Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.11.2014   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default GTEYE progresivní brzdová pružina pro Logitech G25 & G27

Siln? uvažuji o koupi GTEYE progressive brake spring for Logitech G25 & G27
Všude jsem na to ?etl chválu, progresivní pružina pomáhá p?evážn? u aut bez ABS, noha si mnohem lépe "zapamatuje" tlak než pozici a v?bec celkov? to prý posunuje pedály a pocit z nich dost jinam.
Zkoušel jsem to zbastlit z u nás dostupných pružin, ale sehnat ty správné se nakonec ukázalo jako dost problém, i tak jsem už jich nakoupil v podstat? v cen? tohoto výrobku a výsledek nic moc.

Pro? to píšu:
1. máte poslední možnost m? zastavit , jestli máte n?jakou špatnou zkušenost nebo lepší vychytávku za rozumný peníz
2. máte možnost se p?idat, pokud byste to cht?li zhruba o 100K? levn?ji
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 17.11.2014   #2
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

To vyzera celkom zaujimavo, uz davnejsie som uvazoval o nejakom upgrade brzdoveho pedalu, ale pozeral som sa len cestou load cell . http://www.apelectrix.com/ no cenovo je to uz zasa niekde inde. Neviem co z toho sa oplati viac
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2014   #3
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Já si do pedál? G25 dal tužší pružinu a gumu na gumování, aby tam byl jakýsi doraz. Docela dob?e to fungovalo, ale pak jsem koupuilod Windmouse Club Sport Pedals V1 a drží dodnes...

Za 600,- je to docela drahá úprava. Já p?emýšlel, sehnat si tu pružinu n?kde v CZ.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 18.11.2014   #4
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

po te co jsem zkusil load cell, tak to je dle me jedina rozumna investice do pedalu, pruzina bude porad pruzina i kdyz progresivni a senzor bude merit drahu.. trochu to pujde polecit asi nelinearitou, ale citlivost na konci pedalu pak podle me bude o nicem..
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2014   #5
Suke
Newbie

 
Join Date: 29.6.2014
Posts: 27
Default

Taky jsem po tom koukal, ale ty peníze za to nedám.

Spíš by se m? líbil o trochu v?tší volant na g25 :-)
Suke is offline   Reply With Quote
Old 19.11.2014   #6
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Puma: na ten Apeletrix jsem taky koukal, chválili to i na ISR, ale $75+17+jestli na to ješt? napálí clo a DPH z US, tak to je cenov? dost jinde.

Klouczech: za pružinu se mi to zdá taky na první pohled dost, ale jak píšu, zkusil jsem to ud?lat z n?kolika v ?R dostupných pružin a nakonec to nebylo levn?jší a výsledek nijaký, nepo?ítám toho ?asu. Tohle by ve 2 lidech vyšlo na 500 k? i s poštou.

Miondir: no to je slovo do pranice, v??ím, že je loadcell jinde, ale furt nevím, jestli za to chci utratit tolik Ale hlodá to ve mn?.

Suke: mám G27 a ten volant mi p?ijde proti pedál?m (teda hlavn? brzd?) jako vyšší liga, takže chci ?ešit "úzký hrdlo", vylepšením volantu bych ten nepom?r ješt? zv?tšil.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.11.2014   #7
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
To vyzera celkom zaujimavo, uz davnejsie som uvazoval o nejakom upgrade brzdoveho pedalu, ale pozeral som sa len cestou load cell . http://www.apelectrix.com/ no cenovo je to uz zasa niekde inde. Neviem co z toho sa oplati viac
Mam ho asi 3 roky a fakt super...

Tenkrat ho brali hromadne na simracingu.cz tak jsem se pridal do houfu. Byla snad i lepsi cena, necela 1000, ale uz nevim. Je fakt, ze dolar byl za 15 a ne 22.
Vyrobne je to kus plastu, tvrda guma, tycka a load cell sensor.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 20.11.2014 at 14:23.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.