Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.8.2011   #581
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Tedy odladit na tu tra? setup je horší, než jsem myslel ... zatím s 96% FXO jezdím ?asy 5:08:20-40, ale ty gumy dostávaj dost zabrat, je tu hodn? utahujících se rychlých zatá?ek, kde to sta?í trochu p?ehnat a p?ední pneumatiky smažíte jak vyjí?ka a už to neochladite Takže rezervy tam jsou ...

Ta tra? je na naše krátké závod?ní a pomalé vybavení možná až moc dlouhá. Jenom najet z box? do m??eného kola, když nechcete za?ínat to m??ené s pneumatikama na 70°C ...
No já nevim co tam chceš vymejšlet, ale sta?í vzít set z p?edchozího KY
Já jel i FE i SO na stejnym základu z KY až na A12 jsem pom?nil víc setup.
A je úpln? jedno jestli se jede KY3, KY3R, KY3Xlong, KY3Ylong, všechno stejnej set, nebo hodn? podobnej, na XRR mam malý zm?ny pro reverse konfiguraci, pochybuju že pro XRT jsou n?jaký v?bec možný
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2011   #582
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak som odjazdil nieko?ko "inštala?ných" kolie?ok, tá tra? je parádna! Najviac sa mi pá?i, že sa asi uvidím na ovále s niekým v protismere. :-)

V rámci tréningu na upršané Le Mans so silným RWD pôjdem tentokrát s XRT, musím sa s tým trochu nau?i? jazdi?, najskôr tak aby mi vydržali pneu, a s tým príde hádam aj zrýchlenie. Zatia? mám ob?úbené miesto na vyletenie z trate druhú ?avoto?ivú okolo 4:20, je do kopca a ?lovek si myslí že už ju má, ale nemá. :-) Potom sa ide doprava, v?avo stojí akýsi karavan, a zase do?ava. Tiež by som ne?akal, že bude chcie? ís? do šmyku napríklad aj práve na hornom ováli (setup?), ale je to celkom zábavné, dajú sa také situácie zachráni?, ale pravdaže na úkor pneu.

Nuž, mám sa ešte ?o u?i?. (Edit: Pod?a uložených setupov som s XRT išiel raz, pred dvoma rokmi.:-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2011   #583
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Já mám oblibeny mista na výlety hned ten nájezd na ovál, jelikož si ob?as vemu trošku hliny s sebou, a už se to veze, a ta "Substance kurve" je taky problem no sry, nevim jak to nazvat jinak
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2011   #584
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

hmm tak m?j set p?eh?ívá p?ední gumy, asi budu muset ud?lat n?jakej morfing setup?. Zatim PB n?kde u 5:06.4x. Ješt? nevim jak najížd?t n?který zatá?ky, už jsem to zapom?l, po oválu na tu táhlou pravou v tý velký rychlosti a pak p?ed cílovou šikanou.
XRT PB: 5:05.11 (poslední sektor už mrvim mam gumy na 70+, hotlap mod)
FXO PB: 5:06.31 (první pokus random set co jsem ukutil z A12, takže tam je hoodn? velká rezerva ješt?)
jde to dát pod 5:05
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 5.8.2011 at 20:15.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2011   #585
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Na svym setu PB 5:05.92 a jeste je tam vic jak pulsekunda rezerv.

Na Jackyho setu hned v prvni ostrym 5:05.68 a taky je tam more rezerv
Ovsem na nem taky prehrivam predni.

