Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.8.2011   #841
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Dík, že jsem mohl jet. Bylo to p?íjemné zavzpomínání. Už jsem úpln? zapomn?l, jak moc kontaktní LFS je, zvláš? na šotolin? Vzhledem ke svému tempu jsem necht?l p?ekážet a proto jsem první kola spíš uhýbal. Sprint jsem odjel celý, ale v hlavním závod? jsem po n?kolika chybách úpln? ztratil kontakt s polem, takže jsem rad?ji zajel do boxu a šel d?lat n?co jinýho. Líbilo se mi, jak jste všichni vycepovaní a dodržujete protokol. Žádný kecaní, žádný zdržování p?i sestavování roštu. Paráda.

Gratulace vít?zi.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #842
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Jinak v LFS už asi pokra?ovat dál nebudu - za toho p?l roku, co to jezdim, jsem vid?l jen p?íliš mnoho st?žování a málo skute?ného závod?ní. Hlavn? ty neustálé stížnosti: „je on mi to od?el, je on mi tam vjel, je on m? zablokoval“ apod. I v F1 jsem vid?l víc kontaktního závod?ní a než v n?kterých závodech tady, a to tu jezdíme pomalý plechovky, což byl, je a bude kontaktní sport – vážn? dost unreal.
Zapomínáš ale na to, že tady m?žeš jet jako tank a auto se moc nepoškozuje. Ty tvoje "nevinný" kontakty by v reálu znamenaly utržený kola, zni?ený chladi?e, atd. Jo, v F1 se dá jezdit na kontakty, ale na fakt lehoulinký. A ti jezdci si toho jsou sakra dob?e v?domi. 90% kontakt? tady v lfs by bylo v reálnym sv?t? fatálních. ?ikej si co chceš, ale já s tebou prost? po?ád musim nesouhlasit. Mam zkušenosti s mnoha jiných závodních her a rádoby simulátor? a závody jako tady v lfs jsem si nikdy tak neužíval. Mimochodem ty tvoje blokování se v F1 velmi ?asto odm??ujou trestem DT, obzvláš? když je tam kontakt. Viz. jistý po?et DT trest? te? ve Spa - "causing a collision" - Senna a další (i když Senna nebyl úpln? tenhle p?ípad, ale zasloužil si to). Ono je totiž s n?kterejma lidma úpln? radost vozit se bok po boku, když oba víme co d?láme. Jenže když už máš p?esah a n?kdo t? prost? zám?rn? vytla?í atd., to se ned?lá. Já osobn? si myslim, že kdybys v reálu závodil tak jak jezdíš, m?l bys každej závod DNF bu? z d?vodu kolize nebo ?erný vlajky. Tohle neni nfs nebo další hry stejnýho typu. Ale každopádn? díky za ú?ast, rozhodn? jsi tenhle cup obohatil.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #843
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Zase se m? potvrdilo, že bez tréninku m? to jde lépe. Samoz?ejm? jsem to offline zkoušela, abych v?bec znala tra?, ale jen pár kol a v?bec m? ten cross nešel. V online hraní m? pak n?co vyburcuje a najednou to jde. Na ty nejrychlejší nemám šanci, ale byla jsem spokojená.
Nejv?tší radost jsem m?la, když jsem mohla alespo? chvíli za sebou zdržovat Klouczeka (který se po závod? omlouval za "plácání po zadku" = ok, dalo se to vydržet) a Ghosta (píšeš, že jsi jel za mnou dlouho, ale ono to zas tak dlouho nebylo, asi 1,5 - 2 kola ).
Radek a Hanz se se mnou moc nepárali a v tu ránu byli p?ede mnou a dokonce ?ist?, m?li takový to blbý auto , ale byli o moc rychlejší.
Moc p?kné souboje byly s Dohnalíkem, Flamem a Lalou. Flame nám potom rychle ujížd?l a já bojovala s Lalou až do poslední vte?iny. Ke konci nás dojela ješt? dvojice Kid a Tomas, ale já tu 7. pozici uhájila. Lala si po závod? st?žoval na sv?j mizerný výkon, ale já jsem si to moc a moc užívala, jela jsem na plno a pneumatiky držely výborn?.
Horší pocity jsem m?la, když se p?ede m? dral JackCY a n?kolikrát na m? troubil , to jako pro?, myslíš že m? to p?idá na klidu, nebo ti uhnu z cesty? To jsem nepochopila, m?la jsem t? za v?tší formát. Jsi rychlejší, dostal by jsi m? i bez troubení a né m? takhle nervovat. A navíc si ani nedokážeš umejt auto p?ed závodem. S takhle špinavým vozem bych t? do závodu ani nepustila

