Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.8.2011   #601
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Dnes se pojede sprint na 3 kola, závod na 9 kol.

Infomail odešlu pon?kud pozd?ji (omlouvám se), ale na 99% to bude stejné jako minule. P?ípadn? m? kontaktujte formou PM nebo jinak.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #602
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Mám dojem, že toto pravidlo je myšleno tak, že to nezadupneš uprost?ed rovinky, bržd?ní p?ed zatá?kou na ovále apod.

Ty máš nejspíš na mysli místa, kde jedeš na plnou p?tku, p?itom n?kte?í si p?ibrzdí a jedou ?ty?ku.... Tohle je v?c skillu a um?ní každého jezdce a to po nikom nem?žeš chtít. Navíc pokud jsi opravdu o tolik rychlejší jak tu nazna?uješ, tak ti nebude ur?it? d?lat problém pomalejší auto p?edjet
To nejsem, v závod? to vidim na n?jakých 6-7 pokud bude ?isto.
Ale n?jak jsme na to narazili p?i kecání tak jsem sem hodil replay.
Sorry já m?l posledních pár dní dost mizernou náladu tak píšu trošku kraviny.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #603
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Nepovedený kolo, ale 1.

S: Start -> cíl.

R: Na startu opatrn?, ale pak m? totáln? odd?lal Hanz. Jezdim tyhle závody víc jak 5 let a za celou tu dobu jsem snad na trati nepotkal takovýho exota. 1. kontakt nepochopitelnej, druhej nebudu komentovat. Jel jsem na vnit?ku zatá?ky a jen ?ekal až to p?ijde. Dle o?ekávání jsme se srazili. Pravá p?lka auta v háji... Odklony úpln? obrácen?, takže každá zatá?ka doleva byla pro m? obrovskou ztrátou. Tudíž jsem nebyl schopnej p?edjet Lalu a tedy se dostat do ?ela. Pak se mi ale, jak už bývá tradicí, posralo p?ipojení. Ani mi to moc nevadí, 4. místo nemá pro m? n?jakou zvláštní cenu.

Další závody nepojedu, vypadá to že moje p?ipojení je po ve?erech v koncích. Akorát bych lagama d?lal problémy. Ješt? se domluvim s APR, nejspíš budou adminovat oni.

EDIT: Koukal jsem na replaye (díky Substance), konrétn? na ty kontakty s Hanzem a mam sv?domí ?istý. Za 1. jsem fakt nemohl, to co ud?lal nemohlo dopadnout jinak. 2. kontakt závodní incident - p?esah víc jak 90%, v podstat? bok po boku. Následoval gagarin lag, ale kdyby nejel jako by mu pat?ila celá silnice, nestalo by se to.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 7.8.2011 at 22:31.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #604
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Tak jsem se po 14 dnech vrátil na tra?...

Q: Slušný 9. místo.

R1: P?kný souboje (Kid atd.), konec na bodech.

R2: Za?átek ok, pak Logical dostal lag a rozto?ilo m? to a závod ztracen... nakonec 13. místo.


Dneska zkusim ud?lat výsledky za ty poslední 3 závody nebo kolik.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #605
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Q: [2] Rychle na tra? žádný ?ekání, box vpravo, lala p?edmenou, pozd?ji jsme si vym?nili pozice a já to hnal dál, první kolo v Q moje PB, set je dobrej, ješt? jsem p?išel na jedno zlepšení a evidentn? se s tim jelo dob?e. Pouze jedno kolo, na další už byli gumy na dra?ku, doufam že jsem pak nikoho nebrzdil, jel jsem rychle ale motal se tam.

S: [2] Nepamatuju se ... Jo stále za ghostem který s plameny za autem mizel v dálce. To se fakt nedalo stíhat, každý výjezd zatá?ky jsem ztrácel oproti n?mu.

