Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 14.8.2011   #661
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: 8. místo,sta?ilo mi to,byla bou?ka a stejn? mi to spadlo
S: hned na startu m? Dano oto?il,tak že jsem m? co dohán?t,v cíli 9. místo
L: hned v T1 se to ucpalo,v další zatá?ce jsem musel trochu do trávy abych nevyndal myslím Redlina,zase dohán?ní,dojel jsem až k Bavorákovi a za zády Cagaše,p?kn? se za mnou držel p?i všech p?edjížd?ní,no koukal jsem že jsem 4 a Bavorák d?lá dost chyb,ale už dorážel Cagaš,Bavorák ujel,4. místo jsem držel až do posledního kola,ale o ze? jsem vytunil pravý odklon a ?ízení a necht?lo to moc zatá?et,Cagaš toho chyt?e využil a nacpal se mi dovnit?ku zatá?ky když mi to nezato?ilo,ale s 5. místem spokojen,p?ede mnou jen samý ufoni.
Jinak m? p?ekvapuje,že se ?lov?k v prvním kole snaží jet opatrn? a ty za nim toho zneužívají a cpou se do chumlu,jak píše Dano,nechápu.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #662
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Kone?n? je tato hr?za za námi, teda aspo? pro m?. Moc technické a to mi nesedí.

Q: Flame mi poslal n?jakej set (dík), jelo to dob?e, ale já blb? ?ídil. první kolo jsem zajel za víc jak 3 minuty a v následujícím jsem to za h?ibitovem v šikan? vzal na dve?e, dopadl na kola a z?stal viset v ka?eru - Poslední

Sprint: N?jak záhadn? se to vymlelo už p?ed T1, rovn?ž jsem to zákonit? i schytal. V p?edposledním kole jsem si všiml, že nemám naftu, tak jsem jel pomalu - P?edposlední. Kecám, jen jsem zkoušel, co to Hanz provádí za taktické hrátky :-P

Long: Start z druhého místa. Po startu jsem se p?ehnal p?ed Hanze, mrknul jsem pohled doleva a jako st?ela tam jel Pe?a. Toho jsem u h?bitova p?edjel a užíval si 3. kola v ?ele. P?edjeli m? Klou?ek, Ghost, bavorakova skupinka.... a další. Omlouvám se, jestli jsem vás brzdil, ale necht?l jsem vám to dát jen tak lacino, zárove? ve t?etím kole jsem si za?adil jedni?ku a vedle m? máti, která mi po?ád mlátila do ramena a cht?la po?ád n?jaký kraviny... Takhle se vážn? jezdit nedá. Kv?li Flamovi to sem napíšem... Parádní souboj s Flamem v posledních asi ?ty?ech kolech - Tak hr?zostrašn? jsem si už dlouho nezajezdil, díky kolego .... Nakonec jsem jeho nátlaku podlehl ..... 10. flek.

Hanz: Každý má ob?as špatný závod, holt jsi n?kolikrát byl na špatném míst?. Zárove? mi p?ipadá, že všechny mínusy spojené s tvým názorem na vše jsou spojené s FXO (A? už s autem jako takovým, nebo s jeho postavením v závod? atd.), zkus n?co jiného, t?eba zm?níš názor . A to asi to nejh?ležit?jší - Každý závod je velkou zkušeností a ?ím víc jich získáš, tím pro tebe lépe. Každý není profík po dvou kolech - každý se u?í po?ád a stále

Statistiky
Q
Sprint
Long

Last edited by Fast Jarda; 14.8.2011 at 23:26.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #663
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

No teda uf

Q: Skoro PB, takže super, ale na ty ufouny vep?edu jsem nem?l samoz?ejm?.

Sprint: Docela strkanice, ale startoval jsem zep?edu, takže klid. Až do posledního kola jsem jel na 3. míst?, ale Kid a Bavorak byli rychlejší, takže m? na cílovce do posledního kola p?edjeli. 5. místo, dobrý.