Na záv?r pod?kování Ghostovi a ostatním organizátor?m za závody.
Gratulace vít?z?m on si to stejn? Ghost zorganizoval sám pro svoje vít?zství

Edit: Jenom škoda, že v tomto posledním závod? byla snad nejslabší ú?ast, naopak jsem myslela že bude plno.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 29.8.2011 at 11:58.
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #844
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

I když jsem poslední race nejel, tak d?kuji organizátor?m za zpest?ení léta.

A navíc ješt? d?kuji Ghostovi za pomoc (setupy ) a cenné rady do u?ení se zadokolkou, moc jsem si užil a nau?il. Díky.

Nedáte sem replay, a? m?žu juknout, jak vám to šlo ??

Last edited by Petersbond; 29.8.2011 at 12:27.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #845
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Zapomínáš ale na to, že tady m?žeš jet jako tank a auto se moc nepoškozuje. Ty tvoje "nevinný" kontakty by v reálu znamenaly utržený kola, zni?ený chladi?e, atd. Jo, v F1 se dá jezdit na kontakty, ale na fakt lehoulinký. A ti jezdci si toho jsou sakra dob?e v?domi. 90% kontakt? tady v lfs by bylo v reálnym sv?t? fatálních. ?ikej si co chceš, ale já s tebou prost? po?ád musim nesouhlasit. Mam zkušenosti s mnoha jiných závodních her a rádoby simulátor? a závody jako tady v lfs jsem si nikdy tak neužíval. Mimochodem ty tvoje blokování se v F1 velmi ?asto odm??ujou trestem DT, obzvláš? když je tam kontakt. Viz. jistý po?et DT trest? te? ve Spa - "causing a collision" - Senna a další (i když Senna nebyl úpln? tenhle p?ípad, ale zasloužil si to). Ono je totiž s n?kterejma lidma úpln? radost vozit se bok po boku, když oba víme co d?láme. Jenže když už máš p?esah a n?kdo t? prost? zám?rn? vytla?í atd., to se ned?lá. Já osobn? si myslim, že kdybys v reálu závodil tak jak jezdíš, m?l bys každej závod DNF bu? z d?vodu kolize nebo ?erný vlajky. Tohle neni nfs nebo další hry stejnýho typu. Ale každopádn? díky za ú?ast, rozhodn? jsi tenhle cup obohatil.

Nezapomínám ... naopak. Ve skute?ném závod?ní podobných plechovek, jako tu jezdíme, je mnohem více mnohem ost?ejších manévr? a kontakt? a nikdo s tím problém nemá, protože to pat?í ke skute?nému závod?ní - podívej se na BTCC ?i Japonské mistrovství - tam se na n?jaké: "jen on mi tam vjel, jen on m? vyblokoval a je on do m? str?il" atd. nehraje, tam se závodí!

Samoz?ejm?, že to nesmíš p?ehnat a vy?adit toho druhého ze závodu, ale vytla?ování ve smyslu vybrd?ní v kontaktu plech na plech atd, je zcela normální a používaná v?c v?etn? blokování (samoz?ejm? ne ve vysoké rychlosti). A ur?it? se za ní netrestá, to po 20 letech sledování závod? všeho druhu vím jist?. Trestají se úmyslné kontakty s cílem vy?adit toho druhého ze závodu nebo ho "potrestat" což jsme vid?li v F1 tento víkend, ale vzájemné kontakty a postrkování bez zjevného nezvládnutí vozidla se netrestají.

A jezdit jako Tank? To vypadá úpln? jinak a v žádné závodní h?e, co normáln? hraju se to nedá, ani tady .... Možná by sis m?l ty arkády NFS nebo GRID zkusit, když myslíš, že se tam dá bourat jednodušš?ji a bezpe?n?jši než LFS - tam totiž ty kontakty mají daleko fatáln?jší následky než tady. V SHIFT2 ti vážn?jší kontakt vážn? pošramotí auto a když vyletíš z trat?, tak to není jako v LFS že to trochu o?ukáš, tam to rozsekáš na totálku. V GRID, ten je mnohem zábavn?jší a ješt? nebezpe?n?jší, tam jsou kontakty o?esávací, ale sta?í prudší náraz do bariéry a skon?ils ... to v LFS moc nehrozí

Každopádn? jsem rád, že jsem to podle tebe obohatil , snad to myslíš v dobrém
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #846
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Nezapomínám ... naopak. Ve skute?ném závod?ní podobných plechovek, jako tu jezdíme, je mnohem více mnohem ost?ejších manévr? a kontakt? a nikdo s tím problém nemá, protože to pat?í ke skute?nému závod?ní - podívej se na BTCC ?i Japonské mistrovství - tam se na n?jaké: "jen on mi tam vjel, jen on m? vyblokoval a je on do m? str?il" atd. nehraje, tam se závodí!