L: [1] Hanze hned na startu, pot?šující
Dále následovala mela mel, po T1 to jelo ve 2 ?adách, našt?stí jsem m?l vnit?ní stranu, bylo tam místo tak jsem se cpal, za šikanou se to tam pomlátilo, no vyjížd?l jsem jí na 1?ku a snažil se n?kam vejít. Dále prodíra?ka až k Jardovi m?l 2. místo, no bránil opravdu state?n?, trvalo dlouho než jsem ho dostal, pomalejší pr?jezdy zatá?ek ale i tak se nedalo n?jak p?edjet p?i jeho obran?. Na prvním míst? RB4, cílovka v záv?su, do T1 si beru vn?jší ve vší rychlosti, ale RB4 na vnit?ku málo p?ibrzdilo na to abych mohl prolet?t, tak nechávám místo ale stejn? ho to vyneslo a kontakt, propadl jsem se zpátky za Jardu, lala za hned mnou. RB4 m? pustilo, no co se dá d?lat, každý se to musíme n?jak nau?it. A znovu nekone?ný boj s Jardou, ani ? nedá Nakonec jsem ho op?t p?edjel po jeho chybách. Lala s ghostem soupe?ili hned za mnou, ghost asi poškozen nebo? byl i p?edemnou d?íve a nastali kolize p?i nichž M3R suverén? prolet?l kolem nás když tam byla kolize a držel si pak flek. V prvních kolech lag logicala p?edemnou, APR? i zm?nilo stopu ale né tolik, navíc v míst? p?ejezdu k?ížem silnice, rozlet?li se oba od sebe do stran od sebe p?ímo p?edemnou, jenom jsem prolet?l skrz.
Poškozený zadní levý odklon byl pozd?ji nejv?tší problém, nedrželo to v žádné zatá?ce doprava po?ádn?, zbytek odklon? také poškozen ale minimáln? stejn? tak sbíhavost. Je to p?knej masakr startovat na reverse, ale aspo? si zajezdíme.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #606
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: trénink až p?ed kvali, 8. místo (asi), spokojenej.

S: Po startu jsem dal Tomáše, Hanz ud?lal blok, tak jsem holt musel zvolnit a p?edjel m? na oplátku Flame. P?i bržd?ní na ovále jsem pak minul brzdnej bod, za to sorry, ale obešlo se to bez omlácených plech?, jenom lehkej ?ukanec s Tomášem. Pak chvilku nátlak na Popelku, ale na tu si s volantem už asi jenom tak nep?ijdu. Pak se ovšem p?ihnal Hanz, se zelenýma gumama a ud?lal si op?t cestu po svým. M?l jsem pak co d?lat, abych udržel Flejma a spol., ale povedlo se, 7.

L: Po startu bylo husto, m?l jsem št?stí, že v T2 (3,4 nebo 5 pro rejpaly) jsem to nechytil. Hned na to jsem vybrzdil HonzuNB, ale než jsem se sta?il probít pomalejšíma, už m? p?edjížd?li ufoni. Jack, Lala, Zabii, ned?lal jsem radši problémy, abych moc neztratil. Pak op?t Hanz kombo, tentokrát s Ghostem p?i výjezdu z oval pitu, tentokrát pro m? nic hroznýho, spíš to odnesl Ghost, kterej tam vjel nahoru podle m? dost rychle. V prvních ?ty?ech kolech jsem pak poladil p?i nájezdu na ovál z KY2 odklon na PZ, takže ?ídit to se moc nedalo, ale tak n?jak jsem sta?il. Ve t?etím kole m? ale pobavil Sisso, v ovále to narval do gum a ulet?l, to bylo efektní. To už ale byl o kus dál Jarda train, p?kný souboje tam byly. Chvilku jsem se zapojil, ale nakonec jsem sta?il jenom Jardovi, kterej mi pak s Hanzem, Popelkou a Tomášem zatáp?li až do konce. Nejvíc tomu ale p?idal Zabii pár kol p?ed koncem. Zpomalil, tak jsem ho p?edjel, v posledním kole mi to ale vrátil a najedou jsem nev?d?l, kam d?ív. Nakonec jsem zas byl nejv?tší lucker a dojel jsem i díky hodn? odpoadlík?m 3.

