Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.4.2013   #81
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Máš pravd?podobn? v prohlíže?i natvrdo nastavenou znakovou sadu, tomu co píšeš odpovídá "Západní jazyky (Windows-1252)". V FF to je Zobrazení / znaková sada. Dej tam automaticky, tohle fórum je ISO-8859-2.
Měl si pravdu, velké díky

Včerejšek takovej divokej, v kvali sem byl překvapenej, jak sem vysoko, v prvním závodě skvěly předjíždění zakončené velkou bitvou s Loukotou, nakonec sem o kousek vyhrál. V druhym závodě sem se přimotal do nehody, někdo semnou liskl o zeď, trochu mi pohl se zavěšením, tak jsem ještě chvíli předjížděl, někdo pak předjížděl mě, pak se to nějak zvrtlo a tak sem skončil a šel dospávat minulej týden... ale dobré to bylo

edit: Tak žádná sláva, stačí, když zavřu stránku s fórem, znovu otevřu a znova mám přehozené ty znakové sady... doprkenývohrady...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 9.4.2013 at 00:24.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #82
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
V kombinaci T9 a 10 omluva Honzovi. Lehce jsem najel trávu a uklouzl. Jestli chceš, tak podej protest.
No, nastvalo me to, ale zamer v tom nebyl a slo v podstate o jezdeckou chybu. Priste si snad das bacha a zlepsis navrat na trat
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #83
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Q: D?lal jsem co šlo a 9. místo.
No zádrhel je, že jsi p?ede mnou ješt? nebyl a zk?ížil jsi mi cestu. Tím si jsi svým zadkem najel na m?j p?edek. Místo jsi tam m?l. Myslím, že je to o 2 kola dál, co jsem se tam pohodln? vešel s bavorakem. On ale respektoval, že tam n?kdo je.
Nesouhlasim. Ud?lal jsem ti op?t fotoseriál.
1) http://www.2i.cz/7c8c2f05d6 50m p?ed zatá?kou jsme bok po boku, v tenhle okamžik už mám, dle obecných pravidel závodu, právo na stopu.
2) http://www.2i.cz/5eae0d27f4 25m p?ed zatá?kou jsem už p?ed tebou
3) http://www.2i.cz/38c86b4192 V zatá?ce jsem už o auto vp?edu. Vp?edu jsem byl já a m?l jsme právo na volbu stopy, tudíž žádné p?ek?ížení. Jel jsem si svou stopu, kterou jsi m?l respektovat. Nerespektoval.

EDIT: Stejn? to nechápu, držel jsem se co nejvíc na vnit?ku, nic víc tam nešlo, protože jsem d?lal místo tob?. Jak už jsem napsal, být to obrácen?, obzvláš? po tom, co jsi zkazil výjezd z p?edchozí zatá?ky a já m?l výraznou rychlostní p?evahu, bych to pustil. Ale tohle prost? nemá smysl ?ešit, na protest to neni. Každopádn? si mysli co chceš, já si myslim svoje.

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Jak m?žeš ty v?d?t, o kom vím a o kom ne. A v Eau Rouge jsi ty o mn? v?d?l? O situaci kolem sebe mám p?ehled a o tob? jsem v?d?l moc dob?e. Nediv se, že s tebou závodím tvrd?, když ty s ostatními taktéž. Navíc jsem auto m?l celou dobu pod kontrolou a na vnit?ek jsem zaúto?il, až když jsi tam nenajel ty (což m? p?ekvapilo). Kdyby jsi ten vnit?ek zav?el, najel bych tam, kde jsi nakonec z?stal ty, takže bys nebyl sest?elen.
Ano, v?d?l jsem p?esn? kde jsi. O?ekával jsem ale jinou reakci. Tohle beru jako závodní incident, ale stejn? s tebou nesouhlasim.

Ale podívej na ten fotoseriál z p?edchozího p?ísp?vku. Brzdil jsi velmi pozd? a já ti tam schváln? d?lal místo, abys do m? nenaboural. M?l jsem ješt? v?tší právo na stopu než v eau rouge. Nelíbíš se mi hochu.

