Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.9.2009   #1
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default AutoSimSport (PDF)

?ítavate AutoSimSport? Obrovské PDF v angli?tine o - ne?akane - simracingu, vychádza približne štyrikrát do roka. Mám pocit, že už som ho tu niekedy zmie?oval.

Ostatné ?íslo má 202 strán, a "5th column", zamyslenie sa na na 6 strán, ma ve?mi zaujalo, vyberiem nieko?ko viet:

"Hard-core simulátoroví šialenci požadujúci hodnoverný zážitok sa budú cíti? oprávnene podvedení, ke? ich porazí niekto robiaci veci, ktoré v skuto?nom aute skrátka nemôžete spravi?."

"Každý nová?ik v rFactore bude privítaný po-nukleárnym chaosom ve?kosti Hiroshimy. Kým vôbec zato?í volantom, zelená? bude musie? ?eli? mega-downloadom, nekone?ným hodinám dobiehania a nasledovania m?tvych linkov z jedného patchu do nasledujúceho updatu k ?alšiemu pluginu... a to len aby tú vec vôbec spustil."

"rFactor je teraz príliš fragmentovaný prive?a možnos?ami, takže jediní ?udia, ktorí si ho naozaj užívajú, sú tí v organizovaných ligách. Ak na to nemáte ?as, rFactor vám nes?ubuje ni? viac než opustenos? a smútok."

"Na rozdiel od nKPro, iRacing, RBR, alebo LFSworld, neexistuje centralizovaný portál pre ISI simulátory."

"(iRacing) Nádherné trate zráža klinický pocit z nich. Je perfektné cíti? cez volant každý hrbo?, ale strácame pohltenie hrou, pretože z tratí máme pocit, že sú hermeticky uzavreté v nejakej bubline. Ni? sa nehýbe, žiaden zvuk zvonku, žiaden znak aktivity alebo vôbec nejakého pohybu."

"?o ma privádza k po?asiu, svätému grálu pretekárskych simulátorov, a veci ktorú každý chce, kým v nej nemusí jazdi?."

"(keby boli zmeny teploty a niekto sa s?ažoval že jeho setup nefungoval) Je to tvrdé, ale stáva sa to, takže prenes sa cez to a pripravuj sa na ?alší pretek. Možno by to tiež ?udí povzbudilo, aby netrávili ?as vynaliezaním ultimátneho setupu, ale radšej na všeobecne dobrom, a potom na malých zmenách v de? preteku. Ne?akáme, že F1 tímy testujúce v januári na Silverstone sa tam v júni vrátia s tým istým setupom, o?akávajúc že bude presne sedie?... takže pre?o by sme mali predpoklada? stále taký istý statický svet."

www.autosimsport.net

(?lánok nevychva?uje LFS, to len teraz som náhodou vybral ?o sa mi hodilo)

Edit: Jo, a ešte ma tam dos? zaujal ?lánok o Formula Fantasy 2009 pre VGP3 (nepoznám osobne), kde je vraj najlepšia umelá inteligencia a po?íta?oví jazdci sa tra? u?ia - najskôr robia ?asy asi ako ja, ale postupne sa zlepšujú.

Last edited by Substance242; 2.9.2009 at 14:44.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2009   #2
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Hmm, a ešte ?ítam v jednom kritickom "fejtóne", že race2play.com (nepoznám, ale evidentne sú to organizované online preteky v rôznych simulátoroch, vrátane kontrolujúcich maršálov, a je tam možnos? alebo nutnos? trochu si zaplati?) pridali do ponuky LFS, ?o sa stretlo zo strany LFS komunity s obrovským nezáujmom až odporom v zmysle "nepotrebujeme žiadne smrad?avé race2play, cho?te do prdele". Takže na preteky prišlo 10 ?udí, alebo boli pre neú?as? rovno zrušené. A chlapíka na fórach ešte dlho nahá?ali s horiacimi fak?ami že ?o si to vôbec dovolil.

?alej píše, že to ur?ite povzbudí autorov do ?alšej práce, a že LFS celkovo strašne chýbajú updaty a zastaráva a zastaráva.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2009   #3
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Najskor LFSakov asi poburilo to vyberanie dajakeho poplatku pri prihlaseni. Ja totiz nepoznam ziadnu LFS ligu kde sa musi platit dajake vstupne. Pokial je dost ludi co organizuju preteky zadarmo, tak sa to ani nezmeni.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 3.9.2009   #4
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
Najskor LFSakov asi poburilo to vyberanie dajakeho poplatku pri prihlaseni. Ja totiz nepoznam ziadnu LFS ligu kde sa musi platit dajake vstupne. Pokial je dost ludi co organizuju preteky zadarmo, tak sa to ani nezmeni.
Bohužel pro LFS placené ligy nemají takový úsp?ch. V minulosti už to tu n?kolikrát bylo (naposledy eTm eSports), ale vždy to skon?ilo krachem.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.