asi práv? te? n?kdy taky jeden rok. (10.4.2007)
Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
...
Quote:
Originally Posted by Megin View Post
...
Sorry, necht?l jsem se do vás tak pustit, ale n?kdy m? Vaše praktiky znervóz?ují. Popravd? nevím, kdo za ty kolize mohl. Vím jen, že p?i startu ze 7.místa jste byli p?ede mnou a v prvních zatá?kách v podstat? ve všech v?tších kolizích. Z TS jsem na Vás slyšel nadávky od t?ch, do kterých ste naráželi vy. Jestli Vás na n? n?kdo hodil, to nevím. Jak bude replay podívám se.
PS: Byla tam po?ádná mela a nedivil bych se, kdyby jste v tom byli nevin?.
__________________
ESCARGOT Racing Team
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 27.2.2008   #8
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by SpeedyCZECH View Post
....Nicmén? další ú?inkování provázelo pár ?ukanc? s vrcholným ?íslem p?etla?ované s Tomášem. ?íkal jsem si, že pojedu opatrn? a budu rad?ji uhýbat. Mé p?edstavy vzali rychle za své a sám jsem byl p?ekvapen, jak rychle jsem se dokázal, naladil na vlnu Destruction Derby...
No to vážn? bylo DD! Nap?ed jsi se p?ede m? snažil dostat férov?. Pak jsi ale stratil trp?livost (ono na téhle trati p?edjížd?t je um?ní) a velmi dob?e špuntoval pak jsi m? ale nevybírav? n?kolikrát postr?il a pak i oto?il. No a nakonec když jsi m? pod mostem p?edjížd?l jsi to zav?el, když jsi ješt? nebyl p?edemnou, ale vedle m?! Bylo toho min. na 3 protesty. Ale ?ert to vem, je to 4. div. a omluvil jsi se. Nicmén? n?co s tím d?lej! Ve Tvém podání mi p?ipadá že na každý závod trénuješ v DD2!
__________________
ESCARGOT Racing Team
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2008   #9
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Sorry, necht?l jsem se do vás tak pustit, ale n?kdy m? Vaše praktiky znervóz?ují. Popravd? nevím, kdo za ty kolize mohl. Vím jen, že p?i startu ze 7.místa jste byli p?ede mnou a v prvních zatá?kách v podstat? ve všech v?tších kolizích. Z TS jsem na Vás slyšel nadávky od t?ch, do kterých ste naráželi vy. Jestli Vás na n? n?kdo hodil, to nevím. Jak bude replay podívám se.
PS: Byla tam po?ádná mela a nedivil bych se, kdyby jste v tom byli nevin?.
Kazdy si moze pozriet replay z 4 div 2 zavod a urobit vlastny nazor.
Nabuduce si najskor pozri replay a potom nieco pis, okrem kontaktu na zaciatku ked sa z boku tukol s Minom Standa, boli InSeRTaci skor medzi poskodenymi hlavne Mino po T1.

m? Vaše praktiky znervóz?ují... Hold ruka mafie obcas dopadne aj na obycajnych smrtelnikov a nevinnych

A chlapci na TS asi nepocuvali autoskolu "dychat pekne zhlboka a pravidelne" a pohoda bude a na nadavky ani nepomyslite
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 28.2.2008   #10
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Bigman View Post
..........
Tož sa omluvuju!!!
Na TS jsem byl s ChSákama a p?i tom prvním ?ukancu byl na vin? Mino a oni nadávali. P?i t?ch ostatních jste oba byli jen ob??mi.
__________________
ESCARGOT Racing Team
ToFire is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:41.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.