Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.3.2011   #21
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

to nééééééé ))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #22
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
to nééééééé ))
To jooooooooooooooooo
masterful is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #23
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
To jooooooooooooooooo
:-)))),já m?l cíl top 10 tak tam jsem i když 7. místo by bylo lepší
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #24
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jj pravda chybicka u me.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #25
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Zajel jsem skoro to nejlepší, co jsem mohl zajet. Ale kluci s FZRem p?kn? zabrali. Celkov? hezky nabitá kvalifikace. 3.
R1: M?l jsem super start s tankem s pásy 4x4, takže jsem ujel oboum FZR?m. Ghost se ob?as p?iblížil, ale ke konci polevil. Já jsem ke konci ztratil koncentraci a ud?lal ob?as chybi?ku. 1. místo.
R2: Start super, v prvním kole v dvojité levé omluva n?komu s FXR, že jsem do n?j str?il, ale našt?stí nep?eto?il. => Ghost do m? narazil a pak už jsem ho nevid?l, sry. Potom jsem cht?l vy?kávat na chyby, kterých jsem se nedo?kal a d?lal jsem je já. Spálil jsem si hlavn? pravou zadní gumu a nešlo jet rychle. Probíhali tvrdé souboje s Rodem a Lubikem, který m? zachra?oval . Ob?as jsem to nezvládl a op?el se o Vás, takže sry, ale vy jste se se mnou taky nepárali. Jinak jsem nepochopil ten Váš manévr p?ed cílovou ?árou. M?l jsem dojet 5. nebo 4.

D?kuji za gratulace. Zárove? gratluju Všem, kdo jezdili cup, protože bylo každý závod tém?? plno a to je základ kvaltiního šampionátu.
Spousta lidí ud?lalo velkej progress a to je dob?e.
Organizace byla super a soft se osv?d?il. Výb?r tratí nekomentuji.
Já jsem si m?l zvolit jiné auto, ale aspo? se na p?íšt? m?žeme zamyslet více nad restrikcemi.
Díky KIDovi za stream, dneska se na n?j mrknu. Když jsem to mezi závodama zapnul, tak jsem se pobavil
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #26
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Klouzczech : taky se pridavam ke gratulacim. Oficialne to vydam pozdeji az Flame doplni jeho bombardacky vysledky.

Na stream sem koukal jeste vecer. Skoda ze si moderator nevsimnul souboju v prvnim zavode 00Ja Redline Gepas Sonyk. Tam bylo na co koukat :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #27
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : Nešlo mi to. Vzal jsem si ješt? doupravený set o Toma a asi jsem si na n?j nezvykl, škoda, že jsme nep?ijeli dom? d?ív.
Do závodu jsem rad?ji vzal ten starý.

R1 : Start z 12 pozice, dojezd 11. Spokojenost.

R2 : Super start (parádn? jsem risknul pustit spojku), ale Kremilek p?ede mnou z?stal stát na startu, tak jsem to vlítl do n?j a propad, p?ehnalo se kolem celý stádo. . Pak jsem se snažil dojet a p?edjížd?t. V zatá?kách jsem stáhnul, na rovinkách mi ujížd?li. Nakonec 14. Dobrý.

K souboji S 00Ja : Asi máš pravdu, že to byla moje chyba. P?i p?edjížd?ní jsme šli plech na plech a p?i bržd?ní m? to za?lo házet do strany (nevím, jestli kontaktem nebo mým neumem) a asi jsem to zav?el. Pak se to šprajclo o svodidla a bylo to v kelu. Omlouvám se.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #28
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
K souboji S 00Ja : Asi máš pravdu, že to byla moje chyba. P?i p?edjížd?ní jsme šli plech na plech a p?i bržd?ní m? to za?lo házet do strany (nevím, jestli kontaktem nebo mým neumem) a asi jsem to zav?el. Pak se to šprajclo o svodidla a bylo to v kelu. Omlouvám se.
Uplne v pohode, to k zavodeni patri. Byla to kolize, ale ferova a chapu, ze zrovna tady musis bejt trochu drzejsi nez jinde, aby ses dostal dopredu. Myslim, ze tady je to bez viny na jakykoliv strane. Jedinym vinikem je nase posledlost zavodenim
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2011   #29
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Závody byly super, m?l jsem se co otá?et chvílema, abych stíhal zajímavý momenty, takže je dost možný, že mi n?co uniklo.. co se dá d?lat.
Díky všem za odezvu, p?íšt? zkusím n?co ud?lat s nervozitou a hlasovým projevem.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #30
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Závody byly super, m?l jsem se co otá?et chvílema, abych stíhal zajímavý momenty, takže je dost možný, že mi n?co uniklo.. co se dá d?lat.
Díky všem za odezvu, p?íšt? zkusím n?co ud?lat s nervozitou a hlasovým projevem.

Jenom mala rada pro priste, vzdy kdyz vitez protina cilovou caru tak by mel bejt pohled na nej, ted se to navic ukazalo jako velka skoda ze to tak nebylo, kdyz si pustis 1. zavod posledni kolo posledni zatacku, tak at uz z pohledu Klouczka, Ghosta nebo me uvidis velmi zajmavou a nervydrasajici vec, Jendan chtel trochu zamichat karty , nastesti se to obeslo bez nasledku
Jinak to bylo super, obcas sem se fakt rezal , ses borec, priste si dej jeste panacka a bude to i bez obcasnyho zakoktani , ale respect


To Jendan : sem rad ze si zachoval chladnou hlavu a nepokousel ses uhnout, sice sem se malem posr.. ale dopadlo to dobre
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #31
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kvali špatnááá

r1: dobré závody na konci pole (je zajimavy, že si více zazávodím na konci pole, než v první osmi?ce, aspo? m?), u konce pak st?ed st?et s agentem, bohužel já se stahoval ke kraji a on se stahoval k prost?edku, promi? a škoda toho, mohl to být ješt? hukot

r2: parádi?ka znova, po chvíli sem m?l p?ed sebou Sonyka, tak sem si ?ikal, jak ho vyškolim a ono ho... houby, Sonyk o vte?inu rychlejší každy kolo ale pak dojel n?jakou skupinku, která ho zpomalila a nakonec jsem ho fakt p?kn? vyškolil

takže poslední závod bez bod?, ale s pocitem, že sem si op?t po celkem velké dob? po?ádn? zazávodil díky 00Ja a Sonykovi

cup byl super, jen ten restriktor u XRR byl p?ehnanej, m?l být kolem 18%, pak by to bylo vyrovnany

jeden dobrej cup skon?il, další za?íná, už se t?ším tak zatím, páni závodníci
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2011   #32
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

(Tak rozmýš?am, že keby "niekto" "niekedy" robil video zostrih z "nejakej" ligy, pomohlo by keby pretekári vymenovali svoje naj momenty ktoré zažili, ?iže konkrétne preteky a konkrétne kolá... asi radšej zbiera? to už po?as ligy...)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 9.3.2011   #33
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
(Tak rozmýš?am, že keby "niekto" "niekedy" robil video zostrih z "nejakej" ligy, pomohlo by keby pretekári vymenovali svoje naj momenty ktoré zažili, ?iže konkrétne preteky a konkrétne kolá... asi radšej zbiera? to už po?as ligy...)

nabízíš se ?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 10.3.2011   #34
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já se nabízím a dokonce jsem už za?al... Ale pomohlo by mi v?d?t n?jaký zajímavý momenty
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.