Long: Zase nám v prvním kole byla malá tra?, schytal jsem pár š?ouchanc?. Možná jsem jich i pár rozdal, za což se omlouvám. Ve druhým kole p?ed 1. mezi?asem na m? z ni?eho nic vybafl Hanz p?edkem ke mn?, nešlo to ubrzdit, tak ztráta n?kolika pozic a za?ala stíhací jízda. Postupn? jsem se posunoval sm?rem nahoru a ke konci jsem m?l "cool" souboj s Jardou.
__________________
Flame

Last edited by Flame; 14.8.2011 at 22:37.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #664
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Šlo by to rychleji, ale 35,67 bych stejn? nedal. 2.

S: Od startu do cíle 2, líp to nešlo.

R: Start se povedl tak n?jak v klidu, v 1. zatá?ce to sice sk?ípalo, ale projeli jsme asi všichni jakž takž dob?e. V dalším pr?b?hu jsem se snažil jet co nejklidn?ji v duchu hesla "trp?livost r?že p?ináší". V 90% souboj? absolutn? bez kontakt?, n?jaké to zabržd?ní abych se vyhnul kontaktu m? stálo i pár pozic. Ale všechno jsem si pozd?ji vybojoval zp?t. Jakmile jsem p?edjel velkou skupinu co vedla Popelka (krásn? se navzájem vybrzdili, ?ehož jsem tak n?jak využil), už se mi jelo líp. Sólo souboje byly úpln? v pohod? a ?isté. Mimochodem jsem ?ist? a bez kontaktu p?edjel Hanze a za?al se radovat, že jsem ho set?ásl tak brzo. Jenže jsem pak za n?kým p?ede mnou musel brzdit, takže m? dojel a p?edjel. A sv?te div se, p?edjel jsem ho ?ist? a bez kontaktu ješt? jednou, tentokrát definitivn?! O?ekával jsem že Klouczech?v tank si bude neohrožen? probíjet cestu vp?ed, ale k mému úžasu nabil asi málo pr?bojnou munici a tak se mi da?ilo probíjet se územím nikoho až k frontové linii. Po dosažení fronty a zaujetí výchozí pozice jsem se rozhodl pro vy?kávací taktiku, která se ukázala být jako úsp?šná. Ukázalo se, že nep?átelský tank gardové divize Inferno má v ur?itých okamžicích slabá místa. Po nelehkém pr?zkumu bojem jsem se rozhodl zaúto?it v 1. zatá?ce, p?i?emž se mi povedlo obsadit d?ležitý st?ední, resp. vnit?ní úsek fronty. V této strategicky výhodné pozici jsem setrval až do vít?zného konce, odrážejíc d?razné pokusy o její znovudobytí. Today is the day. V day!
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 14.8.2011 at 21:52.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #665
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
....
1, já nejel hotlapové kolo a brzdil jsem mnohem d?íve než v hotlapu, m?l jsem úpln? jiný set na závod! jel jsem mnohem pomaleji, než jsem mohl jet, jenom abych se vyhnul kontaktu.

2, ty si tam nekoukal - to t?žko. Já byl napravo p?esn? vedle tebe, zatá?ka byl doprava t?žko si m? mohl nevid?t, zvláš? když si do m? oto?il zezadu, normáln? bychom se tam oba vešli, ale já už jaksi vnit?eji jet nemohl. Zbyte?n? si to tam tla?il ...

3, Jo jasn?, ?lov?k se snaží jet ohledupln? a tohle z toho má ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #666
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

tak kym nezabudnem idem nieco napisat
Q: hned prve merane kolo bolo najlepsie a potom este v poslednom som dal na stotinu rovnaky cas...5. miesto ale asi na lepsie by som nemal

S: hned po starte 4. potom ma predbehol kid pekne na plechy (hanz doporucujem pozriet...to je naplechy ale stale gentlemansky suboj) no a ja som tlacil na kida a tlacil ale moja nekonecna neschopnost predbiehat a vyuzit chyb supera ma hrozne hneva...nakoniec som urobil malu chybku a cele 4. kolo som stahoval flame-a a kida...nakoniec som ich aj dobehol...flame-a v poslednom kole za prvym splitom predbehol i ked po pozreti zaznamu zistujem ze nie moc ferovo...som ta ta trochu tukol a ty si kvoli tomu nevytocil tu zatacku...sorry...v zavode mi to neprislo nefer tak som ta predbehol...no a skoncil som par stotin za kidom...skoda ze nevysla posledna sikana...ale tak 4. miesto v pohode

