Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete jet závod na Blackwoodu? (prosím lidi, kterým je to jedno,aby nehlasovali)
Podle plánu, v ned?li 29.4.2012 4 40.00%
P?esunem to na úterý, 1.5.2012 6 60.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.4.2012   #121
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

Ja se jen chci omluvit Jardovi za postouchnuti do kaceru.Nevim proc ale mermomoci jsem se chtel omluvit AG Petrovi za blokovani cesty v prvni sikane.pustil jsem vystrazny a nedaval pozor a na brzdach jsem omylem tuknul do Jardy pac jsem nejak nedaval pozor.nastesti to dopadlo pro nej celkem prijatelne ale ja zustal v kacirku a nez sem se vyhrabal vsici byli uz davno v trapu.zkusil jsem jeste par kol ale pak jsem to srabsky vzdal pac bych jezdil sam a to se me nechtelo nudit na chvostu.skoda.po sprintu jsem si veril pac me to celkem aji jelo...no priste to bude snad lepsi.
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #122
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Skariš Piroman, m?l jsem napsaný sloh jako reakci na tv?j ,,model ideálního závodníka´´ ale vzdal jsem to. Každopádn? musím ?íct, že jestli se n?kdo zachoval závodn? správn? tak to byl šalamoun a špatn? pak jezdec co t? pustil.
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #123
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: V prvním kole jsem moc ve?il chladným pneumatikám a zahrabal se do ka?írku.

S: Jel jsem celkem pohodov?, po sjezdu z oválu jsem vid?l, že se n?kdo toulá trávou, tak jsem na vte?inu p?esunul pozornost na n?j v obavách, že mi zk?íží cestu a vypochodoval jsem za ním.

L: V?d?l jsem, že budu muset poušt?t rychlé jezdce, ale i tak jsem držel na m? slušné tempo. Po zastávce Hiromiho jsem se dostal p?ed n?j. Dojel m? u nájezdu na ovál, tak jsem mu nechal volnou stopu, ale chytl se ho na oválu. Rychlost jsem získal slušnou a protože m? nechal volné místo tak jsem ho p?edjel s tím, že na další rovince ho nechám p?edjed zp?t. Bohužel mi to ve výjezdu ze šikany lehce sklouzlo, ?ímž jsem zpomalil. To Hiromi zjevn? ne?ekal a trefil m? zezadu. Rozhodn? v tom nebyl úmysl t? zpomalit.

Ovšem poté m? Hiromi (potom co byl opravit auto) dojel znova kolem 20. kola tuším hned v prvním sektoru. Na rovince jsem se schváln? držel vpravo u ?áry, aby mohl hladce p?edjet. On se za mnou vyvezl a dvakrát m? popostr?il zezadu. Pot?etí to p?išlo lehce zleva a tak tak jsem to ustál, ale mohlo to skon?it další kolizí. Z toho usuzuji, že nikdo není neomylný.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #124
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Awaj12- som rad ze si nereagoval na to co sa stalo. Stacila mi iba jedna veta co si napisal a viem ze netusis o com bolo moje vyjadrenie k preteku. Ale to je tvoj problem. Nech si jazdi kazdy ako vie ale nech si uvedomi aj co robi to bolo to o com som pisal tak sa ukludni don't worry be happy.
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #125
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Awaj12 View Post
Skariš Piroman, m?l jsem napsaný sloh jako reakci na tv?j ,,model ideálního závodníka´´ ale vzdal jsem to. Každopádn? musím ?íct, že jestli se n?kdo zachoval závodn? správn? tak to byl šalamoun a špatn? pak jezdec co t? pustil.
On problem komunikace na netu, kdyz lidi, se kteryma si pises neznas osobne, muze byt problem, protoze se blbe vyjadruje nalada, takze treba mirnou nadsazku nepochopis spravne. Neodsuzoval bych hned z voleje.