Jenom tak btw. Hanz m?l p?kn? homofobní SPZ.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #607
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: 5. místo,spokojenost
S: start mezi zadokolkamy,hned m? p?edjeli,pak jsem ud?lal chybu a m?l jsem co dohán?t,dojezd 9
L: v prvním kole ?ukance Popelce na zadek,omlouvám se,pak p?kný souboje,i jsem se divil jak se HanzDD snaží jet ?ist?,musel jsem se mu dost bránit,bohužel pak v první šikan? se dostal vedle m? a hezky se o m? op?el,asi stále nepochopil kdo ur?uje stopu a jak se má chovat p?i pokusu o p?edjetí,no jel jsem za ním,povedlo se mu š?ouchnout Jardu,Jarda šel do smyku,pokusil jsem se ho p?edjet,ale Jarda zkušen? využil jediné možné obrany a vjel mi do cesty,musel jsem ubrat a p?edjel m? Zabii,dojezd na 7. míst?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #608
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Replays a stats na stiahnutie:

http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...1-KY3Y-mpr.zip

http://dl.dropbox.com/u/26457935/LFS...KY3Y-stats.zip

Inak nemám ve?mi ?o poveda?, sorry ak som nie naschvál nie?o vyparatil.

Edit: Redline Rocket, pardon za kolo 1 longu. :-(
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 7.8.2011 at 22:42.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #609
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Dával jsem si na ?as, jedno kolo jsem pokazil, p?i druhym jsem trefil gumu od Substanceho, tuším, že 13. místo.

Sprint: Moc si toho nepamatuju, ale vím, že jsem jel ve skupince s Kidem, Flamem a Tomem. v posledním kole se mi nepovedl sjezd z oválu na ?ást Nationalu, skoro jsem Kida sejmul, ale vše dob?e dopadlo . Nakonec 10. místo, celkem to ušlo.

Long: Po startu mi bylo až záhadou, že jsem se na prvním mezi?ase objevil na 3. pozici. Pe?u jsem po jeho chyb? p?edjel a za mnou se už objevil JackCY. Vážn? jsem netušil, jak se tam dostal, ale dobrá. ve 2. kole m? také p?edjel, ale hned p?i vjezdu do 3. kola to pokazil, dostal jsem se op?t p?ed n?j a v záp?tí i na vedoucí pozici p?ed Šišoláka. Užíval jsem si vedení a za mnou se pomalu ?adil velice silný vlak ve složení Ghost, JackCY, Lála a Žabi. Bylo mi jasné, že na tyhle UFOny nemám, ale neodvratitelné jsem se snažil co nejvíce oddálit . Docela mi dal Ghost, když v zatá?ce pod Oválem jsme kolidovali, ale zázra?n? jsem to zvládl. Po pár skv?lých soubojích byly tito dravci p?edemnou a trochu jsem chladil gumy. Poté jsem celkem lacin? pustil Kida a poté i Popelku, ale té jsem to zadarmo dát necht?l .... Skv?lý souboj, d?kuji . .... Když jsem se op?t dostal p?ed ní, tak jsem sjížd?l pomalu Kida a oba jsme dojeli Žabiho.... Poslední kolo a vjezd na Ovál z pitu, tam jsem se vážn? bál .... V pitu jsem jel vnit?kem a uprost?ed pitlane mi došlo, že tady musím jet venkem, tak jsem se pod oválem snažil to po rovin? táhnout co to šlo, aby jsme se nevymleli, nakonec to dob?e dopadlo. Žabi to pak poslal ven a Kid m? trochu trhnul. Pak se p?i?ítila rolba jménem Hanz. 3 zatá?ky p?ed koncem jsme se s?ukli. Vážn? nevím ?í to byla chyba - Oba jsme trochu probrzdili, Hanz o n?co více a op?el se o m?. Každopádn? se mi to moc nelíbilo. Vid?l jsem v tu chvíli rud? a nevšiml si, že je za mnou Tom, toho jsem dost neohraban? ?uknul, ale to jsme si už vy?íkali . Nakonec v cíli 5. pozice.

Musím ?íct, že na první dokon?ený Long to je výborný výsledek, minimáln? pro m?. Kone?n? jsem po n?jaký delší dob? zajel opravdu kvalitní závod .


Statistiky
Q
Sprint
Long

Sprint a Race by Substance242

Last edited by Fast Jarda; 7.8.2011 at 23:03.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #610
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Na tento závod jsem m?l málo natrénováno a dom? jsem p?ijel v 19:45.

