Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete jet závod na Blackwoodu? (prosím lidi, kterým je to jedno,aby nehlasovali)
Podle plánu, v ned?li 29.4.2012 4 40.00%
P?esunem to na úterý, 1.5.2012 6 60.00%
Voters: 10. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.4.2012   #161
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Presne, budu tam taky- uz se tesim
Jedete s Pedrem?
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 24.4.2012   #162
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

A neodložíme to o týden? Stejn? n?kolik lidí nejede, protože se jim nechce trénovat. A ned?le a úterý n?kolika lidem nevyhovuje, takže by beztak byla dost chabá ú?ast.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2012   #163
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

ROZHODNUTI:

Je nám sice líto t?ch, kte?í nemohou jet v úterý (taky bych dal p?ednost škole). Navíc když jsme to zm?nili tak pozd?, ale:
1) pokud odložime o týden, zbyde málo ?asu na trenink na AS
2) pokud odložíme o 14 dní, hrozí maturity znova
3) dodate?né hlasování vyšlo ve prosp?ch úterka

Omlouváme se za vzniklé problémy a slibujeme, že jednu tra? p?idáme n?kdy v ?ervnu (a delší a všechny GT?ka)
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2012   #164
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

! POZOR ZM?NA !

Závod na Blackwoodu je posunut z ned?le 29.4.2012 na úterý 1.5.2012.

Omlouváme se za zp?sobená psychická traumata, doufám, že na nás za to nebudete moc nadávat. My vám za to budeme up?ímn? držet palce u maturit ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2012   #165
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

aaaa, škoda, na BL sem se docela t?šil
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 25.4.2012   #166
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 26.4.2012   #167
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Škoda,nevím jestli budu mít v úterý ?as na stream.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2012   #168
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default

Bude dnes stream ? Dnes by som si to rad pozrel
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2012   #169
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Bohužel jsem do zít?ka na chalup?,tak že stream nebude.Musí se dodržovat p?vodní plány jinak moc ?asu nemám :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2012   #170
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Fail - Ani jedno kolo podle p?edstav
Sprint: Fail - Na Q setu
Long: Fail - Nechám se rozházet vn?jšími vlivy a bumpováním a rosekám to z ?ela...

Statistiky
Q
Sprint
Long

Last edited by Fast Jarda; 1.5.2012 at 22:05.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2012   #171
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Replaye z Blackwoodu

http://www.mprinda.com/bl1r.zip
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2012   #172
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: zajel jsem svuj prumerny cas, celkem spokojenost

Sprint: v prvni pravy jsem videl Mufa jit do smyku, ubral jsem plyn, coz me dostalo taky do smyku, na coz uz nestavil reagovat Salomon a ona jsme skoncili v hodinach. Tenhle okamzik vlastne rozhodnul sprint

Long: opet v prvni pravy jsem popostrcil Dohnalika (za coz se omlouvam, byl jsem moc optimista na brzdy), nastesti to ustal, jen ja ztratil nekolik pozic. Ale i tak se mi nejelo moc dobre, nechytnul jsem ten spravny rytmus. O neco dyl jsem tomu nasadil korunu, kdyz jsem se rozhlizel pred sikanou, skrtnul jsem si pravyma kolama o travu a uz jsem byl v hodinach. Auto jsem mel celkem poskozeny, ale rozhodnul jsem se neopravovat a jet takhel az do konce. Snazil jsem se predjet Honzu NB, ale ten po chvili udelal chybu a tak jsem se dostal pred nej. S nikym jinmym nemelo cenu bojovat, jednak kvuli poskozenymu autu, jednak jsem na to dneska nemel.

