Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.4.2013   #61
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
No on m? totiž Goga hned v prvním kole p?i pokusu o p?evzetí vedení sest?elil.
Více ?eknu, až zhlédnu replaye. (postnete je n?kdo?)
Snažim se to uploadovat ale padá mi prohlíže?, tak já to zkusím znovu, stejn? jsem kv?li tomu op?t p?išel.

Replay, 1h endu.

Mám jen Endu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.4.2013 at 15:12.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #62
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Snažim se to uploadovat ale padá mi prohlíže?, tak já to zkusím znovu, stejn? jsem kv?li tomu op?t p?išel.

Mám jen Endu.

---Endu se uploaduje---
Ušet?ím ti práci .

Kvali
Sprint
Long
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #63
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Popelka: V prvním postu a v mailu jsem psal, že nejpozd?jší p?íchod je v 18:55. O?ekávám, že se to bude dodržovat. M?žu ud?lat 2-3 minutovou toleranci, ale jiné výjimky už opravdu ud?lovat nebudu, a? jde o kohokoli. P?ijít v p?lce sprintu a p?ipojit se do rozjetého závodu a pak žádat o start, to opravdu ne...
Já vim, chápu a chci se omluvit.
Nevim, co m? to v?era popadlo, byla jsem mimo, už se to nestane.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #64
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Mohl byste n?kdo juknout na replay sprintu. Zajímalo by m? posouzení "kolize" mezi mnou (P.Štengl) a jezdcem J.Novackým. Je to 5. kolo p?ed 2. mezi?asem. Nechci podávat protest, jen by m? zajímalo posouzení. Díky.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #65
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

?ekl bych, že Novacký držel svou stopu a byl vp?edu - tím má právo na výb?r stopy. Ty jsi p?íliš optimisticky p?edpokládal, že na vrchlou zatá?ky zbude místo a najel sis do n?j. Takže chyba je spíš na tvé stran?.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #66
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

JackCY: nechces mi napisat diplomku? ty s tym nemozes mat problem
A som rad za nase prve double v LX cupe...uz len niekedy aj vyhrat. Lenze to by som musel asi vediet lepsie predbiehat. Ja vzdy cumim jak startujem vpodstate z rovnakej pozicie ako ty JackCY a za 2 kola si o pat pozicii predo mnou...stale len nejake 1,5-2s predo mnou ale 5 pozicii...to ma musis naucit :P
Inak este co som zabudol: velke diky Kidovi ze dal moznost na zmenu terminu, som rad ze som mohol ist a podla ucasti to hadam nikomu vyrazne neuskodilo.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #67
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post

Na rovince se to tam p?kn? mlelo, Ghost špatn? odhadl p?i vyhýbacím manévru a byl zablokován autem na naštorc, defakto mu pomohl se vrátit zp?t do jízdy
To nešlo jinak, nalevo auto, napravo auto. Musel jsem to prost? zabrzdit a jet rovn?, jinak bych n?koho sebral a dopadlo by to h??. Aspo? jsem Novackého dostal zpátky do stopy.

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Samoz?ejm? je tam ješt? jeden trik pro toto p?edjetí a samotná vnit?ní stopa nesta?í. Ghost nás dojíždí a dostává se na bok Šalomona ve fauxrouge. Jedou po boku, Ghost si bere vnit?ní, v bod? zato?ení asi tak jsou vedle sebe a za ním už je ghost vep?edu. Ghost brzdí a jede hodn? vnit?ní. Šalomon využívá každého míste?ka což se mu ve fauxrouge nedivím, bohužel tak ale dochází ke kontaktu p?edního kola Šalomona a zadního kola Ghosta, díky tomu že m?l p?íliš velkou rychlost a využil více trati než bylo vhodno. Bylo to t?sné ale sta?ilo více ubrat p?i nájezdu a Ghost by se vešel a byl by z toho vlak. Je to místo kde osobn? jsem si ?ekl že p?edjížd?t nebudu nebo? je to velice riskantní. Pro? ke kolizi došlo? Protože se tam jezdí bokem a tak vozidla vedle sebe pot?ebují OB? více místa, jedno vystrkuje zadní ?ást vozu a druhé p?ední, prost? driftovat vedle sebe se tam nedá. Škoda no, bylo by to parádní p?edjetí jinak. Ghost korigoval smyk který je tam normální a v tomto momentu došlo ke kontaktu což zp?sobilo že Ghosta to oto?ilo a projel bokem pneumatiky a Šalomon mu mali?ko poškodil pravou stranu. Kupodivu k poškození strany levé strany od pneumatik nedošlo. Šalomon to kazí a Ghost ho p?edjíždí i když na Ghosta po?ádn? doráží co m?že. Ghostovi to n?jaký ten odklon ubrat muselo.
Když se na to podíváš shora, tak v nájezdu už jsem byl a délku auta vp?edu. Volba stopy byla moje - nejel jsem tam rychle, naopak jsem p?ibrzdil víc a cpal to co nejvíc vlevo, zcela úmysln? - aby jsme se oba vešli. Ten smyk je tam automatický od teho obrubníku. Je to závodní incident, ale problém je v tom, že V. Šalomon v?bec nev?d?l, kde jsem. I když jsem jel vnit?kem co to šlo, tak stejn? neubral jel jako bych tam nebyl. Neni to nejlepší místo na p?edjížd?ní, ale už na rovince p?ed zatá?kou jsem byl vp?edu. Kdyby to bylo obrácen?, tak to úpln? vypouštím a soust?edím se na výjezd. Bohužel jsem to nebyl já.