Q: První m??ené kolo bylo spíše na jistotu, ve druhém jsem se snažil zrychlit, ale ud?lal jsem chybu. Výsledkem bylo 11. místo.

Sprint: Po startu jsem se propadl, navíc jsem se nesta?il vyhnout Sisolakovi a naboural do n?j, takže následoval pokles na p?edposlední místo. Ve 2. kole jsem se na sjezdu z oválu (KY3r) dostal zadním kolem na trávu a následoval smyk, který mi stál pár pozic. Ve 3. kole jsem dotáhl bojující skupinku a do cíle dojel na 15. míst?.

Long: Po startu za šikanou tam byly n?jaké kolize, ale já to ustál v pohod?. Ve 3. kole jsem za?al mít problémy s pneumatikami, šlo to uhlídat, ale stálo mi to pár vte?inek na kolo. V cíli z toho byla 11. pozice.

Další závod by m?l být lepší, protože více potrénuji stopu a poladím setup.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #611
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Long: Po startu mi bylo až záhadou, že jsem se na prvním mezi?ase objevil na 3. pozici. Pe?u jsem po jeho chyb? p?edjel a za mnou se už objevil JackCY. Vážn? jsem netušil, jak se tam dostal, ale dobrá. ve 2. kole m? také p?edjel, ale hned p?i vjezdu do 3. kola to pokazil, dostal jsem se op?t p?ed n?j a v záp?tí i na vedoucí pozici p?ed Šišoláka. Užíval jsem si vedení a za mnou se pomalu ?adil velice silný vlak ve složení Ghost, JackCY, Lála a Žabi. Bylo mi jasné, že na tyhle UFOny nemám, ale neodvratitelné jsem se snažil co nejvíce oddálit . Docela mi dal Ghost, když v zatá?ce pod Oválem jsme kolidovali, ale zázra?n? jsem to zvládl. Po pár skv?lých soubojích byly tito dravci p?edemnou a trochu jsem chladil gumy. Poté jsem celkem lacin? pustil Kida a poté i Popelku, ale té jsem to zadarmo dát necht?l .... Skv?lý souboj, d?kuji . .... Když jsem se op?t dostal p?ed ní, tak jsem sjížd?l pomalu Kida a oba jsme dojeli Žabiho.... Poslední kolo a vjezd na Ovál z pitu, tam jsem se vážn? bál .... V pitu jsem jel vnit?kem a uprost?ed pitlane mi došlo, že tady musím jet venkem, tak jsem se pod oválem snažil to po rovin? táhnout co to šlo, aby jsme se nevymleli, nakonec to dob?e dopadlo. Žabi to pak poslal ven a Kid m? trochu trhnul. Pak se p?i?ítila rolba jménem Hanz. 3 zatá?ky p?ed koncem jsme se s?ukli. Vážn? nevím ?í to byla chyba - Oba jsme trochu probrzdili, Hanz o n?co více a op?el se o m?. Každopádn? se mi to moc nelíbilo. Vid?l jsem v tu chvíli rud? a nevšiml si, že je za mnou Tom, toho jsem dost neohraban? ?uknul, ale to jsme si už vy?íkali . Nakonec v cíli 5. pozice.

Musím ?íct, že na první dokon?ený Long to je výborný výsledek, minimáln? pro m?. Kone?n? jsem po n?jaký delší dob? zajel opravdu kvalitní závod .


Statistiky
Q
Sprint
Long

(Práv? nahrávám od Substanceho a dod?lávám Q
Já se na tom sám musím podívat, 9. místo v 1. splitu (ovál).
Na konci prvního kola Flame uhne ze stopy a ?eká na lag logicala, ten ale taky uhnul a tak se objeví ve Flemeovi.
4. místo v prvním kole, což je 5 a p?l min.
AG Petr draft na oválu a paralelní souboj za ním v zatá?kách. A 2. splitu 2. kola už vidím Jardu na 2. a RB4ku na prvním míst?. Jarda chybuje, ale zav?e m? tam ?as 9:40 to jsem moc radost nem?l. Druhé kolo na 2. míst? v záv?su za Sisolakem p?ed kontaktem v T1. Sisolak to tam posílá a pozd? brzdí asi, smykem se sune ven na m?. Takže jsem skon?il v tráv? ale našt?sí m? to nerozto?ilo a Jarda m? p?edjíždí zpátky. Sisolak nás pouští v šikan? a vyjíždí i mimo tra?. Dále pak zkouším Jardu p?edjet v pitech ale na ovál mám vnit?ní a nechce se mi na ovál skákat tak se ?adím zpátky za n?j. No m?l jsem si to vyzkoušet jak tam vlat?t na ovál ale necht?l jsem riskovat kolizi. Zabii nás dojíždí a boje pokra?ují.
Kontakt se Zabiim který rád asi jezdí ve 3 do T1 po draftu, rad?ji se ?adím zpátky za Jardu ale stejn? je tam kontakt.

