Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26.6.2007   #61
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

ty kravo takovej flame
vecer se proste nezdaril.zadam o rychle vlozeni replayu ze servru,aby se videlo kdo lagoval,kdo co udelal spatne...do ty doby je tahle diskuze uplne k prdu...fak je ten,ze se to zvrhlo v neco co nemelo se zavodama co delat.kazdy ma svuj podil na tom,ze se to po*ralo
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #62
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Tak jo to byl ve?er.

Prost? se to zvrhlo a bohužel musím ?íct, že i já jsem toho byl vinnen. Porušil jsem pravidla ohledn? banu. Neúmysln?, ale neznalost neomlouvá (prost? si ty pravidla budu muset ješt? nekolikrát p?e?íst).

Co se závod?ní tý?e, v kvalifikaci a vlastn? ani v závod? jsem se nemohl dostat do tempa a setup v?bec nefungoval, což si nedovedu vysv?tlit, protože v m??ených kolech jsem byl opravdu spokojený.

Druhý long. D?s, b?s. P?i prvním LAG Startu, p?es za ten ve?er n?kolikeré upozorn?ní admina do mne p?ed T1, kde jsem v pohod? brzdil až na 2, do mne n?kdo napálil tak (bílé auto), že jsem si p?ipadal jako raketa na Bajkonuru.

Druhý LAG už jsem byl ok, ale ostatní asi ne. Následný zmatek mi moc nep?idal na klidu, ale stejn? to bylo pasé.

Prost? se to nepovedlo a dle mého názoru na tom každý má sv?j podíl, takže hoši . Vždy? je to po?ád jenom hra. I když skoro realistická.

Last edited by devdem_kk; 26.6.2007 at 11:19.
devdem_kk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #63
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by devdem_kk View Post
Tak jo to byl ve?er.


Co se závod?ní tý?e, v kvalifikaci a vlastn? ani v závod? jsem se nemohl dostat do tempa a setup v?bec nefungoval, což si nedovedu vysv?tlit, protože v m??ených kolech jsem byl opravdu spokojený.

no vo tom to je .nemuzes jezdit jen mereny kola.zavod o uplne necem jinem.hlavne v nem fouka vitr a natrati je dalchi xx aut.zavody nejsou jen o tom zajet dobrej hot lap.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #64
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

?au, v?era jsem to nekomentoval, cht?l jsem si po?ádn? rozmyslet, co napíšu.

V?era jsem p?išel skoro bez tréningu a na poslední chvíli t?sn? p?ed startem kvaldy. Lagoval jsem! Chvílemi to bylo OK, chvílemi dost, ale p?edevším pak ke konci 2sprintu, ale to už bylo asi jedno. N?jak mi to vázlo a pokud jsem tím n?koho poškodil, tak se mu omlouvám.

Co se týká startu do LONG2: Po sestavení roštu p?ed LONG1 o ohlášení lagstartu jsem k mému p?ekvapení nesko?il na rošt, ale do spec. Nevím pro?, ale stalo se. Na rychlo jsem se p?ipojil a odstartoval z box?. Do závodu jsem tedy startoval né z 10té pozice, ale z konce startovního pole. Ani m? nenapadlo požadovat p?eskládání roštu, nebo start opakovat. Prost? jsem to bral jako vinu serveru, lagování, nebo LFS. P?ece nebudu kv?li pár pozicím na startu zdržovat a obt?žovat ostatní! Až m? to vykopne z první desítky první divize, tak se slušn? zeptám. Nechápu, pro? jste proto všichni kopali, když se n?co podobného stalo p?i startu do L2. Ješt? pochopím první restrat, kdy za to ten doty?ný o?ividn? nemohl, ale když se nechám vyhodit kv?li !!!SVÉ!!! chyb?, odstartuju z posledního místa, nebo z box? a nekopu kolem sebe.

Ad ban: ten ?loví?ek, nejen že si nezm?nil jméno, ale nereagoval na výzvy admina a stále skákal do hry a snažil se odstartovat. Podpo?il jsem ban. Vím, že jsem nem?l a necht?l jsem porušovat pravidla (p?ípadný trest p?ijmu bez námitek), ale ?ekal jsem , že ho admin kopne už dávno a pak byla ruka rychlejší než hlava - podpo?il jsem a pak zjistil, že hlasování nevyvolal admin.