Krom toho si myslim, ze jsem se nezachoval spatne. Jestlize nekdo jezdi o 4s na kolo rychlejs nez ja, nebudu mu kazit zavod o prvni misto, kdyz vim, ze ja nemam sanci se na tom miste dlouhodobe udrzet. Neco jinyho by bylo, kdyby to bylo treba posledni kolo. Tam bych vyuzil vsechny legalni moznosti defenzivni jizdy ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #126
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Ano, mohl jsem ubrat, to uznávám, ale když si vemu, v jaké se to odehrálo rychlosti a celkem i nep?ehledné situaci, tak jsem nem?l v?bec myšlenky na to, abych ubíral, to p?iznám. Hodn? jsem po?ítal s tím, že to zadupneš a vše bude OK, navíc, když to všichni p?edemnou projeli bez problém?, tak jsem o bezpe?nosti situace byl p?esv?d?en. Kdyby se to za?alo štosovat, tak brzdím taky .. Je fakt, že ?lov?k se taky musí nau?it bourat. Není to snadné. Sám to znám moc dob?e

Prost? jsem o?ekával to co jsem už psal - nestalo se, nevadí. P?íšt? už víš co d?lat a vše bude perfektní .
OK. V po?ádku, ješt? jednou omluva
Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
Já se pokusím trochu vysv?tlit moje po?ínání na trati. Bohužel jsem nevybral upln? ideální nastavení, takže jsem docela dost ztrácel na rovinkách, proto sem se bránil všema zp?sobama, jak to jen šlo.

Nedávám pozici jen tak zadarmo, jsou to závody, tak pozici si musí každý vybojovat. To, co jsem p?edvedl bych vysv?tlil takto: jel jsem po okraji, když jsem vid?l, že se blížíš, cht?l jsem se trošku oddálit od vnit?ku, a myslel jsem, že najedeš na levou stranu vedle m? a že t? m?j nájezd na prost?edek zpomalí. Bohužel jsem upln? nevychytal, nepo?ítal jsem s tím, že m? budeš chtít podjet a taky se ve m? op?t probudilo "p?ece ji jen tak nepustím" /bohužel, jsem blbej/. To zap?í?inilo to, žes m? postr?ila, já vybral smyk, ale ty si to bohužel odnesla víc, ješt? k tomu to odnesli další nevinní.

Takže moje závodnická povaha zkazila závod 3 lidem/jezdc?m, omlouvám se vám a pokusím se p?išt? jet trochu víc p?átelsky.
D?kuju za vysv?tlení, ale vinna se cítím já, nebo to nazveme závodní incident a vy?ešeno Ono XRR je potvora
Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Je mi jasne ze si nepochopila co som mal na mysli.
Moc dob?e jsem pochopila, co jsi m?l na mysli. Ale ty jsi nepochopil, že my pomalejší jezdci máme taky radost, když n?koho p?edjedeme. To, že Šalomon nezvládl šikanu a ty jsi do n?j najel, byl už jen a jen tv?j problém. Ty jako zkušený a rychlejší jsi s tím mohl po?ítat a nechat si odstup a projel jsi bez problém?. Místo toho nesmysln? obvi?uješ a píšeš, že ti druzí ti zkazili závod. A p?itom jsi byl na vin? ty!
Kdyby ses zamyslel a omluvil se, bylo by vše v po?ádku, ty si ale dál tvrdíš to svoje. Proto m? zajímalo, jak jsi se dál choval v závod?. Na konci 21. kola jsi zase dojel Šalomona, za?al jsi na n?j neustále troubit , to pokra?ovalo i na za?átku 22. kola. Když jsi ho p?edjížd?l (asi 22. vte?ina 22. kola z tvého pohledu) a byli jste na stejné úrovni vedle sebe, ud?lal jsi záke?ný pohyb doprava. Necht?la jsem tomu v??it a poušt?la záznam n?kolikrát. Našt?stí to Šalomon ustál. A? už se stalo p?ed tím cokoliv, m?l jsi zachovat chladnou hlavu a né tohle. To je na vylou?ení ze závodu.
P?ed závodem jsem na tebe m?la lepší názor
A už se k tomu vyjad?ovat nebudu.

