Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.8.2011   #681
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
...
No já m?l tady na tom FXO ješt? 1dni?ku dost dlouhou, protože jsou tu dv? místa kde se na ní rozjíždím, když by byla krátká, moc by to hrabalo a dvojka by byla moc t?žká ... :/ takže tedy ten problém start? p?i tomhle setupu byl ješt? markantn?jší ... ale s FXO umím startovat, i když tady ten záod se mi ani jeden start moc nepovedl ...

Každopádn? jezdil jsem s tím v pohod? v Q ?asy 1:36 a v závod? jsem m?l vyzkoušeno v pohod? na 1:37-1:38 takže si myslím že to byl dobrej set, škoda že jsem nedostal možnost závodit ... 1Race telefon a 2Race st?elec D4No ....

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Já teda nechci nijak rejpat, protože moje nestrannost (bohužel i nevinnost) je už dávno v háji, ale když se podívam co se d?lo v T1... Ne?ekan? to tam n?kdo "zkazil". Je to ten, jehož jméno nesmíme vyslovit.
no jestli narážíš na m?, tak tam to už jsem výše p?iznal ... start mi v?bec nevyšel, auta šla p?ezem? vpravo-vlevo, ?ást z nich z?stala v mrtvém úhlu, tak jsem je nevid?l v?bec, doprava jsem se nevešel, byla tam auta a dostal jsem se až vlevo na trávu, tak už to s t?ma studenýma pneu nebrzdilo tuplem, tak jsem jak na sá?kách drhnouc o svodila a brzdíc i ušima snažil z?stat mimo stopu co to dalo a stejn? jsem tam toho chudáka p?edemnou pooto?il ... takže žádný rýpání, to padá na moji hlavu



Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
...
já to nevzdávám, m? to jen p?estává bavit, protože když ?lov?k závodí jak se má, protože je, byl a bude to kontaktní sport, je to špatn? ... a když se snaží tomu kontaktu vyhnout a jede až absurdn? opatrn?, aby tady m?li n?kte?í radost, je to taky špatn? a dostane na budku ... LFS je pro m? zatím velké zklamání, vyzkoušel jsem drtivou v?tšinu závodních her (arkády i simulace) co v posledních 15 letech vyšla v mnoha z nich jsem najezdil tisíce a tisíce závodních kilometr? online, ale tady v LFS to n?jak postrádá tu závodní š?ávu. Fakt nevím v ?im to je p?itom m? to celkem zez?átku bavilo a tenhle typ her m?žu ... ale to závod?ní je tu n?jaký divný.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #682
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Oprava omluvy, krom? tomáše, který mi snad už prominul se ješt? omlouvám Lubikovi, Popelce a Jardovi (snad jsem na nikoho nezapom?l), kte?í na tom hodn? ztratili (ovšem ne víc než já ).

Po shlédnutí záznamu jsem dosp?l k záv?ru že jsem to pod?lal, takže ješt? jednou promi? Tomáši, ale ustál si to dob?e a dost rychle pokra?oval dál :-)

Dodate?n? ješt? další omluva popelce za hit v prvním kole longu druhou zatá?ku po prvním splitu, byl jsem opožd?nej na brzdách.

Doufám, že omluva bude p?ijata :-)

Last edited by D4NO; 14.8.2011 at 22:55.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #683
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Škoda Popelka utekla, gratuluju, jízda se mi opravdu líbila, sta?í trénovat a p?idat na rychlosti pr?jezdu zatá?ek, brzdy apod. ale jinak p?kná ladná jízda.
Tak to má být, žádný rvaní, jenom p?idat mali?ko a je to
D?kuju, ale to je moje maximum
Nedokážu to rvát do zatá?ek jako ostatní, je to asi m?j problém, ale snažím se jet tak aby se nep?eh?ály pneumatiky. Podívej se na konec závodu jaké mám pneumatiky já a jaké je mají ostatní.
Možná bych dokázala jet rychleji, ale asi ne, nedokázala

Jdu spát, napíšu zítra.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #684
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Dnes jsem bohuzel nemohl jet, protoze jsem misto volantem na stole musel kroutit volantem kombajnu. Nicmene trat me nejka exrtra nepritahovala, takze lepsi nez prijit o jinou :-)

Nechci zakladat offtopic, ale copak by jste rikali plzenaci a okoli na to treba pristi patek zajit nekam posedet, pokecat atd... -mma zarucenej tahak vecera :-)
-privedu Hanze (predpokladam ze se snad nebude branit zuby nechty :-D -to by jsme si ho museli odnejst a nebo sraz usporadat u nej ;-) ). Kdo by mel zajem, napiste mi SZ s mailem.
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #685
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

2Hanz: Takže st?elec mi budeš ?íkat? Když chceš, já té tvoji p?ezdívce klidn? dostojim, to mi ned?lá problém. Jenže co bych z toho asi tak m?l?

