Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.8.2011   #741
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Má n?kdo set na XRT? Teprv te? za?ínam po?ádn? cejtit levou ruku z t?ch motokár
Ješt? že nemusim ve?er kroutit volantem.
To je zvlastni novackovskej syndrom... Kdyz se clovek jednou za cas sveze tak uz se to nedostavuje -jsem rano ani nevedel ze sjem jezdil z pohledu toho ze by me neco bolelo.

Jinak ja se dnes nezucastnim (teda asi se pujdu podivat k Hanzovi jak jede), strach ze zkousky nedovoli :-D
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #742
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by ZABII View Post
To je zvlastni novackovskej syndrom... Kdyz se clovek jednou za cas sveze tak uz se to nedostavuje -jsem rano ani nevedel ze sjem jezdil z pohledu toho ze by me neco bolelo.

Jinak ja se dnes nezucastnim (teda asi se pujdu podivat k Hanzovi jak jede), strach ze zkousky nedovoli :-D
Tak já mam ruce vcelku naprd, a to jsem poslední rok i lez po st?n? a hrál badminton, ale stejn? leva?ka, prává je celkem ok. Jenom takovej ten sval když musíš n?co držet sev?enýho v ruce.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #743
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Co to tam je za Budvar? Jsi si musel zkazit chu? po t?ch Plzních?
No to bylo práv? v dob? hluboké krize, když došla Plze? a nic jinýho nebylo po ruce. Je to focený víc jak 2 roky zpátky, od tý doby jsem se dost polepšil. Te? už by tu flašku od Budvaru nikdo nenašel (mi nechutnal moc ani p?edtim, ale když je po?ádn? vychlazenej, tak se vypít dá. Ale nem?ní to nic na tom že m? po n?m bolí hlava).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #744
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Dnes se op?t neobjevím, technika je proti.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #745
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Nenasel jsem si dost casu na trenink a bez nej radeji nepojedu :/
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #746
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Nenasel jsem si dost casu na trenink a bez nej radeji nepojedu :/
Já taky ne, tak hejbni kostrou a poj? te? trénovat
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #747
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Me padnul net, sotva se dostanu i sem
Tipuju ze se to nezlepsi nebot vsichni vecer stahuji a polozili prave mistni ubohy net. Ani na server se uz nedokazu pripojit.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #748
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 3., ?as ok.

S: Start-cíl 3.

Pak mi to padlo, ale na Steam jsem se dostal normáln?, v TF2 se mi na?etly servery, ale zbytek internetu byl mrtvej. Budou protesty na poskytovatele, d?lá to poslední dobou ?asto, minulej týden to vyšlo akorát, že jsem mohl odjet závod, jinak p?edtím ani potom mi net nejel. Meh...
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #749
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Vzpom?l jsem si na závod v 19:50

Q: Nevím, v lepším kole jsem se rozbil o Aliena.

S: Time-out po 15 sekundách.

R: První dva kola p?kné souboje, pak to za?lo lagovat a já zp?soboval problémy, tak jsem šel do spectu. Omlouvám se t?m kterým jsem zp?sobil problémy.

Pak jsem koukal na hanze a umíral smíchy, když se odpojil, už nebylo na co koukat :-D Ješt? sorry za chat v závod?, nedalo mi to :-)
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #750
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

1.Zavod - v rámci možností OK

2.Závod - hromadná nehoda, p?ežil jsem - n?jak .... dál p?kný ?istý závod s Dohnalíkem pak si ale ublížené d??átko TomasAG s poškozeným autem, co mu plavalo po trati, cht?l zjevn? vy?izovat n?jaké u?ty a ve vysoké rychlosti m? vytla?il v nejrychlejší zatá?ce i když jsem byl p?ed ním a ve stop? - následn? se mi narval bokem p?ed auto a ješt? se bude divit, jak se tam ocitl ur?it?.

Do té doby jinak p?kné závod?ní, ale s takovýhlema d?tma, co d?lají tyhle naschvály a kazí druhým závod?ní, navíc s poškozeným autem, se kterým sotva drží na trati, jezdit nehodlám ....

M?jte se tu p?kn? - kon?ím s LFS.
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #751
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by hanz dd View Post
1.zavod - v rámci možností ok

2.závod - hromadná nehoda, p?ežil jsem - n?jak .... Dál p?kný ?istý závod s dohnalíkem pak si ale ublížené d??átko tomasag s poškozeným autem, co mu plavalo po trati, cht?l zjevn? vy?izovat n?jaké u?ty a ve vysoké rychlosti m? vytla?il v nejrychlejší zatá?ce i když jsem byl p?ed ním a ve stop? - následn? se mi narval bokem p?ed auto a ješt? se bude divit, jak se tam ocitl ur?it?.

do té doby jinak p?kné závod?ní, ale s takovýhlema d?tma, co d?lají tyhle naschvály navíc s poškozeným autem, se kterým sotva drží na trati, jezdit nehodlám ....

m?jte se tu p?kn? - kon?ím s lfs.

