Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.8.2010   #221
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
jo nepoškodil vubec ne..a kontakt byl.. narval si se tam na brzdy... a kvuli tobe me predjel aji xtz
Popravde receno, musim se zastat Radka. Nic tam nevidim.
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #222
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Jen ješt? k tomu troubení. Já osobn? to v závodech nemám ráda - ba to p?ímo nenávidím, zakázala bych troubit, stejn? jako je zakázaný chat.
P?edjížd?jící auto troubí na p?edjížd?né, ale pro?? Aby dalo o sob? v?d?t? To nemusí!
Za prvé: když p?edjíždí zkušeného závodníka, který má p?ehled o situaci, není t?eba troubit, ví o vás.
Za druhé: když p?edjíždí n?koho, kdo neví co se d?je a navíc nemá kontrolu nad autem, troubením se ješt? více vyleká a ud?lá v?tší zmatek.
A vynucovat si troubením (a opakovaným zvláš?) p?edjetí je podle m? zastrašování a do závod? nepat?í.
Po?ád píšete o podobnosti k realit?, ale už jste vid?li v reálných závodech, aby na sebe závodníci troubili?

Jinak incident/neincident Puma/Radek je úpln? jasný. Puma se se svým na??ením asi unáhlil a te? toho možná lituje. Jen nechápu, pro? se vztekal a odstoupil ze závodu až v 11. kole, když se to stalo/nestalo na za?átku 2. kola
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #223
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Wink

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Jen ješt? k tomu troubení. Já osobn? to v závodech nemám ráda - ba to p?ímo nenávidím, zakázala bych troubit, stejn? jako je zakázaný chat.
P?edjížd?jící auto troubí na p?edjížd?né, ale pro?? Aby dalo o sob? v?d?t? To nemusí!
Za prvé: když p?edjíždí zkušeného závodníka, který má p?ehled o situaci, není t?eba troubit, ví o vás.
Za druhé: když p?edjíždí n?koho, kdo neví co se d?je a navíc nemá kontrolu nad autem, troubením se ješt? více vyleká a ud?lá v?tší zmatek.
A vynucovat si troubením (a opakovaným zvláš?) p?edjetí je podle m? zastrašování a do závod? nepat?í.
Po?ád píšete o podobnosti k realit?, ale už jste vid?li v reálných závodech, aby na sebe závodníci troubili?

Jinak incident/neincident Puma/Radek je úpln? jasný. Puma se se svým na??ením asi unáhlil a te? toho možná lituje. Jen nechápu, pro? se vztekal a odstoupil ze závodu až v 11. kole, když se to stalo/nestalo na za?átku 2. kola

Absolutni souhlas. Troubi jen trubka... co si vynucuje predjeti

Pokud vim, tak v normanlnich ligach to je zakazane, a peanlizovane. Pokud jsem dobrej, tak zvladnu predjet bez zastrasovani a kdyz vidim, ze ten predemnou se mota, tak se mu ukazu a jasne mu dam najevo, ze a hlavne kudy pujdu pres nej. Ono se normanle neprizenu a na brzdy to tam nesoupnu... ale uziju si predjizdeni a kratky, dlesi souboj
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #224
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Substance242: Takhle idiotský p?edjetí jsem dlouho nevid?l (a myslím, že dlouho neuvidím).
Jo to je pravda, vôbec som nevedel ?o robi?.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #225
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Jo to je pravda, vôbec som nevedel ?o robi?.
vy my davate
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #226
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Jinak incident/neincident Puma/Radek je úpln? jasný. Puma se se svým na??ením asi unáhlil a te? toho možná lituje. Jen nechápu, pro? se vztekal a odstoupil ze závodu až v 11. kole, když se to stalo/nestalo na za?átku 2. kola
Jasný to možná je nasralo by to hodn? lidí... a odstoupil jsem až tak pozd? protože jsem necht?l aby kluci na TS nemuseli poslouchat moje nadávání a hlavn? jak jsem byl nasranej tak m? za?li všichni dojížd?t a možná by jsem ze vsteku ješt? n?koho sundal... jinak jo nedíval jsem se na rep ale prost? v té chvíli mi t p?išlo úpln? jakoby do m? vrazil... proto jsem psal hnet... oby?ejn? se dívám na rep...
takže se omlouvám radkovy jednou m?l zase pravdu(uznávám po zhlédnutí replaye.. ale já by jsem se tam tak na brzdy moc necpal)...
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #227
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Substanceho se musím zastat... v tý situaci nem?l na výb?r. Já bych to ?ešil asi stejn? - možná bych to ješt? zadupnul, ale na rozhodnutí je v daný okamžik strašn? málo ?asu.

