Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 31.7.2011   #521
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Alien_CZ View Post
Tak ja si dam s vama.

# LFSW username: Alien_CZ
# Ingame nickname: Alien
# email: czealien@sendmail.cz
Info máš v pm.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #522
Alien_CZ
Member

 
Alien_CZ's Avatar
 
Join Date: 21.11.2005
Posts: 288
Default

Dekujem pan velkomozny.
Alien_CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #523
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by flame View Post
hanzi, zkus fxo bez restriktoru. Je to sice proti pravidl?m, ale je to tak rychlejší. Pravidla jsou pro b?ídily!
:-)))))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #524
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Jasn?, prost? se*em na pravidla, protože ty jsou k ni?emu a zbyte?n? zpomalují ?asy na kolo...
Quote:
Hanzi, zkus FXO bez restriktoru. Je to sice proti pravidl?m, ale je to tak rychlejší. Pravidla jsou pro b?ídily!
Funny ... ale to jsem tím ?íci necht?l ... nejde o pravidla, jde o to, že v daných místech dovolují podmínky co dovolují .... proto jsem také navrhoval ty úpravy aby to tam tolik nesvád?lo a nedovolovalo
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 31.7.2011 at 13:05.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #525
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Funny ... ale to jsem tím ?íci necht?l ... nejde o pravidla, jde o to, že v daných místech dovolují podmínky co dovolují .... proto jsem také navrhoval ty úpravy aby to tam tolik nesvád?lo a nedovolovalo
Podmínky to dovolují, ale když je to proti pravidl?m... Po?ád to nechápu. Mi to p?ijde jako že "máme pravida, ale když to jde, tak je obcházíme".
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #526
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Funny ... ale to jsem tím ?íci necht?l ... nejde o pravidla, jde o to, že v daných místech dovolují podmínky co dovolují .... proto jsem také navrhoval ty úpravy aby to tam tolik nesvád?lo a nedovolovalo
To, že to dovolují podmínky neznamená, že tam pojedeš, protože tím porušuješ pravidla, která jsou pevn? daný.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #527
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Podmínky to dovolují, ale když je to proti pravidl?m... Po?ád to nechápu. Mi to p?ijde jako že "máme pravida, ale když to jde, tak je obcházíme".
Tak já nepojedu a budu si ?árkovat, kdo to tam ?eže a budu dávat DT penalizace
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #528
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Hele ho?te se laskav? do klidu n?kte?í, já tam tak nejezdil, a rozhodn? ne?íkám, že tam tak jezdit chci a budu ... práv? naopak a navrhl pár uprav, které by zamezily tomu tam tak šlo jezdit - protože s tím n?kte?í jiní mají problém.

Pro m? osobn? to bude o tom v?bec dojet, a n?jaké zkracování trati mi nijak nepom?že takže m? nijak nezajímá .... zatím nemám setup se kterým bych s FXO dojel t?ch 32 kol do cíle ....
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 31.7.2011 at 13:41.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #529
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Od minulého závodu jsem slušn? marodil, proto jsem zkusil zajet pár kol b?hem tejdne, celkem asi 6, zbytek pár minut p?ed Q.

Q: Zav?el jsem o?i, vybral set - nebyl správný

Sprint: Otev?el jsem o?i, set upravil - špatn?

Long: Rad?ji jsem to zabalil.......
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #530
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

sorry, jestli sem po quali nereagoval a tim padem asi dost pžekažel, jenže mi sem zase nalezl fotr Zitra jdu shan?t cedulu p?es cely dve?e...
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #531
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

oslava padesatin, vecer prijezd dom, 10 minut trenink, hruza ve vsech smerech
q: asi 156. nic moc
r1: asi 98. super
r2: postupne jsem se vypracovaval dozadu, potom me tam prevalcoval chumel aut, ze jsem udelal asi patery hodiny, posledni, gumy pecene, odchod.. :]

snad priste, trat mi nesedla, rozpolozeni tak na dva dny spanku taky nepridalo..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #532
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Provoz, ve výborném kole jsem n?koho potkal a když jsem to zkusil v dalším pokusu, tak mi to padlo. Takže 3.

S: Start dle o?ekávání, na ty dva zab?lce co vzali prohrnova? jsem fakt nem?l šanci. Pak jsem jel, stahoval Felixe, jenže pak jsem se o n?j op?el v T1 a skoro se oto?il. Takže jsem se propadnul a nakonec jsem si to 3. místo musel znovu vybojovat.