EDIT: V 2. citaci jsem to špatn? pochopil, píšeš o té druhé akci. P?ejel jsi brzdný bod o p?knou ?ádku metr? a to prost? nejde ubrzdit. Já s tím ale po?ítal a nechal tam místo, protože jsem v?d?l že když tam vjedu, tak dostanu n?peknou ránu. Na to, jak n?p?kný to byl pokus, jsem ti až moc povolil. Kdybych neud?lal co jsem ud?lal, byl by to jasný protest. Ale jezdim hlavou a vim, co si m?žu dovolit. Tv?j manévr pat?í mezi ty, co bych si nedovolil, protože nejsou v rámci zachování ?istoty a pravidel proveditelné (?íká se tomu divebomb). To nic ale nem?ní na tom, že na to, co jezdíš, jezdíš na m?j vkus zbyte?n? agresivn? a nelíbí se mi to. Op?t si mysli co cheš, nehodlám se o tom už s tebou dál bavit - nemá to smysl. Ahoj.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 9.4.2013 at 00:12.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #84
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JÁRA View Post
Smekám p?ed výkonem 74 P. Horák...
Díky, donutilo m? to kouknout na replay a když jsem vyjížd?l po oprav? z box? na posledním 30. míst?, m?l jsem ztrátu 45s na p?edposledního. Moc jsem nedoufal, že to sjedu, ale vzdát jsem to nehodlal.

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Moc a moc se omlouvam Pablovi. Jeden z tech dvou stouchancu v posledni zatacce byl ode me V kopci hned za zatackou jsem to uplne vypustil a aspon pockal az projedes.
V pohod?, m? spíš mrzelo, že jsi ztratil místa ?ekáním, protože na rozdíl ode m? bojuješ o celkové umíst?ní. Sice jsem myslel, že to trochu potrápím vep?edu, ale nakonec se mi z toho stala jiná výzva, takže jsem si to užil taky.


Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Pablo: Na tom zacatku longu jsem o tobe vedel, akorat jsem necekal, ze do toho v tom miste pujdes :-/
No to byla moje blbost Já se tam cpát necht?l, ale ty jsi jakoby zpomalil a najednou jsem byl vedle tebe ani jsem nev?d?l jak. Navíc se projevila moje nezkušenost s novým FOV. Ono to opticky dost p?ibližuje, takže jsem m?l p?ed zatá?kou pocit, že už jedu 1/2 auta vedle tebe. Jenže p?i pohledu z vrchu jsem byl ješt? úpln? za tebou. Prost? jsem to v tu chvíli po.. a byl jsem rád, že jsi to neodnesl taky. Navíc já t? omlátil asi 3x a p?itom s nikým jiným jsem snad nem?l kontakt, takže z tvého pohledu jsem ti mohl p?ipadat jako pirát, co to mlátí levá pravá

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Pristi zavod vymenim za cyklistiku, cehoz lituju, rally bych si rad dal.
OT: jste trochu nap?ed, já byl v ned?li na b?žkách a podle t?ch kvant sn?hu ješt? minimáln? p?íští víkend to budou zase lyže
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #85
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Nesouhlasim. Ud?lal jsem ti op?t fotoseriál.
1) http://www.2i.cz/7c8c2f05d6 50m p?ed zatá?kou jsme bok po boku, v tenhle okamžik už mám, dle obecných pravidel závodu, právo na stopu.
Ano.
Quote:
2) http://www.2i.cz/5eae0d27f4 25m p?ed zatá?kou jsem už p?ed tebou
Osobn? to po?ítám jinak, podle mého slovníku jedete po boku a máš náskok, jsi více ve p?edu. Stále pro oba platí právo stopy.
Quote:
3) http://www.2i.cz/38c86b4192 V zatá?ce jsem už o auto vp?edu. Vp?edu jsem byl já a m?l jsme právo na volbu stopy, tudíž žádné p?ek?ížení. Jel jsem si svou stopu, kterou jsi m?l respektovat. Nerespektoval.
Ješt? ti chybí asi metr. Osobn? to beru p?ed vozidlem až když jsem opravdu svou celou délkou p?ed, poté mohu libovoln? m?nit stopu.
Ke k?ížení ale nedošlo a ve stop? jsi si z?stal svojí. Z mého pohledu to zbyte?n? moc zav?el protivník.

