Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.12.2008   #1
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default 3 hod Kyoto National - tiskovka

------------------------------------
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2008   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

tak asi zacnu

1. ve 12 hodin my dovezli G25 a trenoval sem asi 2 hodiny
2. sem jel sam a bylo to strasne narocny
3. sem rad, ze sem dal 3h vkuse bez nejakych vetsich problemu

pred kvali byli velky zmatky, sli jsme na jiny server ale nebylo nastaveny heslo a tak sem nevedel, co se deje, po chvili to nekdo nastavil ale problemy neskoncili, nastavovani auta a trati zabralo taky nejaky cas a z 30ti minutove kvali byla razem 10ti minutova...

kvali: dal sem par kol a pak sem nejak najel k Vencovi a hodilo me to na strechu, kvali skoncila... 9 misto

race: zacatek zajmavej, pral sem se s volantem a pak i se souperi, svym stylem sem byl na 9 miste a v 78 kole sem se nejak ztratil a bokem narval zed, pit a 11 pozice, tesne pred koncem sem predjel Loukotu a na konci 10 misto...

koncem, NENI NA ALTP
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2008   #3
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Za server se omouvam. Na EGT to dost lagovalo a na Actualu jsem uz dlouho netestoval softik. A bohuzel, dnes nesel. No a vzhledem ke sve lenosti, uz nastvuji server jen klikem na button v softiku tak najit prikazy a nazvy trati byl velkej problem. Rucni staveni gridu je taky nadlouho. tak snad priste

Takze vsem omluva za zmatek na zacatku. Pro priste: otestovat i soft na zaloznim servru.

No vlastni zavod. neco malo pred pulou jsem se prehodil s Firem. Docela sok, skocit do auta, nerozjezdenej. Takze prvni kola byla hodne pomala. Pak jsen zacal stahovat Folduse. Foldus udelal chybku a vyjel v T2 do pisku. Naskok byl 5s. Ale vzhledem k modre, bylo jen otazkou casu, kdy se dotahne zpet. Tech par kol defensivni jizdy pred nim, ale za to stalo. Diky za super, ciste souboje. Prisel box a konec zavodu jsem si uzival pozorovanim Fira a Spedra a ze bylo na co koukat.
Zadne ambice jsem si nedelal 14. misto. super spokojenost.

Dekuji za ucast a snad priste nezapomenu testnou verzi i se zaloznim servrem. Pripadne radeji jeste zaloznim zalozniho

PS: Chyba (ne) softiku byla banalni, jsem trubka => zapomel jsem zmenit port pro insim.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 20.12.2008 at 23:12.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 20.12.2008   #4
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default tým KxR MJ (Max.3, Jirka.svs)

Start z 8. pozice, jel jsem prvních 1 a p?l hodiny, pár chyb tam bylo (výlety mimo tra?))) Postupn? jsem ale n?co stahoval, p?kné souboje s Branislavem, Loukotou, Meginem a .... už nevim)))
Po boxech se Max dostal bezchybnou jízdou a strategií na 1 pit až na bezvadnou 3. pozici
Hlídali jsme si hlavn? p?ední pneu a úpln? zapom?li na zadní To se nám vymstilo a jedno kolo! p?ed cílem bouchla levá zadní ... propad o t?i místa.
V cíli tedy 6. flek, ale i tak spokojenost

Díky Všem za bezva ve?er a Radkovi gratulace k vít?zství a sólo výkon
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #5
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Hroza des ,musim povedat ,ze som isiel bedna alebo nic ,moj zdravotny stav sa zhorsil a nevedel som sa ani v kvali dostat pod 1.51 ,cize som to bral tak ako som to bral ,cize dojst . V zavode bolo plno dobrych subojov ,sem tam neaky ten stuchanec (pardon) ale musim povedat ,ze som bol celkom prekvapeny a spokojny so spravanim sa na trati . niekolko kol pred koncom co som chcel dobehnut jazdiace duo max a bigmana ,sa mi podarilo bigmana dobehnut ,ktory ma spomalil co sa mi max stratil este viac. Pri mojom predbiehaciom manevre som spionazne zistil ,ze bigmanovi prava predna je chladna ako zima ,co som vyuzil aj pred druhym splitom. Dostal som sa pred mojho menovca ale neako nastal kontakt a bigman siel kosit susede travu. Z mojho teamoveho radia sa hlasilo ,ze to bolo ciste ,tak som pokracoval v ceste za maxom (ale nemal som dobry pocit). Max bol uz vzdialeny niekolko viac sekund a na dobehnutie sa som uz zabudal kedze bolo neakych 10-15 minut dokonca. Problemy boli ,ale nakoniec sa neako podarilo dostat na bednu

