Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.1.2013   #501
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Dnes špatný, nem?l jsem v?bec ?as, ale tušil jsem, že moc lidí nebude, tak jsem cht?l p?ijít. Natrénováno 0, set n?jaký z disku, takže kvali posloužila jako trénink (to by asi bavorak necht?l slyšet )

V závod? jsem se z nevyježd?nosti v poslední šikan? nechal vycukat, trochu jsem uhnul, pak jsem to op?el o ze?, to mi rozhodilo geometrii, p?estalo to držet, jel jsem do box?, m?l jsem to špatn? nastavené, takže jsem tam stál v??nost, mezitím m? dojeli první o kolo, modré vlajky, chyby.. To jsem ješt? v Q zjistil, že ten set nemá zapnuté ABS, cht?l jsem to p?i tankování zapnout, ale zapomn?l jsem, pak jsem v závod? proklikával celou klávesnici, jestli to tam nebude.. No nebylo. Ani vlastn? nevím výslednou pozici a nevím, jestli chci v?d?t

V každém p?ípad? díky organizátor?m, klidn? bych to ješt? prodloužil, i když s p?ípravou to budu mít te? asi po?ád špatný.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #502
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
To jsme nevedli, ze si chtel byt tak poctivej. Ja to pokazdy v Q kontroluju jestli maji vsichni restriktory. S tim opravenim nemas pravdu. Ne vse jde opravit, treba pretocenej motor. Nekdo by toto mohl vyuzivat. Cemuz jsme se chteli vyhnout. Za dalsi, nevime, jestli tam nekdo skocil, protoze je na strese a tudiz by mohl pokracovat. Organizatori tohle nemuzou hlidat, pokud chteji taky jezdit.
To je pochopitelne. Beru to.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #503
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Skoda ze som dneska nemohol ist lebo ako som to sledoval tak by ma trat bavila a mozno by sme si aspon vramci teamu trosku na cele zavadzali..

Co sa tyka restrikcii pre "ufony"...okey je to fajn pre vyrovnanie pola a ak sa to robi aj v reale tak nemozem proti tomu namietat...jedine co na tom celom nemam rad je to oznacenie "ufoni", lebo k tomu maju vsetci na ceskoslovenskej scene velmi daleko...mozno Ghost a Mysho svojho casu sa tak mohli oznacovat no z tych ludi co boli v sampionate ani zdaleka...mna strasne hneva ze neviem byt este lepsi lebo rezerva tam je no neviem kde sa nachadza ten blok ze to neviem davat rychlejsie...chce to nejakeho osobneho trenera
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #504
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Jarda: Jardo,neber to jako n?jakou vítku,i já jezdím tvrd?,ale zase jen k t?m,ke kterým si to mohu dovolit,i ty mezi n? pat?íš :-)).Do 15 kola to bylo ok,jezdil jsem za Jendou o vte?inu pomalejší ?asy,po p?edjetí jsem jsem cht?l pelášit a to už bylo v háji.

Jacky: S FXO jde konkurovet XRT,ale jak na jaké trati,na FE2 to šlo,ale p?ední gumy dostávaj zabrat a to tempo kolem 1.19 gumy prost? nevydrží,njn,p?edohrab.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #505
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Osobn? nejsem p?ítelem restrikcí pro ufony. Kdo je rychlý má vyhrát a ne že mu flákneme do auta 100 kg, aby na první místo mohl dosáhnout i n?kdo pr?m?rný. Já beru ?asy t?ch nejlepších i jako motivaci pro zlepšování. Když ty rychlé stáhneme restrikcemi do pr?m?ru, podle m? z toho nikdo t?žit nebude. Kdo netrénuje nebo nemá talent pat?í dozadu, vždy? i tam si najde soupe?e a nau?it se, že v?ci nejsou zadarmo a že být nejlepší stojí n?jaké úsilí, není od v?ci.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #506
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Pozdni omluva.. vcera jsem nestihal...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #507
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Osobn? nejsem p?ítelem restrikcí pro ufony. Kdo je rychlý má vyhrát a ne že mu flákneme do auta 100 kg, aby na první místo mohl dosáhnout i n?kdo pr?m?rný. Já beru ?asy t?ch nejlepších i jako motivaci pro zlepšování. Když ty rychlé stáhneme restrikcemi do pr?m?ru, podle m? z toho nikdo t?žit nebude. Kdo netrénuje nebo nemá talent pat?í dozadu, vždy? i tam si najde soupe?e a nau?it se, že v?ci nejsou zadarmo a že být nejlepší stojí n?jaké úsilí, není od v?ci.
Souhlasím s tebou tak na p?l,nic není zadarmo,ale funguje to tak i v realu a jezdíme pro zábavu,už jsme to tak jeli a p?išlo mi to dobrý,navíc t?eba Ghost byl neporazitelnej i se zát?ží.M? t?eba u FXO nep?ijde fér restriktor 6% na tratích jajo je AS,kde se nem?že XRT rovnat,FE je n?co zase jinýho,pokud po?adatel nevyváží pohár trat?ma tak,aby byla šance i na dobrý body s FXO tak je to nefér.I když i na FE to není optimální restrikce,na rovince bez šance,v zatá?kách lepší než XRT,ale to se špatn? p?edjíždí a navýjezdu op?t bez šance,mrkn?te na prvních 15 kol na m? v souboji s Jendanem,jezdil o vte?inu pomaleji než já a nemohl jsem ho p?edjet,ten výkon prost? chybí.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #508
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

