Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

View Poll Results: Hlasujte pro vhodný termín srazu
3.–4.8. 0 0%
10.–11.8. 5 38.46%
17.–18.8. 7 53.85%
24.–25.8. 7 53.85%
31.8.–1.9. 4 30.77%
7.–8.9. 5 38.46%
14.–15.9. 6 46.15%
21.–22.9. 6 46.15%
28.–29.9. 5 38.46%
Multiple Choice Poll. Voters: 13. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.5.2013   #21
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Papirna v Plzni ma noveho majitele. Kary jsou nove (asi 5 mesicu), draha predelana, sice ne moc, ale je lepsi. Tratovej rekord jsem tam mel asi 10 minut, nez me prekonal o 0.1s nekdo jinej behem maraton zavodu (1/2 platil nas zamestnavatel, kez by se to dalo zopakovat). Ale casy behem maratonu byly uplne jiny, nez kdyz se jezdi jen 10 minut. Zas tak dobrej nejsem. Je to hodne o tom, jak jsou pripraveny kary, jaky je pocasi a jaky jsou obuty pneu. My jeli jeste na zimnich, pritom uz byl brezen a relativne teplo. Ten den jsem si vylepsil cas o 2s! Ted by tam mela probihat soutez o H-D, ale nevim detaily.
U jeziska draha neni spatna, ale nemozny nikoho predjet aniz by te on pustil a draha postavena z betonovych bloku a ne pneumatik, takze naraz dost boli (nastesti jsem jeste nemel to stesti).
Co se tyce Chebu, tak BOMBA. Za spatneho pocasi kary nepujcujou a nevim, jestli by pustili na trat s vlastni karou. Ale jinak, je to uplne o necem jinem. Siroka trat s obrubnickama, sirka trate na 3 kary skoro kdekoliv, no proste parada.
Jihlava taky v pohode. Pokud by navic byly jine ceny nez je normalne zvykem (za 9PS kary 200/h), tak se hlasim
Jsem rad, ze se zase neco organizuje. Dlouho jsem nikoho nevidel (snad jen Ghosta)
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2013   #22
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Kdyby to byla vetsi akce, klidne bych se vypravil i do Jihlavy.
Pivo me nijak zvlast nelaka (2-3 si dam, ale vic nechci) a na Pamelu uz vubec zvedavej nejsem
+1, chlast m? neláká a ženský za prachy taky ne

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
U jeziska draha neni spatna, ale nemozny nikoho predjet aniz by te on pustil a draha postavena z betonovych bloku a ne pneumatik, takze naraz dost boli (nastesti jsem jeste nemel to stesti).
Ano je to tam hodn? úzké, asi tak stejný vlak jako ve staré Papírn?, spíš ješt? užší. Náraz nevím, oto?il jsem to tam minimáln? 2x ale na n?jaký velký náraz se nepamatuji. Zasekával jsem tam moc zadní pneumatiky na brzdách na hlavní rovince.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2013   #23
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Taky jsem pro za?átek ?ervence, ideáln? n?kdy po 3.7., to mám ješt? zkoušku...
Pokud zacatek cervence, tak doporucuji patek a sobotu 5. - 6.7. V patek je statni svatek a nedele by se tak dala vyuzit k pripadne rekonvalscenci
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2013   #24
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
+1, chlast m? neláká a ženský za prachy taky ne
Já jsem ?ekl, že je možnost podívat se na p?kný holky jak tancujou (vstup je snad 50K? a dát si dobrý pivo, né si zaplatit šlapku omg.

To Honza: Není problém.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.5.2013   #25
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Tratovej rekord jsem tam mel asi 10 minut, nez me prekonal o 0.1s nekdo jinej behem maraton zavodu (1/2 platil nas zamestnavatel, kez by se to dalo zopakovat). Ale casy behem maratonu byly uplne jiny, nez kdyz se jezdi jen 10 minut. Zas tak dobrej nejsem. Je to hodne o tom, jak jsou pripraveny kary, jaky je pocasi a jaky jsou obuty pneu. My jeli jeste na zimnich, pritom uz byl brezen a relativne teplo. Ten den jsem si vylepsil cas o 2s! Ted by tam mela probihat soutez o H-D, ale nevim detaily.
Mám takovej dotaz, kolik si m?l na starejch papírnách, než je zav?eli? A jak si to zajel, jestli v zim? nebo v lét? a jestli na zimních nebo na letních a taky kolik vážíš?

Já jsem chodil ke konci tak na jednu dv? jízdy jednou za p?l roku, a poslední ?as jsem jel v kv?tnu 2011, tenkrát ješt? 87kg (te? bohužel 92 ). PB ve druhý 17ti minutovce 49.717s, pr?m?r z jízdy (20kol) bez prvního a jednoho p?esminutového kola, když jsem ?ekal na kamaráda 50.286, 5 kol pod 50.055. Tak bych cht?l kone?n? zjistit, jestli to je good vzhledem k okolnostem, nebo jestli jsem po?ád sušenka?

Co jsem se ptal mechanika na ty rekordy, tak ?íkal, že všechny ty brutal ?asy pod 49s se jezdili v podstat? jen p?i maratonech a spíš v zim?, kdy ty káry líp jedou.

Kolik si tam m?l teda svoje absolutn? nejlepší kolo a kolik si jezdil p?i bežný (10-20min) jízd???

PS: V Chebu s vlastní károu pouští. Jezdíme tam s klukama dokonce i na motorkách, ob?as nás pustí i s motárdama dohromady, s t?ma slabšíma kusama si dob?e zazávodím - viz foto.