Jediný kontakt, kde bych uvažoval nad svoji vinou, jelikož to asi byla moje chyba byl v druhém sektoru kde jsem t? docela nevybírav? p?edjel (ale co, takové manévry ty p?edvádíš každý závod).
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #686
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post

Jediný kontakt, kde bych uvažoval nad svoji vinou, jelikož to asi byla moje chyba byl v druhém sektoru kde jsem t? docela nevybírav? p?edjel (ale co, takové manévry ty p?edvádíš každý závod).
Takže dvojí metr ... já nesmím, ty ano .... zajímavý ...

kdybych nejel tak opatrn? a jel jak se má, skon?íš v hodinách nebo ve svodidlech, což se ti p?esn? stane, pokud tohle takhle na m? zkusíš p?íšt?, protože rozhodn? neuhnu a využiju plné stability a odolnosti plech? mého FXO ... škoda že jsem to neud?lal, ušet?il bych sob? a jiným problémy po tom, cos m? následn? oto?il v dalším kole ... bude-li tedy v?bec n?jaké p?íšt? z mé strany v LFS ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 14.8.2011 at 23:37.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #687
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Výsledky
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #688
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Takže dvojí metr ... já nesmím, ty ano .... zajímavý ...

kdybych nejel tak opatrn? a jel jak se má, skon?íš v hodinách nebo ve svodidlech, což se ti p?esn? stane, pokud tohle takhle na m? zkusíš p?íšt?, protože rozhodn? neuhnu a využiju plné stability a odolnosti plech? mého FXO ... škoda že jsem to neud?lal, ušet?il bych sob? a jiným problémy po tom, cos m? následn? oto?il v dalším kole ... bude-li tedy v?bec n?jaké p?íšt? z mé strany v LFS ...
Podívej se na replay, jak ses dostal do hodin. M? fakt nebaví se stebou o tom bavit když máš sv?j názor, který za boha nechceš zm?nit.

N?kdo to už psal, meleš si furt jak kafemlejnek to samý.

Aha takže p?íst? neuhneš, stejn? tak jako dneska.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #689
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
...
Radši šoupej nohama ty kafemlejnku a rozhodn? mi nera? po tom co si tam p?edvád?l .... sem se na ten záznam radši nem?l koukat, cos to tam p?edvedl za torpédáž v té zadní pasáži v prvním kole??? Sem v?d?l, že to byla Ultra prasárna m? tam poslat do skály, ale takováhle?! To si d?láš pr.... a ješt? se tu rozk?ikuje. Vystr?í m? do sklály a pak m? masakruje o zatá?ku dál znovu - Zkus se uklidnit, nevystrkovat jiné z trat?. PS: s tím uhýbáním jsem myslel situaci co následovalo v této pasáži po tvém atacku a t?ch následujících ...

V tom druhém kole jsem se ti snažil vyhnout, co se dalo abych s tebou nekolidoval - což se mi povedlo, i když si m? tam sk?ípal slušn? - fajn beru že ses tam pral s bavorákem, ale bohužel - nevím minimáln? na záznamu to vypadá, na n?jaký lag v té zatá?ce, že by se tam znovubojevily zdrovna ty pneumatiky které p?ed tím n?kdo srazil a poslalo m? to rovn? a tys dokon?il dílo zkázy s plným plynem do mé zád? ... Rozhodn? si ale o m? celou dobu v?d?l, takže dob?e tvá vina to v tomto p?ípad? nebyla, na druhou stranu k této situaci by nikdy nedošlo, nebýt toho jak si m? v tom prvním kole zmasakroval a hned n?kolikrát ... takže z obliga nejsi i když si tedy za ten lag nemohl.

Nem?l si mi ten replay radši nutit, te? jsem z tebe ješt? více otráven?jší, že jsem v té zadní pasáži jednal takhle opatrn?, což se mi takhle v druhém kole vymstilo ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 15.8.2011 at 00:22.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #690
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

http://dl.dropbox.com/u/17343551/New...ayouts/A26.png toto ideme najblizsie? mne osobne sa to moc nepaci ale aspon nebude problem s teplotami pneu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #691
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Nebyl ?as na trénink - malování, st?hování. Myslel jsem, že nepojedu.
Nakonec jsem to zkusil s tím "nejjednodušším", aspo? pro 2 body. Chyba, už to nikdy neud?lám (neodzkoušený set, gumy blééé).
Zlatý XRT.

