Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.3.2007   #1
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default LFS mi zachránilo plechy =] (+part 2, pokra?ujeme)

Tak ?o sa mi dnes stalo. Prší a ja na poži?anom Favorite veziem mamu do obchodu, prehliadol som zákrutu tak som to zvrtol, no v tom ako naschvál WV Passat ja brzda, blokli kola a šuuuuuch rovno na neho. Asi viete ako by to skon?ilo KEBY že nehrám lfs a rýchlo som reagoval, pustil brzdu a kolesa dostali opä? adheziu a už som len rezal zárkutu. No tej babe v Passate v tedy nebolo všetko jedno, no ved ani mne
Tak takto mi LFS pomohlo odvrátit nehodu
__________________
TKS Racing Team member

I love

Last edited by PeTo; 18.10.2007 at 20:43.
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2007   #2
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by PeTo View Post
Tak ?o sa mi dnes stalo. Prší a ja na poži?anom Favorite veziem mamu do obchodu, prehliadol som zákrutu tak som to zvrtol, no v tom ako naschvál WV Passat ja brzda, blokli kola a šuuuuuch rovno na neho. Asi viete ako by to skon?ilo KEBY že nehrám lfs a rýchlo som reagoval, pustil brzdu a kolesa dostali opä? adheziu a už som len rezal zárkutu. No tej babe v Passate v tedy nebolo všetko jedno, no ved ani mne
Tak takto mi LFS pomohlo odvrátit nehodu
a co mama ?
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2007   #3
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

akože ?o, tam na mieste dostal jednu tatru a doma komplet bitku
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2007   #4
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

tys prehlidl zatacku?
jet is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2007   #5
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
tys prehlidl zatacku?
To bolo tak že tu budeme zatá?a?, tu, tu. Oki, zato?il som a v tedy tam nabehol Passat tak som ho nechcel nabra?, keby tam nebol tak to istí protismer, cesta široká
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2007   #6
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Mas kocici reflexy - respect!!!
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2007   #7
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

No to neviem ale ked hovoríš Vodi?ák mám len 2 roky a nehoda len jedna aj to že ja som to ubrzdil a ten zamnou už ne, ale škoda len za 10, len pukol nárazník a ja som bol v škoku Potom som mal celu cestu domov ABS aj ked to auto nemalo vo výbave.
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2007   #8
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Taky jsem se s predohrabem na mokru sklouznul. Gumy se meli druhy den menit za nove. LFS me naucilo nezkouset to vybrat plynem a ani moc neubirat. Stacilo mirne ubrat a kola se opet pricucli k asfaltu.
Myslim ,ze takovejch je nas tu vic.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 5.4.2007   #9
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2007   #10
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Thumbs up

Quote:
Originally Posted by PeTo View Post
Tak ?o sa mi dnes stalo. Prší a ja na poži?anom Favorite veziem mamu do obchodu, prehliadol som zákrutu tak som to zvrtol, no v tom ako naschvál WV Passat ja brzda, blokli kola a šuuuuuch rovno na neho. Asi viete ako by to skon?ilo KEBY že nehrám lfs a rýchlo som reagoval, pustil brzdu a kolesa dostali opä? adheziu a už som len rezal zárkutu. No tej babe v Passate v tedy nebolo všetko jedno, no ved ani mne
Tak takto mi LFS pomohlo odvrátit nehodu

No to je husty a mysliš že to je fakt diky LFS??? t?eba jo nemužu soudit ja nemam jeste ani papiry ale obdiv si ur?it? zasloužíš....
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2007   #11
PeTo
Member

 
PeTo's Avatar
 
Join Date: 14.4.2006
Location: Bratislava
Posts: 153
Default

Takže mám príhodu ?íslo 2, neviem ?i mám fakt tak vytrénované reflexy z lfs a robím tieto manévry podvedome alebo ?o to je jedno, proste zase som odvrátil nehodu. V?era...

