Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.8.2011   #821
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Dám taky XRT, aby byl souboj vyrovnaný
Vem si co chceš, stejn? bych ?ekl že tady budu bojovat sám se sebou s rallycrossovou ?ástí než s n?kym na trati. To že tady sem tam napíšu že rb4 neni auto nebo n?co jinýho ve smyslu nápisu na mojí spz neni myšleno moc vážn?. Tim ale ne?ikam, že to dam n?komu na trati zadarmo.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2011   #822
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Dal jsem 35,49 a mám tam najeto do 10 kol. Navíc na myši jsem nikdy nejezdil, takže si myslím že dost slabota. Jinak set je asi hotlap, ale když pojedu na volantu nebudu tolik pálit a nebudou pot?eba velký zm?ny na setu. Je to sice delší doba co jsem nejezdil, ale zkusím to.

# LFSW username: Radek44
# Ingame nickname: R. Müller
# email: radekm44@gmail.com
Sice nevím p?esn? co, ale zkusím to taky

# LFSW username: Agarash
# Ingame nickname: n\O.Maška
# emal: agarash všakvíteco czechlfs.net
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2011   #823
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Dal jsem 35,49 a mám tam najeto do 10 kol. Navíc na myši jsem nikdy nejezdil, takže si myslím že dost slabota.
Dnes ráno jsem to zkoušela a hned ve 3. kole ?as 2:35,01 a ješt? k tomu na klávesnici, protože volant mám ve sk?íni a necht?lo se m? ho vytahovat.
No a pak jsem se z toho snu probudila, nasnídala a šla to zkusit doopravdy a na volantu. Ani zdaleka jsem se nep?iblížila k 2:40,00 a v?bec nechápu, jak m?žete ud?lat ?as o 5 -7 sec. rychlejší. Dokázala jsem pouze n?co kolem 2:42,..
No nic, trénovat m? nebaví, balím to a jedu rad?ji na koupališt?.
V ned?li ale p?ijdu, chci vid?t tu melu a budu to kontrolovat ze zadních pozic
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2011   #824
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
V ned?li ale p?ijdu, chci vid?t tu melu a budu to kontrolovat ze zadních pozic
bude vobec niekto okrem Radka vpredu? lebo vsetci to chcu kontrolovat zozadu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2011   #825
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
bude vobec niekto okrem Radka vpredu? lebo vsetci to chcu kontrolovat zozadu
Neboj se. Sice mam v plánu to kontrolovat zezadu, ale po?kam si až se to vp?edu trochu pomele, pak náhle využiju situace a vít?zství je mé.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2011   #826
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

No já plánuju brzdit Radkovo prohrnova? zep?edu dokud m? budou gumy sta?it a dokud m? n?kde neoto?í nebo já sám sebe

Tohle je m?j set na t?ch 36.42, upozor?uju že dost stabilní, ale práv? to se mi tady hodn? hodí. Jestli n?kdo ví o lepším sem s ním
Homemade Race set pro myš.

Nebo n?jaké nápady/rady jak jezdit na rally? P?eci jen RBR a LFS jsou jak nebe a dudy.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 26.8.2011 at 14:08.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2011   #827
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Neboj se. Sice mam v plánu to kontrolovat zezadu, ale po?kam si až se to vp?edu trochu pomele, pak náhle využiju situace a vít?zství je mé.
sounds like a plan ja vas budem prinajlepsom kontrolovat zo spectate...
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.8.2011   #828
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

neslo by zaridit hlavni zavod od 20:50? Od 20:00 je MotoGP a to si nenecham ujit. Vzhledem k tomu ze racingunderground prestal fachat a na racingform.me nemam pozvanku, tak bych o ten zavod prisel. Takze radsi obetuju LFS
Pokud by presun byl mozny, dostavil bych se do 20:48 a startoval ze zadu.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2011   #829
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
neslo by zaridit hlavni zavod od 20:50? Od 20:00 je MotoGP a to si nenecham ujit. Vzhledem k tomu ze racingunderground prestal fachat a na racingform.me nemam pozvanku, tak bych o ten zavod prisel. Takze radsi obetuju LFS
Pokud by presun byl mozny, dostavil bych se do 20:48 a startoval ze zadu.
M? osobn? by to nevadilo. Ale jak to tak znam, vždy v pr?b?hu pauzy mezi závody/kvali se vždycky dost lidí vyjad?uje ve smyslu "jedem hned, honem atd." Klidn? bych to ud?lal, ale když to bude 1:20...
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2011   #830
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
M? osobn? by to nevadilo. Ale jak to tak znam, vždy v pr?b?hu pauzy mezi závody/kvali se vždycky dost lidí vyjad?uje ve smyslu "jedem hned, honem atd." Klidn? bych to ud?lal, ale když to bude 1:20...
mas pravdu. Necekejte na me. Tento zavod vynecham a tudiz na zaver dekuji za skvele zavody. Bavilo me to a uzil si plno souboju. Otaceni rostu je super
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2011   #831
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Ale tak long stihneš ne? Zbytek je stejn? jenom taková rošáda s pozicema.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #832
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Tak to dneska uzav?eme. Závody budou na 5 a 15 kol. Odesílám info mail (vše p?i starém), kdyby n?co tak kontaktujte m? nebo sebe navzájem.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #833
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q:

Sprint:

Long: Kolo v ?ele jsem si splnil, poté m? za?ali dojížd?t UFOni. Zásadní moment p?išel p?i sjezdu z kopce na konci trati, kdy jsem myslel, že tam Ghost jde, ale ono nakonec kulový. P?ekvapilo m? to, zazmatkoval jsem, atentát na svodidla, bum - bác, odklon v hajzlu a nakonec .

Statistiky
Q
Sprint
Long

Last edited by Fast Jarda; 28.8.2011 at 22:04.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #834
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: nic moc,ale nemám takovyhle trat? v oblib?
S: spadlo mi to tak že nic
L: start z konce,dostal jsem se na 9. místo po Jardovo chyb?,pak mi za?aly odcházet pneu,dohnal m? Cagaš,pou?en z posledních souboj? s ním jsem do T1 vjížd?l vnit?kem aby nem?l prostor,no na výjezdu byl rychlejší,tak jsem se pár kol do konce honil za ním až jsme dojeli další dvojci,tak že konec byl p?knej.Dojezd 10. místo
Díky za super pohár,pobavil jsem se a po?ítám v celkovém po?adí s n?jakým 8-10 místem,jednou byla i bedna,tak že spokojen.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #835
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Q:
první m??ené kolo rozjeté na low 36, split pod 1:52,
jenom co d?láš nemysli a nerozbijto, nep?evra? to, hamst za myš do zatá?ky najel jsem na tu trávu vpravo bác kašlu na to, st?echa bum, konec. Z?stal jsem tam mimo tra? až u svodidel.

S: no n?jak jsem se prodral z konce asi do p?lky pole za t?ch 5 kol

L: za?átek šel, ale musel jsem trošku p?itroubit nebo? to kde n?kte?í brzdí je mi opravdu záhadou, navíc FXO jsem si dával na brzdách a nechápal jsem (to už asi v S, FXO se n?jak drželi pozadu, AG a Masterful).
Po pár kolech jsem dojel Danicu, zelené XRT, za?al tvrdší boj o pozici, až m? dojel snad klouczech vzadu nebo už radek? Potom Jarda, na brzdy do ostré pravé, no snad jsme se tam moc nepo?ukali.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 28.8.2011 at 22:17.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #836
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 8., sice pb, ale o?ividn? špatný.

S: Malej ?ukanec do Laly ve vracáku, na vnit?ek mi šel Hanz, tak jsem musel uhnout a už jsem s tím nic nenad?lal. Do cíle jsem to už ale udržel a dotáhl jsem i Flejma, ale už jsem ho nestihl dát. 6.

L: Ve 2. kole jsem najel na kraj trat? na rally a v kombinaci s moc velkýma bokama to znamenalo stopku a propad na konec. Moc jsem si pak nezazávodil, protože mi bu? p?išlo, že m? n?kdo pouští, nebo p?íšern? lagoval, jak dano. S Jardou to bylo fajn, ale nakonec taky nevím pro? uhnul. Stíha?ka na Tomáše pak byla úsp?šná, sice to vypadalo, že m? taky pouští, ale že prý ne. No a pak byla na dost?el Popelka s Lalou, ale na ty jsem m?l jenom jednu šanci po chyb? p?i jejich souboji, kterou jsem nevyužil. Celkov? spokojenej s 9. místem, s XRT ta rally byla hrozná. A nevím pro?, ale v longu mi to nejelo, nejlepší kolo sice 38,5, ale mohl jsem se roztrhat a po?ád mi tam padaly 39ky.. možná moc paliva.

Jinak to byl super fun cup, díky za organizaci (jenom tak btw. až poslední dva závody byly bez problém? se serverem/roštem), dob?e jsem se bavil, fun cupy jsou vždycky best.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #837
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Díky moc Lalovi za set, dost mi to pomohlo.

Kvalifikace: 5. místo, dobrý.

Sprint: Nic moc souboje, na startu jsem p?edjel pár aut, ke konci m? dotahoval Kid, ale nestihl to 5. místo.

Long: Na startu strkanice. Ve 2. kole na rallycrossový ?ásti to p?eto?il Kid a já mu trochu š?ouchnul do zadní ?ásti, ale snažil jsem se vyhnout. Pak m? p?edjel Ghost a potom jsme jeli t?sn? za sebou ješt? s Lalou a Popelkou, taky dobrý.