Odjel jsem i 9 kol v kuse (predpokladana dylka longu) a mam z toho dobrej pocit - pneu i casy budou OK, pokud to pojedu vyhlidkovym tempem. Tim chci rict, ze cim vic tlacim, tim vic pecu a i casy jdou vyrazne nahoru. Kdyz to jedu vyhlidkove, pneu i casy super
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2011   #586
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Tak jsem se zlepsil, pneu paradne drzi. Jen se svym PB na vas ztracim tak 8s
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2011   #587
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Každý tady píšete, jaké máte rezervy a nikdo to nedá pod 5 minut? To je ostuda
Já jsem zajela 4:73,00 a rezervy už tam nejsou (takže Honzo, budeme závodit spolu)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 4.8.2011   #588
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Každý tady píšete, jaké máte rezervy a nikdo to nedá pod 5 minut? To je ostuda
Já jsem zajela 4:73,00 a rezervy už tam nejsou (takže Honzo, budeme závodit spolu)
To je hezkej ?as prvního kola
Fakt nejlíp se jede když je klid a pohodi?ka žádnej sp?ch a ?asy jsou luxusní.
První split dobrej je pod 50, druhej pod 2:14, t?etí pod 3:40 a celkovej pod 5:05. Ale to se mi fakt ješt? nepovedlo dát je všechny najednou.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2011   #589
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak podle Jackcyho návodu mi jde jen 2. sektor, kterej si myslím že kazím pomalu nejvíc .....Hafo ?asu nechávám v druhé p?lce trati, tam to vážn? vychytané nemám ..... 5:09 by snad na st?ed pole mohlo sta?it
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2011   #590
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Tuto ned?li nepojedu, mám v práci týden "Dé?ko"
masterful is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2011   #591
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Dali jsme si dneska par treninkovych zavodu.
Prikladam zaznam toho pro me nejzajimavejsiho, at si kazdej muze udelat obrazek, jak to asi bude vypadat v longu
Attached Files
File Type: mpr KY3Y-schleife_treninkovy_race.mpr‎ (898.3 KB, 4 views)
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2011   #592
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Exclamation

Zrovna se bavíme jak n?kte?í neznají stopu a neví kde brzdit.
Já jsem dneska zkoušel po X letech hotlap. Tak tady je replay.
Musim ?íct že mam to auto docela nízko hehe, ale zvedat ho nebudu kašlu na to.

?as 5:05.11, moje PB. Byl bych rád kdyby jste p?estali brzdit v místech kde se nebrzdí atd. protože to je fakt neskute?n? vo držku když to p?edemnou n?kdo zahamstne v míst? kde já jedu bez brzd. Ta tra? n?ní zase taková tragédie a sta?í jenom v?as brzdit. Klávesnice + myš mimochodem, takže volantá?i si ješt? upravte a zrychlete ?as malinko
Ta tra? se dá jezdit jak s FXO tak i RB4, zkoušel jsem si op?t všechny auta abych v?d?l co tam budou ostatní auta vyvád?t.

Jak se jezdí zatá?ky: všechny gumy mají být zelené a rozsah sil v zeleném poli p?i zobrazení 'F', p?i plném (maximálním dovolujícím) plynu.
Attached Files
File Type: spr KY3x_5.11.spr‎ (201.1 KB, 5 views)
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 5.8.2011 at 22:47.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2011   #593
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja budem vzadu tak dúfam, že moje brzdenie v rámci šetrenia pneu nikoho neobmedzí.

Edit: Som teraz v Ubuntu, replaye som nevidel.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2011   #594
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Byl bych rád kdyby jste p?estali brzdit v místech kde se nebrzdí atd. protože to je fakt neskute?n? vo držku když to p?edemnou n?kdo zahamstne v míst? kde já jedu bez brzd.
No tohle m? v klidu nenechalo

?ekl bych, že každý z nás se snaží na trati odevzdat co nejlepší výkon a jestli si n?kdo n?kde není jistý, tak a? si p?ibrzdí, m? osobn? to problémy ned?lá .

