Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.4.2006   #1
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

sem muzeme psat sve nazory na kazdy zavod...

zacnu...

nejdriv byl trochu zmatek stran serveru, ale nakonec se vse uspesne vyresilo...

quali:
bylo to poprve v novem systemu, tak byly obcas trochu zmatky... ale aspon v nasi divizi se to docela dobre vyresilo... Obrovsky dik za to patri Shivovi! Moc nam pomohl. Doufam, ze po techto zkusenostech to uz priste probehne lepe...

sprint:
asi zadne pripominky... vsechno vpoho... akorat jsem mohl byt lepsi...

long:
ve 4 lidech krouzit hodinu po okruhu fakt neni prilis zabavne... zvlast kdyz krouzite posledni... Doslo tam k incidentu mezi mnou a Tonym, jeste presne nevim co se stalo (kouknu na replay), ale myslel jsem ze to byla moje chyba, tak jsem pockal... na rovince me ale Tony pustil, takze nevim no Kazdopadne, Tony, dik zes byl fer! .Nakonec se to ale ukazalo jako zbytecne, protoze nakonci tohoto kola jsem hodil boudu :lama: pak uz nuda az do konce...

jinak me dost se*e ta neucast! Kdyz se prihlasi 10 lidi, ze zavodu se 1 predem omluvi a nakonec jich prijde jenom 5, je to dost nesolidni od tech co se neomluvili! Uvedomte si, ze je tu mnoho lidi, kteri by si radi zazavodili a mohli k tomu dostat prilezitost, kdybyste se omluvili! :whip:
Novas is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2006   #2
Frz
Newbie

 
Frz's Avatar
 
Join Date: 9.11.2005
Location: Opava
Posts: 23
Default

dobry zavod Hlavne alespon, co se mne tyce, tak jsem si hezky a hlavne CISTE zazavodil, coz je dulezite.

V longu to byla obcas trochu nuda - spis ke konci, kdy se vytvorily rozestupy. Jen ve ctyrech to proste neni ono Skoda.
Je vazne blby, kdyz se pripojime na server pred startem jenom v peti a pri tom nas bylo prihlasenych 10 !
Frz is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2006   #3
-Shiva-
Newbie
 
Join Date: 13.12.2005
Location: Praha
Posts: 18
Default

To diky za pochvalu,kdyby ste chtely pomoct rad pomuzu...Akorat je skoda ze ty lidi nejsou.....jinak to nemuselo byt tak nudny
-Shiva- is offline   Reply With Quote
Old 8.4.2006   #4
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Práv? proto bych p?ijímal jezdce radši podle hotlap?, takhle se tam p?ihlásí kdo chce a už se nemusí nikdy objevit
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 9.4.2006   #5
Tony<SVK>
Newbie
 
Join Date: 12.2.2006
Posts: 4
Default

To Novas: takze podla mna to bolo takto: isiel som dost neskoro na brzdy (neviem co ma to pochytilo), a nestihol som zatocit a nejak sme sa tukli, uz si ani nepametam, myslim, ze som aj vrazil do bariery , tak som ta pustil, aby sme sa nehadali, ved ti dvaja pred nami mali velky naskok

A k prvemu zavodu: ja hlupak som isiel s nejakym inym setupom :-), dost sa mi smykalo, trosku som pohneval Diabla sorry, ale mne nezalezi ani tak na vysledku, skorej na dobrej zabave a potesenie z jazdy.

Az na pocet ludi, myslim, ze to bolo fajn...
Tony<SVK> is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2006   #6
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

2. zavod - BL RallyX - 15.4.2006
Taaaakze... Zase ta neucast :whip: musime s tim neco udelat... budou se dit veci... ot:

K zavodu samotnemu...

kvali:
no nic moc jsem nepredvedl... njn, kdyz clovek netrenuje a ani nevi s jakym pojede setupem... nakonec tusim 4. misto.

sprint:
to uslo. dostal jsem se tusim na 3. misto. smula byla, ze jsem se dostal do kontaktu tusim ze s Rfzem. Oba jsme skoncili v hodinach a Duuku mezi nami profrcel. Bylo to v poslednim kole, tak se nedalo napravovat... ale co... 3. misto je taky good

long:
necekal jsem, ze se i pri tak male ucasti budu tolik bavit! S Duuku jsme si docela dobre zazavodili. Nakonec se rozhodlo v pitu. Ja jsem nemenil pneu ani netankoval. Tim jsem si ziskal naskok asi 10s, ale Duuku se docela dost rychle dotahoval! Poslednich par kol bylo dost natesno. Nakonec do me Duuku trochu tukl, cimz se hodne spomalil. Takze v longu pro me 2. misto! (ze 3 co dojeli ).