L: tak to bolo zaujimave..kupodivu som na starte aj ziskaval a nie len stracal...nie vzdy to boli z mojej strany ciste suboje...ospravedlnenie patri hlavne popelke ktoru som pretocil v T1. vcelku dlho som za sebou blokoval ghosta...mozno som to parkrat aj zatvoril ale ten vyhlad z auta v lfs je fakt tragicky tak sorry ...stale som trpel neschopnostou rychlo predbehnut auta aj o 2 sekundy pomalsie ale nakoniec sa to aj za cenu poskodenia podarilo a poslednych 8 kol som kruzil na 3. mieste...este chvilu som videl v spatnych tomasa na FXO ale hecol som sa a dal par dobrych kol a uz som to len doviezol...konecne na bedni v tomto cupe i ked dneska konkurencia nebola taka velka

PS: dneska s hanzom z mojej strany ziadne problemy...dvakrat som ho predbehol a mal som pokoj dostal som iba jeden maly tukanec ale to sa stava...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #667
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Hanz: Každý má ob?as špatný závod, holt jsi n?kolikrát byl na špatném míst?. Zárove? mi p?ipadá, že všechny mínusy spojené s tvým názorem na vše jsou spojené s FXO (A? už s autem jako takovým, nebo s jeho postavením v závod? atd.), zkus n?co jiného, t?eba zm?níš názor . A to asi to nejh?ležit?jší - Každý závod je velkou zkušeností a ?ím víc jich získáš, tím pro tebe lépe. Každý není profík po dvou kolech - každý se u?í po?ád a stále
Tohle žádnej závod nebyl, v?bec jsem se k závod?ní nedostal ... ?lov?k se snaží jet ohledupln? jak to tady propagujete v tom LFS a zmasakrujou ho tam neuv??itelnym zp?sobem a ješt? div že netvrdí, že jsem se tam naboural úpln? sám ...

FXO je fajn, z téhle trojice se mi líbí nejvíce, i když ani jedno není m?j šálek kávy ... škoda t?ch FXOstart?, které má o dost pomalejší, ale to víme a je to vlastnost - já jsem s tím smí?ený-frustrovaný ale smí?ený, je frustrující, když se snažíš jak to jde v Q apod. a pak se kolem tebe jen tak zadarmo proženou 3-4 auta na startu a nem?žeš s tím v?bec nic d?lat - ale doufám také, že ti okolo v?dí, že to FXO je prvních 300-400 metr? p?ekážka a ne soupe? Pak jede fajn a možná bych zkusil RB4 ale to FXo se mi líbí víc ... Já bych jinak jezdil s FXR ale to tu nesmim mít .... jezdim online 15 let, ale co se tady d?je to jsem ješt? nevid?l

PS: Sorry Flame ... nestrašil jsem tam tak zám?rn?, ani z vlastní v?le .. jak jsem napsal netrefil jsem se na pozorovat ....
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 14.8.2011 at 22:06.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #668
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
...O?ekával jsem že Klouczech?v tank si bude neohrožen? probíjet cestu vp?ed, ale k mému úžasu nabil asi málo pr?bojnou munici a tak se mi da?ilo probíjet se územím nikoho až k frontové linii. Po dosažení fronty a zaujetí výchozí pozice jsem se rozhodl pro vy?kávací taktiku, která se ukázala být jako úsp?šná. Ukázalo se, že nep?átelský tank gardové divize Inferno má v ur?itých okamžicích slabá místa. Po nelehkém pr?zkumu bojem jsem se rozhodl zaúto?it v 1. zatá?ce, p?i?emž se mi povedlo obsadit d?ležitý st?ední, resp. vnit?ní úsek fronty. V této strategicky výhodné pozici jsem setrval až do vít?zného konce, odrážejíc d?razné pokusy o její znovudobytí. Today is the day. V day!
Congrats, koukal jsem p?ed p?edjetím a pak až když už jsi vedl, n?jak jsem p?edjetí minul p?i psaní na fóru. Tank vypadal že má po?ádn? nabito ale pak jsi za?al stahovat, trvalo to ale hafec kol tedy. Tank pak u konce za?al trhat pásy nejen rychlostí ale jejich teplotním opot?ebením.

Snad se p?íšt? zase p?idam, trošku zm?na taky se jednou podívat.