Kdo trefil ty pneumatiky v pitech? To byla taky zajímavá podívaná, n?kde jsem to zahlédnul v závod?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.8.2011 at 23:30.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.8.2011   #612
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Predem musim rict ze ikdyz XRT nejak nemiluju, tak jsem si dneska zazavodil nad ocekavani dobre... -pri par treningovych kolech jsem mel nejlepsi casy za vysokych 1:07 a tak si rikal ze to bude nekde stred pole kdyz i Hanz s FXO jezdil lepsi casy...

Q: docela prekvapeni, tak rychle jsem do ty doby nikdy nejel a kdybych nezkazil posledni sektor mohlo byt v pohode pod 1:07.

S: Po startu predjeti dvou FXO a pak na 4. pozici do cile... (mel jsem jen jeden setup a predemnou jeli evidentne na kvalifikacnich)

L: Zezacatku dost strkanic a ikdyz jsem celkove vydelal, dostal se predeme Lala a JackCY pak chyba, optimisticke probrzdeni a predjel me i Ghost s Jardou 5. Tusim ze ve ctvrtem kole pri najezdu do boxu jsem neveril vlastnim ocim, ze vsechny auta predmnou jedou smykem a je misto na pohodovy prujezd... tedy jsem nezavahal a dostal se do vedeni... Tam jsem vydrzel dve kola ale mel jsem tezkou nohu a upekl docela dost zadni gumy :-( zacal ztracet az jsem se dostal na treti místo pred Kida... Ten me na sjezdu z oválu predjel,ale v tu chvily zase gumy schladly a zacal me brzdit... V poslednim kole jsem se pred Kida pustil na brzdy,ale zadek uplaval a ja se pred nej sice dostal , ale hodne jsem se oprel :-( -tedy si rikam ze ho pustim zpatky, ale nejak jsme si bohuzel neporozumneli, malicko me tukl a zbytek pole se dotahl jeste vic. Tedy jsem od pouseni uz upustil a jel dal. Na sjezdu z oválu zase chyba a propad na 7. misto... Stihl jsem jeste predjet zpatky Tomase AG a nakonec 6. Sice skoda tech chyb,ale zazavodil jsem si jak dlouho ne a docela i bez fatalnich kontaktu....

Last edited by ZABII; 7.8.2011 at 23:53.
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #613
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Up?ímn?, slušný závod, ale to chování a hlavn? stížnosti n?kterých … mám pon?kud chu? skon?it s LFS … je to jak v mate?ské školce: "Jéé on se o m? op?el a od?el mi kolínko" - to, co n?kte?í p?edvádí a ješt? si st?žují, m? opravdu trochu nebaví. D?láte ze m? crashmana, p?itom co tam n?kte?í p?edvádíte ...

BTW : má zna?ka nebyla reakce na sou?asnou aféru prezidentské kancelá?e Byl to protest proti diskriminaci p?edokola?? s FXO a pozitivní diskriminaci milovníku neohrabaných zadokolek XRT.

Q: 4% restriktor - na rovinkách na nic, ale z té bídy maximáln? slušnej ?as 5:07:03, líp bych to vážn? nezajel – ztráta na první t?i ale obrovská! 6km/h na rovinkách pak v zatá?kách dost dob?e nedoženete.