Samoz?ejm?, že to nesmíš p?ehnat a vy?adit toho druhého ze závodu, ale vytla?ování ve smyslu vybrd?ní v kontaktu plech na plech atd, je zcela normální a používaná v?c v?etn? blokování (samoz?ejm? ne ve vysoké rychlosti). A ur?it? se za ní netrestá, to po 20 letech sledování závod? všeho druhu vím jist?. Trestají se úmyslné kontakty s cílem vy?adit toho druhého ze závodu nebo ho "potrestat" což jsme vid?li v F1 tento víkend, ale vzájemné kontakty a postrkování bez zjevného nezvládnutí vozidla se netrestají.

A jezdit jako Tank? To vypadá úpln? jinak a v žádné závodní h?e, co normáln? hraju se to nedá, ani tady .... Možná by sis m?l ty arkády NFS nebo GRID zkusit, když myslíš, že se tam dá bourat jednodušš?ji a bezpe?n?jši než LFS - tam totiž ty kontakty mají daleko fatáln?jší následky než tady. V SHIFT2 ti vážn?jší kontakt vážn? pošramotí auto a když vyletíš z trat?, tak to není jako v LFS že to trochu o?ukáš, tam to rozsekáš na totálku. V GRID, ten je mnohem zábavn?jší a ješt? nebezpe?n?jší, tam jsou kontakty o?esávací, ale sta?í prudší náraz do bariéry a skon?ils ... to v LFS moc nehrozí

Každopádn? jsem rád, že jsem to podle tebe obohatil , snad to myslíš v dobrém
Jo, v BTCC se jezdí tvrd?, ale i p?esto jsou ty kontakty o 90% mírn?jší než to, co se d?je tady v tvém podání. Nejv?tší rozdíl je v tom, že tam bránící se jezdec za?ne vytla?ovat jezdce za sebou/vedle sebe tak n?jak plynule, že ten má v?tšinou šanci s tim n?co ud?lat. A nebo je tvrdej a bum (p?i?emž ten bum se v?tšinou p?ežije). Jenže ?lov?k jede za tebou, resp. vedle tebe a z?ista jasna prudce zm?níš sm?r do kolizního kurzu (a je ti jedno jestli už tam p?esah je nebo neni), p?i?emž kdyby tohle n?kdo ud?lal i v BTCC, tak jsou oba venku nebo mají citelné poškození a tak nebo tak race over. Pravidla o defenzivní jízd? jsou všude stejná. V BTCC hodn? mhou?í o?i, protože se to tam praktikuje hodn? (ale tady se takhle nikdy nejezdilo, dost se o to zasloužil Chaos a za to mu d?kuju). Ale po?ád máš v pravidlech napsáno že (voln? ?e?eno):
1) nesmíš ohrozit jezdce kolem sebe (což znamená nenajet do n?j)
2) máš právo na jednu zm?nu sm?ru p?i obranné jízd? (což ale neplatí tehdy, když už soupe? je vedle tebe s p?esahem)
3) nesmíš kontaktem získat výhodu. Jakmile jo, m?l bys pozici vrátit.
4) obecn? vyhýbat se kontakt?m