P?ipom?lo mi to jeden m?j kousek z Kyota 500, kdy se z ni?eho nic p?edemnou vymleli 2 auta - vpravo není místo, uprost?ed taky - vejdu se tam?.. tak jsem to na voále v T2 st?ihnul do trávy...
Moc to žerete:-P
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #228
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
je to for fun race, ja taky obcas nekomu nechtene pomohl, je to tak, proste zavody a kdyz to neni kazdej zavod a je to nechteny tak to proste neresit, plechy neplatite, marodni z toho taky neni, tak nevim vo co de. Tak zas priste, a prosim bez hadek, stejne uz se to po zavode nezpravi
Peace
Tak toto si asi dam zaramovat, velmi vystizne vystihnuta sucasna situacia
K trubeniu: ja to schvalujem v pripade, ked ma niekto ide predbiehat z boku, LFS nema spravne fungujuce spatne zrkadla (je to iba polovica z toho co je na okne), takze do strany nevidno a aj v minulom zavode tak tusim kremilek zabranil kolizii, ked som ho vpravo nevidel. Kratko zatrubil a hned som vedel, ze je tam a nechal som mu miesto.
Ale znervoznovanie trubenim fakt nie je fer.
Substance uz nechajte na pokoji, vyriesil to bez kolizie, to sa vzdy ceni aj ked to bol dost nestandardny manever
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #229
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Maroš46 View Post
Ted me tak napadlo, ze par lidi se prihlasilo po prvnim zavodnim veceru, nedko zas nemuze atd., tak bych cup prodlouzil o jednu dalsi trat, ktera by se ale jela v sobotu (28.), at se to nekomu nekrizi s GTR. Trat by byla SO Classic a zase 2x 30kol. Tuto nedeli se samozrejme pojede. Tak co vy na to?
Jééé, te? zjiš?uju, že chcete jet v sobotu. To je špatný ale pokusím se (50 na 50).
Jinak nechci m?nit rozhodnutí organizátor?, to v?bec ne, ale pro UF1 m? p?ijde lepší jedna z tratí Sprintu. Sice jsem ani jeden SO Sprint online s žádným autem ješt? nejela, ale te? jsem to zkoušela offline a nejzábavn?jší m? asi p?ijde South City Sprint 2 Rev. P?edjížd?ní tam bude um?ním a když si auto rozbijete, nem?žete do box?
Už vidím ty pomuchlaná auta s kolama nak?ivo na konci závodu
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #230
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Jééé, te? zjiš?uju, že chcete jet v sobotu. To je špatný ale pokusím se (50 na 50).
Jinak nechci m?nit rozhodnutí organizátor?, to v?bec ne, ale pro UF1 m? p?ijde lepší jedna z tratí Sprintu. Sice jsem ani jeden SO Sprint online s žádným autem ješt? nejela, ale te? jsem to zkoušela offline a nejzábavn?jší m? asi p?ijde South City Sprint 2 Rev. P?edjížd?ní tam bude um?ním a když si auto rozbijete, nem?žete do box?
Už vidím ty pomuchlaná auta s kolama nak?ivo na konci závodu
zkusim se podivat, ale me se libi SO Classic
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #231
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Tak necham SO Classic, protoze si dokazu predstavit rozbite auta v cili
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #232
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

