Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.3.2013   #81
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Tak to bylo ode m? opravdu špatné pod?kování za to p?enechání poleposition na Fern Bay.
Ale vždy? já vím, že jsi m? tím š?ouchnutím jen škádlila
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2013   #82
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Zrádce!
bavorák byl spokojen s mým patvor výtvorem já nakonec také
On mi i Bavo pak posilal upraveny set, co lip tocil, ale ja uz se nechtel preucovat. Uz jsem mel natrenovano na Ghostove setu a to i jizdu s "plnou" nadrzi.

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Ano. A to jsi asi ješt? nebránil útok ze zadu od Ghosta nebo bavoráka.
Ale jo Jednu chvili jsem branil prave Bavoraka. Jak jsem psal, sel jsem pak do toho srdcem a rek jsem si, ze si proste zazavodim. Bylo jasny, ze to bude zase zdrzovat, ale byl jsem o to opatrnejsi

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
na tom som aj zabudol...to bola aj v mojom podani maximalna tesnotka...som myslel ze mi chyti zadne kolo no na moje pocudovanie sa tak nestalo a ani sme sa nedotkli....pozriem si to este raz v zazname lebo nechapem ako to mohlo vyjst
Ja uz na zaznam koukal a ono to pro me nakonec tak tesny nebylo. Teda byl tam tak metr. Z auta to vypadalo nebezpecneji, nez ze zaznamu.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2013   #83
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : V tréninku jsem dal i pod 4:06 , ale v quali se to nepovedlo - 11 pozice. Víc než jsem ?ekal.

S : Neodstartoval jsem zase tak špatn?, ale v T1 jsem dostal š?ouch ( T. Vála) a bylo vymalováno. Propad na poslední místo. Kua, jak já se cht?l odpojit. Nakonec jsem tedy vyjel (i když s velkým adrenalinem), že se snad n?kam proderu. Dojel jsem pole, ale v zatá?ce pod mostem jsem byl moc rychlej, necht?l jsem tam vlítnout J. Martincovi, a op?el jsem to do n?j na brzdách - velká omluva. Našt?stí on mimo tra? nešel, já jo. Propad a strašn? velká mezera. Op?t jsem tedy vyjel. Nakonec 20 místo, více ?asu již nebylo.

L: Start z 2. pozice. To byl nervák, hned v prvním kole jsem šel dop?edu a jel a jel a jel a jel a ?ekal, kdy se to za mnou p?ižene. Do?kal jsem se. Jel jsem rad?ji na jistotu na body, tak jsem ani moc nebojoval (po pravd? v?bec ).
6. místo

Ghostovi op?t pat?í velký dík za set a pomoc p?i tréninku.

Protest nedávám, jsem na tom podobn? jako bavorák. Ale nassssr.... jsem byyyyyl.

Last edited by Petersbond; 19.3.2013 at 14:17.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 19.3.2013   #84
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ja uz na zaznam koukal a ono to pro me nakonec tak tesny nebylo. Teda byl tam tak metr. Z auta to vypadalo nebezpecneji, nez ze zaznamu.
Tak ja po zhliadnuti zaznamu chapem, preco som v zavode nechapal, ze nie som znova v hodinach...medzi mna a Chaosa by sa nevosiel uz ani list papieru ale bez akehokolvek dotyku...diky Chaos za dobre zvladnutenie krizovky




bavorak is offline   Reply With Quote
Old 20.3.2013   #85
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Tak to bylo ode m? opravdu špatné pod?kování za to p?enechání poleposition na Fern Bay.
Te? jsem koukala na záznam (bylo to 4.kolo), nadjížd?la jsem si do té proklaté zatá?ky pod mostem a zavadila o Tvé kolo, v?d?la jsem o Tob?, ale neohadla dob?e vzdálenost, mrzí m? to, promi?.
O pár kol pozd?ji jsem v té samé zatá?ce chytla trávu a už jsem byla ve smyku, ?idi? za mnou už nesta?il zareagovat a oto?il m? na bok.
Byla jsem cca 2 metry mimo tra? a tak jsem nepovažovala za nutné dávat hned spectate. Doufala jsem, že p?ijede n?jaký safetycar a oto?í m? na kola, auto nebylo poškozené a mohla bych pokra?ovat. Když se celé kolo nic ned?lo, odpojila jsem se.

