Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.3.2008   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default Round 5 - Tiskovka divize 3

Diky startu na divokou kartu jsem si delal nadeje na lepsi umisteni nez normalne. chtel bych podekovat Chaosovi, ze mi tu moznost dal a ja mohl dnes jet!

Quali: Omylem jsem zapomel nahodit HL set, takze jsem to odjel na longu. Holt se to prpojevilo na case a byla z toho 2. pozice

Superpole: Tentokrat uz se spravnym setem, 1. flek

Race1: Super zavody s Woodbinem, myslim, ze asi ani k zadnemu kontaktu nedoslo, hodne se mi libil souboj tusim v predposlednim kole, kde jsem male ztratil pozici. nakonec stylem start > cil, 1. misto

Race2: Nejprve sem se zamotal do crashe a nasledneho lag crashe v T1 a T2, nastesti jsem to ustal a mohl pokracovat dal. Omlouvam se za postouchnuti ToFira v posledni zatacce pred vjezdem na oval. Nakonec se mi povedlo dohran Woodbineho, ktery se mezi vozy propletl. Dalsi souboj po cely zavod, kdy jsem byl ve vedeni ale kolo pred cilem jsem chyboval ve vyjezdu z T1 a diky nutnemu podrazeni me Wood predjel. Takto jsem dojel az do konce. Na vedouciho Dalldu, ktery najel zpocatku cca 7,5 s jsem stahnul na nejake 4 s, ale mel moc velky naskok, takze predjet bylo nemozne.

Diky vsem za super zavody a v dalsi lize navidenou !

Diky Chaosovi za poradani PCO!
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 24.3.2008 at 22:17.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #2
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Takže, dnešek jako zakon?ení celého poháru se povedl na výbornou. V kvalifikaci jsem dal svoje pb hned v prvním m??eném kole a nakonec to na ostatní sta?ilo i po zbylých cca 12 minut. Byl jsem z toho dost nervózní, protože tohle se mi obvykle nestává. Superpole jsem ale zvládnul taky dob?e, p?esko?il m? akorát Spangler, který už m?l sv?j kvalifika?ní set.

Ideální podmínky pro start do závodu. Necht?l jsem blbnout a tak jsem se pokorn? za?adil za Spanglera, za kterým jsem pak odkroužil v podstat? celý závod. Chvilku jsem byl blíž, chvilku dál, vyrobil jsem pár drobných kopanc?, nicmén? dop?edu to prost? nešlo, Spangler jel skv?le. I když byly pasáže, kde jsem m?l lehce navrch, což m? pat?i?n? h?álo u srdce...

Ve druhém závod? jsem m?l trochu obavy z tla?enice po startu, se št?stím jsem se ale všemu vyhnul a stíhal týmového kolegu Tofireho. Ke konci 2. kola jsem se dostal p?ed n?j a brousil si zuby na první místo, jenže jsem jaksi nezvládl poslední levou dvojzatá?ku a ztratil spousty ?asu. Doklepl m? op?t Spangler a tak jsem se op?t za?al vozit za jeho zády. Pr?b?h skoro jak z prvního závodu, tentokrát však se štastn?jším koncem pro m?. Po Spanglerov? chyb? jsem šel nekompromisn? p?ed n?j a po zbytek kola už nebyl problém pozici udržet. Celkov? tedy op?t 2. flek.

2Spangler: Kdybys v tom 2. závod? neblbnul, mohli jsme se na oválu roztáhnout a t?eba i doklepnout Dalldu... Škoda, že jsem t? nem?l na team radiu.

Na záv?r díky všem, kte?í se podíleli na organizaci cupu, jakož i t?m, kte?í vytvá?eli závodní atmosféru b?hem t?ch 5 ve?er?. Bylo to fajn!
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #3
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
2Spangler: Kdybys v tom 2. závod? neblbnul, mohli jsme se na oválu roztáhnout a t?eba i doklepnout Dalldu... Škoda, že jsem t? nem?l na team radiu.
Bohuzel to neslo, nejdriv jsem musel skoro zastavit kvuli tomu crashi v T1 a potom jsem nechtel prasit, takze to lepe neslo... Ale verim, ze bychom Dalldu dojeli, urvat se uz na zacatku
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2008   #4
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Dnes mi to vubec neslo, pneu stale kolem 96 stupnu, hruza. V 2. zavode jsem diky soustredeni na jezdce vedle trochu probrzdil t1, nicmene jsem stastne nikoho netrefil.