Malý fotoseriál situace o kolo dál:
Nájezd do poslední zatá?ky. Pro ilustraci jak daleko jsme od sebe:
http://www.2i.cz/ecae0d27f4
Ješt? pohled z auta:
http://www.2i.cz/fdbf1c36e5
Jenže pak to následuje... Koukám celou dobu do zrcátka, vidím že si vyjíždí vlevo a brzdí tam, kde bych si netroufnul to dobrzdit ani já, protože to není možné. Jenže to vidím a existují jen 2 možnosti - 1) pojedu si svoje a dostanu ránu do boku, 2) ud?lám tam místo a vyhnu se poškození. Volím 2):
http://www.2i.cz/ce8c2f05d6
M?l jsem v plánu projet to jako Bavorák na dalším obrázku.
http://www.2i.cz/df9d3e14c7

Tímto bych cht?l apelovat na všechny, aby za 1) jezdili hlavou, 2) m?li p?ehled, co se d?je kolem sebe. Tohle totiž rozhodn? není normální chování, m?l jsem plné právo držet si svou stopu (kde bych byl "sest?elen").

Na jednu stranu sice chápu jezdce nižších výkoností - cht?jí si zazávodit. Ale chování "zkusím to tam pustit", není nic, co bych rád vid?l já a i ostatní.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #68
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Mohl byste n?kdo juknout na replay sprintu. Zajímalo by m? posouzení "kolize" mezi mnou (P.Štengl) a jezdcem J.Novackým. Je to 5. kolo p?ed 2. mezi?asem. Nechci podávat protest, jen by m? zajímalo posouzení. Díky.
tak to nebolo odomna vobec pekne prepac mi to... jazdil si zamnou a zrovna v tej si sa mi stratil zo spatnych zrkadiel a vobec som si neuvedomil ze ma v tej zakrute tak dobehnes. V kazdom pripade.. urcite to nebolo naschval som rad ze to nesposobilo ziadne poskodenie na nasich vozoch
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #69
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
?ekl bych, že Novacký držel svou stopu a byl vp?edu - tím má právo na výb?r stopy. Ty jsi p?íliš optimisticky p?edpokládal, že na vrchlou zatá?ky zbude místo a najel sis do n?j. Takže chyba je spíš na tvé stran?.
ak by som ho videl na vnutornej strane, tak by som mu urcite miesto nechal, kazdopadne rychlost nato mal, aj ked je pravda ze som bol prednim a drzal svoju stopu. Myslel som ze s tym pocka na rovinku
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #70
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

já vím, ?e jsem děsně OT, ale poslední týden mi zničeho nic blbne zdej?í fórum

"Když se na to podíváš shora, tak v nájezdu už jsem byl" je tam trictvrtiny, místo s s hackem tam je jednicka

pomohl by někdo?
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #71
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