Osobn? bych to dával na protest a nechal komisa?e posoudit. A? už je možnost výsledku i jen rozhodnutí že jde o závodní incident ze strany komisa??, m?že ale nemusí tomu tak být.

---

K tomu divebombu v poslední zatá?ce, ano je to divebomb a ghost si držel svojí stopu a došlo tam i ke kontaktu tím jak do n?j #66 najelo svým zadním kolem ho vytla?ilo/vyrazilo ze stopy. Ghost jel pomaleji na rovince kv?li autu p?ed sebou, ale na regulérní p?edjetí ani jednoho z nich to nebylo. Za #66 jede bavorák v záv?su a je nádhern? vid?t ten rozdíl v brzdách kdy bavorák už brzdí a na p?edjetí #66 nejde a #66 brzdí ješt? pozd?ji bi? jede ve p?edu.

Z mého pohledu nedobržd?no a pat?í do kategorie divebomb. Kdyby jsi se alespo? držel na vn?jší když už tedy brzdíš pozd? a m?l tak lepší možnost výjezdu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 9.4.2013 at 04:52.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #86
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Osobn? bych to dával na protest a nechal komisa?e posoudit. A? už je možnost výsledku i jen rozhodnutí že jde o závodní incident ze strany komisa??, m?že ale nemusí tomu tak být.
Jo, to bude nejlepší

Sportovní komisa?i:
Martin "Flame" Kapal
Branislav „BranislavS“ Goga
Pavel "Pablo" Horák
Martin "Ghost" Šilhánek

Robert "Chaos" Kotlaba
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #87
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Vím že víte, ale pro jistotu: pokud je n?kdo z komisa?? zapleten do incidentu, tak ho samoz?ejm? v rámci protest? neposuzuje.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #88
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ano.
Osobn? to po?ítám jinak, podle mého slovníku jedete po boku a máš náskok, jsi více ve p?edu. Stále pro oba platí právo stopy.
Ješt? ti chybí asi metr. Osobn? to beru p?ed vozidlem až když jsem opravdu svou celou délkou p?ed, poté mohu libovoln? m?nit stopu.
Ke k?ížení ale nedošlo a ve stop? jsi si z?stal svojí. Z mého pohledu to zbyte?n? moc zav?el protivník.
Jsem to p?edtím nepopsal dob??, ale bylo to myšleno tak, že jsem si vybral vnit?ní stopu a tu jsem si držel. O žádném k?ížení nem?že být ?e?. Ke kontaktu p?esto došlo, ale na druhou stranu jsem byl ve smyku. Sice korigovaném, ale ve smyku. P?esto si ale myslím, že to šlo projet bez kontaktu. Ale podávat to nebudu, tohle by stejn? bylo zamítnuto. A nevidím d?vod podávat ani ten druhej incident, když jsem nic neztratil a došlo jen k lehkému kontaktu. Jediný, co ud?lám, je že rozší?ím sv?j seznam nebezpe?ných osob o další jméno.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #89
Sumys
Newbie
 
Join Date: 18.4.2005
Posts: 10
Default LFS North

Sorry, slíbil jsem ud?lat porovnání 60Hz a 120 Hz, ale n?jáko jsem se to nestihnul. Každopádn? d?kuju za setupy. Moc dobré.
Sumys is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #90
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Jo, to bude nejlepší

Sportovní komisa?i:
Martin "Flame" Kapal
Branislav „BranislavS“ Goga
Pavel "Pablo" Horák
Martin "Ghost" Šilhánek

Robert "Chaos" Kotlaba
Vím. A je to jak píše Pablo.

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Vím že víte, ale pro jistotu: pokud je n?kdo z komisa?? zapleten do incidentu, tak ho samoz?ejm? v rámci protest? neposuzuje.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #91
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Nie som ucasnikom tohto preteku, tak iba tak z mojho pohladu, ako nezavisly pohlad na tento incident je :
1. treba brat do uvahy miesto, kde sa inciden udial - je to miesto, kde nieje priestor na rychly prejazd dvoch aut pokial sa vyslovene nevleciete.
2. co tomu predchadzalo - pozorne sa pozrite na salika1992 1.kolo, 52sekunda preteku - nieco mi to pripomina
3. ako sa dotycni dvaja zavodnici citia v danom okamihu.