R1: podle o?ekávání start s FXO na houby, blb? se to pak dohání. Navíc jsem byl pomalejší víc, než jsem ?ekal a cht?l se za?adit za Zabiiho ale sk?ípl jsem tam Kida. Našt?stí to bylo ješt? v malý rychlosti – vážn? sorry. Kid pak byl v ráži a torpédoval m? a TomaseAG na brzdách z oválu, což mi umožnilo se za n?j za?adit, a díky lepším výjezd?m jsem ho p?edjel, což se mi snažil vrátit v nevhodné zatá?ce a trochu do m? str?il a nepoholdi jsme se tam. Pro mé nezni?itelné FXO v pohod?, pro n?j ale výlet z trat?. Pak souboj s Popelkou, která v té své defenzivní stop? je vážn? nevyzpytatelná a d?lala mi ze závodu galeje . Oba jsme ale p?eh?áli gumy a v posledním kole tak tak drželi na trati. Milé ale zatracen? rychlé Popelce s novým volantem to ale uklouzlo v poslední zatá?ce a darovala mi to místo . Díky za p?kný dárek k narozeninám .

R2: dobrý výsledek v prvním závod? ovšem znamenal beznad?jnou pozici na startu v druhém, takže jsem se na startu ani nesnažil a nechal vás odjet a ?ekal jsem, jak se tam pomelete. A pomleli, až m? vyd?sil smykující Zabii a vyhnul jsem se trochu zbrkle do Ghosta (má na m? n?jak sm?lu), ale celkem kule?ník tam p?edvád?li všichni, tak snad se to dalo.

Následovaly ostré souboje ale fér, až do chvíle, kdy jsem se dostal za pon?kud pomaleji jedoucího Kida, kterého jsem dostal v boxové rovince, ale musel jsem ten výjezd na ovál vzít pak výše, s ?ímž on asi po?ítal, ale ne už Ghost jedoucí za námi, který byl ješt? výše a p?edjížd?l. Já ho nem?l šanci nijak vid?t, Kid se mu asi vyhýbal, ale už jsem tam byl já na vnit?ku, takže to Ghost odnesl nejvíce. Kid jediný z nás tam vlastn? jel trochu normální stopu, Ghost za ním i já p?ed ním nestandardní, takže jsme se tam trochu s?utli. - Trochu jsem p?eh?ál gumy, tak jsem to nehnal a jel jsem tu pasáž následující pomaleji. Ghostovi jsem rad?ji nechal vnit?ek zatá?ky v zadní pasáži, protože jsem byl jasn? pomalejší a musel zvolnit kv?li gumám, což mu ale n?jak v?bec nesta?ilo. P?itom tam m?l ješt? dobrý metr a obrubník a nechápu pro? to do m? narval a nejel víc vnit?kem, když vid?l jak jedu pomaleji a tu zatá?ku už jsem víc z vn?jšku jet nemohl - netrefil bych se na další vn?jší obrubník a necht?l jsem zpomalit víc aby m? zase dohnal Kid. Pro m? mínus 3 pozice, p?kn? d?kuji.

Následoval dojezd Popelky, která op?t výrobn? bránila, díky souboj?m vp?edu nás ale bohužel dotáhl Tomas AG, kterého jsem pak rad?ji pustil v první zatá?ce protože z Popelky jsem kvetl a ni?il gumy - doufajíc, že TomasAG na Popelku n?co vymyslí a nejlépe se n?kde vybrzdí a já je p?edjedu oba. Zklamal, nevymyslel nic . Odešly mu gumy, zpomalil a poslední 3 kola za ním byla pro m? utrpení. Tak jsem si v té první zatá?ce vzal v posledním kole to místo zp?t. Ano bylo to s kontaktem, ale žádné vytla?ování z mé strany, navíc jsme do zatá?ky jeli bok po boku - já byl uvnit? a držel vnit?ní stopu, ThomasAG tam m?l 1,5 auta místa na vn?jšek a místo toho se na výjezdu tla?il do m? – pro????. Doporu?uji se podívat na záznam, ani v jednom okamžiku jsem ho nevystrkoval. Takže to st?žování a tla?ení se do m? a následné stížnosti z jeho strany m? celkem hnuly žlu?í, vnit?n?ji jsem už jet nemohl, a on tam m?l místa pro rovný výjezd ze zatá?ky mnohem mnohem víc a nehodlal jej využít, i když už jsme jeli vedle sebe. Ale nerozhodil m?, celou dobu jsem m?l výrazn? rychlejší první sektor než v?tšina, co jela.