Na záv?r n?co k adminovi: Nechci se ho zastávat. Osobn? bych takovou trp?livost nem?l a trestal bych daleko d?ív. Ten bordel a ta doba, než jsme postavili první rošt byl nesnesitelnej - chat, nereagování, ... Co m? fakt sklamalo byl Tairo. P?išel pozd? (já taky, ale alespo? p?ed kvalifikací), kecal v pr?b?hu kvaldy a pak p?i sestavování rošt? mu to podez?ele dlouho trvalo. Podryl si tím autoritu uvnit? vlastního týmu a když "blbl" Tairo, "blbli" i jiní. Asi jsem si tím nep?ipsal body + pro vstup do týmu, ale je to m?j názor.

Jinak myslím, že to bylo zvládnuto celkem dob?e a t?ch ban? bych na míst? admina víc a d?ív (takže by zde nebylo "jen" 65 post?).

Last edited by ToFire; 26.6.2007 at 11:12.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #65
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Taky se k tomu vyjadrim, ale berte to s rezervou nejel jsem.

Kdyz jsem se o nedeli rozhodoval co dal delat, nezajizdet hotlapy pro me byla jasna volba. Jasne, clovek prijde o body, ale kdyz jsem nenastoupil, moje nervy to ocenily.

Ja mel tuseni ze to spatne skonci... Podle toho jaka novackova cinnost tu byla popsana bych se asi taky neudrzel a "1" zmacknul. Dale jsem zvedavej co se resi u toho rozbityho start. pole. Vzdyt prece pokud do nikoho nevrazis, tak to nevinneho do specu nehodi ne? Kdyz uz nekdo uleje start ma dost casu zastavit. No tohle asi bude rozebrano v replay.

Jak uz tu nekdo psal, tak: Lidi proberte se! Tohle neni 1. divize na takovyhle emoce.


A jeste mam takovej pocit, ze jste malinko nevdecny... Ono zaridit takovouhle ligu neni urcite jednoduchy a vemte to tak, ze dohromady se pojedou 3 casti. Tohle klidne mohl byt takovy betatest. Nekdo tu narazi na mensi ligy, ale pokud se ti dohromady prihlasi kolem 25 lidi, tak je to o necem jinem. Ti lide si potom davaji vetsi bacha, protoze vedi, ze se tim mohou pripravit o zajimave celkove umisteni. To jest: Clovek, ktery se pohybuje kolem 70 mista se ti bude chovat jinak nez ten kdo je 18. v male lize.


to Xedox: o michani se do veci, do kterych nikomu nic neni bych se radsi moc nezminoval. Viz 2. sezona SFC. Tam si vehementne omlouval CHS a zde zase v podstate cely tym obhajujete legolama.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #66
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
Jak uz tu nekdo psal, tak: Lidi proberte se! Tohle neni 1. divize na takovyhle emoce.


A jeste mam takovej pocit, ze jste malinko nevdecny... Ono zaridit takovouhle ligu neni urcite jednoduchy a vemte to tak, ze dohromady se pojedou 3 casti. Tohle klidne mohl byt takovy betatest. Nekdo tu narazi na mensi ligy, ale pokud se ti dohromady prihlasi kolem 25 lidi, tak je to o necem jinem. Ti lide si potom davaji vetsi bacha, protoze vedi, ze se tim mohou pripravit o zajimave celkove umisteni. To jest: Clovek, ktery se pohybuje kolem 70 mista se ti bude chovat jinak nez ten kdo je 18. v male lize.
P?esn?. Já se na to dívám práv? z toho cca 70týho místa. A jestli budu 71, nebo 179 je snad jedno, ne? Ceny jsou jen za n?jaký první místa. A jestli se bude ud?lovat n?jaká FAIR PLAY cena, tak mám šanci leda, pokud m? n?kdo protla?í. A protože od protla?ování jsou vesm?s týmový kolegové, nepo?ítám ani s tím. Tak o co Vám vlastn? jde? Hádat se o pár pozic na konci startovního pole.......... Akorát tím sami proti sob? poštváváte víc lidí.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #67
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

podle toho co sem slysel tak slo prave o to ze nekdo start ulil a zastavil a cekal na zelenou jenze mu ji dal nekdo ze zadu a tim ho poslal do spec ale mozna kecam.prot se dozadoval znovu postaveni rostu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #68
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

