Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Offtopic

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13.4.2010   #1461
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

don: delam neco spatne nebo hires k valasske rallye neexistuje?
Mam par favoritu na plochu, ale muj novy monitor 1920*1080 a kdyz to roztahnu tak to vypada fakt hnusne.

EDIT: aha, tak jsem zjistil, ze kdyz tu fotku stahnu a pak ji nastavim na pozadi plochy, tak to vypada lepe. Nicme porad se mi to zda mazly. ...asi jak to dopocitava pixely.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 13.4.2010 at 03:47.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2010   #1462
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
don: delam neco spatne nebo hires k valasske rallye neexistuje?
Mam par favoritu na plochu, ale muj novy monitor 1920*1080 a kdyz to roztahnu tak to vypada fakt hnusne.

EDIT: aha, tak jsem zjistil, ze kdyz tu fotku stahnu a pak ji nastavim na pozadi plochy, tak to vypada lepe. Nicme porad se mi to zda mazly. ...asi jak to dopocitava pixely.
spatne nedelas nic, fotky jsou tam porad ve stejnem rozliseni, jako vzdycky (1280)... zminka o dostupnosti "hires" tam je pro pripad, az se nekdy dokopu (a rozhodnu se to tak skutecne udelat), nabidnout moznost stazeni fotek v plnem rozliseni...
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2010   #1463
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Pripadne muze jeste zkusit upscaling a nechat to radne propocitat. Orig je orig ale urcite to bude o neco lepsi nez standart win.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2010   #1464
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Motoshow Plze? 2010

http://zdenekchynovsky.rajce.idnes.c...ow_Plzen_2010/
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2010   #1465
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Mogul Šumava Rallye Klatovy 2010 + Historic Rallye Vltava 2010

http://zdenekchynovsky.rajce.idnes.c...e_Vltava_2010/
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2010   #1466
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Nefotil sem ja ale ...

http://airsoftpribram.rajce.idnes.cz/Airsoft_Obecnice/

par fotecek z jedne velmi pekne akce :-D

hrajete nekdo?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.4.2010   #1467
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Nefotil sem ja ale ...

http://airsoftpribram.rajce.idnes.cz/Airsoft_Obecnice/

par fotecek z jedne velmi pekne akce :-D

hrajete nekdo?
Jsi m?l být na srazu ty hrajete n?kdo a ne si hrát n?kde na vojá?ky, jak malej jarda
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1468
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Já jsem se tomu d?ív trochu v?noval, ale když jsem se do toho cht?l pustit po?ádn?, tak se mi to za?ínalo hodn? dostávat do pen?z. Ale dobrá sranda.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1469
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Já jsem se tomu d?ív trochu v?noval, ale když jsem se do toho cht?l pustit po?ádn?, tak se mi to za?ínalo hodn? dostávat do pen?z. Ale dobrá sranda.
no abych si uzil prvni hru stalo me to desetak.zbrane ,kulicky,komplet maskace... ted jeste kolimator a bude to.pak jen kulicky mozna druhy maskace.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1470
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Tak nieco z dnesneho Zbraslavskeho vyletu:







Tu je klouczechove faro, ale jeho som pri aute nezastihol, pretoze bola akurat dlhsia pauza kvoli nehode a asi sa mu nechcelo sediet v tom teple zatvoreny v aute : )


__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 24.4.2010 at 18:08.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1471
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Nefotil sem ja ale ...

http://airsoftpribram.rajce.idnes.cz/Airsoft_Obecnice/

par fotecek z jedne velmi pekne akce :-D

hrajete nekdo?
vyzera to byt hrozna sranda...ja som parkrat hral paintball ale airsoft sa mi zda lepsi...a hlavne by som to celkom rad hral niekde v nejakej starej fabrike a nie v lese...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1472
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

bavorak: vo fabrike je to bolestivejsie
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1473
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
bavorak: vo fabrike je to bolestivejsie
nechapem preco...ak sa dobre naobliekas tak to neni take hrozne...aj ked prijemne to nikdy nie je...every war has its sacrifices
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1474
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Tak nieco z dnesneho Zbraslavskeho vyletu:
Heej rychlost. Jinak já jsem tam furt chodil kolem, škoda, že jsi na m? nehouknul. Jendan tam byl jak na ko le.
Jinak škodá tý 200RS
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2010   #1475
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Nikde som ta nevidel
A ta RS to ano...on najprv asi nabral nejaky strom predkom (celkom zlahka) a potom ho ten Citroen nabral zozadu a spravil mu vacsiu skodu, len ti uz tam stali, ked sme dorazili a neviem ako to presne bolo a preco toho v Citroene nikto neupozornil.
PS: dakujem za tip na zavod, doma to mam k rally/vrchom daleko, tak som rad, ze som sa k tomu dostal aspon v Prahe
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 24.4.2010 at 23:33.
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #1476
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
vyzera to byt hrozna sranda...ja som parkrat hral paintball ale airsoft sa mi zda lepsi...a hlavne by som to celkom rad hral niekde v nejakej starej fabrike a nie v lese...
JJ paintball me nikdy nelakal. tohle je realistictejsi. Jak pojetim hry, tak realnosti vzheldu zbrani. Tou kulickou to docela boli, Zalezi kam vas trefi a jakou v tom ma nepritel pruzinu. Standart je 100. vetsinou jsou 120. Sniperi maji 160 a ten kdyz vas da zblizka tak boli.