Bavorák n?kde poškodil odklony a špatn? to jelo potom.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #669
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
1, já nejel hotlapové kolo a brzdil jsem mnohem d?íve než v hotlapu, m?l jsem úpln? jiný set na závod! jel jsem mnohem pomaleji, než jsem mohl jet, jenom abych se vyhnul kontaktu.

2, ty si tam nekoukal - to t?žko. Já byl napravo p?esn? vedle tebe, zatá?ka byl doprava t?žko si m? mohl nevid?t, zvláš? když si do m? oto?il zezadu, normáln? bychom se tam oba vešli, ale já už jaksi vnit?eji jet nemohl. Zbyte?n? si to tam tla?il ...

3, Jo jasn?, ?lov?k se snaží jet ohledupln? a tohle z toho má ...
1. Kontaktu ses stejn? nevyhnul, s tvým stylem p?edjížd?ní to totiž není možné.

2. Jak m?žeš ved?t kde jsem se dival?? Telepatie?? Jak jsem ?ekl, v?bec jsem nepo?ítal stím že to tam n?jaký mamlas spustí, musel si brzdit tak 50m p?ed zatá?kou. Koukal jsem do zrdcátka a vid?l t? za mnou, pak kouknu doprava (mezi tím už jsem za?al to?it do zatá?ky) a najednou jsi p?edemnou, tuknul si tam n?jaký v?z a potom se oto?il do protism?ru po kontaktu se mnou.

Stále víc m? udivuje že se nepou?uješ ze svých chyb, a navíc, a? ud?láš sebev?tší blbost, tak se nep?estaneš obhajovat. Tohle se mi an tob? nelíbí, jinak proti tob? nic nemám, každý n?jak za?ínal. A jak napsal Jarda, nikdy se nep?estáváme u?it.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #670
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: ze za?átku jsem se v?bec necítil v pohod?, takže po mizerným tréninku bylo 7. místo a pb maximum.

S: Alien zaspal, Hanz m?l diesel torque start, takže jsem se dostal na pátý, i když jsem musel odrážet P@cha, ale ten se sám stáhl. Zkusil jsem to i na bavoraka, ale byl na výjezdu rychlejší. K mýmu p?ekvapení jsem jemu a Flejmovi sta?il. Za prvním splitem jsem si dal bavoraka a skoro 4 kola jsem ho držel za sebou, než ud?lal chybu a dal mi trochu náskok. V nájezdu do posledního kola Flame ud?lal chybu, tak jsem neváhal a šel jsem p?ed n?ho, ale to samý ud?lal i bavorak a na konci kola jsem se musel držet, abych to moc nerval. 3., paráda.

L: ?ekal jsem po startu mlýnek v T1, tak jsem to vzal zvolna a pomalu jsem se prokousával polem, který se dost rychle natáhlo. Ve 4. kole jsem se ale srazil s Mufistem (sorry), tak jsem se ho snažil ?ukancem srovnat a pustil jsem ho p?ed sebe, snad to nebylo moc vážný... Pak mi o kolo pozd?j zmizel v lagu (jako všichni ostatní), tam doufám, že nebyl lag crash, protože zatá?ku projel driftem. To už jsem se ale rozhodl jít p?ed n?j. Pak stíha?ka a p?edjetí Popelky (trochu na riziko do T1), Lubika a Jardy a pak až do posledního kola marný dobývání Tomášova FXO, na který jsem prost? nem?l, p?i jeho obran? a tak jsem t?žil až z toho, že to pot?nil a v posledním kole jsem mu to tam poslal za prvním splitem a díkybohu jsem to už udržel. 4. Fakt skv?lej souboj.

Ghost, Klou?ek: mazec ty poslední kola, finiš o nervy a gratulace do XRT.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #671
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Tohle žádnej závod nebyl, v?bec jsem se k závod?ní nedostal ... ?lov?k se snaží jet ohledupln? jak to tady propagujete v tom LFS a zmasakrujou ho tam neuv??itelnym zp?sobem a ješt? div že netvrdí, že jsem se tam naboural úpln? sám ...