Vydal jsem se za Popelkou a díky tomu, že se p?edemnou prali a já m?l gumy v kondici a skv?lé mezi?asy (poslední kolo skoro o 3s rychleji než ostatní co jeli okolo, jsem se na n? všechny brzy dotáhl. Popelka to našt?stí pro m? lehce nezvládla na výjezdu v jedné zatá?ce, dotáhl jsem se na kouzající trojku Zabii, Kid a Dohnalík. Zabii se vy?ešil sám, Dohnalik tam p?edvád?l v poslední pasáži krasobruslení a v té jedné zatá?ce jsme se trochu p?ed ní s?utli – oba jsme to trochu víc vyjeli, ale m? to evidentn? drželo lépe. Takže jsem jel vnit?n?ji, on tam m?l na vn?jšku místa dost, p?ed ním ale byl KID, do kterého taky lehce narazil, m?l asi plné ruce volantu ale nakonec cht?l jet mou stopu a tak se do m? tla?il. V pohod?, m? to nerozhodilo, ale rozhodn? jsem nem?l zájem se s ním p?etla?ovat ale ani mu uhýbat, zvláš? když to p?i jeho krasobruslení tam nem?lo smysl a vyložen? jel pon?kud na blokování, jak se o pár okamžik? pozd?ji p?esv?d?il ThomasAG, kterého tam zablokoval skute?n? ukázkov?.

Stížnosti po dojetí závodu m? opravdu nedojaly, jen zklamaly. Jak si v?bec n?kte?í mohou st?žovat na vytla?ování p?i tom, co tam p?edvád?jí za vytla?ování oni, vážn? trochu nechápu.

Já se omlouvám ThomasoviAG a Popelce za ty lehké strkance v n?kterých zatá?kách zezadu, jeli jsme r?znou stopu a rozhodn? to nebyly úmyslné ani likvida?ní nárazy. Omlouvám se Kidovi za start prvního závodu - moje neodhadnutí rychlosti. Le? uvážím svou další ú?ast v LFS … p?estává m? to kv?li n?kterým bavit, a to byl tento závod skv?lý na souboje s n?kterými. T?eba Popelka dokáže jezdit líp, než v?tšina z vás, co si st?žuje – ona tam místo na p?edjetí nenechává, vy ano. Inspirujte se, já se od ní taky musím nau?it tu obranou stopu - vážn? nebýt t?ch dvou chybek, tak tam prost? nebylo místo, i když jsem byl ?asov? i rychlejší - frustrující víc než to, že 96% FXO na rovince (jediné skute?n? bezpe?né místo na p?edjetí) d?sn? ztrácelo - 4% Sux!

PS: trochu to dneska lagovalo, hlavn? jeden ?lov?k tam byl po?ád v lagu ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 8.8.2011 at 02:54.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #614
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Pr?b?žné výsledky
__________________
Flame

Last edited by Flame; 8.8.2011 at 00:48.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #615
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Hanz: Preboha jaký krasobruslení?... To je úpln? jiný sport. Btw asi jsem zapom?l dodat, že mi odešli p?ední gumy, proto ty pasáže jsem musel jezdit trochu p?etá?iv?, jinak to tam nešlo a to vážn? krasobruslení není, jen jeden z moha zp?sob? jak to tam s XRT projet. Bohužel to FXO moc nenabízí, proto se Ti to zdálo nejspíš tak nevzhledné.

Dopln?ní k incidentu - Ano, m?l jsem prlné ruce práce abych to udržel na trati, se není co divit, když t? n?kdo nabere zezadu a pak ti dá ješt? jednu ránu.....

Rozebírat to dál nehodlám, a? si každej ud?lá sám soukromý obrázek.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #616
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
...
nešlo o to jak to vypadalo, ale o ty vlnky co si tam celou tu pasáž házel sm?rem do m? - od blbého vyjetí z p?edchozí zatá?ky atd. ... Ano dotek tam byl - narážení, vytla?ování ale ne - v tom tvém vln?ní tam to mohlo skon?it i o dost h??e. Navíc i s Kidem si se tam taky potykal ... trochu jme se tam po?ukali, ale místo na oba tam bylo dost, tob? to prost? jen nedrželo jako m?, ale vytla?ování, to pardon ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 8.8.2011 at 02:01.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #617
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: 3. flek, lip to neslo.