Ahoj na Blackwoodu.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #127
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
D?kuju za vysv?tlení, ale vinna se cítím já, nebo to nazveme závodní incident a vy?ešeno Ono XRR je potvora
I já citím podíl nad tímto incidentem, kdybych si jel svou stopu a nesnažil se bránit, mohlo to dopadnou upln? jinak, a ur?it? líp... p?íšt?...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #128
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
I já citím podíl nad tímto incidentem, kdybych si jel svou stopu a nesnažil se bránit, mohlo to dopadnou upln? jinak, a ur?it? líp... p?íšt?...
Priste ale snad jinak
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #129
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Vysledky aktualizovany v prvnim postu 8-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #130
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
A? už se stalo p?ed tím cokoliv, m?l jsi zachovat chladnou hlavu a né tohle.
Áno mal som priznávam preto som ho aj neskor nezostrelil.
Nechapes moje pocity. Zapamatam si co si napisala a som zvedavy ako sa zachovas ty ked sa nieco udeje. Mimochodom dufam ze si si pozrela mojich prvich 6-7 kol ako som sa správal v zavode. K tomuto preteku sa uz nevijadrujem uz je po. Chcem aby sa kazdy zabaval a mal radost z jazdy to je moje kredo kto so mnou jazdil vie o com pisem.
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #131
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Dal jsem prednost vicero pokusum na zavodnim setu i za cenu pomalejsich kol. I tak jsem dosahl na 4. misto s peknym casem

S: Na par mistech jsem zavahal, sem tam ztratil pozici a jindy zas vydelal. Celkove jsem si o jedno misto pohorsil.

L: Klasika v podobe moc opatrnyho zacatku. Misto agresivniho probijeni se polem jako Klouczech nebo Hiromi jsem se casto zasek v soubojich Aspon byly pekny. Nejak jsem se z toho vymotal a zacal stahovat. Dojel jsem APR Petra a spolu jsme slupli kluky z WT. Tady se omlouvam Agentovi - ted ze zaznamu vidim, ze muj predjizdeci manevr spada do kategorie "dive bomb" a jeste to bylo s kontaktem, ale nastesti bez nasledku.
Na zastavku jsem jel na posledni chvili a rek bych, ze jsem na tom vydelal. Po vyjezdu jsem se do Petra hned pustil a po delsi dobu jsme si dali nekolik skvelych souboju. Trochu jsem se s autem pral a dusledkem toho jsme se taky trochu otloukli, tak se znova omlouvam. Ale bez nasledku jsme pokracovali. Petr pak odpad a ja si uvedomil, ze se jeste nekdo propadnul dozadu, protoze jsem jel na 2. miste. Potom uz nebylo moc casu zkusit potrapit Klouczka, i tak ovsem vysledek super

Blackwood si dam jen jako pozorovatel. Trat nemam vubec rad, je tam stezi jediny misto na predjizdeni a i to je nanejvys o drzku. Zato prilezitosti poslat auto pres strechu pozehnane. Nechci se tam trapit.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 16.4.2012 at 22:26.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2012   #132
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
...Tady se omlouvam Agentovi - ted ze zaznamu vidim, ze muj predjizdeci manevr spada do kategorie "dive bomb" a jeste to bylo s kontaktem, ale nastesti bez nasledku....
Uplne v pohode, ja s tim predjetim tak nejak pocital, jen jsem musel zacit uz zatacet, jinak bych se do ty zatacky nevesel a tak jsme se strejchli

BW taky nejspis nepojedu, meli bychom byt na WTCC na Slovensku
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2012   #133
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Kyoto mám rád, t?šil jsem se.

Q: Umím i lepší ?as, ale ušlo to.

Sprint : Poda?ilo se jet docela slušn?. Až do konce 6 kola na 8 míst?, ale klasika, v tréninku ani jednou, nyní jsem p?i sjezdu z oválu vzal obrubník tak, že levý tlumi? úpln? totál a nešlo ani dojet.