Omlouvám se Chaosovi, že jsem ho tím vylekala a skon?il v písku, na druhou stranu d?kuju za férové souboje ve sprintu.
Safety car bohužel není a nejsou ani vlajky krom? defaultních vlajek v LFS, což na open tratích znaméná žádné vlajky alespo? né žluté jak jsem zjistil také na FE25, možná ani modré, kdo ví.

Nejd?ív jsem myslel že to je bavorák, stála jsi mimo tra? na boku, jízd? auto nep?ekáželo, aslespo? m? to tak nep?išlo.

Je to rychlá zatá?ka, leda by si t? n?kdo všimnul, hodn? zpomalil, zp?sobil sob? ztrátu a naboural do tebe p?i pokuse t? oto?it na kola, což by ale asi skon?ilo oto?ením na st?echu...

Nejsem si jist jestli tohle zachra?uje safety car, asi by záleželo kdo ho zrovná má na starosti a jestli mají povoleno otá?et zp?t na kola. Jinak safety car se používá na vyproš?ování z písku a doprovod, dotla?ení do pitstopu. N?kdy to trvá také t?eba celé kolo nebo i dv? podle poškození vozu a jestli je schopno zatá?et.

Tráva se tam dá chytit snadno za mostem, také se mi to párkrát povedlo když se snažím jet více široce.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2013   #86
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Tak ja po zhliadnuti zaznamu chapem, preco som v zavode nechapal, ze nie som znova v hodinach...medzi mna a Chaosa by sa nevosiel uz ani list papieru ale bez akehokolvek dotyku...diky Chaos za dobre zvladnutenie krizovky
jo tehle moment si taky vybavuju a v zavode jsem byl dooost prekvapenej, ze me nikdo netrefil... jel jsem uz takhle dost ve stresu, nevytrenovanej, blizim se do jedny z nejnebezpecnejsich zatacek, na krk mi funi snad ctyri divocaci a ted tam vidim auto, nevim jestli na trati ci v kaceru, mrk do zrcatek jak to vypada za mnou, jestli muzu na jistotu pribrzdit vic nebo ne, ale nez probehl tento rozhodovaci proces bylo pozde > smyk > nevyjezdenost > nezvladnuti > zaslapnuti brzd (apel na vsechny at tohle po nezvladnuti auta delaj! Auto pak jede rovne a je o dost vic predvidatele kam pojede a kudy teda pujde objet a vyhnout se kolizi) a doufani, ze me ostatni minou, coz jak ted koukam uz tesnejc neslo jeste raz omluva...
p.s. jakto ze nemam skina?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2013   #87
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
jo tehle moment si taky vybavuju a v zavode jsem byl dooost prekvapenej, ze me nikdo netrefil... jel jsem uz takhle dost ve stresu, nevytrenovanej, blizim se do jedny z nejnebezpecnejsich zatacek, na krk mi funi snad ctyri divocaci a ted tam vidim auto, nevim jestli na trati ci v kaceru, mrk do zrcatek jak to vypada za mnou, jestli muzu na jistotu pribrzdit vic nebo ne, ale nez probehl tento rozhodovaci proces bylo pozde > smyk > nevyjezdenost > nezvladnuti > zaslapnuti brzd (apel na vsechny at tohle po nezvladnuti auta delaj! Auto pak jede rovne a je o dost vic predvidatele kam pojede a kudy teda pujde objet a vyhnout se kolizi) a doufani, ze me ostatni minou, coz jak ted koukam uz tesnejc neslo jeste raz omluva...
p.s. jakto ze nemam skina?
Protože bávo má všechny auta krom? týmových (nebo jen svého) bílé.

Lokáln? mám sv?j skin jiný, ostatní podle toho jak se nahráli z fóra nebo z LFSW.

A zase tak blízko nejezdím
Modrého auta jsem se ani nedotkl, nedriftuje kv?li m?.





__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2013   #88
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Protože bávo má všechny auta krom? týmových (nebo jen svého) bílé.

Lokáln? mám sv?j skin jiný, ostatní podle toho jak se nahráli z fóra nebo z LFSW.
Jj presne tak...ja mam iba teamove skiny a ostatnych hadzem do jedneho bieleho vreca...vsetkych beriem rovnako....chcem predbehnut a nechcem pustit pred seba
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2013   #89
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Výsledky po druhém ve?eru jsou oficiální.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.