R: Op?t m? hned p?edjeli prohrnova?e, ale já dop?edu nemohl. Vzadu hr?za, jezdilo se ?asy o 3s na kolo horší než bych cht?l. Zjistil jsem že 90% lidí neumí jezdit ty vlásenky po startu kde jsem byl o mooc rychlejší, ale bylo mi to k ni?emu. Vždycky jsem do n?koho naboural a pak n?kdo naboural m?, takže jsem vždycky získal 1 místo a pak se o 5 propadnul. Po p?lce závodu se kone?n? špunté?i dostali dozadu, takže jsem si kone?n? mohl jakž takž jet podle svýho. Ale pak mi padlo p?ipojení... Tra? se mi líbila, dost technická, ale vzhledem k mojí odlišné stop? v 1. p?lce trati jsem si zrovna moc dob?e nezazávodil.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #533
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: hned v prvom meranom som dal velmi dobry cas a hned na to som to mal rozbehnute este lepsie ale nevysla posledna zatacka...ale aj tak na lepsie ako 4. miesto som nemal narok

S: udrzal som 4. miesto...potom ghost chyboval tak som siel na 3. a jazdilo sa mi super...uspesne som ho drzal za sebou ale jedna chybka a v eau rouge a uz bol predo mnou...takze 4. miesto

L: niekedy na zaciatku som poskodil pravu zadnu a to nedrzalo ani ***** tak som nevedel jazdit ani 1:25...stale nejaka premavka...tazko sa predbiehalo s tym lebo zle vyjazdy a vela som bojoval s autom... ospravedlnujem sa niekomu z Ag za vytlacenie v parabolike...viem ze to nedopadlo dobre...to mi bolo luto... Hanz isiel klasicky ako prasa no boli aj ludia horsie na tom ako ja...
s Rodom som zvadzal dlhe boje ale vzdy ked urobil chybu tak som na to viac doplatil ja ako on... na konci som to uplne nezvladol na vyjazde z poslednej zakruty so Zabiim a otocil som nas asi oboch...som dufal ze tam bude akurat miesto kedze si to tam zle poslal ale neudrzalo mi to auto...
takze long bol jedno velke utrpenie a asi stokrat pocas toho zavodu som to chcel vypnut...nakoniec nestastne 13. miesto
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #534
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: nic moc
S: vykopnul m? server,nevím pro?
L: omlouvám se HonzaNB za oto?ení,fakt promi?,moc m? to mrzí.
Tak a te?: za prvé,pro? musíte porážet gumy?!!!!!!kutálí se po trati a náraz do nich má nehorázný následky.
Za druhé,HanzDD je prost? buldozer,který vycítí šanci a neubere i když nemá právo volby stopy,neumíš myslet dop?edu???!!!Chci se pustit do p?edjížd?ní Roda a ty m? úpln? v klidu oto?íš i když máš ?umák jen na mém zadku,pustit plyn by bohat? sta?ilo,navíc jsi musel vid?t že se blížím rychle k Rodovi a že se pokusím ho p?edjet,vlevo tráva tak jedin? vpravo,ale ty ne,stejn? se tam hrneš a už t? mám dost.
Jinak dobrá tra?,jen ty gumy by se nemusely po?ád kutálet po trati.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 31.7.2011 at 22:38.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #535
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Q: V outlapu jsem pustil Klouczka p?ed sebe, ten potom po zbytek toho kola zavodil s Masterfulem, moje kolo se mi dost povedlo, i když jsem za Masterfulem ztratil n?jakou desetinku, sta?lo to na 4 místo po prvním pokusu, nakonec m? p?ekonali ješt? 3 dalši a bylo z toho 7 místo, stím jsem byl dost spokojený.

S: N?co mi do toho vlezlo, nestihl jsem.

L: Ztratil jsem spojeni po dvou zatá?kách, bou?ka mému p?ipojení ned?lá dob?e.


Uploadne n?kdo replaye?
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #536
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Nenatrenovano ani kolo, ale po hovoru s Masterfulem sem se rozhodl jet, v 19:00 sem dorazil z chalupy zasedl a zacal trenit. Ovsem prd platne, potvrdilo se mi ze bez treninku nema cenu lizt na trat.

Q: hruza, 16.

