Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Assetto Corsa

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.12.2014   #61
Suke
Newbie

 
Join Date: 29.6.2014
Posts: 27
Default

Já používám zdarma na android tohle :
http://www.assettocorsa.net/forum/in...-6#post-323594
Suke is offline   Reply With Quote
Old 27.12.2014   #62
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Pikes Peak - 100% asfalt
už dob?e použitelná verze, zatím jen single, ale to u závodu do vrchu nevadí

vlákno na AC fóru
download

https://www.youtube.com/watch?v=Fci9UaMFpnA
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2015   #63
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Jine textury rozbiti skel, 2048x1536px. Povudni jsou moc male a nelibili se mi a ani koukat se na tu pixelovatost nebot textury jsou priblizene pri pohledu z vozu a 1k je opravdu malo.
Bonus je tam texture ktera udela skla nerozbitna pokud to jen prenastavenim configu nejde.

4 verze s postupne mensim mnozstvim prasklin.
Nejak jsem nenasel uz nejake mody udelane tak jsem si udelal vlastni.
Pokud nekdo ma link na jine mody rozbiti skla sem s nima

Vetsi fotku rozbiteho okna jsem nenasel. S temi odlesky a vzhledem vcelku moc udelat nejde proste AC neni pCars a bud to ta prasklina je sediva a nebo se leskne pokud na ni spravne dopada slunce. Ty odlesky jsem hodne musel zesilit po zjisteni ktere barvy odrazi jinak by to skoro neodrazelo.
Retusovane to neni a vhodne se to casto namapuje na predni sklo tak ze cast kde se kouka na vozovku pri zavodeni je rozbita minimalne, to jest u LHD aut, u RHD tam bude asi slusna pavucina pokud se to namapuje stejne.
Ne vsechny auta maji rozbitna skla, modovana to ne vzdy maji a nebo mohou mit asi i vlastni texturu na rozbite sklo.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 4.1.2015 at 01:30.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2015   #64
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Dobrá práce, ale n?jak v t?ch jednotlivých variantách nevidím žádný rozdíl. Není tam n?jakým omylem jedna a ta samá textura s r?znými názvy?

Last edited by HonzaNB; 4.1.2015 at 10:57.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2015   #65
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Ten rozdil je maly a skoro zanedbatelny pravda. Z auta to moc videt neni kdyz to nezkoumas ale kdyz otevres tu texturu tak to videt je. Windows Explorer nebo Irfanview to umi otevrit. Kdyz to pritvrdim tak uvidis hur z auta a kdyz to zmensim jeste vic tak tam zustanou uz jen ty nesilnejsi praskliny.

Radsi bych kdyby ty praskliny meli vice stejnou tloustku ale to se mi retusovat nechce a filter na to neznam. Tak menim tloustku vsech prasklin najednou a mam jedno nastaveni ktere minimalizuje praskliny v miste kde se kouka ven z auta na trat. Asi by slo ztencit vsechny stejne ale zustanou i tam kde se kouka na trat. Pruhlednost se da take zvetsit, moznosti je na zkouseni moc.

Muzu to upravit, jestli nekdo chce vetsi nebo jeste mensi tak vygenerovat se to da.

Toto je maximum prasklin co muzu vygenerovat. Tech moznosti je hodne a kazdemu se libi neco jineho. Toto take nevapada spatne zvenku pokud by auto bylo hodne rozbite. Problem je ze AC damage model je minimalni a realne by se ty skla ani nerozbijeli nebot nedojde k poskozeni ramu oken.
Svela by vypadnuli nebo se komplet sesrotovali.

Maximalni mnozstvi prasklin bez pruhlednosti (0-255):



Kdyz mi tu date par navrhu na nejake jine/lepsi varianty tak je muzu dogenerovat pokud to pujde a download upravit ^^
Tedy kdyz NVIDIA DDS tools bude spolupracovat uz mi to zase nejde, tolik let a porad tam maji bugy. ... Tak uz jsem to zase rozchodil.

Trochu mensi mnozstvi prasklin s vysokou pruhlednosti (5-64):


Toto je v downloadu: Male mnozstvi prasklin aby neprekazeli ve vyhledu s pruhlednosti asi tak na polovinu (1d-160):


Co vam prijde tak nejrealnejsi? Vic pruhledne, mene, vic poskozene, mene? Ja uz do toho koukam druhy den tak poznam prd a vsechno mi to prijde skoro stejne
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 4.1.2015 at 14:03.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2015   #66
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Velmi dobra verzia NSX, je tam standard aj R a k tomu S1 verzie, takze dokopy 4 kusy. Zatial nema ABS, aj ked v reale ho NSX mali, da sa zapnut v data/electronics.ini
http://www.assettocorsa.net/forum/in...1-beta1.15200/

A tiez je vonku slusna verzia Top Gear trate: http://www.mediafire.com/download/gv...gear_v.1.0.rar
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2015   #67
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Veru ta povodna textura prasknuteho skla je katastrofa. Co ma ale stve najviac, tak stacil maly tukanec do zadku auta a predne sklo sa rozbilo... Ako zly vtip by to mohlo byt fajn, ale pri zavodeni to uz vlemi vtipne nie je.

Obavam sa Jack, ci s tvojou texturou bude mozne este zavodit, resp. kedy sa praskliny budu objavovat...
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2015   #68
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

S 0.99 se to rozbiji ale musim to narvat do zdi ve 100-120km/h+ bohuzel kdyz me AI nabere zezadu tak se to stejne rozbije, zalezi asi jak silne me nabere. Na 1.00 uz se to snad nerozbiji a pokud to chces opravdu na 100% nerozbitne tak pouzit tu nerozbitnou texturu a je po startostech. Defaultne je nastaveno asi 0.65 a to se rozbiji velmi snadno.
Me se to az tak casto v zavode nerozbiji a tato vlastni textura kde lepe vidim na vozovku mi zatim tak nevadi kdyz to rozbiji pri testovani a pak si tam krouzim po trati.
U te s nejmene prasklinami cislo 4 uz ve vyhledu nezustava skoro nic. Samozrejme zalezi auto od auta pokazde je ten vyhled trochu jiny. Bohuzel AC nebo ti co mapuji texturu (Kunos/moderi aut) ji mapuji tak ze nezachovava proporce. Nastesti moje uz neni ctvercova kde se to pokazde roztahovalo do stran, na predni okno to tak pasuje vcelku dobre ale treba na zadnim na RUF ktere je spise ctvercove to opet meni proporce.

Mam ted i udelanou masku pruhledu ale asi to bude vypadat divne kdyz vsechno okolo bude rozbite a prostredek bude vcelku cisty.

Bohuzel nejaka mira rozbiti apod. se v AC vubec nastavit neda, pouze ten limit pri kterem to rozbije sklo a zacne pouzivat texturu rozbiteho skla.
Toto je stejne pro vsechna skla, predno, zadni okno, svetla, blinkry, atd.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 4.1.2015 at 17:19.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.1.2015   #69
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

ja som si vsimol ze "nerozbitne" su asi len bocne skla
Puma /// is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.