S: Start -> cil

L: Bez problemu jsem proklickoval ten dvoj- a misty troj-rad na zacatku. Bylo tam zas nejaky to postuchovani, ale OK. Pak par dalsich jednodussich predjeti. Jednou jsem na chvili vyjel mimo trat. Bylo to v souboji s AgPetrem. Nejdriv jsem myslel, ze me do smyku poslal lag po drobnym tuknuti, ale ze zaznamu je videt, ze jsem to proste prehnal na brzdach a to tuknuti bylo az dusledkem. No prisel jsem asi o 3 mista, ale svoji chybou a Petr na to nedoplatil snad vubec. Ty pozice jsem si zase snadno vybojoval zpatky.
Druha tretina zavodu byla ve znameni souboju ve skupince s Jackym, Jardou, Zabiim a Ghostem. Jarda a Zabii to pekne brzdili a hezky se branili. Dokonce nas pak dojeli i Kid s Popelkou a spol. Ghost evidentne nejel svuj standard, v nekterych zatackach se rval s autem. Asi 2x jsme si prohodili pozici, ale pak mu padlo spojeni.
Nakonec jsem se pres Jardu i Zabiiho dostal a posledni 2 kola mel volnou trat. Jacky uz mel naskok, tak zbyvalo jen zkusit urvat nejrychlejsi kolo, ale kuli par chybkam se to nepovedlo. I tak zas prima zavod

EDIT: Hanzi:
1) Vyjezd z boxu na oval ... tam je vylozena kravina zkouset jet po ty vyjezdovy silnici pod ovalem. Nemohlo to dopadnout jinak, nez ze stejne nakonec vyletis nahoru. To bys musel dost pribrzdit, abys to tam projel. Takle jsi tam hodne blbe najel do Kida a Ghosta.
2) Souboj s Ghostem v zadni casti ... koukni se na prilozenej obrazek. Tomu rikas "jeste dobry metr a obrubnik"?
Attached Images
File Type: jpg Ghost_vs_Hanz.jpg‎ (101.6 KB, 36 views)
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.

Last edited by Lala; 8.8.2011 at 09:18.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #618
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

Vcera to bola pravidelna letecka linka Kyoto - Velky meder - Kyoto ...

Q: v prvom meranom som trafil murik oddelujuci boxy na ovale, strecha, nastastie som nikomu nezavadzal

S: start z uplne z konca, prekvapujuco sa mi podarilo dostat sa takmer do stredu pola, ked som po chybe vysiel z trate a v hodinach som sa modlil, aby som nikoho nezobral so sebou, zial nepodarilo sa, potom uz len jazda do konca

L: start z druheho miesta na stvorkolke, dufal som ze to Substance za mnou poriadne zatvori, ziskal som ako taky nadskok, potom som len sledoval ako ma postupne ti lepsi obiehali, tusim v tretom kole som sa snazil vyviezt za ghostom, v momente ked som si v zrkadle kontroloval situaciu za mnou som znovu stretol "moj" murik, nasledoval let az do boxov (ti za nami museli mat z toho umelecky zazitok), potom som uz len spectatoval Hanza, a nestacil sa cudovat
__________________
Rastislav Sisolak
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #619
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Hanzi ?ekal jsem, co napíšeš a zase jsi nezklamal. Prost? si uv?dom, že nejsi pán silnice a n?kdy musíš zvolnit, protože už prost? nemáš právo tla?it dál.
To co píšeš, že jsem se ti snažil "vrátit" v nevhodné zatá?ce, byla imo normální defenzivní jízda, jenom tys m? tam zav?el jak Ghosta. Bu? rád, že jsem ti tu ?afku dal až po závod?.

Nedoufám už, že se pou?íš, spíš, že ti Ghost dá zákaz startu, nebo aspo? zákaz FXO.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.8.2011   #620
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Flame: sorry za ten lag, takovou haluz jsem v LFS jeste nevidel. Sorac taky RR Rocketovi. Priste do zavodu bez treningu nelezu
Logical is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.