Môj zaver je: Ghost bol v tomto okamihu v tom nevinne a nezapricinil incident! Keby to bola meczinarodna liga, tak bez zavahania ma salik1992 trest . Ale tak, ako by ho dostal Salik1992, tak aj BranislavS a mnoho inych a nevinimajuc aj Ghosta v preteku na Kyoto v incidente na Bavoraka.
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2013   #92
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
...nevinimajuc aj Ghosta v preteku na Kyoto v incidente na Bavoraka.
Však taky Ghost trest dostal a dokonce na sebe sám podal protest.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #93
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Piroman View Post
Môj zaver je: Ghost bol v tomto okamihu v tom nevinne a nezapricinil incident! Keby to bola meczinarodna liga, tak bez zavahania ma salik1992 trest . Ale tak, ako by ho dostal Salik1992, tak aj BranislavS a mnoho inych a nevinimajuc aj Ghosta v preteku na Kyoto v incidente na Bavoraka.
Také mám takový pocit. Ale tady se spíš žvatlá než sepisují protesty.

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Však taky Ghost trest dostal a dokonce na sebe sám podal protest.
V ?echách je možné vše.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #94
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Vím. A je to jak píše Pablo.
Tak ur?it?, byl to jen rejpjoke.


Statistiky pls?
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #95
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Tak ur?it?, byl to jen rejpjoke.


Statistiky pls?
Taky bych se podíval, snad je sem dají. Nemám ten jejich hezký template abych to pustil a zasdílel.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #96
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Taky bych se podíval, snad je sem dají. Nemám ten jejich hezký template abych to pustil a zasdílel.
hlavne ze mas v podpise odkaz na statistiky (rejp...viem, ze nemas tu grafiku taku peknu)...no tiez by som sa na ne pozrel
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #97
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
hlavne ze mas v podpise odkaz na statistiky (rejp...viem, ze nemas tu grafiku taku peknu)...no tiez by som sa na ne pozrel
Já vim ironie sama
Jestli nejsou tak já to pustim pozd?ji a sdílnu. Kouknu kdo je d?lal do te? a jestli najdu ten template + tam mají upravené ty grafy. (Snad to updatuju a uvidíme jestli budou zdrojáky toho novýho grafu.)

Celé je to tady, sta?í to stáhnout a pustit.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 10.4.2013 at 20:27.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #98
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

Štatistiky AS7:

Q
Sprint
Long
__________________
K0Z3L_43V3R is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #99
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by K0Z3L_43V3R View Post
Štatistiky AS7:

Q
Sprint
Long
Hurá už jsem to skoro i pustil, díky Kozel
Práce ušet?ena.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 10.4.2013   #100
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Tak jsem taky napíšu pár slov...

Celkov? jsem byl s mým výkonem nadmíru spokojený, jelikož jsem v?bec netrénoval. ne?ekan? :P

V kvalifikaci 7. místo, co víc si p?át

Sprint byl celkem v pohod?, ze za?átku p?kné souboje s Lálou a Kingem, potom jen dojezd do cíle na 6. míst?.

Start dlouhého závodu už byl o poznání divo?ejší. Na za?átku prvního kola se to celkem mlelo a kolikrát jsem moc nestíhal se dívat kolem sebe a jet normální stopu, takže to možná vypadalo komicky Jeden moment, p?i kterým mi v tu chvíli celkem zatrnulo, byl p?i sjezdu na stadion, kdy se p?i brzd?ní vedle m? ocitl Jirka, kterého jsem m?l v mrtvém úhlu. Ale dobrá práce, oba jsme to našt?stí uko?írovali Tímto se omlouvám jemu (i když p?ed brzd?ním jsi byl dost za mnou) a pak i Tomáši Baran?íkovi, kterého jsem z leknutí trochu vynesl ze zatá?ky

Potom jsem trochu (snad) potrápil Ghosta kolem 16. kola a následoval souboj s J. Dob?anským, taky p?kný. No a takhle jsem to dovezl do cíle na 5. míst?
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.