Long : Rad?ji jsem se za?adil už od sestavování startovního pole dozadu. Myslel jsem, že se vyvezu za rychlíkama. Docela se to da?ilo až do té doby, než jsem se rozhodl, že pustím Jardu dop?edu, (cht?l bojovat o p?ední místa) ale blb? jsem probrzdil a šel do koloto?e. Pak už jsem jen dojížd?l.

"Blackwood si dam jen jako pozorovatel. Trat nemam vubec rad, je tam stezi jediny misto na predjizdeni a i to je nanejvys o drzku. Zato prilezitosti poslat auto pres strechu pozehnane. Nechci se tam trapit." - p?esn? takový pocit mám z této trati i já, pro m? nejhorší tra? z celé LFS. Možná to zkusim potrénovat, ale spíše taky jen juknu. XRR se u?ím a tady by to bylo více než trápení, byl bych asi po?ád nas.....

A co se tý?e incidentu " HIROMI" : Ob? strany mají svou pravdu, ale v F1 taky po výjezdu z box? nikdo nikoho nepouští zadarmo, i když je jasn? pomalejší.
A m? se stalo to samé, p?ed výjezdem z oválu mne taky Zabii p?edjel a na výjezdu jsem byl rychlejší a nesta?il dobrzdit a smetl ho. Velká omluva ZABII
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2012   #134
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Nabízím se na vytvo?ení tabulek se všemi výsledky v Google Docs. Pokud by m?li organizáto?i zájem, nebyl by problém. Bylo by to ve stylu ligy od Ghosta - seznam jezdc?, kte?í n?co jeli, pr?b?žné po?adí, výsledky závod? atd.

Taky by nebyl problém dát ligu do spdo databáze.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2012   #135
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Zajem by byl. Budem ti vdecni
Sice kdyz to nekdo udela za me, zas se s tim nenaucim, ale co uz
Potrebujes nejaky podklady?

A doufam, ze ti, kdo uvazuji o tom, ze BW vynechaji, si to jeste rozmysli. Cup je vypsan pro radost, neni treba se nervovat. Jestli pojedu, pojedu na holt na jistotu, co ma byt. Zkratka cim vic lidi, tim lip
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2012   #136
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

No doufám že n?kdo BW pojedete :-)
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2012   #137
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Zajem by byl. Budem ti vdecni
Sice kdyz to nekdo udela za me, zas se s tim nenaucim, ale co uz
Potrebujes nejaky podklady?
Sta?í mi replaye, ale ty už jsem sehnal tady odtud, takže jinak nic. Jinak do spdo databáze jsem to již zažádal, takže by to tam do pár dn? m?lo být. A ty tabulky už taky vytvá?ím, takže do n?kolika dn? by to m?lo být hotové
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2012   #138
Petr.Tuner.cz
Newbie

 
Petr.Tuner.cz's Avatar
 
Join Date: 5.3.2009
Location: Czech Republic
Posts: 30
Default

Velice p?kné závody ani nemusím komentovat zase se da?ilo tentokrát na vlastní setup 3dny práce nemusím se nijak honit ?ekám až se to rozjede a potom holá na bednu.
BL GP pojedu ur?it? nejsem Lama.
Videa ze závod?: http://www.youtube.com/user/czechlfs?ob=0
__________________
Organizer League:www.lfszacler.er.cz
S2 od:10.dubna 2008
Petr.Tuner.cz is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2012   #139
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Sta?í mi replaye, ale ty už jsem sehnal tady odtud, takže jinak nic. Jinak do spdo databáze jsem to již zažádal, takže by to tam do pár dn? m?lo být. A ty tabulky už taky vytvá?ím, takže do n?kolika dn? by to m?lo být hotové
Dekujeme mockrat!
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 18.4.2012   #140
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ano ano , dekujeme uctive.
Ja teda neposloucham hip hop, tak nevim co je spdo, ale urcite neco strasne bezva
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.