Doufam, ze na Astonu se nas zas sejde standardni pocet, dneska to bylo s ucasti slabsi, za coz si muzeme sami prelozenim zavodu.
Doufam tedy, ze na nas ostatni nezanevreli uplne
Maturantum drzime zitra palce.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2012   #173
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: spokojenost. Na vic jsem nemel
S: hned v prvni zatacce byl nekdo ve smyku, tak jsem musel hodneee ubrat a brzdit a nechal jsem tam dost casu. Pritom start jsem mel paradni. Pak ale prede mnou vseci delali chyby a dostal jsem se az na druhy misto. Presto ze jsem se dost branil, tak mi bylo jasny, ze to je jen na par chvilek a bude pryc. Nakonec super 3. misto
L: Omnlouvam se Petrovi. Ve druhym kole jsem te popostrcil. Necekal jsem, ze budes brzdit tak brzo. Kazdopadne jasna moje chyba. Tech chyb jsem udelal celkem dost za ten zavod, ale ty dalsi skodily uz jen me. Byl jsem dokonce na boku a myslel ze pujdu do specu, ale nastesti se prekulil zpatky. Po boxech se mi povedlo dojet Mastera, ale ten jakoby se zalek nebo co a dost mi to ulehcil. Na konci jeste dvema jezdcum doslo palivo v poslednim kole, tak jsem jeste poskocil na 4. misto, ale zaslouzeny urcite nebylo
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 1.5.2012   #174
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Q: Bez v?tšího tréninku pole position, co víc si p?át... díky Jardovi za setupy

Sprint: Hned v prvním kole jsem vyjel do trávy a ztratil pár pozic, ale b?hem závodu jsem se sta?il dostat až za Petra, kterého jsem tak tak nep?ekonal, super souboj

Long: Ze za?átku pár souboj? s jezdci p?ede mnou. Když p?išlo pit window, sledoval jsem, kdo vym?ní pneumatiky a kdo ne, nev?d?l jsem, zda vydrží celý závod. Nakonec jsem radši m?nil, z ?ehož t?žil ZABII, který m? na výjezdu z box? p?edjel. Po n?kolika kolech jsem ho p?edjel zp?t a za?al jsem stíhat Jardu. Ke konci závodu jsme byli cca v jedné vte?in? a Jarda ud?lal chybu na výjezdu z poslední zatá?ky, propadl se za ZABIIho a já šel na první místo. To jsem dovezl až do cíle.

Škoda, že nebyla v?tší ú?ast, ale i tak to byla sranda Ale škoda Petra, Jardy a Lubika, ti m?li tentok?át pech.

Výsledky 3. závodu
Pr?b?žné po?adí po 3 závodech
__________________
Flame

Last edited by Flame; 1.5.2012 at 23:38.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2012   #175
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: Nejd?íve se mi neda?ilo, ale do posledního kola jsem vjel asi 5 vte?in p?ed koncem a m?l jsem ho rozjetý na PB n?kam pod 1:09.00. Pak jsem ale ud?lal chybu a nedokon?il ho.
S: V první pravý lehce zaváhal Master, tak jsem ho cht?l podjet a až pozd? si všim Agenta. Našt?stí jsem nepoškodil auto, a tak z toho bylo 7.místo (mé nejlepší umíst?ní v offico závod?)
L: Ze za?átku jsem se jakž takž držel, pak ale p?išla chyba v šikan? a propad na konec. Pak jsem p?edjel Honzu a po zastávkách v boxech i poškozeného Agenta. Za?al jsem jim lehce ujížd?t. Pak ale p?išla další chyba v šikan? a propad na 10. místo, na kterém jsem i dojel.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2012   #176
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: V tréninku se mi jen jednou poda?ilo stáhnout ?as pod 1:10, v kvalifikaci už to nešlo takže start z posledního místa.
S: Start z posledního místa má i své výhody Vyhnul jsem se strkanicím jezdc? p?ede mnou a bez dalších problému dojel na šestém míst?.
L: Co jsem získal v p?edchozím závod?, jsem zde ztratil hned po startu. Pár kol jsem za sebou držel Agenta, ale nevydržel jsem tlak, nedobrzdil a chyboval, takže mne p?edjel. Salik mne pak dostal na vyšší topspeed. Takže nakonec poslední pozice v cíli.