FXO je fajn, z téhle trojice se mi líbí nejvíce, i když ani jedno není m?j šálek kávy ... škoda t?ch FXOstart? no, které má o dost pomalejší, ale to víme a je to vlastnost - já jsem s tím smí?ený-frustrovaný ale smí?ený, je to frustrující, když se snažíš jak to jde v Q apod. a pak se kolem tebe jen tak proženou 3-4 auta na startu a nem?žeš s tím v?bec nic d?lat - ale doufám také, že ty okolo v?dí, že to FXO je prvních 300-400 metr? p?ekážka a ne soupe? Pak to jede - já bych jezdil s FXR ale to tu nesmim mít .... jezdim online 15 let, ale co se tady d?je to jsem ješt? nevid?l
Demo je v?tší masakr (n?kolika leté zkušenosti a odpor k BL1 ). Nebo i jiné ligy. Já m?žu mluvit jenom z mojí zkušenosti z GTAL kde m? pokaždý vyšachujou n?kde v první p?lce prvního kola. Ale zase pravidla vymáhaný atd. takže m?žu jenom doporu?it, nahlaš se na n?co organizovanýho NDR a poznáš co to jsou tresty
Alá tresty jsou i typu zákaz startu do konce sezóny apod. jen tak pro info, a ano letos tento trest byl využit pokud se nepletu. (úmyslné bourání do auta po konci závodu jako odplata)

M?žeme n?kdy zkusit FXO start, m? to nep?ijde tak hrozné, ale nesmíš tam poušt?t plyn, mít krátký p?evody apod. prost? to ohoblovat co to jde s vysokym p?evodem na 1. Na XRT mam maximálku 80km/h na 1, takže na FXO asi tak n?jak taky nebo i víc. Jenom RB4 má krátkou 1, aby se to neudusilo na startu.

Jinak to nebylo zase tak hrozný až na ten start T1 a pokusy o p?edjížd?ní vnit?kem, pokud nechceš p?edjížd?t tak brzdi d?ív, mnohem d?ív.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #672
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

HanzDD:že t? n?kdo oto?il chápu,ale pro? se hned odpojit?koukl jsem na záznam a nevjel jsem do trávy sám,ale Flame m? trošku popostr?il,byl jsem poslední,ale nevzdal jsem to,p?knou dobu jsem jezdil za Bavorákem na 4. místo,ano,až tam jsem to zvládl z posledního místa,pak jsem vytunil ty odklony a Bavorák mi ujel a dojel m? Cagaš,ale i tak jsem bojoval s poškozeným vozem jak se dalo,nesmíš všechno hned vzdát.M? taky štve,že se snažím jet ohledupln? abych nikoho netrefil,hlavn? v prvním kole a ty za mnou to nezajímá a cpou se tam,asi nechápou,že brzdím tak brzy z n?jakého d?vodu.
Tak že hlavu vzh?ru a nevzdávej to.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #673
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post

Bavorák n?kde poškodil odklony a špatn? to jelo potom.
ano inak by som bojoval o celo mal som tam vela zbytocnych strat ale vsetko su to skusenosti a nabuduce to mozno uz aj s tym predbiehanim bude lepsie... len mne to vzdy pripada tak ze niekto predo mnou urobi chybu..ja musim kvoli tomu brzdit lebo zrovna idem v zakrute kde si stopu nenavyberam a tym padom ma dobehne ten za mnou a za chybu toho pred sebou platim ja lebo som uz aj ja pod tlakom...no take je zavodenie...musim sa dostat na ghostovu uroven aby som mal len ciste a rychle predbiehacie manevre a mozno som az prilis opatrny ale ja jaksi skoro vzdy pocitam s tym ze ten druhy mi tam nenecha miesto...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #674
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
HanzDD:že t? n?kdo oto?il chápu,ale pro? se hned odpojit?koukl jsem na záznam a nevjel jsem do trávy sám,ale Flame m? trošku popostr?il,byl jsem poslední,ale nevzdal jsem to,p?knou dobu jsem jezdil za Bavorákem na 4. místo,ano,až tam jsem to zvládl z posledního místa,pak jsem vytunil ty odklony a Bavorák mi ujel a dojel m? Cagaš,ale i tak jsem bojoval s poškozeným vozem jak se dalo,nesmíš všechno hned vzdát.M? taky štve,že se snažím jet ohledupln? abych nikoho netrefil,hlavn? v prvním kole a ty za mnou to nezajímá a cpou se tam,asi nechápou,že brzdím tak brzy z n?jakého d?vodu.
Tak že hlavu vzh?ru a nevzdávej to.
P?esn?, m? to kolem 6 kola sko?ilo do windows, ale vzchopil jsem se