P?i realizaci šampionátu je obtížné vyhov?t každému. Za ty t?i roky co jezdím jsem se ú?astnil závod? s pevným setem, restrikcemi, p?idávaním zát?že ?i restrikcí a vždycky se našel n?kdo komu to nevyhovovalo a mrmlal proti tomu.

?eská LFS scéna je relativn? malá a závod? se ú?astní pravideln? tak 20 - 30 stejných lidí, ale p?esto je na každém aby zvážil zda se chce ú?astnit závod? podle podmínek stanovených po?adatelem. Nelze vyhov?t všem, maximáln? se m?že po?adatel pokusit p?i po?áte?ním návrhu vyhov?t v?tšin?.

Jsem rád za každého, kdo zkouší organizovat n?co podobného a samoz?ejm? m? t?ší mít možnost porovnat se s co nejv?tším po?tem jezdc?.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #509
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
P?i realizaci šampionátu je obtížné vyhov?t každému. Za ty t?i roky co jezdím jsem se ú?astnil závod? s pevným setem, restrikcemi, p?idávaním zát?že ?i restrikcí a vždycky se našel n?kdo komu to nevyhovovalo a mrmlal proti tomu.

?eská LFS scéna je relativn? malá a závod? se ú?astní pravideln? tak 20 - 30 stejných lidí, ale p?esto je na každém aby zvážil zda se chce ú?astnit závod? podle podmínek stanovených po?adatelem. Nelze vyhov?t všem, maximáln? se m?že po?adatel pokusit p?i po?áte?ním návrhu vyhov?t v?tšin?.

Jsem rád za každého, kdo zkouší organizovat n?co podobného a samoz?ejm? m? t?ší mít možnost porovnat se s co nejv?tším po?tem jezdc?.
Honzo,já nemrmlám,vím že to není lehké,jen jsem poukázal,že FXO má svoje výhody,t?eba rychlejší pr?jezd zatá?ek,ale když pak chybí výkon na výjezd,tak se t?žko soupe?í,o top speed t?eba na AS ?i Kyoto ani nemluvím :-)
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #510
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Ode m? také pozdní omluva, nestíhal jsem.
Lagy už mám snad vy?ešeny, router KO, už je nový ode dneška, ping už OK.
Tak jestli bude prodloužení, m?l bych už jet.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #511
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Osobn? nejsem p?ítelem restrikcí pro ufony. Kdo je rychlý má vyhrát a ne že mu flákneme do auta 100 kg, aby na první místo mohl dosáhnout i n?kdo pr?m?rný. Já beru ?asy t?ch nejlepších i jako motivaci pro zlepšování. Když ty rychlé stáhneme restrikcemi do pr?m?ru, podle m? z toho nikdo t?žit nebude. Kdo netrénuje nebo nemá talent pat?í dozadu, vždy? i tam si najde soupe?e a nau?it se, že v?ci nejsou zadarmo a že být nejlepší stojí n?jaké úsilí, není od v?ci.


Navíc restrikce se nedávají podle "ufonosti" ale podle toho kdo jak dojede v závod?. Takže se lehce stane že jí dostane i n?kdo kdo se díky št?stí dostane na dobrou pozici. Ne všechna 3 místa v cíli byla vždy obsazena "ufony".