Já si myslim, že závody tady v rámci ?eskoslovenské lfs scény byly a jsou tak nastejno s BTCC. Já sám mám v?tšinou n?jaký ten kontakt skoro v každém závod?. Ale jsou to z 99% kontakty typu jako v BTCC, plech na plech, nic víc. Tedy ty lehké kontakty. Ty jsi do toho vnesl úpln? jinej rozm?r, tak t?eba to co jsi p?edvedl v poslední zatá?ce sprintu na Klouczecha, to by byla havárie na výjezd safety caru, výjezd sanitky, p?íp. úplné zastavení závodu. Ale mysli si co chceš, já arkády nehraju a hrát nebudu (hrával jsem d?ív než jsem poznal tohle) a budu to v závodech hnát co to dá, abych lidem jako ty na trati ujel co nejdál, aby vzdálenost mezi náma byla ta nejv?tší možná. Ale jinak zase m?žem n?kdy zajít na pivo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 29.8.2011 at 13:55.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #847
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: V tréninku p?ed závodem nebyl problém dát 1:36, ale te? se neda?ilo. 4. místo.
S: Start super, ale ud?lal jsem pár chyb a ztratil Ghosta a Radkovi jsem ani radši moc nebránil. Hanz jel dob?e, ani jednou mi to tam neposlal, až ke konci ud?lal divebomb, ale nechal m? jet. Tohle tempo jsem nemohl udržet aniž bych nepálil gumy. 3. místo.
L: Start dobrej, ve vrácáku jsem tam pouš?ouchnul hodn? lidí asi, ale n?kdo m? myslím taky hrnul, sry. Ohnul jsem si zadní pravý kolo a to byla chyba. Pak jsem se probojovával dále až na druhé místo, když jsem najednou zjistil, že moje pravá zadní se h?eje zvenku místo zevnit?. Hned m? docvaknul Radek, kterýmu jsem se zase moc nebránil, protože bych se tím akorát zdržoval. Pak jsem to poslal do st?ny v rychlé pravé na kolejích a p?edjel m? Hanz. No a to už byl za mnou Ghost a já to pálil co to šlo. Celkem jsem ho držel za sebou a dokonce zaúto?il na Hanze ješt?, který mi to klasicky zav?el. Pokud bys tohle cht?l ud?lat, tak bys mi tam m?l nechat místo aspo? na auto, protože tady se normáln? dá p?edjížd?t. Kdybych byl jako ty, tak to tam podržím a p?eto?ím t?!
Pak jsem ud?lal chybu, p?i Ghostov? útoku a definitivn? m? p?edjel.
5. místo.
Vyhrál lepší a tak to má být. Gratulace Ghostovi k vít?zství ale i všem fér hrá??m, co cup jeli. Byla to sranda
Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Zapomínáš ale na to, .......
Tohle neni nfs nebo další hry stejnýho typu.
+1
Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
Možná by sis m?l ty arkády NFS nebo GRID zkusit, když myslíš, že se tam dá bourat jednodušš?ji a bezpe?n?jši než LFS - tam totiž ty kontakty mají daleko fatáln?jší následky než tady. V SHIFT2 ti vážn?jší kontakt vážn? pošramotí auto a když vyletíš z trat?, tak to není jako v LFS že to trochu o?ukáš, tam to rozsekáš na totálku. V GRID, ten je mnohem zábavn?jší a ješt? nebezpe?n?jší, tam jsou kontakty o?esávací, ale sta?í prudší náraz do bariéry a skon?ils ... to v LFS moc nehrozí
Tímto se všechno vysv?tluje. Vra? se asi ke svým oblíbeným arkádám.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #848
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Replaye

Kvalifikace
Sprint
Long


Kvalikace + Sprint + Long
(ZIP)
__________________
Flame

Last edited by Flame; 30.8.2011 at 14:32. Reason: samostatné replaye
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #849
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Nechcete n?kdo nato?it video? Dodám hudbu (co, Kide? neboj, není to POP, ale ROCK a p?knej ) Tady s tím prachem by to bylo p?kný.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #850
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já kdybych m?l hudbu tak pro? ne, ale kdo ví, jak dlouho by to zase potrvalo A myslíš jen z posledního závodu nebo celkov?? Asi spíš jen z tý šoto ze v?era...
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #851
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Nechcete n?kdo nato?it video? Dodám hudbu (co, Kide? neboj, není to POP, ale ROCK a p?knej ) Tady s tím prachem by to bylo p?kný.
Já už jsem m?l nápad na video, ale nakonec není dost materiálu. I když se Hanz snažil...
Ale když se mi bude chtít, tak možná jo. Klidn? pošli, co sis pro m? nachystala.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #852
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

