Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

View Poll Results: Máte zájem o 1. CZ LFS ligu?
Mám zájem a chci jet ligu s LX4 43 86.00%
Mám zájem a chci jet ligu s jiným autem, up?esním v postu 21 42.00%
Nemám zájem 3 6.00%
Multiple Choice Poll. Voters: 50. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.1.2013   #21
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Spustil jsem dopl?kovou anketu. http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2942
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2013   #22
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

duuku hlasoval sice za nezajem ,ale da sa prehovorit Inac ja som aj za druhu moznost ,lenze som nevedel narychlo ,ze je to multimoznost
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2013   #23
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Som na fore sice novy, no v LFS az tak nie.. ak sa mozem zucastnit aj zo Slovenska tak som za akekolvek vozidlo Nenasiel som nejake slovenske lfs forum ani ziadnu ligu ktora by sa este jazdila.. co je si myslim velka skoda
ak o niecom viete.. dajte vediet
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2013   #24
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Nevadi , vela slovakov jazdi tu ,kedze slovenska liga bola skor liga nemenovanej spolocnosti (reklama) (sorry srandujem) a neako uz nefunguje par rokov ,tak sa realizujeme tu. A neako nas zatial nevyhanaju uz vela vela rokov
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #25
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Po necelém týdnu to vypadá celkem jasn?, z 36 hlasujících je 30 pro LX4, v druhé anket? je z 29 hlasujících 25 pro ned?li. Nebudu z toho ješt? d?lat záv?ry, ale p?edpokládám, že by se podle tohoto jelo v ned?li od 19:00 na jednu divizi s tím, že by mohla v týdnu p?ed závodem probíhat n?jaká p?edkvalifikace bez omezení po?tu kol, p?ípadn? by se postaru použily hotlapy, obojí v p?ípad?, že by se hlásilo a cht?lo zú?astnit víc, než 32 lidí.
Otázkou tak už z?stává nejspíš jenom formát závodu. M? by se líbil formát, jaký se jel p?ed 6 lety v p?vodní LX4 lize a už dlouho se tu neobjevil, a to kvalda, sprint a hodinový závod s možností oto?eného gridu. Souhlasíte nebo ud?láme další anketu?
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #26
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Rád zajedu a zkusím št?sti.Trošku mám obavy o termín.Mám volný víkend co 14 dní a jestli to nesedne,tak budu namydleny.Posledn? mi to narušilo posunutí o týden,kv?li nadrženc?m na F1 .Te? to musí vyjít
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #27
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

ten format sa mi paci...hodinovy zavod je uz dost na to aby sa aj s otocenym gridom dalo nieco urobit...lebo napr tych 25 minut v BTCC nestacilo obycajne.

Este by sa pri vybere trati mohli preferovat otvorene "neokukane" trate

A rozmyslam nad bodovanim..ci klasicky ako v ceskej lige podla poctu zavodnikov...ja som sice vzdy zastancom bodovat prvych 10 alebo 12 miest no asi je lepsie bodovat viac nech medzi sebou mozu bodovo bojovat vsetci

A bude bodovanie iba jednotlivcov alebo budu aj teamy?
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #28
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Osobn? bych neotá?el kompletní grid, ale jen prvních X.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #29
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Q + sprint + 1h - nemám s tím problém
Bodoval bych více lidí, není moc motivující dojet 15. z 30 a nedostat nic, jako kdybych to vzdal a nebo rovnou nep?išel. Bojovat až do konce by se m?lo vyplácet.
Otá?el bych celý grid, u hodinového závodu je ?as se probojovat a zmizí ta ostrá hranice 10. a 11. místo ve sprintu. Nebo co t?eba otá?et všechny, kte?í dojedou do minuty po vít?zi, aby ti, kte?í jsou výkonnostn? o hodn? slabší vep?edu neud?lali n?jaký zmatek - oni ?asto stejn? hned zajedou ke stran? a nechají pole p?ehnat, protože na to nemají nervy. Zárove? by to p?idalo trochu variability a nedalo by se s tím 10./11. místem n?jak po?ítat.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #30
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Delší závody mi nikdy nešly, ale alespo? bude sranda a kdo dojede vyhraje

Po sprintu bych ur?it? oto?il celé pole(co dojeli), bude v?tší zábava.
SIR is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #31
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Velmi nerad bych koncil dlouhy zavod hned v prvni zatace s tim, ze budu mit vetsinu startovniho pole narvanou v kufru
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2013   #32
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

N?jaká povinná zastávka v plánu není ??
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #33
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Otacat cele pole je podla mna prilis nebezpecne... uz pri otoceni 10 je to dost maso a tie rozdiely skillu jazdcov su prilis velke na to aby niekto kto dokonci prvy zavod posledny zvladol ist z pole...nechcem nikoho urazat ale fakt to nie je sranda ked ma clovek za sebou vacsinu rychlejsich jazdcov a orientovat sa v tom kto je sprava kto zlava atd...sposobilo by to, myslim si, prilis vela kolizii
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #34
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Nebo co t?eba otá?et všechny, kte?í dojedou do minuty po vít?zi....
jako do protismeru? jinak zajimavy napad, ale ja bych radsi komlpet...