Fabriku by jsme radi ale neni to jednoduche sehnat prostory. tohle mame povolene od starosty a uz dojednavame dalsi prostory a to nedostavenou veznici s prilehlim lesem a stare vlakove nadrazi. Nemuzem se prohanet kde se nam zachce. Znate to lidi si stezujou atd. Jinak mel jsem triko, vojenskou kosili a vojenskou podzimni bundu bez vlozky a na zadech sem to citil hodne. hlavne kdyz se mi napnulo obleceni. Jednu sem dostal mezi bryle a cepici nad oko. Modrina byla pekna a dost to bolelo, ale to k tomu patri.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #1477
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Me airsoft taky dycky lakal. Loni jsem si poridil Kart M58 (predobrazem je puska Remington M700) a nejake dalsi vybaveni vcetne puskohledu. Zklamala me ale presnost. Necekal jsem zadny zazrak, ale i tak. Jsem rad, ze z 20 m trefim papir formatu A4, a to mi prijde dost spatne. S obyc vzduchovkou nemam na tudle vzdalenost problem treba s plechovkou od piva. Nevim, mozna je ten puskohled vadny a mozna ho jen neumim nastavit. Kazdopadne me to odradilo od porizovani dalsiho (draheho) vybaveni. Nejspis flintu prodam a misto ni si koupim nejakou tu vzdusu. Tercova strelba neni tak zazivna, ale muzu v ni dosahnout lepsich vysedku.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #1478
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Sonyk: stara vlakova stanica musi byt uplne super... niekedy to musim vyskusat...lebo airsoftkou som strielal...len nejakou pistolou...deagle alebo co to bolo...a sranda hrozna ...len neviem kde zohnat nejaku vacsiu partiu ze by sme sa zahrali na vojacikov musime dat lfs zraz... lamy nech jazdia na motokarach a my budeme bojovat
v hodonine je aj paintballove ihrisko hned pri motokarach...tak mozno by sa tam dalo aj s airsoftkami...je to take ze velke bedne, vraky aut, pneumatiky ...nic velke ale vyzera to okey...hlavne ze to nie je les lebo ten uplne nenavidim...i ked v realnej vojne to neni inak
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #1479
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Nikde som ta nevidel
A ta RS to ano...on najprv asi nabral nejaky strom predkom (celkom zlahka) a potom ho ten Citroen nabral zozadu a spravil mu vacsiu skodu, len ti uz tam stali, ked sme dorazili a neviem ako to presne bolo a preco toho v Citroene nikto neupozornil.
PS: dakujem za tip na zavod, doma to mam k rally/vrchom daleko, tak som rad, ze som sa k tomu dostal aspon v Prahe
No já si ?íkal, pro? je nabouraná i ze zadu, když je už p?edkem v lesíku.
Jinak jsem tam chodil furt kolem, vypadal jsem stejn? jako m?j avatar tady
<-
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2010   #1480
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Me airsoft taky dycky lakal. Loni jsem si poridil Kart M58 (predobrazem je puska Remington M700) a nejake dalsi vybaveni vcetne puskohledu. Zklamala me ale presnost. Necekal jsem zadny zazrak, ale i tak. Jsem rad, ze z 20 m trefim papir formatu A4, a to mi prijde dost spatne. S obyc vzduchovkou nemam na tudle vzdalenost problem treba s plechovkou od piva. Nevim, mozna je ten puskohled vadny a mozna ho jen neumim nastavit. Kazdopadne me to odradilo od porizovani dalsiho (draheho) vybaveni. Nejspis flintu prodam a misto ni si koupim nejakou tu vzdusu. Tercova strelba neni tak zazivna, ale muzu v ni dosahnout lepsich vysedku.
No jedna v?c bude levný puškohled, druhá budou kuli?ky...
Já osobn? proto mám radši paintball ten si aspo? na nic nehraje
Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
No já si ?íkal, pro? je nabouraná i ze zadu, když je už p?edkem v lesíku.
Jinak jsem tam chodil furt kolem, vypadal jsem stejn? jako m?j avatar tady
Je to velká škoda no, pokud to byla chyba jezdce tzn. nerespektovaní vlajky a nezastavení tak je to osel. Ale pokud to spískal n?jaký tra?ák tak nakopat do prdele
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 25.4.2010 at 16:05.
Vitr is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.