drambejz by imo do videa taky nebyl špatný :-) Ale asi by to vyžadovalo spoustu práce to tak n?jak sladit...
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #853
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Drumy dávájí do videa jenom drifta?i a lidi, co pro to nemají cit.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #854
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Náhodou by m? napadlo dost p?kných záb?r? a situaci kde by se to náramn? hodilo. Problém je v tom že jsem na na takové v?ci levý, ba co víc lenivý
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #855
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Flame a Kid: máte to v PM, ale v žádném p?ípad? neprozrazovat !!!
(Stejn? m? Kid odpoví, že ta hudba je pro lfs video p?íšerná, jako v Avon race, pamatuješ? )
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #856
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Flame a Kid: máte to v PM, ale v žádném p?ípad? neprozrazovat !!!
(Stejn? m? Kid odpoví, že ta hudba je pro lfs video p?íšerná, jako v Avon race, pamatuješ? )
Jo, nedávno jsem zjistil, že mám ty maily ješt? uložený, tak jsem se zasmál.
Ale ta, cos te? poslala, tak to je docela dobrý, uvidíme...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #857
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Ode me vcera opravu tragedie Jeste pri treninku pred Q jsem si nekolikrat posunul PB, ale pak bum - ozval se ten muj blbej kvalifikacni syndrom - jak kdybych razem vsechen trenink zapomnel a jel tam poprve. Ani jedno kolo pod 2:38. V poslednim merenym uz to vypadalo nadejne, ale prisel sok pri najezdu na most v posl. sektoru. Auto na strese - sice ne ve stope, ale lek jsem se a ubral.

V zavodech se mi vedlo hur nez spatne. Sprint jeste jaks taks, ale long... Vubec jsem se nevyrovnal s prachem. Na sotoline jsem se nedokazal ani drzet na dosah aut prede mnou, natoz zkouset predjet. Proste klouzajici auto ve stope tesne prede mnou -> ubiram. Rozhodilo me to tak, ze i na asfaltu jsem hledal spravnou stopu, brzdny body pokazdy jinak, jednoduje hruza

Chvalim Hanze za ferovej souboj v longu. Za tech par kontaktu jsem moch sam. Nechaval mi mista dost, nezaviral, nedivebombil ... pohoda.

Chvalim Popelku za paradni jizdu. Na dlouho se za ni zasekli treba Ghost a Flame, no a ja na ni nemel Predjel jsem ji sice po jediny jeji chybe, ale jeste v tom kole jsem sam vyrobil hrubku a oplatila mi to. Zaroven se taky omlouvam za par "poplacani po zadku".
A koukam ze i v celkovym hodnoceni jsem jen o jedinej bodik pred ni. Asi v ni mam novyho soupere

Velky DIK patri za usporadani cupu - (az na ten posledni) super zavodeni. Jak uz nekdo psal, potvrdilo se, ze takovydle fun zavody jsou nejlepsi.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2011   #858
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
...Horší pocity jsem m?la, když se p?ede m? dral JackCY a n?kolikrát na m? troubil , to jako pro?, myslíš že m? to p?idá na klidu, nebo ti uhnu z cesty? To jsem nepochopila, m?la jsem t? za v?tší formát. Jsi rychlejší, dostal by jsi m? i bez troubení a né m? takhle nervovat. A navíc si ani nedokážeš umejt auto p?ed závodem. S takhle špinavým vozem bych t? do závodu ani nepustila
Sorry já vim že jsem troubil, ob?as se mi i oto?ilo kole?ko omylem když se nedoto?í
Ale nem?žu si pomoct, když jedu chci šlapat plnej (ma?kat klávesu) kotel a nem?žu nebo? se p?edemnou n?kdo bojí s pedálama p?itom by m?l mít výjezdy zatá?ek rychlejší než já. I když myslím že jsem v závod? dolet?l n?jaká XRT na brzdách po té rally ?ásti, kde je S na kopci. Ano tam jsem celý závod svišt?l do toho kopce ve smyku.
M? ta tra? nep?išla zase tak hrozná i když klávesama to ko?írovat na šotolin? ž???žoooo
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2011   #859
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak jestli bych vás mohl poprosit o trochu laskavosti, vypište mi pls n?jaký zajímavý momenty, co vám z?staly v pam?ti, každej je vítanej. Díky.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 30.8.2011   #860
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Smile Krátké video z cupu pro pobavení...

... s p?ízna?ným názvem...Bouda!



YouTube (stream) | Download (nejlepší kvalita, 112 MB, 1600×900)

Je to minutové video s pár záb?ry, moc jste se asi s boudami ne?inili I když je klidn? možné, že jsem na n?jaké zapomn?l, neprojížd?l jsem to všechno.
__________________
Flame

Last edited by Flame; 17.7.2012 at 03:19.
Flame is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:33.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.