S: ten docela sel, par souboju, doufam ze sem nekomu neublizil , asi 10.misto, spokojenost

R:start dobrý ale nemel sem najezdeno a pridavali se chyby a dost tvrdy souboje, par lidi sem mozna trknul, za to se omlouvam, obcas sem nevedel kde brzdit, doufam ze sem to nikomu nepodelal, dojel jsem na 14. miste, nic moc.

Aspon vim ze priste bez treninku na to prdim, abych to nekazil ostatnim.

Jinak fajn race, a Hanzi mel bys jezdit taky zadohrab, v tomhle si moc nesmrtelnej
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #537
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 12., n?jak nad o?ekávání, asi ostatní v provozu nezajeli, co cht?li.

S: Po startu posun o 3 místa, pak m? dal Hanz (?ist?), za chvíli vylet?l mimo Masterful a nakonec jsem p?edjel pagotamd, kterej jel na želé. 8.

L: Start a první kola p?íšerný, moc aut, tra? mikymauz, nebylo místo ani na to si uprdnout, n?kte?í to tam ?ezali hrozn? (Rodo), takže jsem taky mírn? p?itvrdil. Až p?ed p?lkou závodu jsem se dostal na ?istej vzduch, i když jsem byl p?ekvapenej, že jsem tak vep?edu. Pak mi za?ala d?lat problémy parabolika, nemohl jsem chytit dobrou stopu, tak jsem pálil PZ, chvílema celá nad 70 stup??, ale i tak jsem p?edjel Masterfula a Popelku a Kinga. Masterful mi pak ješt? chvilku zatáp?l, jak jsem zvolnil kv?li gum?, ale nakonec jsem se tak zabral do jízdy, že jsem pár kol p?ed koncem zjistil, že jsem sám na 5. míst?. Ur?it? maximum, na co jsem dneska mohl dosáhnout, i díky výpadk?m ostatních. Spokojenost.

E:http://kidcz.ic.cz/public_tbo.jpg
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 31.7.2011 at 22:20.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #538
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Q: V kvalifikaci se mi nepovedlo ideální kolo, ta tra? byla docela krátká a já nenašel pot?ebnou mezeru.

Sprint: Po startu jsem byl opatrný, ale v nájezdu do T2 jsem dostal ránu, která mi rozhodila. M?j konec p?išel následn? v parabolice, kde jsem od Kinda dostal ránu a šel do ka?eru, zbytek závodu jsem jen dojížd?l. P?kným okamžikem bylo p?edjetí t?í jezdc? najednou v parabolice.

Long: Nechápu, jak jsem p?ežil první t?i zatá?ky, ale p?ed parabolicou jsem dostal leh?í š?ouch, který byl ovšem smrtelný. Byl jsem poslední, ale nevzdal to. Ve stíhací jízd? m? zastavil až pak Miondir, který se nedívá kolem sebe a p?ed T1 poslal do trávy. To už jsem byl naštvaný, tak jsem si po?ádn? na odjezdu zahrabal a odd?lal pneumatiky, ale pokra?oval dál v jízd? do cíle.

Fakt nechápu, pro? se snažím jezdit ?ist?, když je to k ni?emu. P?íští závod možná nepojedu, protože budu na závodech. Lépe ?e?eno: nemám jediný d?vod se ho pokusit stihnout a jet...
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #539
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Teda mizerie mizerna.

Q: nekde vzadu - to jsem cekal
S: jak jsem odstartoval, tak jsem dojel
L: Tak tady jste me dost zklamali. To ze budu predjizden jsem cekal, ale v podstate ani jedno predjeti se neobeslo byt bez lehkeho konatktu. Prvni udelal misto, dalsich par me predjelo. Asi v 10 kolem kontakt v parabolice s Miondirem a vylet do kacirku a propad az na chvost. Chyba Miondira to nakonec nebyla, byl taky lehce postrcen, ale radost jsem z toho nemel. No a na zaver, kdyz to aspon chvili vypadalo zajimave, kontak s Tomas Ag, hodiny, dalsi propad a pak jen odkrouzeni zbytku.

Tomas Ag, omluvu beru. Prehral jsem si tu situaci nekolikrat. Na pocatku byla moje lehka chyba, ale myslim ze se to dalo resit jinak nez prohrnutim.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 31.7.2011   #540
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

sorry Zdenek, neodhadol som brzdy v parabolike a nejak moc nas to oboch odkoplo
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.