Jinak za start prvního závodu sorry, n?jak jsem se nemohl rozhodnout jestli t? objet zprava nebo zleva a nakonec jsem ti tuknul do narazniku a to tak neštastn?, že ses oto?il. IMO v tom uhrál uúlohu lag, pa? nevím jak bys mohl po takovém kontaktu s FXo dostat hodiny :-)

Ješt? se omlouvam všem ostatnim kte?í to v prvním závod? odnesli, ale t1 jsem opustil poslední tudíž m? už m?žete potrestat jen protestem :P
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #675
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Já teda nechci nijak rejpat, protože moje nestrannost (bohužel i nevinnost) je už dávno v háji, ale když se podívam co se d?lo v T1... Ne?ekan? to tam n?kdo "zkazil". Je to ten, jehož jméno nesmíme vyslovit.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #676
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Replaye

Kvalifikace

Sprint

Long


Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
...flame-a v poslednom kole za prvym splitom predbehol i ked po pozreti zaznamu zistujem ze nie moc ferovo...som ta ta trochu tukol a ty si kvoli tomu nevytocil tu zatacku...sorry...v zavode mi to neprislo nefer tak som ta predbehol...
Na tohle si ani nepamatuju, ale te? už je to jedno, v pohod?, stejn? bys m? p?edjel o kus dál
Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
PS: Sorry Flame ... nestrašil jsem tam tak zám?rn?, ani z vlastní v?le .. jak jsem napsal netrefil jsem se na pozorovat ....
Jo, v pohod?, tam jsi nemoh nic jinýho d?lat, než stát na míst? a doufat, že t? nikdo netrefí. P?íšt? používej zkratku SHIFT+S, pokud ji ješt? neznáš (usuzuju z toho, že píšeš, žes nemohl najít "Pozorovat").
__________________
Flame

Last edited by Flame; 14.8.2011 at 23:17.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #677
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: rallycross
R: rallycross
L: rallycross.
Moc rychle ale ?ist? jsem se prost?ílel do p?edních línií. Za Fast Jardou jsem se chvíli pozastavil a potla?oval ho, ale potom mi blikal do prava, tak jsem ?ekal že tam uhne, ale on tím asi myslel, že tam pojedu já. To už prosím ned?lej.
Na prvním míst? jsem nem?l do koho st?ílet, tak jsem zvolnil a ?ekal na Ghosta, který se nakonec probojoval až na druhé místo. Potom jsem jel spóro a ?ekal až m? dojede. Nakonec zaúto?il a já mu nebránil. Jel jsem za ním a sledoval, kde jsem rychlejší. Jenže jsem to podcenil a p?epálil gumy a už ho nep?edjel. Takže vyhrál zasloužen?.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #678
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Moc rychle ale ?ist? jsem se prost?ílel do p?edních línií. Za Fast Jardou jsem se chvíli pozastavil a potla?oval ho, ale potom mi blikal do prava, tak jsem ?ekal že tam uhne, ale on tím asi myslel, že tam pojedu já. To už prosím ned?lej.
P?íšt? nabumpdraftuj, p?kn? jsi m? s tím sral, m?l jsem sto chutí ti to zadupnout St?ílej si do ter?e, ne do m?, díky. (Neber to tak vážn?, po závod? mi chvíli trvá, než vychladnu)
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #679
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Na tohle si ani nepamatuju, ale te? už je to jedno, v pohod?, stejn? bys m? p?edjel o kus dál
ja som uplne nechapal ze ti to tak neslo...zly race set alebo co? lebo v Q si jazdil paradne casy a potom v zavode si isiel o dost pomalsie
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 14.8.2011   #680
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
ja som uplne nechapal ze ti to tak neslo...zly race set alebo co? lebo v Q si jazdil paradne casy a potom v zavode si isiel o dost pomalsie
Set špatnej... byl to ten samej, jako na Q, jen menší odklony a v?tší tlaky, ale asi jsem to s tim p?ehnal... Holt setupy já neumim
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.