To se omlouvat nemusíš. Místo tam asi bylo, jen to asi moc vynášelo a já to neuto?il. První pocit byl, žes mi to zav?el. Závodní incident, podle m?. Snažil jsem se jí jezdit co nejvíce pod plynem, proto taková rychlost. Zase jsem jí hodn? kazil. Mám zase ponau?ení.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #72
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Neoficiální výsledky po v?erejšku. Jestli nep?ijdou žádné protesty, tak je berte zrovna jako oficiální. Kdyby se vám zdálo, že tam n?co nesedí, tak mi dejte v?d?t.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #73
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
To se omlouvat nemusíš. Místo tam asi bylo, jen to asi moc vynášelo a já to neuto?il. První pocit byl, žes mi to zav?el. Závodní incident, podle m?. Snažil jsem se jí jezdit co nejvíce pod plynem, proto taková rychlost. Zase jsem jí hodn? kazil. Mám zase ponau?ení.
Tak to som rad ze sme OK . Ja som pokazil tolko veci v endu, zeby som si nafackal. Kto sa chce posmiat, pozrite si moje 7. kolo kolko chyb sa da urobit v jednom kole
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #74
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
JackCY: nechces mi napisat diplomku? ty s tym nemozes mat problem
Ani náhodou. Jenom když se mi n?co líbí apod. tak píšu nebo mluvím dost. Diplomku jsem taky patlal na poslední chvíli prost? aby m?li po?et stran, stejn? jsou ty práce o ni?em ve v?tšin? p?ípad?.

Quote:
A som rad za nase prve double v LX cupe...uz len niekedy aj vyhrat. Lenze to by som musel asi vediet lepsie predbiehat. Ja vzdy cumim jak startujem vpodstate z rovnakej pozicie ako ty JackCY a za 2 kola si o pat pozicii predo mnou...stale len nejake 1,5-2s predo mnou ale 5 pozicii...to ma musis naucit :P
Inak este co som zabudol: velke diky Kidovi ze dal moznost na zmenu terminu, som rad ze som mohol ist a podla ucasti to hadam nikomu vyrazne neuskodilo.
Jdi na cargame.nl a neže? se dop?edu v cíli. Snaž se z?stat v p?lce pole nebo až v druhé spíše. Tím pádem zajižeš ono peklo a chaos, boura?ky, spoustu p?edjížd?ní a musíš se cpát jinak t? vycpou z trat? ven. P?ijdeš ale o safety rating a kolizím se nevyhneš. Dá se tam jezdit rozum? jedin? tak když dojedeš v top 10 a pak tomu chaosu za sebou vysloven? ujet a vyhnout se mu. Což ?asto není problém když startuješ v top 10. Než se tam ale dostaneš tak si tam m?žeš natrénovat. Nevím jestli se to po?ítá podle cíle nebo nejrychlejšího kola ten grid. Navíc top 4 nebo top 6 se otá?í dokonce.

Ono to vychází jak kdy v LX cupu. Minule jsme m?li velký náskok a držel jsem se moc blízko až mi to bylo na škodu tak jsem se tomu snažil v?era vyvarovat i když také jsem v n?kterých pozicích byl blízko bez možnosti manévrovat nebo prolétnout kolem.

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
To nešlo jinak, nalevo auto, napravo auto. Musel jsem to prost? zabrzdit a jet rovn?, jinak bych n?koho sebral a dopadlo by to h??. Aspo? jsem Novackého dostal zpátky do stopy.



Quote:
Když se na to podíváš shora, tak v nájezdu už jsem byl a délku auta vp?edu. Volba stopy byla moje
Nevím od kterého bodu se to po?ítá, právo na stopu jsi m?l jednozna?n? a v zatá?ce byl skoro celým autem p?ed. Kdyby Šalomon více p?ibrzdil tak jsi byl kompletn? p?ed.

Quote:
Nejel jsem tam rychle, naopak jsem p?ibrzdil víc a cpal to co nejvíc vlevo, zcela úmysln? - aby jsme se oba vešli. Ten smyk je tam automatický od teho obrubníku.
Ano. Jezdí se tam bokem i když já se krotil trošku s novými p?evody. Se starými jsem poslední pasáž prosvišt?l lépe v hotlapu než bavorák takže lítat se tam regulérn? dá, v závod? jsem to neriskoval.

Quote:
Je to závodní incident, ale problém je v tom, že V. Šalomon v?bec nev?d?l, kde jsem.
:/

Quote:
I když jsem jel vnit?kem co to šlo, tak stejn? neubral jel jako bych tam nebyl.
V replayi jsem koukal že brzdil také mali?ko ale nevím pro? tolik riskoval. Není na m? nikoho soudit. Každý a? se podívá na replay a ud?lá si záv?r sv?j.