.........ja uz nebudu komentovat nici vyroky...stejne si kazdej placa svoje a uplne z jinyho soudku ne k veci.....a ze se do toho motam a zastavam se "nekoho"..toho "nekoho" znam a dobre je znam tak vim co to je za lidi ne ,ze to je "nekdo xy" a zrovna se me libi .
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #69
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Kdybys tam byl, tak bys pochopil, proc myslis, ze ostatni hlasovali pro ban? Z nudy?
No tak p?edn? nehlasovali všichni, ale "JEN" 8lidí.... Navíc si myslím, že to opravdu nebylo fér... já to beru z jeho pohledu a je možné že se jedné o opravdu nového a t?eba i mladého závodníka, který prost? nev?d?l co se po n?m chce... Kdyby jsi rad?ji ml?el a nechal admina a? mu to po?ádn? vysv?tlí tak to mohlo dopadnut jinak. Já osobn? jsem také v 1.CS lize byl kdysi vyzván a? se "proklikám" njn, ale tehdy jsem netušil co se po m? chce, respektive jak toho docílím... týmovej kolega NEXT mi to napsal a byl klid

Quote:
Originally Posted by comm View Post
To dela hodne lidi, jak to tak sleduju Vseci chytri jak radia
Promi?, ale mám proti tob? n?jakou averzi a i proto se mi nelíbí tv?j postoj tady na fóru... tvé posty na m? d?lají dojem, jako by jsi si myslel, že ty jsi byl ten jedynný chytrý a ten co vše d?lá správn? atd... p?itom ty jsi podle mého názoru d?lal bordel nejv?tší p?i roštech... Asi si myslíš, že na to máš právo, když jsi dojížd?l na špici... nevím

Co je Legolema tý?e... musím se podívat na záznam, ale docela rád jsem s tebou jezdil první long v zádech taky jsem si s tebe ob?as d?lal srandu a jezdil tak, aby jsi t?eba ud?lal chybu, což se nepovedlo... každopádn? to bylo zajímavé
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 26.6.2007 at 12:47.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #70
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
Taky se k tomu vyjadrim, ale berte to s rezervou nejel jsem.

Kdyz jsem se o nedeli rozhodoval co dal delat, nezajizdet hotlapy pro me byla jasna volba. Jasne, clovek prijde o body, ale kdyz jsem nenastoupil, moje nervy to ocenily.

Ja mel tuseni ze to spatne skonci... Podle toho jaka novackova cinnost tu byla popsana bych se asi taky neudrzel a "1" zmacknul. Dale jsem zvedavej co se resi u toho rozbityho start. pole. Vzdyt prece pokud do nikoho nevrazis, tak to nevinneho do specu nehodi ne? Kdyz uz nekdo uleje start ma dost casu zastavit. No tohle asi bude rozebrano v replay.

Jak uz tu nekdo psal, tak: Lidi proberte se! Tohle neni 1. divize na takovyhle emoce.


A jeste mam takovej pocit, ze jste malinko nevdecny... Ono zaridit takovouhle ligu neni urcite jednoduchy a vemte to tak, ze dohromady se pojedou 3 casti. Tohle klidne mohl byt takovy betatest. Nekdo tu narazi na mensi ligy, ale pokud se ti dohromady prihlasi kolem 25 lidi, tak je to o necem jinem. Ti lide si potom davaji vetsi bacha, protoze vedi, ze se tim mohou pripravit o zajimave celkove umisteni. To jest: Clovek, ktery se pohybuje kolem 70 mista se ti bude chovat jinak nez ten kdo je 18. v male lize.


to Xedox: o michani se do veci, do kterych nikomu nic neni bych se radsi moc nezminoval. Viz 2. sezona SFC. Tam si vehementne omlouval CHS a zde zase v podstate cely tym obhajujete legolama.

PRESTAN SI O NAS PROSIM OTIRAT HUBU.