Takže se všem omlouvám za rallycross a ?ukance.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #692
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Trenink opet skoro zadny. Set mi poslal Ghost (diky) a byl super. Hlavne jsem nemel takove problemy s pneu jako se svym setem z Astonu.
Q: Bral jsme to v podstate jako trenink. Navic kdyz jsem vyjizdej z garaze, tak jsem poustel auta co uz jeli v boxove ulicce a zastavil pred garazi. A hned jsem byl o 15l tezsi, pac mi to dotankovalo hned po vyjezdu!!! Prepalil jsem si navic gumy a kdyz jsem je jel chladit do boxu a zajel do garaze (abych neprekazel na trati), tak po chvili koukam, ze ostry kolo uz nestihnu.
S: Dobrej start. Pomalu jsem najizdel do T1, koukla jak se to tam stoucha a predjel venkem asi 4 auta. Postupne jsem se dostal jeste pred dalsi a v cili 7. Super a necekany
L: Z 12. na startu opet krasny postup dopredu, ale nekdy kolem 4teho kola se to semlelo v T1, ztratil jsem 3 pozice a dalsi 3 o pul kola dal. Trosku poskozeny auto, ale jel jsem. Pak jedna chyba = ztrata pozice, dalsicha = opet ztrata pozice. A jeste jedna, ale tu pozici jsem si vybojoval zpet. Vzdy kdyz jsem se snazil zatahnout, tak jsme to podelal. Chtel jsem jeste dohnat Jardu, ale tech chyb bylo proste moc.
Zavody pekny a navic nechapu proc, ale nejlepsi vysledky mam, kdyz netrenuju
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #693
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
http://dl.dropbox.com/u/17343551/New...ayouts/A26.png toto ideme najblizsie? mne osobne sa to moc nepaci ale aspon nebude problem s teplotami pneu
Bu? rád, aspo? nebudou FXO a RB4 stíhat.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #694
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
P?íšt? nabumpdraftuj, p?kn? jsi m? s tím sral, m?l jsem sto chutí ti to zadupnout St?ílej si do ter?e, ne do m?, díky. (Neber to tak vážn?, po závod? mi chvíli trvá, než vychladnu)
Ud?láme domluvu: já t? nebudu bumpit a ty nebudeš blikat na tu stranu, na kterou chceš, aby t? ten za tebou p?edjel
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #695
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Ud?láme domluvu: já t? nebudu bumpit a ty nebudeš blikat na tu stranu, na kterou chceš, aby t? ten za tebou p?edjel
Sorry, ale mám to zafixovaný z endu sérií, kde to dost lidí d?lá.... To je jako ty s tím bumpováním z iTCC Oboje to jsou kraviny, ale d?láme je

Ale na dohodu p?istupuju
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #696
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Sorry, ale mám to zafixovaný z endu sérií, kde to dost lidí d?lá.... To je jako ty s tím bumpováním z iTCC Oboje to jsou kraviny, ale d?láme je

Ale na dohodu p?istupuju
ned?laj to naopak? jakože blikaj tam, kam uhybaj? jako v normálním silni?ním provozu?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #697
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Hehe, ob?úbená téma, pod?a m?a sa bliká v zmysle "predbehni ma tadia?to". :-)

V?era som jazdil Le Mans, ale v nede?u sa opä? pridám, takže posledný nebudete. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #698
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
ned?laj to naopak? jakože blikaj tam, kam uhybaj? jako v normálním silni?ním provozu?
Jednou se to tu už ?ešilo a znova nehodlám házet hrách na ze?.

Závod není proovz, blikají na stranu, kudy cht?jí, aby byly p?edjeti.

Substanc: Asi jediný, kdo tomuto nepsanému pravidlu rozumí

PS: Rejpalové, sp?te dál.

Last edited by Fast Jarda; 15.8.2011 at 13:07.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #699
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

To je v pohod?, ne?ešte to. Já tyhle signály taky nechápu.

EDIT: Vzhledem k tomu, že se nám blíží poslední závod, tak bych rád rozvedl diskuzi. Jak už dob?e tipnul Kid, bude se jednat o mix n?jaké FE trati a rallycrossu. Ješt? p?esn? nevim kudy to povede, ale to neni d?ležitý. To ale znamená, že RB4 bude ve velké výhod?, na FE je to o n?co rychlejší už samo o sob? a na rally tuplem. Tudíž p?emýšlím že bu?:
1) pojedeme všichni s RB4
2) RB4 vylou?íme a necháme jen FXO a XRT
Co vy na to? 1 nebo 2?
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 15.8.2011 at 14:47.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 15.8.2011   #700
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

2)
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 05:35.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.