Vdaka za zavod ,a gratulacia Radekovi ,mojim kolegovcom z SDI a hlavne organizatorom a zavodnikom

statistiky zo zavodu :

www.delsol.wz.cz/LFS/2008-12-21_00.33.56_results_race.html
www.delsol.wz.cz/LFS/2008-12-21_00.33.56_lbl_race.html
www.delsol.wz.cz/LFS/2008-12-21_00.33.56_chat.html
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #6
foldus
Newbie
 
Join Date: 5.9.2008
Posts: 29
Default

Pekny zavod, bavil jsem se cely vecer dobre. Ve 3 jsem vyprovodil pritelkyni na vlak, nakoupil jidlo a kofolu, namontoval volant a zacal trenovat.

Dneska jsem jel poprve v aute silnejsim nez FXO, tudiz jsem si nemel zadne prehnane ambice .

Po startu jsem zacal opatrne, coz znamenalo propad az na 19 misto. Postupne jsem se do toho dostal do tempa a zacal se propracovavat dopredu. Po hodine jsem se dostal az nekam na 13 misto, ale bohuzel souboju na draze moc nebylo, spis si vzdycky nekdo udelal vylet mimo trat a ja ho objel .

Nekdy tehdy jsem zjistil, ze to mozna vyjde jen na jednu zastavku v boxech, tak poslednich deset minut pred puli jsem trnul at neprasknou pneu. Presne 1:30 jsem zajel do boxu a rikal si ze druha sada vydrzi urcite taky ...

Po vymene jsem dlouho krouzil sam, ztratil jsem koncentraci a prisla chyba v T2, kdy jsem udelal hodiny a predjel me Baby. Konecne byla zase nejaka motivace, jezdili jsme vyrovnane casy a byl to boj o kazdou desetinku vteriny.

Nekdy tehdy jsem nechte zapricinil vylet auta jedouciho o kolo prede mnou, asi jsem ho prekvapil tim ze jsem sel na brzdy trochu drive nez cekal a on to strhnul do pisku. Nevim jestli to byla moje chyba, jestli jo, tak se omlouvam.

Bohuzel boj s Babym skoncil tim ze musel do boxu, tak jsem tam zustal sam a zbytek zavodu uz byla celkem nuda. Teda az skoro do konce kdy zacaly poradne zmatky. Nejdriv mi bouchly 3 minuty pred koncem obe predni pneumatiky, do depa jsem s obtizema dojel, ale v pitlane jsem nedobrzil a dostal stop&go. Fajn tak jsem objel kolo, vjel do pitlane odbyl si trest, jenze jsem nevedel ze mam stat 10 vterin tak mi to dalo dalsi trest. V tom momente projel cilem vitez. Tak jsem jel dalsi kolo, proklickoval mezi uz dojetyma autama a zajel do depa odpykat znovu stop&go. No a v momente kdy jsem to odpykal me to kicklo ...


Zavod dobry, ale na altp to nemelo, tam je v zavode za 10 kol vice predjizdecich manevru nez tady za cele 3 hodiny.

PS: Dekuju Kelisovi za set.

PS2: Zasvette me nekdo do mistniho bontonu se sety. Jediny Kelis mi ho byl ochotny poslat, ostatni me bud ignorovali nebo se mi smali. To si kazdy delate set na zavod sam? Nebo mate univerzalni set na auto na vsechny trate? Nebo jezdite na defaultnim setu z teaminferno/setupgrid?

Vlastni set si vyrobit neumim, cetl jsem plno navodu a stravil jsem nad tim dost casu, ale vzdycky kdyz zacnu neco upravovat tak je to akorad k horsimu.
V lfs mi prijde ze se vsechno da delat jenom tak nejak adhoc, chybi mi nejaky nastroj na analyzu, abych videl "tak toto kolo jsem tu zatacku projel o tolik a tolik rychleji". Pouzivate na tohle nejake externi nastroje? Me prijdou vsechny hrozne neohrabane. Bud musim exportovat nejaky RAF z replaye, nebo nahravat cas do lfsworld, kde to ale ma musi byt PB. Kazdopadne po odjeti kola mi trva minimalne 2minuty nez se dostanu ke grafu.
Uvazuju ze si budu muset neco naprogramovat pomoci InSimu sam.