Je to myslim standardn? tak, že 15minut jede p?j?ovna, pak závodníci s vlastníma motokárama, pak zas p?j?ovna a posledních 15min motorky.
Attached Images
File Type: jpg HornetYpsilonka.jpg‎ (73.7 KB, 38 views)
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2013   #26
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

PB na stary trati 48,0 ale to bylo z toho maratonu. Je to hrozne znat, kdyz ta kara je zahrata. I kdyz ja mel i po svym prvnim stintu 48,6, coz bylo po 35 minutach zavodu. Jinak jsem mel pravidelne 50,0 - 50,5. Prumerny kola (celkove bez odectu prvnich nebo zbrzdeych kol) vetsinou o 0,5 - 1,0 s horsi nez best Ale jak rikam, hrozne zalezi na podminkach kdy tam jedes. Teplo/zima, zimni/letni gumy (spis bych mel rict mekky/tvrdy), v jakym stavu jsou zrovna kary apod. Kdyz nekdo rekne, ze ma pod 50, tak ale musi byt dobrej, o tom zadna. Vazim 70 kg.

Do chebu se tesim. Snad bude moznost letos jet tam s vlastni karou (kolega z prace ma). Na motorce jsme tam jeste nejel a jak na koukam na tu fotku, tak s tebou bych asi radsi ani nemel, abych si neuriznul ostudu . I kdyz by me to hrozne zajimalo.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2013   #27
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Dik za feedback, tak to jsem spokojen.

Ty mas motarda? Potreboval bych neco lehciho trochu, muj 200kg Srsen je docela becka na takhle pomalej okruh, po dvou 15min jizdach jsem uplne KO. Letos jsem jeste nebyl a nevypada to s pocasim moc.. :/ na Karlovarku 3st a v Asi a na Kraslicku snezi.

Co mate za karu?? Byla by moznost se domluvit na zapujceni/pronajmu s nim myslis?
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.5.2013   #28
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Dik za feedback, tak to jsem spokojen.

Ty mas motarda? Potreboval bych neco lehciho trochu, muj 200kg Srsen je docela becka na takhle pomalej okruh, po dvou 15min jizdach jsem uplne KO. Letos jsem jeste nebyl a nevypada to s pocasim moc.. :/ na Karlovarku 3st a v Asi a na Kraslicku snezi.

Co mate za karu?? Byla by moznost se domluvit na zapujceni/pronajmu s nim myslis?
mam to co vidis u myho profilu, jen jinej ladak. S tou karou to bude asi tezsi. Jeste jsem nebyl schopnej se s nim domluvit ja, natoz nekdo jinej
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 27.5.2013   #29
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Ten sraz by se mi líbil . T?eba bych dostal n?jaký školení od rychlík? a zkoukl ten slavný plze?ácký RC . A v Plzni jsem ješt? nikdy nebyl. A samoz?ejm? motokáry no comment - souhlasil bych "všemi deseti" .
Jel bych taky z Brna a možná bych mohl i domluvit auto. Opel Astra Combi 1.6 na plyn. Žádná hitparáda to sice není, ale doveze kam je t?eba a hlavn? mnohem levn?ji než benzí?ák nebo možná i ropák . Ale to není 100%-ní ješt?. Taky ten termín na za?átku ?ervence nevím nevím. Mám tam zatím p?edb?žn? domluvenou vodu, ale termín ješt? není pevný, takže se t?eba uvolní. Uvidíme jak se to bude vyvíjet
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2013   #30
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak vážení, jak to s vámi vypadá??
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.7.2013   #31
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Cekal jsem, ze to bude tento vikend a ono nic.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2013   #32
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Tak vážení, jak to s vámi vypadá??
Že bych se taky nejspíš ú?astnil, když by byl vhodný termín.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2013   #33
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

V tydnu 15.-19.7. (a vikendech okolo) skoro urcite nebudu moct a pak od 2. srpnovyho tydne taky ne, ale jinak zadny zvlastni plany nemam, takze...
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2013   #34
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

Já zatím mám celkem volno, takže bych se dokázal p?izp?sobit danému termínu
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2013   #35
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Tak co pánové (a dámo), spácháme n?co???
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2013   #36
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Tak co pánové (a dámo), spácháme n?co???
B?ldo, kámo, takhle to tu nefunguje. Když za?neš timhle zp?sobem, dopadne to jako tv?j letní sranda pohár. Jestli to chceš zorganizovat - vymysli to a p?ij? s konkrétním místem a termínem (samoz?ejmostí je dostate?ný p?edstih). Pak má smysl se o tom bavit.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2013   #37
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Galeje na baráku u našich mi kon?í tento víkend, takže m?žu v podstat? kdykoliv.

Tak kdo m?že nap?. za 14 dní o víkendu, a? je to s p?edstihem???
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2013   #38
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Za 14 dni myslis vikend 10-11.8. ? To bych treba mohl.
Lepsi by bylo kdybys pridal hlasovani pro vikendy srpen - zari a pak by jsi prehledne videl, kdy ma volno nejvice lidi. Takhle se to opet ztrati ve spouste odpovedi. A nebo pouzij treba tento planovac doodle
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2013   #39
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Okej, ud?lám anketu.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.7.2013   #40
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Za 14 dni myslis vikend 10-11.8. ? To bych treba mohl.
Lepsi by bylo kdybys pridal hlasovani pro vikendy srpen - zari a pak by jsi prehledne videl, kdy ma volno nejvice lidi. Takhle se to opet ztrati ve spouste odpovedi. A nebo pouzij treba tento planovac doodle
+2
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 00:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.