Quote:
Neni to nejlepší místo na p?edjížd?ní, ale už na rovince p?ed zatá?kou jsem byl vp?edu. Kdyby to bylo obrácen?, tak to úpln? vypouštím a soust?edím se na výjezd. Bohužel jsem to nebyl já.
Tam nebylo nic co by jsi mohl ud?lat. Vždy je to o obou ú?astnících. Pro ?ešení kolizí jsou zde protesty. Bu? jsou p?ijaty a je dán trest nebo jsou zamítnuty.

Quote:
Malý fotoseriál situace o kolo dál:
Nájezd do poslední zatá?ky. Pro ilustraci jak daleko jsme od sebe:
http://www.2i.cz/ecae0d27f4
Ješt? pohled z auta:
http://www.2i.cz/fdbf1c36e5
Jenže pak to následuje... Koukám celou dobu do zrcátka, vidím že si vyjíždí vlevo a brzdí tam, kde bych si netroufnul to dobrzdit ani já, protože to není možné. Jenže to vidím a existují jen 2 možnosti - 1) pojedu si svoje a dostanu ránu do boku, 2) ud?lám tam místo a vyhnu se poškození. Volím 2):
http://www.2i.cz/ce8c2f05d6
M?l jsem v plánu projet to jako Bavorák na dalším obrázku.
http://www.2i.cz/df9d3e14c7

Tímto bych cht?l apelovat na všechny, aby za 1) jezdili hlavou, 2) m?li p?ehled, co se d?je kolem sebe. Tohle totiž rozhodn? není normální chování, m?l jsem plné právo držet si svou stopu (kde bych byl "sest?elen").

Na jednu stranu sice chápu jezdce nižších výkoností - cht?jí si zazávodit. Ale chování "zkusím to tam pustit", není nic, co bych rád vid?l já a i ostatní.
Ahá, vidím žluté auto. Po?kat to není se žlutým, posunuji obrazovku dol? ahá on je až tady
Takový pr?jezd tam ur?it? nefunguje.

Osobn? jsem ten obrubník asi nevyužíval, vím že jsem z?stával dole v dolíku beze smyku a vyjížd?l plný plyn. Pak už jsem se to nau?il a nepot?eboval jsem ani ten drncací výjezd na tom kraji abych to vyto?il. Dalo by se asi rychleji a využít ho, míst na zlepšení jsem m?l dost.

S t?mi pr?lety a hlídáním ostatních voz? je problém. Proto troubím když si myslím že nebudu vid?n nebo vidím jak se to p?edemnou blíží k mele a auta do sebe najíždí. Zvlášt? když se mi poda?í se n?kde protáhnout a jedu po boku tak si myslím že to pomáhá.
Osobn? nemám co protestovat ale nebyl by problém jet svoje tempo a být v okamžiku vybourán vymeten n?kde protože to n?kdo p?epálil, nedobrzdil nebo vlaje po trati a já se nevyhnul kolizi. O kolize ale nestojím a tak se jim vyhybám.

Tu rally si stále nedokážu p?edstavit, jak polovina pole bude nebo nebude schopna jezdit driftem s LX4 na šotolin?. Sám si to musím vyzkoušet a natrénovat, snad ta LX4 nebude mít moc výkonu.

Ano na rally se moc nejezdí ?istou stopou ale spíš bokem a ?ídí se to plynem.

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
já vím, ?e jsem d?sn? OT, ale poslední týden mi zni?eho nic blbne zdej?í fórum

"Když se na to podíváš shora, tak v nájezdu už jsem byl" je tam trictvrtiny, místo s s hackem tam je jednicka

pomohl by n?kdo?
Zkus encoding v prohlíže?i, jestli tam nemáš n?jakou divnou kódovou sadu.
Moje tu je UTF-8.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 8.4.2013 at 20:32.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #75
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: D?lal jsem co šlo a 9. místo.

S: L1 T3 m? oto?il Kid. Sám ale po?kal a napojil se až za m?. V kombinaci T9 a 10 omluva Honzovi. Lehce jsem najel trávu a uklouzl. Jestli chceš, tak podej protest.
L6 v Eau Rouge to Tomášovi p?ede mnou uklouzlo a ?ukli jsme se.