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Jacky: S FXO jde konkurovet XRT,ale jak na jaké trati,na FE2 to šlo,ale p?ední gumy dostávaj zabrat a to tempo kolem 1.19 gumy prost? nevydrží,njn,p?edohrab.
Já na t?ch gumách také nem?l zrovna ž?žo. Zadní 70°C na prost?edku, kraj 75°C, p?ední asi 65°C. Tlaky gum vzadu 220kpa aby se s tím dalo jet.

Teplota gum se dá snižovat také stylem jízdy a používáním pedál?. ?istá jízda má své výhody a s myší gumy p?eh?ívám více než bavorák jelikož musím jezdit stylem brzda plyn.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #512
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Q: hned prvni kolo jsem dal cas blizici se PB, takze jsem byl spokojenej. Tenhle cas jsem pak jeste trochu zlepsil

R: jel jsem kousek za J. Dohnalikem a ten mi do cesty hodil v prvni sikane pneumatiky tak nesikovne, ze jsem s autem vylitnul do vzduchu a po dopadu jsem mel LZ tlumic uplne v haji. Opravou v boxu jsem dost ztratil a zaradil se za Honzu NB. Pred toho jsem se prvne zkusil dostat pred prvni sikanou, ale nemel jsem dostatecnej presah, tak jsem ubral plyn. Ale jednak jsem pak spatne videl a jednak se mi rozhodila rovnovaha auta, takze jsem skoncil v pneumatikach nalevo za sikanou, ztratil nejakej cas a zas poskodil auto. Ale zvyknul jsem si na to, Honzu jsem diky jeho chybe predjel a pak jsem dojel Jendana, se kterym jsem si pekne zazavodil.

Zaverem bych rad podekoval klukum za replaye, vysledky a statistiky- DIKY.
Zrovnatak bych rad podekoval vsem, kteri se zucastnili, za jejich vykony, smysl pro fair play a tak vubec :-)

Za sebe me mrzi, ze cup nebyl zorganizovanej trochu obetavejs, at uz mam na mysli, ze vysledky za nas dela nekdo jinej, az tak moc jsme nekoumali vyber trati v zavislosti na vybranych restrikcich atd. Ale vetsinou jsme tady uz starsi pardalove s prioritama nastavenyma jinak nez stravit u LFS vetsinu volneho casu. I proto jsem rad, ze jezdi vetsinou stary znamy lidi, kterym neni treba do podrobna vysvetlovat co a jak a cup bezel tak nejak sam
Pokud zs neco usporadame, bude to nejspis v podobnem duchu, tedy volnejsi pristup ke kontrole moralky. Jsem opravdu rad, ze se nam tohle zatim nevymstilo a ze fungujeme bez problemu.
Samozrejme bych rad organizaci pojmul na "profi" urovni jako kdysi kluci od EGT nebo KXR, ale musim sam sobe priznat, ze se to asi nestane.
Osobne ztracim v LFS i trochu motivaci. Jednak se ze strany vyvojaru pramalo deje (mam na mysli neco hmatatelneho, co pozna i ten, kdo neprocita diskuze, ale jen jezdi) a jednak diky menicim se prioritam nemam cas trenovat, coz se odrazi ve vysledcich a i kdyz jezdim hlavne pro zabavu, nebudu lhat, ze skoncit nekde vepredu je taky vyznamnou slozkou motivace.

O prodlouzeni poharu, nebo spis vyhlaseni dalsiho (dalsich) jednotlivych zavodu se stejnymi auty se ted bavime s Mufem. Vypada to, ze se jeste svezem ;-) A v hlave mam samzorejme vic napadu, co by se dalo jet, takze se snad na trati zas brzo sejdem.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #513
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Brzy po zacatku se mi povedlo slusny kolo - takovej ten bezpecnej zakladni cas, co by mozna i s vetsi ucasti stacil na top 5. Jeste jsem to pak vylepsil a dlouho byl na pole pos. Jelikoz jsem doufal, ze to tak zustane, odstavil jsem auto a cekal na konec Q. No samozrejme me jeste Jacky ke konci trumfnul

R: Prvnich nekolik kol jsem se Jackyho drzel, ale pak prisly prvni chybky, takze mi zacal ujizdet. Nebyl jsem konzistentni a on ujizdel vic a vic. Ani zezadu ale nikdo netlacit, takze jsem se nudil a cely se to stupnovalo. Sem tam jsem zajel dobry kolo a dokonce jsem si prekonal PB a zaroven zajel nejrychlejsi kolo, ale to melo byt jeste o nejaky 0,2 s lepsi. No s vykonem moc spokojen nejsem - aspon jsem teda neudelal zadnou velkou chybu, ale s vysledkem spokojen jsem.