Co neubrzdíš, to neukecáš

Na druhou stranu souhlasím s tím, že všichni by m?li tra?, stopu atd. znát dokonale, ale každý UFOn prost? není.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 5.8.2011   #595
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
?ekl bych, že každý z nás se snaží na trati odevzdat co nejlepší výkon a jestli si n?kdo n?kde není jistý, tak a? si p?ibrzdí, m? osobn? to problémy ned?lá .
S tím souhlasím. Když za n?kým jedu, tak musím po?ítat s tím, že si m?že p?ibrzdit jinde než já nebo má i trochu jiné brzdné body.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2011   #596
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

P?esn? jak píše Jarda a Zdenek. Samoz?ejm? nikdo ned?lá v závod? naschvály a každý jede podle svých schopností.
Nikdo není dokonalý a ti rychlejší by si to m?li uv?domit

Mimochodem je to obsaženo i v pravidlech: (to pro ty, kdo je nezná ))
Quote:
2.10 Nabourání do auta p?ed vámi
2.10.1 Pronásledující závodník má povinnost chovat se dostate?n? opatrn? a zodpov?dn? tak, aby nenaboural do vedoucího auta.
2.10.2 Vedoucí závodník nesmí provád?t jakékoli zlomyslné nebo nevhodné brzd?ní nebo zpomalování.
Vedoucí závodník má právo být pomalejší nebo používat delší a d?ív?jší brzdné zóny než ostatní. Má také právo zahnout do zatá?ky d?íve nebo pozd?ji a/nebo dosáhnout vrcholu zatá?ky d?íve nebo pozd?ji. Má právo být nekonzistentní a nevypo?itatelný.
Pronásledující závodník musí p?edpokládat, že vedoucí závodník m?že mít delší brzdné zóny atd., než má on sám, a musí podle toho jet a vždy dodržovat odstup.
Ve zkratce, pokud jedete za n?kým máte povinnost do n?j nenabourat. On nemá povinnost se vám vyhýbat. Když vše ostatní selže, m?li by jste vyjet se svým vozem mimo tra? aby jste zabránili takové kolizi.
P?eklad a úprava: Chaos, Nitemare www.czechlfs.net
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2011   #597
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já jsem chvilku trénoval a dvakrát za sebou ?as 5:05.22 s minimáln? p?lvte?inovou chybou uprost?ed trati. Jedu na dov?u, tak Vám sem dám aspo? setup na XRT
Attached Files
File Type: set XRT_ky3x loong.set‎ (132 Bytes, 14 views)
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2011   #598
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Hezkou dovolenou, dik za set
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2011   #599
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
2.10 Nabourání do auta p?ed vámi
2.10.1 Pronásledující závodník má povinnost chovat se dostate?n? opatrn? a zodpov?dn? tak, aby nenaboural do vedoucího auta.
2.10.2 Vedoucí závodník nesmí provád?t jakékoli zlomyslné nebo nevhodné brzd?ní nebo zpomalování.
Vedoucí závodník má právo být pomalejší nebo používat delší a d?ív?jší brzdné zóny než ostatní. Má také právo zahnout do zatá?ky d?íve nebo pozd?ji a/nebo dosáhnout vrcholu zatá?ky d?íve nebo pozd?ji. Má právo být nekonzistentní a nevypo?itatelný.
Pronásledující závodník musí p?edpokládat, že vedoucí závodník m?že mít delší brzdné zóny atd., než má on sám, a musí podle toho jet a vždy dodržovat odstup.
Ve zkratce, pokud jedete za n?kým máte povinnost do n?j nenabourat. On nemá povinnost se vám vyhýbat. Když vše ostatní selže, m?li by jste vyjet se svým vozem mimo tra? aby jste zabránili takové kolizi.
P?eklad a úprava: Chaos, Nitemare www.czechlfs.net
To? asi o co m? šlo.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 6.8.2011   #600
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
To? asi o co m? šlo.


Mám dojem, že toto pravidlo je myšleno tak, že to nezadupneš uprost?ed rovinky, bržd?ní p?ed zatá?kou na ovále apod.

Ty máš nejspíš na mysli místa, kde jedeš na plnou p?tku, p?itom n?kte?í si p?ibrzdí a jedou ?ty?ku.... Tohle je v?c skillu a um?ní každého jezdce a to po nikom nem?žeš chtít. Navíc pokud jsi opravdu o tolik rychlejší jak tu nazna?uješ, tak ti nebude ur?it? d?lat problém pomalejší auto p?edjet
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.