V sobotu jo ??? ***** drat , no uvidim co delat
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #233
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
V sobotu jo ??? ***** drat , no uvidim co delat
Ty to nejak das. Das si brko a bude to
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #234
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Ted jsem zkousel SO Classic a cas je zatim 1:02.520. Ale mam ta par much
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #235
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Pr?b?žné bodování po 2. závodním ve?eru


1. místo ... Massa.Infero / 70 bod?
2. místo ... squasseL.Inferno / 50 bod?
3. místo ... F1RST J.Holmes / 45 bod?
4. místo ... KxR-!xtz! / 38 bod?
5. místo ... InSeRT>Megin / 32 bod?
6. místo ... Klouczech.Inferno / 26 bod?
7. místo ... [ALeRT] Lala CZ / 20 bod?
8. místo ... OMR-Peppo / 18 bod?
9. místo ... [APR]Zdenek / 13 bod?
9. místo ... KxR-Rodo / 13 bod?
10. místo ... Popelka 'IK' / 10 bod?
11. místo ... pagotamd / 6 bod?
12. místo ... [KR] Substance242 / 3 body
12. místo ... [KR] Blood / 3 body
13. místo ... [KR] Zombie / 1 bod
13. místo ... [APR]J.Dohnalík / 1 bod
13. místo ... [APR]Gepas / 1 bod
Zbytek bez bod?
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009

Last edited by Maroš46; 23.8.2010 at 20:26.
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #236
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Talking

Maroš :


Kamo si na me nejak zasedlej , po prvnim zavode sem mel 3 body a ted 2×7 misto po 5 bodech = 13

dík
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #237
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

A nejlíp je na tom Gepas, ten v?era v?bec nejel a stejn? mu p?ibylo 15 bod? (asi podplácí organizátory )

Maroš > neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš ...
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #238
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Maroš46 View Post
Ted me tak napadlo, ze par lidi se prihlasilo po prvnim zavodnim veceru, nedko zas nemuze atd., tak bych cup prodlouzil o jednu dalsi trat, ktera by se ale jela v sobotu (28.), at se to nekomu nekrizi s GTR. Trat by byla SO Classic a zase 2x 30kol. Tuto nedeli se samozrejme pojede. Tak co vy na to?
Na 95% ho nepojedu, protože v ned?li jedu na závody a chci se vyspat.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #239
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
A nejlíp je na tom Gepas, ten v?era v?bec nejel a stejn? mu p?ibylo 15 bod? (asi podplácí organizátory )

Maroš > neber úplatky, neber úplatky, nebo se z toho zblázníš ...
tak dík teda
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2010   #240
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: 3. flek s dobrym casem -> spokojenost

R1: Zezacatku jsem se snazil drzet dvojicky Infernaku a diky jejich castym soubojum se mi to i darilo. Dokonce jsem mel parkrat prilezitost se jim do toho vmichat, ale pozici jsem si nevylepsil. Pak se to trosku roztahlo a uklidnilo, ale ne na dlouho. Uz nevim, v jakem kole, jsem se dotahnul na
Radka a zautocil, jenze on to ubranil a ja navic o pozici prisel, protoze tesne za mnou se vyvazel Mysho a situaci beze zbytku vyuzil ve svuj prospech. Potom zase klid, ale jeste par kol prod koncem se spolu utkali Radek s Myshem. Tim zpomalili a ja mel jeste prilezitost k predjeti, ale neuspel jsem. Dojel jsem na 4. miste a i to me potesilo.

R2: Mel jsem slabsi zacatek a nekolik mist prodelal. Navic jsem se dlouho nemohl dostat pres pomalejsi jezdce. Chytil jsem se az celkem za dlouho, ale pak prisli teprve super souboje. Nebudu vyjmenovavat s kym vsim, bylo jich hodne. Propracoval jsem se zas na 4. flek, hned udelal chybu a o 2
mista prisel, ale pak je zase vybojoval zpet. Nakonec taky spokojenost.

Dalsi dvojzavod uz asi nepojedu, i kdyz me laka vidina dalsich souboju. Moc se mi ale nedari pri treninku na GTR, tak se chci na to vic zamerit.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.