Cup byl fajn. I takle s volnejsi organizaci. Jestli bude nejaky pokracovani, rad pojedu.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #514
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Cas celkem dobrej. Spokojenost.
R: Start dobrej. Prokousel jsem se diky Flameho chybe az na 4te misto ze 7meho. Po Ostravakovo chybe jsem sel dokonce na pomyslne stupne, ale ocekaval jsem, ze ot dlouho nevydrzi a taky ze nevydrzelo. Flame byl lepsi a netvalo mu to dlouho. Pak se ale znicehonic hodil do specu a vubec nechapu proc. Tim skoncila jakakoliv moznost se s nekym jeste poprat a jen jsem krouzil az do konce sam. Casy dobre, sem tam nejaka chyba ze ztraty koncentrace. Posledni kolo jsem chtel napalit a zajet poradny cas. Prvni mezicas super. Druhej taky super. Povedla se mi skvele i pasaz pred mostem, ale sotva jsme vyjel na cilovku, tak mi doslo palivo . Mohlo to byt pekne kolo, ale bohuzel. Treti misto dobre, ale urcite hoooodne ovlivnene vypadkama a hlavne neucasti lepsich (Klouczech, Bavorak, Rodo...)

Cup nakonec i pres nejake nedostatky dospel do konce. Timto BTCC 1996 cup tedy skoncil. Ja si skvele zazavodil a mile me prekvapila ohleduplnost pri zavodech. T1 snad pokazde naprosto v pohode!
K vyvazeni vozu. Myslim ze 2% XRT oproti 0 RB4 bylo naprosto v poradku na zvolenych tratich. S RB4 ani Klouczech nebyl schopnej vyhravat vsechno. FXO by si zaslouzilo tech 5%. Nemyslim si, ze 1% pro XRT je vyrovnane. At uz davate za priklad zahranicni ligy, me to prislo, ze to XRT proste jede jako svina. Navic i kdyz jsem se snazil setrit gumy, tak stejne na RB4 jsem je dost hral. Na jedno kolo bylo mozna RB4 rychlejsi, ale na cely zavod ne.

Nakonec jeste jednou diky Jardovi za statistiky a hlavne Flamovi za ?upr vysledky, o ktere se nam staral.

PS: Na prodlouzeni se tak nejak pracuje, ale bude dost odlehcene. Dame vedet
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 7.1.2013   #515
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Q: Brzy po zacatku se mi povedlo slusny kolo - takovej ten bezpecnej zakladni cas, co by mozna i s vetsi ucasti stacil na top 5. Jeste jsem to pak vylepsil a dlouho byl na pole pos. Jelikoz jsem doufal, ze to tak zustane, odstavil jsem auto a cekal na konec Q. No samozrejme me jeste Jacky ke konci trumfnul

R: Prvnich nekolik kol jsem se Jackyho drzel, ale pak prisly prvni chybky, takze mi zacal ujizdet. Nebyl jsem konzistentni a on ujizdel vic a vic. Ani zezadu ale nikdo netlacit, takze jsem se nudil a cely se to stupnovalo. Sem tam jsem zajel dobry kolo a dokonce jsem si prekonal PB a zaroven zajel nejrychlejsi kolo, ale to melo byt jeste o nejaky 0,2 s lepsi. No s vykonem moc spokojen nejsem - aspon jsem teda neudelal zadnou velkou chybu, ale s vysledkem spokojen jsem.