L: V prvním kole kontakt, který mne oto?il. Pak...

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Na jazyku mám hlavn? jméno V. Šalomon. V 5. kole m? oto?il v "eau šikan?" - regulérn? jsem ho p?edjel, byl jsem vp?edu - ale náraz.
No zádrhel je, že jsi p?ede mnou ješt? nebyl a zk?ížil jsi mi cestu. Tím si jsi svým zadkem najel na m?j p?edek. Místo jsi tam m?l. Myslím, že je to o 2 kola dál, co jsem se tam pohodln? vešel s bavorakem. On ale respektoval, že tam n?kdo je.

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
V. Šalomon v?bec nev?d?l, kde jsem. I když jsem jel vnit?kem co to šlo, tak stejn? neubral jel jako bych tam nebyl. Neni to nejlepší místo na p?edjížd?ní, ale už na rovince p?ed zatá?kou jsem byl vp?edu. Kdyby to bylo obrácen?, tak to úpln? vypouštím a soust?edím se na výjezd. Bohužel jsem to nebyl já.
Jak m?žeš ty v?d?t, o kom vím a o kom ne. A v Eau Rouge jsi ty o mn? v?d?l? O situaci kolem sebe mám p?ehled a o tob? jsem v?d?l moc dob?e. Nediv se, že s tebou závodím tvrd?, když ty s ostatními taktéž. Navíc jsem auto m?l celou dobu pod kontrolou a na vnit?ek jsem zaúto?il, až když jsi tam nenajel ty (což m? p?ekvapilo). Kdyby jsi ten vnit?ek zav?el, najel bych tam, kde jsi nakonec z?stal ty, takže bys nebyl sest?elen.

Z tohoto závodu mám špatné pocity, tak snad to bude p?íšt? lepší.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #76
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
já vím, ?e jsem d?sn? OT, ale poslední týden mi zni?eho nic blbne zdej?í fórum

"Když se na to podíváš shora, tak v nájezdu už jsem byl" je tam trictvrtiny, místo s s hackem tam je jednicka

pomohl by n?kdo?
Máš pravd?podobn? v prohlíže?i natvrdo nastavenou znakovou sadu, tomu co píšeš odpovídá "Západní jazyky (Windows-1252)". V FF to je Zobrazení / znaková sada. Dej tam automaticky, tohle fórum je ISO-8859-2.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #77
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
V replayi jsem koukal že brzdil také mali?ko.

Ahá, vidím žluté auto. Po?kat to není se žlutým, posunuji obrazovku dol? ahá on je až tady

Osobn? jsem ten obrubník asi nevyužíval
Brzdy mám se?ízené tak, že p?i plném sešlápnutí už dávno blokuju kola (mn? to tak vyhovuje). Proto to v replayi vypadá, že brzdím málo, a?koli to tak není.

Rozdíl v našich rychlostech byl velký a p?ed zatá?kou jsem byl blíž.

Já m?l ten obrubník rád a vyhovuje mi.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #78
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

No ?ekal jsem v?tší katastrofu, pá? ta tra? je zrádná na plno místech a sebemenší chybi?ka tam stojí hodn? ztráty.

Quali: Nic moc. Nepoda?ilo se mi po?ádn? zajet dobré kolo. Nakonec 22. místo.
Sprint: No ty kokos, hned po startu první zatá?ka, n?jaký špunt tam stál a ucpal to tam. Nevím co se tam stalo, ale nevyhnul jsem se autu p?ede mnou a z?stal jsem tam stát taky. Tomu se ani vyhnout nedalo. Zbytek závodu byl perfektní . Bavilo m? to se vším všudy. Bylo to vyrovnané a stále jsem se tla?il na 24 J. Reicha. Zkoušel jsem ho n?kolikrát p?edjet, ale on volil defenzívní stopu a stále se cpal na vnit?ní stopu. Bohužel pro m?, výjezdy jsme m?li v?tšinou skoro stejn? rychlé takže se mi ho nepoda?ilo p?edjet. V posledním kole v poslední zatá?ce tam bylo trošku kluzko p?ede mnou. Já jsem obvyklým zp?sobem a tempem projel zatá?ku, ale J. Reich p?ede mnou byl moc pomalý a skon?il jsem mu na zadním kole a oto?il jsem ho. Moc se ti omlouvám, byla to pln? moje vinna . ?ekal jsem, že za?neš zrychlovat mnohem d?ív. Takže kv?li m? jsme oba p?išli o start z prvních dvou míst do longu . Asi bych si zasloužil penalizaci za to. 26. místo
Long: Na to jak m? bavil sprint jsem o?ekával n?co podobného v longu. Souboje, vyrovnaný závod ap. Zeza?átku trochu frmol a byl jsem z toho trošku hotový, nev?d?l jsem kam se d?ív dívat. Pak se to roztrhalo trošku a zklidnilo. Tehdy se mi ješt? jelo suprov?. Zase jsem byl za 24 J. Reichem a myslel, že bude pokra?ovat náš souboj ze sprintu. Jenže ve 12. kole jsem dostal smyk a od toho okamžiku jsem se n?jak nedokázal asi koncentrovat na jízdu a zajížd?l pomalé kola a postupn? se propadal dol?. Nebyl jsem moc happy. Ale perfektní závody to byly . 23. místo

