Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.3.2013   #61
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
L: Nafackoval jsem si za prvni sikanu. Kingovi jsme zkazil zavod ...
V pohode, tam sa ani ni? nedalo robit, z ?asti to bola aj moja chyba, vystrašilo ma auto predomnou, zadupol som to a už som to nezrovnal pred pneumatikami.

Musím sa ospravedlni? Flamovi za vytla?enie z trate v 2. kole v sprinte, neskoro som šiel na brzdy, zablokoval kolesa a ...

Podobná chyba aj v druhom zavode ale tentoraz v T2 to schytal J.Martinec a HonzaNB, sorry

Štatistiky FE2X:
Kvalifikácia
Sprint Race
1H Race
__________________

Last edited by K0Z3L_43V3R; 5.3.2013 at 20:49.
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2013   #62
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Pak jsem to p?kn? schytal na výjezdu z ú?ka kde jezdím jinou stopu nežli v?tšina a tak m? tam P.Štengl nabral.

Tohle nemyslíš vážn?, že ne. (Jen jsem m?l rychlejší výjezd ze zatá?ky.)
Až n?koho naberu, bude to vypadat jinak. Nezlob se, ale za?ínáš mít hv?zdný manýry, já jedu tak uhn?te.

A proto nejsem p?íznivec otá?ení roštu, vy n?kte?í rychlíci si myslíte, že vás budeme poušt?t, každý ?ukanec vás bolí.
Nebolí, kdyby jsi m? tam oto?il tak to ?eším v protestech, beru to jako sportovní incident. V?du z toho ned?lám jen jsem zkomentoval kde jsem troubil ?i další incidenty jež nastali a nebyl jsem z nich moc nadšen.

Nevím jak to vypadá když n?koho nabereš pro m? tohle je dostate?né a na hran? oto?ení vozidla. Když jedu blízko za ostatními jako Ghost nebo Bavorák apod. tak je takhle nenabírám, ano stane se mi že jedu moc blízko a ?uknu je a za to jsem se omluvil, takto je ale neotá?ím.

My poušt?t nechceme, já osobn? rad?ji budu trp?t a patlat se v druhé p?lce pole a mít s kým bojovat než se nudit p?i jizd? sám. P?edjížd?ní m? baví, ubírat plyn nemohu bu? to jede plný plyn nebo plná brzda, proto volím rad?ji agresivn?jší probíjení nebo? já p?l plyn nemám abych si mohl jednodušeji po?kat na chybu a poté p?edjet. Navíc okolo sebe mám další rychlé konkuren?ní vozy a není na co ?ekat. Je to závod ne ?ekárna. Rychlíci bych ani ne?ekl i Ghost nám ukazuje jak velký rozdíl stále máme tedy alespo? já osobn? mám.

Kdo chce si klikne pro zv?tšení nebo se koukne na replay.
Grafická rekapitulace našeho souboje.

Zpomaluji a nechávám vás soupe?it, místo 5 p?evod 8000 projíždím na 4 p?evod 8000. Rozdíl v rychlosti neznám pro m? to byl jeden celý p?evod.


Do prvního U?ka vás oba p?est?eluji, samoz?ejm? pro m? nevýhodný výjezd, na výjezdu ti to vyšlo jen tak tak jsi se vešel p?ede mne a proto jsem t? tam ?ukal nebo? jsi vyjel p?ímo p?ede mne na výjezdu zatá?ky nárazník na nárazník. Kdybych m?l a kousek rychlejší výjezd nebo ty pomalejší dopadlo by to jinak, kolizí.


V druhém ú?ku jsem m?l místa tak akorát už kam uhybat opravdu nemám.


Na výjezdu kde já z?stávám vpravo je tvé zmín?né "nabrání" jež mne skoro oto?ilo. Mám myš tak jsem to kontra srovnal a nevyboural se.


V S-sí?ku jsi zpomalil a za?adil jsem, omlouvám se v závod? jsem m?l pocit že jedeš vedle mne. Moc místa jsem tam nenechal, ale vešel by ses tam. Auto za tebou dokonce volilo skákací pr?jezd.


Quote:
Originally Posted by JÁRA=) | cze View Post
Bavorak: Jsem rád, že jsem p?íkladem . Jen doufám, že za?nu jezdit rychleji a rychleji d?ív, než bude po LX Cupu . Taky jsem z Brna a mám UPC Fiber Power 30Mb/s.