Cup byl fajn. I takle s volnejsi organizaci. Jestli bude nejaky pokracovani, rad pojedu.
Já tam v kvalifikaci strašn? kravil LOL.
Vyjel jsem s rádoby hotlapem, ten jsem spálil, tak jsem si šel p?eladit pneumatiky a odklony jenže mechanikum nedošlo že p?i zm?n? tlak? pneumatik a odklon? mají také vym?nit pneumatiky. Tak jsem v dalším kole šel do pit? znova

Závod, no koukal jsem kdo se to lepí! Pak už to byla nuda a nakonec jsem v tom p?edjížd?ní i ztratil p?ehled kde jsi na map? za mnou. To nejrychlejší kolo jsem se pokusil získat zp?t ale už to nevyšlo, to bylo pro m? hodn? na hran?. Bych musel zajet PB. Šikanu jsem neriskoval moc, jezdit s žádným autem p?ed sebou není žádné ž?žo. Hodinu jet tak rychle aby to bylo bezpe?né a zárove? dost rychlé. Snadno se ztrácí koncentrace.

Pak jsem se tam plácal s race setupem a nakonec mi to lepší kolo vyšlo. Nádrž jsem ale schváln? tankoval na asi 26% potom s race setupem.

V závod? mi to jednou také vyšlo ale zkazil jsem poslední sektor. Až po závod? se mi poda?ilo zajet 1:18.39. Gumy vydrželi asi 60+ kol, pak už se to za?alo p?eh?ívat a úmyslným driftováním jsem to propálil v asi 65. kole.
Vydrží to dost. Tak hodinu 20 minut, možná víc, ale to je risk.

---

Díky Mufe a 00Ja.

S XRT je restriktor poznat na rovinkách, že to nejede když se pokouším dojet RB4. RB4 ze zatá?ky vyst?elí rychle a pak není šance se s tím malým jestli v?bec n?jakým rozdílem k ní na rovince doplazit. Alespo? pro m? s pomalejšími výjezdy.

Na RB4 funguje takový "fígl", a to vyladit jí tak aby zadní kola zatá?ela a odleh?ila tak p?edním. S p?edohrabem se tak dá jezdit také ale je to t?žší uko?írovat. Je nutné využívat co nejvíce všech 4 pneumatik u jakéhokoliv auta. A samoz?ejm? šet?it plynem s p?edohraby a 4x4, ano grip to má a pojede to, ale spálí se to. Kdyžto s XRT to za?ne p?etá?et a ?idi? je nucen ubrat nebo driftovat, jenže s p?edohrabem/4x4 to všichni zašlápnem na podlahu a vykroutíme to volantem a spálíme pneumatiky
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2013   #516
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Souhlasím s tebou tak na p?l,nic není zadarmo,ale funguje to tak i v realu a jezdíme pro zábavu,už jsme to tak jeli a p?išlo mi to dobrý,navíc t?eba Ghost byl neporazitelnej i se zát?ží.M? t?eba u FXO nep?ijde fér restriktor 6% na tratích jajo je AS,kde se nem?že XRT rovnat,FE je n?co zase jinýho,pokud po?adatel nevyváží pohár trat?ma tak,aby byla šance i na dobrý body s FXO tak je to nefér.I když i na FE to není optimální restrikce,na rovince bez šance,v zatá?kách lepší než XRT,ale to se špatn? p?edjíždí a navýjezdu op?t bez šance,mrkn?te na prvních 15 kol na m? v souboji s Jendanem,jezdil o vte?inu pomaleji než já a nemohl jsem ho p?edjet,ten výkon prost? chybí.
Není tam odstavec, takže jestli to bylo celé jako odpov?? na m?, tak já psal ?ist? o individuálních restrikcích podle po?adí jezdc?, ne o vyvážení jednotlivých aut mezi sebou. Tam je to jasné, když je n?jaké auto za všech okolností rychlejší, je dobré s tím n?co ud?lat. Sice to nebude nikdy úpln? dokonalé a podle trati bude ob?as výhodn?jší jedno nebo druhé, ale ?lov?k má možnost toto zvážit a podle tratí v šampionátu auto zvolit (i když t?eba já na to nehraji a vždy beru RWD). A že individuální restrikce jsou i v reálu - ano, d?lají se r?zné v?ci, v?tšinou aby se zachovala atraktivita pro diváky (=>sledovanost=>peníze), ne aby to bylo spravedliv?jší. Proto t?eba nemám rád DRS a podobné v?ci, kde n?kdo po velkém snažení p?edjede po X pokusech v technické pasáži, aby mu ten druhý pak na rovince bez práce zamával. My pro diváky nejezdíme, já si chci p?edjetí vybojovat a ne získat tím, že má soupe? v aut? 3 pytle cementu.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2013   #517
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Souhlasím s tebou tak na p?l,nic není zadarmo,ale funguje to tak i v realu a jezdíme pro zábavu,už jsme to tak jeli a p?išlo mi to dobrý,navíc t?eba Ghost byl neporazitelnej i se zát?ží.M? t?eba u FXO nep?ijde fér restriktor 6% na tratích jajo je AS,kde se nem?že XRT rovnat,FE je n?co zase jinýho,pokud po?adatel nevyváží pohár trat?ma tak,aby byla šance i na dobrý body s FXO tak je to nefér.I když i na FE to není optimální restrikce,na rovince bez šance,v zatá?kách lepší než XRT,ale to se špatn? p?edjíždí a navýjezdu op?t bez šance,mrkn?te na prvních 15 kol na m? v souboji s Jendanem,jezdil o vte?inu pomaleji než já a nemohl jsem ho p?edjet,ten výkon prost? chybí.
Jenže ghost také jezdí úpln? n?kde jinde nežli v?tšina z nás tady. M? p?edjížd?l lehce díky tomu že m?l pedály a mohl brzdit pozd?ji. Pro m? bez šance. To že v?tšina zde tohoto faktu nevyužije a mého ne zrovna ideálního stylu jízdy s myší, to už je na ostatních. N?jaké ty váhové restrikce jsme už jednou také dostali a rozdíl v tom není. Byli 10-20kg, 20kg bylo maximum. A že by to pomohlo pomalejším jezdc?m k lepším pozicím? Ne?ekl bych.