Smekám p?ed výkonem 74 P. Horák . Na to jakou jsi m?l mega ztrátu jsi to dojel krásn? .

T?ším se na další race, i když si moc nedokážu p?edstavit na té trati jízdu bez kontaktu s touhle lítající károu. Podle m? to bude p?kná mela . Každopádn? se t?ším
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #79
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Uchazejici cas stacil na ocekavany misto - spokojenost. Mel jsem jeste rozjeto lepsi kolo, ale kuli provozu jsem ho musel odpiskat. Tak jako tak bych si pozici asi nezlepsil.

S: Ve vracakach se prede me protah Flame, ale pozici jsem si vzal zpet a v klidu dojel do cile.

L: Zase jsem v chumlu vic ztracel nez ziskaval a to tak, ze nejspis az moc opatrnou jizdou. Trochu me stvalo par tukancu, ktery jsem schytal pod zlutyma vlajkama. Rychla technicka pasaz druhyho sektoru - zluta - vidim, ze se to vpredu mele, tak uberu, a sup mam nekoho obtisklyho na zadku. Ale bylo tam tesno, tak asi nebyl cas reagovat.
Jel jsem teda agresivneji a hned z toho byl problem. Moc a moc se omlouvam Pablovi. Jeden z tech dvou stouchancu v posledni zatacce byl ode me V kopci hned za zatackou jsem to uplne vypustil a aspon pockal az projedes.
Zacla stihaci jizda z asi 26. pozice po vetsi ztrate. Pole se mezi tim ale rozumne potrhalo, tak uz se dalo predjizdet normalne a pozice jsem vybojovaval rychle. Zasek prisel zase s Kidem Jeste se nam do toho paradne michal PabusH, tak bylo o nervy-drasajici souboje postarano. No dostal jsem se nakonec pred ne a ujel. Vpredu dlouha mezera, ale rychle jsem ji zkracoval. Nekolik mist jsem jeste urval a pak znova dira. Ted uz mi bylo jasny, ze to do cile nestihnu stahnout. Nechtel jsem to ale dojet odevzdane, tak jsem tlacil, co to slo. Precijen tu k chybe neni daleko a jeste bych neco urvat moch. Nevyslo to, ale parkrat jsem si vyrazne posunul PB a az se divil, co na sikovne sjetych pneu dokazu zajet. Uz aby sem nekdo dal statistiky, abych videl teoreticky PB.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2013   #80
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Pekny zavody, dikec vsem zucastnenym. Mym cilem bylo neskoncit posledni, coz se zadarilo :-). Schvalne jsem si nasel, ze posledni online zavod jsem jel 19.11.2011 a pred tim 9.5.2010. Vychazi mi to, ze 1x za cca 18 mesicu vyjedu...

Replay jsem nevidel, mel jsem par jemnych kontaktu, verim, ze nic hrozneho.

Pablo: Na tom zacatku longu jsem o tobe vedel, akorat jsem necekal, ze do toho v tom miste pujdes :-/. Tukanecky v posledni zatacce nebyly nic, co by stalo za rec. Rozesmalo me, ze jsme se v jednu chvili sesli 3 duchodci bojujici o predposledni misto (Pablo, Loukota, Kada) .

Pristi zavod vymenim za cyklistiku, cehoz lituju, rally bych si rad dal.
Kada is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:00.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.