Last edited by foldus; 21.12.2008 at 01:40.
foldus is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #7
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Puvodne jsme m?l jet s Klou?kem, ale wms necht?l jet sám tak jsme si to vym?nili.

V poslednim kole kvali jsem dal rozumnej ?as 1:50,52, takže jsem trumfl windmouse a vybojoval si pole position.

Start závodu bez problemu. Po par kolech m? p?edjel Duuku, pak jsem se p?etahovali o ceny setiny. Za?al m? dotahovat Kid a n?kdy kolem 45 minuty m? p?edjel. Pak jsme se n?jak sjeli do jedne sekundy. Kid p?edjel Duuku a ja s nim za?al bojoval, ale zajel do boxu. Kid taky zajel do boxu po hodin?. Moje taktika byla na jednu zastávku. Myslel jsem že to vzorek nevydrží, ale nakonec vydržel. Po vyjezdu s pitu jsem byl na 2. mist?, ale v?d?l jsem že 1. reyco musí do pitu tak jsem se nikam nehnal. Na za?átku 2. hodiny v?tšina jezdc? jela do pitu a muj naskok se jenom prohloubyl. V cíly teda 1. místo. Dáky za skv?lé souboje hlavn? Duuku a Kidovi.

Jedine co m? znemp?ijemnovalo zavod bylo duo Vitr a cantwo. Ani jeden z nich nerespektoval modrou vlajku. Jinak organizace super i p?es po?áte?ní problemy.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 21.12.2008 at 01:43.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #8
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by foldus View Post

PS2: Zasvette me nekdo do mistniho bontonu se sety. Jediny Kelis mi ho byl ochotny poslat, ostatni me bud ignorovali nebo se mi smali. To si kazdy delate set na zavod sam? Nebo mate univerzalni set na auto na vsechny trate? Nebo jezdite na defaultnim setu z teaminferno/setupgrid?
Kdyby jsi se obrátil na m? set ti klidn? pošlu. Pokud t? n?kdo ignoruje muže to byt taky tim že je do toho zažranej a chat v danej okamžik nevnímá.
Ja osobn? si stahnu set ze setupgridu a dal si ho upravim podle pot?eby, v?tšinou jen tlaky, odklony, sbíhavosti, brzdy. (Na tenhle zavod p?evody.)
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #9
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak dojel jsem poslední ale co

Jediný m?j cíl do tohoto závodu bylo, závod dojet a to se mi povedlo. P?i pohledu na Startovní listinu, bylo mi hned jasný že budu bojovat o poslední místa. Licenci vlastním krátkou dobu, proto nemám tolik zkušeností s Autem ani s tratí.

Qvaldu jsem nezajel tak jak jsem si p?edstavoval, co se tý?e ?asu, o pozici mi nešlo. P?ede mnou byl Zden?k, s kterym jezdim prakticky stejný ?asy a t?šil jsem se na závod, že to bude hezkej teamovej souboj.

Start se blížil, Zhasla ?ervená sv?tla a šlo se nato. V 1. kolech jsem necht?l zp?sobit n?akou nehodu, tak jsem jezdil co nejvíc opatrn?, ale s tou opatrností jsem to krapec p?ehnal. p?ed 1. šikanou jsem šel na brzdy celkem brzo a ?ek jsem si, že ješt? klepnu na plyn, ale bylo to trochu moc, tak jsem m?l co d?lat abych nenapálil do ostatních ale povedlo se to projet ?ist? a získat k tomu 2 pozice. Ve 3. kole jsem v tom samym míst? ud?lal chybu a rozto?il jsem se a nabral dobrých 10s ztráty na jezdce p?edemnou. Asi po 10-ti kolech jsem dojel Zde?ka a 4 kola jsme svád?li hezký souboj, ale nakonec jsem se p?ed n?j dostal a poté až do konce jezdil prakticky sám, když m? n?kdo p?edjel o kolo tak jsem se ho držel co to šlo a byly u toho i o 1,5s lepší ?asy, kdo ví jak by to vypadalo, kdybych se tam nerozto?il, ale na kdyby se nejezdí. P?i 1. zastávce jsem nev?domky 2x zmá?kl omezova?, myslel jsem, že ho tam mám, šlápl jsem na plyn a byl hned trest pr?jezd boxy. Op?t jsem jel 30 kol osamocen? a 2. pit prob?hl bezproblém?. ?ekal jsem poklidný konec závodu ale v poslednim kole mi bouchla levá zadní a na cílovce i pravá p?ední ale do cíle jsem dokulhal.