@Flame: v pr?b?žných výsledcích jsem zapsán dvakrát na 17. a 18. míst?
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2012   #177
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
@Flame: v pr?b?žných výsledcích jsem zapsán dvakrát na 17. a 18. míst?
Sorry, opraveno

Jinak ohledn? umíst?ní Petra v Longu... sice nedokon?il závod, ale p?epnul se do pozorování p?ed prvním mezi?asem 50. kola, a jelikož jezdci o kolo zp?t formáln? odjeli pouze 49 kol, Petr je ve výsledcích p?ed nimi. Snad budou organizáto?i souhlasit.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 2.5.2012   #178
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
Sorry, opraveno

Jinak ohledn? umíst?ní Petra v Longu... sice nedokon?il závod, ale p?epnul se do pozorování p?ed prvním mezi?asem 50. kola, a jelikož jezdci o kolo zp?t formáln? odjeli pouze 49 kol, Petr je ve výsledcích p?ed nimi. Snad budou organizáto?i souhlasit.
souhlasíme. Dojel dál než ti, co dostali kolo.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2012   #179
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Forum opet funguje, takze bych rad podekoval organizatorum cupu za pekne zavody.

Na Astonu jsem na nejblizsiho jezdce ztracel tak sekundu na kolo, takze jsem se svou ztratu snazil kompenzovat cistou jizdou coz se mi v kratkem zavode vyplatilo a po stratu z posledniho mista jsem dojel osmy.

V longu ma strategie take celkem nesla sve ovoce, az do 13 kola, kde jsem zaregistroval Masterfula vyjezdiciho z boxu a zbytecne jsem menil stopu do prvni sikany, dostal smyk a skoncil v kacirku, ze ktereho jsem se uz nevyhrabal. Nastvany sam na sebe jsem vysoupil z auta, serveru a vypnul pc.

Takze nashledanou nekdy priste na trati
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2012   #180
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Parada, forum jede.

Replaye sem soupnu vecer. Vysledky doladim do konce tydne.

Kvali: cas blizici se memu PB me uspokojil, i kdyz samozrejme vetsina lidi zajela lip nez ja

Sprint: v technicke rychle pasazi jsem si najel na obrubnik a kdyz uz jsem myslel, ze se neroztocim, roztocil jsem se a tak jen diky chybam jezdcu prede mnou jsem skoncil na devatem miste

Long: netusil jsem, ze Aston bude tak narocnej okruh na soustredeni a tak jsem se snazil nechybovat. Strategie byla netankovat, nemenit pneu.
Startoval jsem sice ze tretiho mista, ale brzo me predjeli rychlejsi jezdci. Pri pitu v desatem kole, kde jsem predjel Mufa (ten tankoval) jsem vyjel pred nim, ale moc dlouho mi to nevydrzelo. Vzapeti se dostal bez namahy prede me, ale zacal setrit pneu a tak jsem s nejakym odstupem krouzil vytrvale za nim a doufal, ze udela chybu. Ale Muf jen tak jezdecke chyby nedela. Jenze hospodaril s pneu asi hur nez ja a tak jsme spolu posledni dve tri kola svedli par peknych souboju.
Mufa bych samozrejme nedostal, kdyby mu v posledni zatacce pred cilem nedosla stava Setrvacnosti dojel do cile, ale tesne pred cilovou carou ho predjeli jeste Masterful, Fast Jarda a Popelka
Ja tedy dojel na tretim miste. A to je duvod proc mam radsi delsi zavody- muze se stat cokoliv

Za organizatory bych vam vsem rad podekoval za ucast, vzornou kazen a bezproblemovy prubeh zavodu.
Taky bych rad podekoval za stream a Flamovi za prehledne vypracovane vysledky.
Doufame, ze jste se bavili aspon tak jako my.
Na podzim chystame dalsi sampionat a pres leto bychom radi usporadali alespon par jednotlivych zavodu, vetsinou pro odreagovani, aby to nevyzadovalo az tak moc usili na trenink.
V planu mame ale i jeden vazneji pojaty zavod, az doladime detaily, ozveme se.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:27.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.