Díky Ghostovi za origanizaci a vše okolo, byl to vyda?enej cup.
__________________
Flame

Last edited by Flame; 29.8.2011 at 13:43.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #838
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: V?era jsem si dal pár kol a b?hem nich pochopil jak se to rally s timhle vlastn? jezdí. Ale n?jak jsem se necht?l chlubit. Takže jsem stáhnul 1 vte?inu na rally pasáži a najednou se dalo p?emýšlet i o 2:35, i když jsem dal t?sn? nad. Spokojenost, na Radka to nebylo ani náhodou.

S: Využil jsem výhod zadohrabu a dostal se do ?ela. Chvilku jsem odrážel Klouczecha, pak až do konce závodu Radka. Extrémn? zábavná obranná jízda, sem tam n?jaký ten ?ukanec, ale bylo to fair play jak se pat?í. A n?jak se mi to poda?ilo udržet až do cíle. Velká spokojenost s vít?zstvím.

R: Na startu jsem p?edjel Radka s Hanzem, ale nebylo mi to nic platný. V 2. zatá?ce jsem sice m?l Klouczecha vedle sebe, ale auta p?ímo p?ede mnou skoro zastavila, zatímco ti vlevo i vpravo jeli. Nejsem prohrnova?, takže jsem ?ádn? po?kal, resp. mi nic jinýho nezbylo. Takže propad úpln? na konec. Pak jsem se musel prokousávat po jednom vp?ed a ost?e sledovaný Klouczech mi ujel o cca 7 vte?in. Pár kol jsem se vozil s Flamem. Tady jsem poznal kdo ten layout d?lal. Jestli byla n?jaká pasáž, kde jsem ho nemohl dojet / mu ujet, tak to bylo v pasáži kolem 2. splitu, kde mi ten layout v?bec ale v?bec nesed?l. Já bych ty pneumatiky dal jinam, takhle to bylo dost "katovací" a navíc ty gumy byly dost od apexu, takže jsem se do t?ch zatá?ek po?ád nemohl trefit. Sice mi to vadilo už v tréningu, ale necht?l jsem zbyte?n? n?co m?nit. Pak jsem 2x bez kontaktu vy?adil soupe?e - Lalu a Jardu. Teda spíš oba nezvládli situaci p?i p?edjížd?ní, p?i?emž hlavn? následky u Jardy byly fatální. Pak jsem se vozil za Popelkou. A fakt dlouho. Jenže nebylo kudy... Pak se mi povdlo n?jak se p?ed ní dostat v rally ?ásti, tady jsem to musel fakt hnát, protože v tom boji nás dohnal Flame a jestli jsem si n?co fakt nep?ál, tak to bylo p?edjížd?t ho znovu. Pak jsem m?l kone?n? trochu volno p?ed sebou a da?ilo se mi pomalinku stahovat Hanze. Sice jsme nevytvo?ili skupinku, ale dojeli jsme Klouczecha. Toho pak Hanz n?kdy kolem 10. kola p?edjel (nevim jak). Toho jsem využil já a dostal se do kontaktu. V tenhle okamžik jsem si tak trochu oddychnul, protože jsem v?d?l že ve sprintu jsem se dostal do 3b vedení (tady mi dost pomohl Radek, díky ) a rozdíl mezi 4. a 5. místem jsou 2b. Jenže pak jsme dojeli zase Hanze a Klouczech to na n?j zkoušel, jenže Hanz ho dost nevybírav? zblokoval (op?t porušení pravidel obranné jízdy, za to by byl ur?it? v n?jakym FIA závod? trest pr?jezdu box?). Díky tomu jsem se dostal ješt? blíž a nakonec Klouczecha asi 2 kola p?ed cílem p?edjel, p?i?emž se mi zdálo že mu n?kdo pošteloval geometrii vlevo vzadu. Takže a? nehezky, ale op?t mi klí?ov? n?kdo pomohl, tentokrát Hanz. Do cíle jsem tedy dojel na 4. míst? very happy, i když musim d?kovat pánu bohu, že mi poslal Radka a Hanze do cesty. Št?stí prost? stálo p?i m?, jinak to nem?žu ?íct.

Záv?rem d?kuju všem soupe??m za ú?ast, i p?es pár tmavších skvrn bych to hodnotil pozitivn?. Tak zas n?kdy na trati.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2011   #839
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Kone?né po?adí po 10. závodním ve?eru


Gratulace vít?z?m, bylo to dost vyrovnané, ale nakonec o 5 bod? vyhrál Ghost s celkovými 248 body p?ed Klouczechem a Jackcym.