Nakonec z toho bylo 16. místo, no abych up?ím? ?ekl, tak jsem si to i myslel, protože zkušeností mám málo, snad p?íšt?, jinak jsem celkem spokojen, sv?j cíl dojet jsem splnil a s ?asy jsem rovn?ž spokojen.

Na modrou vlajku jsem se snažil poušt?t, pokud jsem n?komu zp?sobil n?jaké trable, tak se omlouvám.

P?vodn? jsem m?l jet se Zde?kem, ale nakonec jsme se rozhodli jet sólo sami za sebe (ostuda jako ostuda, ?íkali jsme si) Nakonec Zden?k kv?li svému zran?ní nedojel,

I p?es ty trable naza?átku se servrem, všem d?kuji za hezký závod a Radkovi gratulace k vít?zství a zas n?kdy na trati.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #10
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post

Jedine co m? znemp?ijemnovalo zavod bylo duo Vitr a cantwo. Ani jeden z nich nerespektoval modrou vlajku. Jinak organizace super i p?es po?áte?ní problemy.

ale prosimt?, ne?ekej že zastavím na krajnici vystoupím z auta a budu ti ješt? mávat s šáte?kem v ruce,já osobn? jsem nahán?l fast jardu... a jaký koli zdržení by pro m? bylo nep?ípustne... jo a modrou vlajku jsem respektoval kdyžby ne tak t? betonuju, nemyslíš?

vítr se ješt? vyjád?í
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #11
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Takže, den p?ed závodem jsem ješt? nev?d?l jestli pojedu. Noha bolela a já jsem se nemohl po?ádn? soust?edit. Nakonec jsem nastoupil.

Mali?ko m? mrzelo, že kvalifikace byla zkrácena na 10 minut a já se b?hem nich nedostal do tempa.

Závod byl p?kný, ze za?átku jsem o noze ani nev?d?l, ale pak za?ala bolet a já jsem ud?lal pár chyb. Zárove? se omlouvám jezdc?m, které jsem zpomalil se svým poni?eným vozem, který nešel moc ovládat. Zejména Gepase jsem asi musel hodn? vylekat. Po 50. minutách jsem ze závodu kv?li bolesti odstoupil.

Byl to m?j první takový závod, licenci vlastním t?i týdny, ale už se t?ším na další závody. A v??te, že budu rychlejší.

Kdyby n?kdo cht?l, tak mám záznam celého závodu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #12
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Pro m? super závod. První kola jsem zajel po p?lnoci p?ed závodem, v kvali jsem se pak poprvý dostal pod 51. Sta?ilo to na pátý místo.

Závod jsem si (aspo? tu hodinu... i jako divák) užil skv?le. Souboj s Vencou (p?ekvapil, jel ze za?átku docela dob?e ), Radkem a Duuku bych dal mezi to nejlepší, jezdili jsme podobný ?asy a p?etahovali jsme se o setinky. I p?es pár chyb jsem p?edával Itarovi z prvního místa. Celkový pátý je dobrej výsledek na to, že jsme oba v?novali p?íprav? 5 kol p?ed závodem.

Jinak organizace super, škoda jenom "nefunk?ního" softu, zavád?cí kolo mi trochu chyb?lo.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 21.12.2008 at 10:01.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #13
reyco
Member

 
reyco's Avatar
 
Join Date: 11.8.2005
Location: Zlate Moravce, Slovakia
Posts: 450
Default

Takže v prvom rade chcem po?akova? Duukovi a Branislavovi za skvelý výkon a tak isto aj sebe