Navíc pro ligu není nuné vyhrávat ale hlavn? dojet na lepších bodovaných pozicích. Nejednou se mi stalo že sice nevyhrávám závody ale vyhrajou ligu nebo skon?ím na dobrých místech. Jen proto že se z??astním všech závod? a vždy dojedu a pokud možno na dobrých pozicích. Co by jiní vzdali a dali spectate já dojedu. Vybourám s prvním kole a skon?ím poslední? Dojedu a ten balík dojedu a n?jaký ten bod i kdyby jen jeden se pokusím získat.
Jezdit nejrycheji je hezké, ale nebezpe?né a m?že se to snadno vymstít, proto ti nejrychlejší nemusí vždy vyhrát.

M?j další trik je, zkusit si auta oponent? a v?d?t jak se budou v pr?b?hu závodu chovat. Kdy spálí pneumatiky, jakou stopu budou rad?ji jezdit díky jinému náhonu kol, kde budou brzdit a kde bych se mohl se svým autem protáhnout na lepší místo. Zárove? si tak mohu také vyzkoušet jak obtížné je s kterým autem jezdit a tam mohu potvrdit že RB4 a FXO mají jednozna?nou výhodu oproti XRT. Jsou mnohem lépe ovladatelná a mají v?tší šanci dojet do cíle. To je n?co co napomáhá FXR vyhrávat oproti XRR a FZR (GT2 apod.).

Z RB4 jde ud?lat zadokolka tak i p?edokolka, kdy v reálu takovéto velké zm?ny jako jdou v LFS ?asto nejdou ud?lat. Samoz?ejm? nejrychlejší je když má nejvíce trakce na všechna kola.

FXO zde m?lo vcelku nulové zastoupení, není tedy divu že výsledky tomu odpovídají. Podle mne bylo konkurence schopné když jej ovládal dobrý ?idi?.

Navíc byla zde možnost volby, auta nebyla losována nebo p?id?lována. Kdokoliv si mohl vzít XRT a užít se ten zadní náhon a driftování
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2013   #518
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Statistiky
Q
Race

Dopln?no
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2013   #519
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Dekujeme moc.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 8.1.2013   #520
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Navíc byla zde možnost volby, auta nebyla losována nebo p?id?lována. Kdokoliv si mohl vzít XRT a užít se ten zadní náhon a driftování
Asi takhle po 12h to bylo XRT obsazeno. A ja zrovna tech 12h nekoukal
Je fakt, ze se pak jeden (dva?) team zmenil na jinej

Ale jinak ... kazdej breci, ze to ci ono auto ma nevyhodu ....
Takze jsem pro jedno a vsem
S pevnym setem... pro lenochy, neumelce, caso nemajice neumetely jako ja ))
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.