:d:d:d

T?ším se na záznamy :-)
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #752
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: kone?n? se mi povedla kvali.
S: Souboje s Hanzem do 4 kola,od T1 jedeme vedle sebe,jedu po levém okraji na rovince a Hanz se na m? tla?í,má celou ší?ku trat?,ale kdepak,prost? musí jet vlevo,dokud m? nevystr?í a nejdu do hodin,dojel jsem ani nevím kolikátej p?kn? nasran?j.
L: start s Hanzem za zády m? v?bec net?šil,hned v prvním kole mela p?ed šikanou,odneslo to ?ízení,ale pokra?oval jsem,pak m? p?edjel jarda s Hanzem,tak jsem se kochal zezadu jejich soubojem,pak m? humor p?ešel,když Hanz najel zleva do Jardovo zadku,šli oba do trávy,Jarda v klidu pokra?oval,no já jsem za?al Hanze p?edjížd?t zleva a co na to Hanz?op?t se tla?í doleva aby si najel ale v?bec ho nezajímá že já jedu po okraji a že by t?eba uhnul vpravo,nakonec ho to hodilo doprava do trávy a když vyjel tak m? jednoduše sundal.To už jsem se rad?ji odpojil.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 23.8.2011 at 09:41.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #753
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
1.Zavod - v rámci možností OK

2.Závod - hromadná nehoda, p?ežil jsem - n?jak .... dál p?kný ?istý závod s Dohnalíkem pak si ale ublížené d??átko TomasAG s poškozeným autem, co mu plavalo po trati, cht?l zjevn? vy?izovat n?jaké u?ty a ve vysoké rychlosti m? vytla?il v nejrychlejší zatá?ce i když jsem byl p?ed ním a ve stop? - následn? se mi narval bokem p?ed auto a ješt? se bude divit, jak se tam ocitl ur?it?.

Do té doby jinak p?kné závod?ní, ale s takovýhlema d?tma, co d?lají tyhle naschvály a kazí druhým závod?ní, navíc s poškozeným autem, se kterým sotva drží na trati, jezdit nehodlám ....

M?jte se tu p?kn? - kon?ím s LFS.
To si d?láš kozy??? Trefil jsi Jardovo zadek když jsi cht?l zajet za ním,vjeli jste do trávy a ty jsi hodn? zpomalil,ve stop? jsi nebyl,cht?l ses tam nacpat ale to už jsem tam byl já,žádný vy?izování ú?t?,prost? máš napravo místo ale ani za boha tam neuhneš,rad?ji m? tla?íš ven,stejný jak v S tak v L,jen jiný místo.Ano,m?l jsem poškozené ?ízení,proto jsem vás s Jardou kolo p?edtím pustil abych vás neohrozil.
Já jel vlevo na kraji tak kam jsem t? tla?il když ty jsi se tla?il doleva do stopy?
Jestli chceš takhle jezdit tak to rad?ji skon?i s LFS.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 21.8.2011 at 22:27.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #754
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
To si d?láš kozy??? Trefil jsi Jardovo zadek když jsi cht?l zajet za ním,vjeli jste do trávy a ty jsi hodn? zpomalil,ve stop? jsi nebyl,cht?l ses tam nacpat ale to už jsem tam byl já,žádný vy?izování ú?t?,prost? máš napravo místo ale ani za boha tam neuhneš,rad?ji m? tla?íš ven,stejný jak v S tak v L,jen jiný místo.Ano,m?l jsem poškozené ?ízení,proto jsem vás s Jardou kolo p?edtím pustil abych vás neohrozil.
Já jel vlevo na kraji tak kam jsem t? tla?il když ty jsi se tla?il doleva do stopy?
Jestli chceš takhle jezdit tak to rad?ji skon?i s LFS.
Mužeš mu ?íkat co chceš, on stejn? chybu nep?izná ;-)
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #755
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Mužeš mu ?íkat co chceš, on stejn? chybu nep?izná ;-)
Jak to vidíš ty,když jsi na n?j koukal???
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #756
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Jak to vidíš ty,když jsi na n?j koukal???
Že jel jak hovado, jako vždy, at ?íká co chce, i když je to v rámci pravidel, tak je to neetické n?koho vytlo?it z dráhy, být to ve skute?nosti tak riskuje vážnou nehodu.

Jak tam skoro oto?il Jardu a pak misto aby ubral tak jel dop?edu, hladový po úsp?chu, málem jsem spadl ze židle.
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #757
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Že jel jak hovado, at ?íká co chce, i když je to v rámci pravidel, tak je to neetické n?koho vytlo?it z dráhy, být to ve skute?nosti tak riskuje vážnou nehodu.

Jak tam skoro oto?il Jardu a pak misto aby ubral tak jel dop?edu, hladový po úsp?chu, málem jsem spadl ze židle.
Asi tak,v?d?l,že mám poškozené vozidlo,tak že by m? za chvíli zase p?edjel,ale asi nemá mozek,a prej d??átko jsem
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #758
D4NO
Member

 
D4NO's Avatar
 
Join Date: 24.11.2007
Location: ?eský T?šín , Silesia
Posts: 423
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Asi tak,v?d?l,že mám poškozené vozidlo,tak že by m? za chvíli zase p?edjel,ale asi nemá mozek,a prej d??átko jsem
Jist?, sotva ses držel na cest?, ale p?esto jsi ho dohnal
D4NO is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #759
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by D4NO View Post
Jist?, sotva ses držel na cest?, ale p?esto jsi ho dohnal
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2011   #760
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Hanzovo prase?iny: Short: 4 kolo ?as 38 vte?ina kola,Long: 8 kolo ?as 1:25
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.