Idem si v svojom lavom pruhu, v pravom pruhu vedla m?a Honda HRV (ja Honda Civic o 500kg lahši). Pravy pruh bol odbo?ovací doprava, ten v HRV si to všimol neskoro a tak chcel prejs? do môjho ?o išiel rovno, lenže ja som bol tesne v závese asi v štvr?ke jeho auta, hodil blinker a v tom zárove? odbo?il, neže by sa najprv pozrel že má vedla seba Civica, tak som to ani neviem ako podvedome alebo ako strhol dolava, vyhol som sa nehode, polka auta v protismere a auto rovno nam?a, šup ?alší menej radikálnejší trh doprava a všetko OK, naštastie, už by som mal na?atý bok a možno aj predok keby nás vyhodilo do protismeru

Sa vždy pozerajte než sa zara?ujete, ja vyhodím blinker a potom sa pozrem ?i môžem a sa zaradím.
__________________
TKS Racing Team member

I love
PeTo is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2007   #12
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by PeTo View Post
ja vyhodím blinker a potom sa pozrem ?i môžem a sa zaradím.
ja by som sa najprv pozrel a az potom hadzal blinker
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2007   #13
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

vzhledem k tomu ze za posledni mesic a neco najezdim mezi 400-900km denne, takovych prihod bych tu musel psat kazdy tyden deset..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2007   #14
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Vcera jsem jel kamaradem v jeho maskovene Felicii (Favorit, motor Felicia, podvozek kola, ...) A v jedne uzke zatacce (2 auta max) jsme potkali blbce ve Fabii ktery predjizdel jine auto mezi zatackama na kratke rovince. Takze okamzite ke kraji. Tam listi a zadni kola uklouzla. Rychle kontra a uz jsme jeli s Favem bokem, prdeli tesne kolem skaly. Nastesti se ten s Fabii se stacil tesne pred nama vratit do pruhu takze to dobre dopadlo.
Je fakt, ze mu to Favo sedi velice pekne.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 19.10.2007   #15
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

2PeTo: Z toho plyne jednoduchý ponau?ení, nejezdit ostatním aut?m v mrtvým úhlu jejich zrcátek.

Pro tyhle p?ípady už jsem se nau?il jezdit s levým palcem vždy p?ipraveným na klaksonu (pravá strana n?jak nefunguje nebo co) a p?i sebemenším náznaku divnýho chování auta ve vedlejším pruhu ten palec použiju.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2007   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
2PeTo: Z toho plyne jednoduchý ponau?ení, nejezdit ostatním aut?m v mrtvým úhlu jejich zrcátek.

Pro tyhle p?ípady už jsem se nau?il jezdit s levým palcem vždy p?ipraveným na klaksonu (pravá strana n?jak nefunguje nebo co) a p?i sebemenším náznaku divnýho chování auta ve vedlejším pruhu ten palec použiju.
tak tak, u moto taky a u moto jeste dalkový sv?tla aby vo m? v?d?l.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2007   #17
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
tak tak, u moto taky a u moto jeste dalkový sv?tla aby vo m? v?d?l.
Sory, ale pokud patris do kategorie motorkaru, kteri jezdej permanentne s dalkovejma, tak ses vul
Zadnej flame, prosim.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2007   #18
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Sory, ale pokud patris do kategorie motorkaru, kteri jezdej permanentne s dalkovejma, tak ses vul
Zadnej flame, prosim.
jj to se nedela, to by bylo svetla, kdyby vsichni svitili dalkovejma, ojoj.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2007   #19
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Pres den s dalkovejma nemam problem ale udelat to v noci tak ho muzu sejmout a nakonec si za to bude moct sam protoze me oslnil dalkovejma.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 20.10.2007   #20
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Pres den s dalkovejma nemam problem ale udelat to v noci tak ho muzu sejmout a nakonec si za to bude moct sam protoze me oslnil dalkovejma.
no musim uznat, ze pro me nejsou dalkovy prijatelny, ani ve dne
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.