JackCY:

1. Mé jméno je J.Martinec , ale to jen tak
Opraveno promi?, p?epínám LFS a Firefox p?ehlédl jsem se.

Quote:
2. Te? jsem se kouknul na replay co tu nahrával bavorak a máš pravdu, lagoval jsem . Už mi to bylo ?e?eno p?ed kvali a taky, že to prej nijak neovlivním.
Ah, ano vzpomínám že badl takový dotaz.

Quote:
Potom už nikdo nic ne?íkal, tak jsem myslel, že je to v pohod?. U m? se to totiž nijak neprojevovalo, proto jsem byl i hodn? p?ekvapený z toho. Šlo mi to celkem hladce. Ale menší kousance tam byly, když se koukám zp?tn? na sv?j replay. Ale nijak dramatické. Klidn? poskytnu sv?j replay zde: https://docs.google.com/file/d/0B8Rm...it?usp=sharing
Kouknu, nemusí to být tolik poznat.

Hmm, nejd?íve jsem myslel že v 17 kole, no pak t? p?edjel Ghost a asi to zatím nezlobilo, nic zatím ne?íkal. Auta poskakují stále stejn? což je také vlivem replay záznamu. Dopadlo to dob?e, snad to zlobit p?íšt? nebude, a m? snad také ne

Quote:
Takže se omlouvám JackCY a všem, kterým jsem komplikoval jízdu svými lagy , ale stejn? jsem to z toho troubení nemohl poznat a strašn? m? štve, že to lagování neovlivním . P?itom jsem m?l p?i sestavování gridu ping kolem 50 co si vzpomínám . Fakt to nechápu.
To je v po?ádku. Já jsem p?ed závodem také kontroloval ping nebo p?i tréningu, n?kdo se také ptal a koukal jsem na n?l a všichni vypadali v po?ádku, ob?as n?kdo vysko?il na 100-200ms ale to? asi tak vše.
M? nezbylo nic jiného než troubit, psát nemohu. I psaní když má ?lov?k volant asi není jednoduché, s myší a klávesnicí je to nemožné. Zkusil jsem troubit, mohl jsem ubrat a napsat na chat, risknul jsem to že to n?jak dopadne a jel svým tempem dál, snažil se z?stat ve stop? no bylo to hodn? t?sné jak jsi se náhodn? objevoval.
Bohužel s tím asi nic moc nejde. M?žeš zkusit pingtest.net Nebo jiné služby. ?i
Code:
ping google.com -t > c:\ping.txt
a nechat ho b?žet t?eba den, ukon?it CTRL+C a poté se podívat do souboru kolik se toho ztratilo a prolistovat ten seznam a kounout se jestli ping ob?as neská?e rapidn? nahoru. Což se m?že stát pokud na p?ipojení n?kdo stahuje. Nemusí to být ani ovlivnitelné moc záleží na konkrétním p?ipojení, uživatelých v domácnosti a jak je dané spojení poskytovatele sdíleno v síti.

Uvidíš p?íšt? p?i tréninku nebo p?i online h?e na public serverech jestli ti to bude stále zlobit. Všiml jsem si toho až když jsem t? dojel, nevím kdy to za?alo, tipuji že asi náhodn?. Je možné že t?eba soused se stejným poskytovatelem p?ipojení za?al stahovat apod. I to se m?že stát pokud to nemá poskytovatel dob?e nastavené nebo má p?etížený bod v síti.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.3.2013 at 21:43.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.3.2013   #63
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Štatistiky FE2X:
Kvalifikácia
Sprint Race
1H Race
Díky
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2013   #64
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Kid: mala chyba vo vysledkoch v hodnoteni teamov. Ono to sice nic nemeni ale jazdec 1 (ja - bavorak) by mal mat body 2/9/44 a jazdec 2 (jackCY) 1/15/-
Tie body za sprint mame vymenene...to len pre poriadok
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 8.3.2013   #65
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Kid: mala chyba vo vysledkoch v hodnoteni teamov. Ono to sice nic nemeni ale jazdec 1 (ja - bavorak) by mal mat body 2/9/44 a jazdec 2 (jackCY) 1/15/-
Tie body za sprint mame vymenene...to len pre poriadok
Asphalt Guys 2 jsou na tom stejn?. Jezdec jedna má mít -1- a jezdec dva --20
salik1992 is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.