(teda pokud tam nemám chyby)
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.8.2011   #840
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Necht?l jsem už jet, kv?li špatným zkušenostem z p?edchozích závod?, ale ?íkal jsem, že když najdu náladu, tak ten poslední závod už dam a dojedu ten šampionát, když už jsem se p?ihlásil …

Q: všechno, co se mohlo pod?lat, se pod?lalo – M?j ostrý Setup na jedno kolo slušný, ale nem?l jsem možnost jej využít, jak jsem plánoval - p?ekro?il jsem rychlost v PIT, tak jsem se šoural celé kolo na pr?jezd, abych nespálil gumy. Jenže pak jsem po zah?ívání zadních gum v dalším kole uvízl v první Cross-zatá?ce a nemohl odjet, našt?stí m? tuším Kid cílen? popostr?il (pochopil, že sta?í trochu postr?it - díky!).

Musel jsem vym?nit gumy a dotankovat, ale pak jsem stejn? nezah?ál zadní gumy a pod?lal 2. i 3. sektor (TOP Speed dokonce nejpomalejší ze všech), takže mizerný ?as 2:36 … a 3. místo (což vzhledem k mizerným start?m FXO bylo stejn? jedno).

R1: Tragicky zvolený race Setup – neotá?ivý, slabý brzdy navíc posunutý na zadek, jen aby gumy vydržely. Takže to nebrzdilo a nedrželo a stejn? se s tím muselo jet jak s hnojem, protože sta?ila jedna-dv? zatá?ky rychleji a gumy šly do háje. Šotolina se s tím ješt? dala, ale asfaltová ?ást byla tragická a do poslední zatá?ky jsem se vždycky modlil, abych v?bec zabrzdil.

Poslední kolo ale gumy v pohod?, dojel jsem pomalejšího Kloucka, který se s tím hodn? pral, ale prost? nebylo kudy ho p?edjet a ta snaha m? stála kritické p?eh?átí gum p?es 80°C, takže jsem do poslední zatá?ky nemohl zabrzdit už v?bec. Efekt sn?žných saní a i když jsem se snažil nikoho nesejmout, nepovedlo se. Našt?stí bez vážných následk? a vlivu na po?adí v závod? – Sorry. Jen 4. místo.

R2: Setup jsem upravil od špatného k tragickému . Už to nedrželo nikde a brzdilo ješt? h??, a samosvorný diferák moc nepomáhal v akceleraci na asfaltu. První pasáž sice v pohod?, ale asfaltová ?ást, tam jsem ztrácel 2-2,5s na kolo. Jel jsem navíc hlavn? s ohledem na pneumatiky a prodával jsem to tím ješt? víc.

Start s FXO hr?za, ale dob?e jsem si našel místo a protáhl jsem se vp?ed. M?j hlavní soupe? na trati bylo ale moje neotá?ivé a nebrzdící FXO, se kterým jsem se vyložen? pral, abych to v?bec nacpal do zatá?ky a zastavil. Na n?jaké závod?ní jsem ani nemyslel. Celkem v pohod? jsem dojel ješt? více se trápícího Kloucka, který op?t p?epálil gumy a p?kn? se tam klouzal. Až tak, že se pom?rn? tvrd? navezl do svodidel a poškodil si auto. Což mi umožnilo jej už definitivn? dojet a p?edjet. Pak se mi to snažil ješt? vrátit, tak jsem mu jemn? ve výjezdu nazna?il, že by bylo bezpe?n?jší, kdyby nep?edjížd?l, protože v Rally pasáži stejn? nesta?í a akorát by z toho byla strkanice a potenciální nebezpe?í – pak ho dojel i Ghost a už jsem jim ujel.

N?jak jsem to, se snahou hlavn? to nehnat rychle a nezni?it gumy, doklepal do cíle na 3. míst?. Ty setupy mi vážn? nejdou :/.


Díky Ghostovi za organizaci. Jinak v LFS už asi pokra?ovat dál nebudu - za toho p?l roku, co to jezdim, jsem vid?l jen p?íliš mnoho st?žování a málo skute?ného závod?ní. Hlavn? ty neustálé stížnosti: „je on mi to od?el, je on mi tam vjel, je on m? zablokoval“ apod. I v F1 jsem vid?l víc kontaktního závod?ní a než v n?kterých závodech tady, a to tu jezdíme pomalý plechovky, což byl, je a bude kontaktní sport – vážn? dost unreal. Hlavn? ale nebudu mít ?as, za?íná pracovní sezóna a herní sezóna, takže budu hrát dost jiných v?cí. Díky ale za ty pravé souboje s n?kterými, kte?í t?eba i s tím kontaktem um?jí jezdit, ty jsem si užil .



BTW: Pokud by se jel n?jaký GTR cup abych mohl jet s FXR a jezdilo by se nejlépe na vytrvalost aspo? 4h závod, tak bych uvažoval. Jinak takhle pomalá auta už fakt ne … .
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.