Nemal som ve?mi ?as trénova?, Duuku mal celkom najazdené, takže som bol len rád, že ide kvaldu aj vä?šiu ?as? závodu. Rozhodli sme sa neriskova? a ís? na 2 pity. Po chvíle sa Duuku z 3tieho miesta prebojoval na prvé, takže som sa dostal do nepríjemnej situácii, rýchlo do offlinu a najazdi? aspo? 10 kôl. Pred prvým striedaním Duuku spravil par chýb, prebehol ho neuverite?ne rýchlo jazdiaci Kid a po súbojoch aj Radek. Po pite som jazdil v podstate stále ?asy v rozmedzí 51.00-51.40. Najprv som sa dostal za Itara, ktorý tentokrát nejazdil ako zvykne, tak som ho po pár súbojoch predbehol a snažil som sa potom jazdi? ?o najlepšie ?asy, aby som vyrovnal stratu z toho, že pôjdeme 2 zastávky. Ke? som po pite videl Radeka v zrkadlách, vedel som, že budem asi dos? ?aleko od 3-5. auta, tak som sa uklúdnil. Po 2 striedani, Duuku krásne dojazdil, Bra?ovi pomohlo š?astie a tak sa SDI mohlo radova? z 2 a 3.miesta

PS : Ospravedl?ujem sa Radekovi, za to zabrzdenie pred nosom v cvi?ných závodoch
__________________
VCz Rulezzz... aj ke? som už ?lenom SDI ale VCz bol super tímom !www.viaduct.ic.cz
SDi - prinášam novú odrodu - Spamming drivers incoporation :)
NTB : HP pavilion dv5-1160ec, c2d t5800 2,0Ghz 2MB L2 cache, nvidia 9600m gt 512 ddr2 VRAM, repro altec lansing, intel pm45 chipset, 3GB ram

reyco is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by foldus View Post
Nekdy tehdy jsem nechte zapricinil vylet auta jedouciho o kolo prede mnou, asi jsem ho prekvapil tim ze jsem sel na brzdy trochu drive nez cekal a on to strhnul do pisku. Nevim jestli to byla moje chyba, jestli jo, tak se omlouvam.
V pohod?. ?ekal jsem, že budeš brzdit d?ív, ale že až tak brzo, to ne.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #15
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Vetsinu uz napsal reyco, jen dodam ze prvni usek co sem jel byl naprosto super a hodne vyrovnany, jen ke konci sem zacal delat docela chyby a tak me Kid a Radek predjeli. V mem druhem useku to byla pohoda klidek, jel sem si svoje, Radek byl nekde hodne daleko a tem za mnou sem ujizdel. Skoda tech dvou zastavek, mozna ze by i pneu vydrzeli, ale radeji sme to neriskovali, takze nase druhe a Branovo treti misto je skvely vysledek
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Zdravim kluci,

chci se omluvit vcerejsi den nebyl zrovna z rise snu.

Planovana pracovni cesta do nemecka s trosku protahla.

Za prve mensi zdrzeni hned rano v pul sedme kdyz sef nemohl najit technicak od auta pri tom byl presnetam kde sem mu rek ze je. No uz sef neni nejmladsi tak sem mu to odpustil . 30 minut spozdeni sme ale nbrali.

Jedeme smer plzen vse ok asi 20km pred rozvadovem nagasaki hirošima. Snih, Dest, rozbredly snih. projety jen jeden pruh, rychlost max 90km/h predjizdeni na dalnici temer nemozne. Zdrzeni minimalne dalsich 30. minut. Stavime na rozvadove, na mensi pauzu a ja du do McD koupit neco k jidlu sef zatim meni bony. Vyrazime asi po 5 km zjistujeme ze nam prestava dobijet auto. moc to neresime pac uz se nam to stalo. Jenze po dalsich 30kmzjistujeme ze to neni ta zavada co minule ale to ze nam odesel alternator. Pocasi je hrozne, chumeli jak svina, neni videt, klouze to, jede se pomalu.Kolem 11(puvodne to melo byt mezi 9:30 a 10 dorazime na misto. Co ted s autem? baterie vybita, altik v prde**. Nic nakladame nabytek a pak jedeme se znamym koupit novou baterku na kterou snad dojedeme domu. Davame obed, navstevujeme louis a vyrazime domu, na dalnici kolona jede se tak 60tkou. Opet hrozne pocasi. Domu prjizdime kolem 19 hodiny. Vykladame zbozi a v pul devate sem doma. Sry ze sem nejel ale snad ste vse zvladli v poho a uzili ste si zavody.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by foldus View Post
PS2: Zasvette me nekdo do mistniho bontonu se sety. Jediny Kelis mi ho byl ochotny poslat, ostatni me bud ignorovali nebo se mi smali. To si kazdy delate set na zavod sam? Nebo mate univerzalni set na auto na vsechny trate? Nebo jezdite na defaultnim setu z teaminferno/setupgrid?