Ja jsem kazdopadne pro format, co jsme jeli kdysi s otacenim celeho pole. Nebezpecne to sice je, ale kdyz ma clovek na zavod hodinu, tak se aspon ukaze, kdo u jizdy krapet premejsli a ze zavod neni jen o prvni zatacce...

bavorak - zapominas na pravidlo, ze kdo je vpredu urcuje stopu a ti za nim si musi cestu pres nej najit sami, takze zadny reseni kdo kde je nebo neni... nemluve o tom, ze jste asi nejezdili hodinovy zavod, kde je na vsechno dost casu... je mi jasny, ze u kratsiho zavodu to kazdej zene dopredu hlava nehlava...

jeli jsme tenhle system nekolik sezon a nikdy s tim velke problemy nebyly... mozna zpocatku to par lidi prehnalo - ale po penalizacich se uklidnili, jelikoz jsme zavedli pravidlo, ze nehody v prnim kole byly penalizovatelne i bez protestu, jen na zaklade prohlidnuti replaye sportovnima komisarema a to si kazdej rozmysli jet jak bezmozek...

p.s. pripadne pro ty, kteri na to nemaji nervy, zavest moznost vzdani se pozice do otoceneho rostu > presun na konec, podle poradi dojeti sprintu...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 18.1.2013 at 09:33.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #35
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Pokud je zájem o bodování všech, tak bych teda z?stal u bodování všech. A ur?it? i týmy.
K otá?ení roštu m? napadlo oto?it t?eba 75% roštu s tím, že by se zaokrouhlovalo dol?, tzn. kdyby vyšlo otá?ení na 22,56 míst, tak by se otá?elo prvních 22 a jako výchozí ?íslo (100%) by se bral po?et kvalifikovaných/startujících do sprintu.
Pitstop? Pro?? Podle m? zbyte?ný rozptylování, u LX4 není pot?eba a zastavovat v boxech na jednu vte?inu je zbyte?nost.

bavorak:
"ten format sa mi paci...hodinovy zavod je uz dost na to aby sa aj s otocenym gridom dalo nieco urobit"
...
" Otacat cele pole je podla mna prilis nebezpecne."
Tak se rozhodni.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #36
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

V 19.00 je pro m? už dost pozd?,n?kdy musím odjížd?t 20.15 do rajchu a to by mi nevycházelo,18.00 by bylo lepší.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #37
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
jako do protismeru? jinak zajimavy napad, ale ja bych radsi komlpet...
No myslel jsem na st?echu, ale spokojím se i s tím protism?rem

Jinak souhlas s Chaosem, když je závod na hodinu, nevidím v tom problém. U BTCC jsem m?l ob?as pocit, že n?kte?í si dali jasný úkol ud?lat alespo? 6 lidí v T1, pak to tam hrnuli zleva zprava a ?ekali, že jim ti slabší automaticky ud?lají místo. Ono to zas tak nebezpe?né není, když ?lov?k respektuje nárok toho p?ed ním na volbu stopy a opatrn?jší jízdu (p?edevším prvních pár zatá?ek, pak se stejn? ud?lá vlá?ek a p?edjíždí se už klasicky). Chápu, že závody byly krátký a t?eba ve m?st? se jasn? ukázalo, že toho ?asu na probojování se dop?edu je pot?eba více, ale te? se bavíme o hodin? - tj. nejen že bude mnohem více ?asu, ale ti slabší zárove? pravd?podobn? nezvládnou tak dlouho stabiln? jezdit/nebourat.

Nápad s možností vzdát se pozice není špatný, kdo se na to necítí, tak pro? mu tu možnost nedat. Sám jsem byl p?ed lety taky slušn? vycukaný. Nemyslím, že by to nezvládali lidi odsud, ale t?eba p?ijdou úplní nová?ci nachytaní p?es FB nebo kdoví kde.

SIR: jj, otá?el bych jen ty, kte?í jeli a dojeli sprint.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #38
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
bavorak:
"ten format sa mi paci...hodinovy zavod je uz dost na to aby sa aj s otocenym gridom dalo nieco urobit"
...
" Otacat cele pole je podla mna prilis nebezpecne."
Tak se rozhodni.
sak otoceny ale nie cely...to sa nevylucuje :P a dobre vies ze som to tak myslel len potrebujes vrtat

chaos...nezabudam na to, ze kto je vpredu voli stopu..ja uvazujem skor situacie 3-wide a podobne ked uz ten vpredu nie je v 100%nom prave ale uz musi brat ohlad aj na vsetkych na svojej urovni

s tym vzdavanim sa pozicie to nie je uplne zly napad ale podla mna strasne chaoticke je to potom...grid ma byt jasne dany vysledkami a nie jazdcovym rozhodnutim "aaaa...nooo...vieeees...nieee...mne sa nechce startovat spredu a moznooo aj heeeej...nevieeeem...aaaaa asi nieeee"

Last edited by bavorak; 18.1.2013 at 15:33.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #39
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Format Q + S + 1h R se mi libi a klidne bych otacel cely pole.

Nechavat lidi startovat z konce je fajn napad a klidne bych ho zkusil jeste posunout dal: co tak nechat jezdce svoji pozici primo vybrat?

Vitez sprintu nema na vyber, protoze se zarazuje do prazdnyho pole.
Druhy ze printu ma moznost rict, jestli chce startovat pred nim nebo za nim.
Treti ze sprintu uz ma tri moznosti.
Atd.
Pri staveni rostu bude proste kazdy vyzvan, at se proklika na misto, kam se mu zlibi.

Pokud se pojede na tymy, dostanou tak napr. lidi vic moznosti, jak strategizovat v ramci tymu.

Taky bych bodoval radeji vic lidi, nez min, at je vetsi motivace dojet.
A jinak pripomenu myslenku skrtani urcenyho poctu nejhorsich vysledku, coz se mi taky libi.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 18.1.2013   #40
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

jsem taky pro otaceni celyho rostu.
mufisto is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.