Jinak mas vcelku pravdu asi opravdu trochu moc emoci , ale na druhou stranu jezdime prece pro radost ----------------------------------------z vít?ztví ne ?
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #71
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
p?itom ty jsi podle mého názoru d?lal bordel nejv?tší p?i roštech... Asi si myslíš, že na to máš právo, když jsi dojížd?l na špici... nevím
Tak to si delas srandu, ze? Vzdy jsem vedel kde patrim, zaradil jsem se a cekal. Neskutecny bordelista, right?
__________________
comm cz
comm is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #72
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

myslím že tu vubec v první ?ade nešlo o golema, kterej prost? byl hodn? naštanej pa? neprávem (z?ejm? nevidel sem replay) startoval z boxu ci jak tobylo.urcite prehnal to sproste slovo.

Ale hlavnim duvodem tu bylo tusim adminovani cele div ale lidi to tu prekroutili

A myslim si ze kazdej jede tak aby dojel co nejlip at uz je to div 1 ci 5. kazdej ma nejakeho soupre a nejaky cil.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 26.6.2007 at 13:03.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #73
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
PRESTAN SI O NAS PROSIM OTIRAT HUBU.
V pohod?...názory na r?zné lidi (a speciáln? na tebe) se docela zm?nili... Pokud p?íšt? pojedu, tak beru FXR (jestli se to dá zm?nit) a to bude hukot
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #74
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
V pohod?...názory na r?zné lidi (a speciáln? na tebe) se docela zm?nili... Pokud p?íšt? pojedu, tak beru FXR (jestli se to dá zm?nit) a to bude hukot

Doufam ze se zmenili pozitivne a samo ze se taky tesim na naky to pozavodenicko.


EDIT: PRIHLAS SE NA PRISTI PONDELI NA SC TI POMACKAM NARAZNIKY (porada KID222)
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 26.6.2007 at 14:36.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #75
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Tak to si delas srandu, ze? Vzdy jsem vedel kde patrim, zaradil jsem se a cekal. Neskutecny bordelista, right?
Pokud n?kde existuje záznam toho kdo chatoval p?i ?azení, tak si jej prohlédni... tv?j nick a za ním n?jaké projevy se objevovali po?ád. Ne?íkám, že jsi byl jediný, to fakt bohužel ne, ale uvízl jsi mi v pam?ti díky tomu hlasování a pak jsem si tvé chatování tak n?j podv?dom? hlídal a vnímal to...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #76
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
Doufam ze se zmenili pozitivne a samo ze se taky tesim na naky to pozavodenicko.

jj pozitivne.... to braneni pozice ze South City s LX4 uz jsem odpustil
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #77
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

V prilohach jsou logy vsech rozrazeni a startu 2. zavodu. Obrazek necht si udela kazdy sam. Nick "alfa ^v v. bolf" je nick "comm" zde na foru. Doporucuju cist od zactku od rozrazeni na sprint.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #78
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

super kado pravda se ukazala a doufam ze p.bolf bude radne potrestan zato ze petovi svk podelal zavod fakt kamos a fair play clovek.

stacilo mu to normalne napsat a kadovi do toho nekecat.fakt husty muzes bejt rad bolfe ze se nejezdi lan pac bys dostal zidli pres hlavu.a zajdi s neurochirurgovi kapanek ti nefunguje pamet.jestli tohle vypada ze si byl hodnej pri rozrazovani tak ja sem miss world 2007.

zaslouzis si takovejch x sporstejch slov za to hlasovani o banu ze by to tu byla sama hvezdicka

edit: cose tyce druheo longu x startu k tomu musiclovek videt replay protoze nekdo mohl byt hozen do spectate aniz by za to mohl .mel bejt novej rost.myslim ze pak by bylo na foru o neco veseleji
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 26.6.2007 at 17:25.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #79
comm
Newbie

 
comm's Avatar
 
Join Date: 8.8.2005
Posts: 29
Default

Pridejte jeste casy, reagoval jsem vzdy kdyz se cekalo a cekalo a kdyz me vykopl z 2. pozice v rozrazeni na posledni, znova se smazalo cele atd, nejlepsi by byl replej primo z menu.
__________________
comm cz
comm is offline   Reply With Quote
Old 26.6.2007   #80
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by comm View Post
Pridejte jeste casy, reagoval jsem vzdy kdyz se cekalo a cekalo a kdyz me vykopl z 2. pozice v rozrazeni na posledni, znova se smazalo cele atd, nejlepsi by byl replej primo z menu.
myslim ze casy nejsou treba kazdej si udela obrazek o tom kdy to bylo.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:26.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.