Vlastni set si vyrobit neumim, cetl jsem plno navodu a stravil jsem nad tim dost casu, ale vzdycky kdyz zacnu neco upravovat tak je to akorad k horsimu.
V lfs mi prijde ze se vsechno da delat jenom tak nejak adhoc, chybi mi nejaky nastroj na analyzu, abych videl "tak toto kolo jsem tu zatacku projel o tolik a tolik rychleji". Pouzivate na tohle nejake externi nastroje? Me prijdou vsechny hrozne neohrabane. Bud musim exportovat nejaky RAF z replaye, nebo nahravat cas do lfsworld, kde to ale ma musi byt PB. Kazdopadne po odjeti kola mi trva minimalne 2minuty nez se dostanu ke grafu.
Uvazuju ze si budu muset neco naprogramovat pomoci InSimu sam.

Se sety to je tezky, nekdo ma svoje a nepucuje, nekdo ma teamove a nepucuje, nekdo pucuje. Vetsinou se ale pucujou, Ja osobne pouzivam sety z www.teaminferno.hu stahnu set upravim odklony a pneumatiky, obcas brzdy a pritlak aby to vyhovovalo mejm lamam rukam a je to. Pokud tam neni na urcitou trat beu jeji jiou podobnou variantu a skemram u xedoxe o upraveni prevodovky:-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #18
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
... a jedno kolo! p?ed cílem bouchla levá zadní ... propad o t?i místa.
V cíli tedy 6. flek ...
... a za to všechno vlastn? m?že Radek protože kdyby jel rychleji a p?edjel nás o kolo d?ív o kolo mohli jsme být t?etí.

Branislav > v t?ch statistikách je n?jaká halus v ?asech v tabulce 'Pit Stops', je to zp?sobeno tím st?ídáním na vozech?

Sonyk > krásné vysv?tlení, úplný horor škoda, že jsi to nestihl, moc jsme si to užívali.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #19
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by caNtwO View Post
ale prosimt?, ne?ekej že zastavím na krajnici vystoupím z auta a budu ti ješt? mávat s šáte?kem v ruce,já osobn? jsem nahán?l fast jardu... a jaký koli zdržení by pro m? bylo nep?ípustne... jo a modrou vlajku jsem respektoval kdyžby ne tak t? betonuju, nemyslíš?

vítr se ješt? vyjád?í
Nikdo ne?eká že to zadupneš na krajnici ani to po tob? nechci. Myslím že v propozicích není nic otom že když stíháš jezdce nemusís respektovat modrou vlajku. Kdyby jsi ubral okamžit? bych se dostal p?ed tebe a ztratil by jsi tak pul sekundy, ale ty jsi to misto toho bral jako plnohodnotnej souboj kde ses nebál jet plech na plech. Ted aby se nedalo dohadovat o tom jak to bylo tak p?ikládám video kde je všechno vid?t.
http://uk.youtube.com/watch?v=dGLjWmYhvGI&fmt=22
(1. ?ást Vítr, 2. ?ást cantwo)
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 21.12.2008 at 14:36.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.12.2008   #20
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Nikdo ne?eká že to zadupneš na krajnici ani to po tob? nechci. Myslím že v propozicích není nic otom že když stíháš jezdce nemusís respektovat modrou vlajku. Kdyby jsi ubral okamžit? bych se dostal p?ed tebe a ztratil by jsi tak pul sekundy, ale ty jsi to misto toho bral jako plnohodnotnej souboj kde ses nebál jet plech na plech. Ted aby se nedalo dohadovat o tom jak to bylo tak p?ikládám video kde je všechno vid?t.
http://www.youtube.com/watch?v=dGLjW...e=channel_page
(1. ?ást Vítr, 2. ?ást cantwo)
Jo kdyby jsi misto troubeni jak debil slapl radsi na plyn, ja sem plyn povolil v obou pripadech i v najezdu i na vyjezdu, ale ty jsi se nebyl schopen rozhodnout kterou stranou budes predjizdet a misto toho si troubil jak potrhla husa. Kdyby si chvily pockal a neznervoznoval me svym troubenim tak sem te krasne na vyjezdu ze zatacky pustil a stratily by jsi daleko mene nez tim vynucovanym zametanim me za prdeli s troubenim. Priste jestli me minis timto zpusobem predjizdet tak ti zatahnu rucni brzdu a seslapnu brzdu na podlahu a ty se stoho poseres !
Vitr is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.