Ján Papuga: vaz slova i po skonceni zavodu...

Dikec vsem za souboje a predevsim Chaosovi za organizaci.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 25.3.2008   #5
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default

Tento zavod byl pro me spise bitva s technikou nez samotne zavodeni (ach ty pneumatiky)

Kvali: hned v prvnim kole jsem docela necekane zajel svuj rekord, z cehoz bylo nakonec 2 misto.

Superpole: jak uz jsem psal problem s peumatikami a tak jsem je v zavadecim kole prehral a nejen diky tomu to nebyl cas, ktery bych si predstavoval, ale i tak povedene 3. misto.

Prvni zavod: tady bych se chtel hodne omluvit Pugovi,kvuli natlaceni na zed a pozdejsimu incidentu. Opravdu se omlouvam co se mohlo stat jsem si poradne vsiml az pri pusteni zaznamu. Hold pro pristi rocniky si musim na toto dat velky pozor.
Zpet k zavodu. Rozhodl jsem se, ze si necham set z kvali a pojedu mene razantne a uvidime. Pozdeji jsem tohoto docela litoval, protoze pneumatiky (hlavne prava predni) nevydrzeli skoro nic. Proto jsem taky hned po zacatku nechtel moc tlacit na pilu a zvolil mirnejsi tempo, coz se taky projevilo v umisteni a behem prvnich dvou kol me predjeli Puga, GTR GASS, ToFire, a SpeedyCZECH. Nastesti pro me nebyl ToFire az tak agresivni a podarilo se mi po par zatackach dostat zpatky pred nej a poodjet mu. Asi ve tretim kole jsem se dostal na dohled ke Speedymu a ten bohuzel vyjel z mimo trat a dostal jsem se pred nej. Nakonec musel udelat zrejme nejakou chybku a ja mu dostatecne poodjel coz nakonec bylo 5 misto cca 6sek za GTR GASSem a 6sek pred Speedym s absolutne rozzhavenou pravou predni pneu

Druhy zavod: Rozhodl jsem se opravit setup coz se potvrdilo jako dobry napad. Asi jsem si mel precist propozice, ale kdyz jsem se dozvedel pri sestavovani rostu, jsem na druhem miste, tak jsem docela ziral. (druhe misto v tomto zavode bylo rozhodne vyhodnejsi nez pole position). Start se tudiz vydaril a diky fer pristupu ToFireho jsem se dostal na prvnimisto (taky se omlouvam, jestli jsem te nejak natlacil na zed, ale tohle mi proste dela problem ). Prvni dva kola jsem na to poradne slapl a rozhodl se vytezit z jeste neprehratych pneu co to jen pujde. Asi ve druhem kole jsem sledoval, ze se nekdo na druhe pozici odpoutal od vlacku ostatnich a neprijemne se priblizoval. Tusim ze ve tretim kole musel udelat nejakou chybu a vlacek ho opet dojel a ja sledoval, ze jsem na prvnim miste a mam cca 7 sek naskok . Posledni ctyri kola jsem mel opet predni pneumatiku uplne rozzhavenou a casy na kolo se hodne zhorsovali coz slo taky videt na mem naskoku a ten se hodne kratil. Nastesti asi diky soubojum Spanglera a Woodbineho nebyli schopni me dojet (ikdyz si myslim ze na to rozhodne meli) a bylo to nadherne prvni misto.

Chtel bych se vsem, ktere jsem nechtene jakkoli ohrozil pri tomto celem sampionatu (hlavne se omlouvam P@chovi za kolizi pri druhem zavodnim veceru 4divize) a diky ze jste me nechali zrovna v poslednim zavode vyhrat Diky vsem za skvele zavodeni.
Dallda is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 03:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.