Jinak velky dik patri Shivovi za poskytnuti serveru a adminovani! Gratulace vitezum!
Novas is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2006   #7
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
Práv? proto bych p?ijímal jezdce radši podle hotlap?, takhle se tam p?ihlásí kdo chce a už se nemusí nikdy objevit
presne tak, presne kvuli tomuhle je system v ofiko lize jakej je....

Quote:
Originally Posted by Novas
Jinak velky dik patri Shivovi za poskytnuti serveru a adminovani! Gratulace vitezum!
ten dik patri spis spolecnosti Softex a Danu Mattovi, kterej ho vyjednal...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2006   #8
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by ThorR
Práv? proto bych p?ijímal jezdce radši podle hotlap?, takhle se tam p?ihlásí kdo chce a už se nemusí nikdy objevit
presne tak, presne kvuli tomuhle je system v ofiko lize jakej je....

Quote:
Originally Posted by Novas
Jinak velky dik patri Shivovi za poskytnuti serveru a adminovani! Gratulace vitezum!
ten dik patri spis spolecnosti Softex a Danu Mattovi, kterej ho vyjednal...
na softexu jela jen div1

EDIT: tim ale samozrejme nechci rict, ze jim dik nepatri! Samozrejme jim take dekujeme!!
Novas is offline   Reply With Quote
Old 15.4.2006   #9
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Novas
na softexu jela jen div1

EDIT: tim ale samozrejme nechci rict, ze jim dik nepatri! Samozrejme jim take dekujeme!!
aha, sry nedoslo mi to... :fry: v tom pripade mu ten dik patri! ot:
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #10
Frz
Newbie

 
Frz's Avatar
 
Join Date: 9.11.2005
Location: Opava
Posts: 23
Default

ze zavodu:
V longu se docela rychle probojoval na prvni misto Squer a pak se jeho naskok uz jenom zvysoval a zvysoval . Pak ho ale opet zradilo spojeni a vypadl . Za mnou pak s malym odstupem jeli Duuku s Novasem a stejne to vlastne bylo az do konce zavodu. Jinak nevim, jestli to bylo tim, ze jsem ten den zrovna moc nanaspal, nebo tim, ze jsem jel pak cely zavod sam, ale kolem pulky zavodu jsem mel problemy s mikrospankem... Nastesti pomohlo se trochu rozhybat
Ale dvakrat jsem prekonal svuj stary pb :drive: nyni 1:12.27
Jinak taky diky kolegovy za server
...Jen kdyby nas jelo vic, jo jo...

2Novas: Tam ta kolize ve sprintu me mrzi. Po skokanku v zatacce to vypadalo, ze se tam vejdem oba. Zezacatku, kdyz jsem do ni najizdel to vypadalo, ze tam misto je a vejdu se tam, ale pak jsme do sebe lehce tukli a roztocilo nas to
Frz is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #11
-Shiva-
Newbie
 
Join Date: 13.12.2005
Location: Praha
Posts: 18
Default

Ta usast je spatna hlavne kdyz clovek koukne na demo servry nap?.Gamezone samy ?ech s GTI a turbem a na bldc neni nikdo.Dalo by se rict ze to je asi jediny cup pro demare kde muzou ukazat co v nich je a co se za tu dobu pochitily a nikdo neprijde.....
-Shiva- is offline   Reply With Quote
Old 16.4.2006   #12
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

kolko vas tam bolo ? u nas celkom bieda, sprint 6 a long 5 :whip:
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 17.4.2006   #13
Frz
Newbie

 
Frz's Avatar
 
Join Date: 9.11.2005
Location: Opava
Posts: 23
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007
kolko vas tam bolo ? u nas celkom bieda, sprint 6 a long 5 :whip:
Ted si nejsem uplne jisty, ale ve sprintu nas startovalo myslim 5 (4 + Squer na "divokou kartu") a v longu jen 4, tam to Squerovi spadlo, takze jsme dojeli 3...
Napriklad Diablo se omluval predem, ze nebude tento zavod moct, takze to mame uz jednoho navic.
Frz is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2006   #14
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

3. zavod - BL GP Rev. - 22.4.2006

ci rict... neucast opet...

byli jsme 2 (slovy dva) tak jsme se dohodli s Frzem na dvoukolovem sprintu a desetikolovem longu. Zavod byl pekny, ale na frzovi bylo videt, ze s novym patchem jeste netrenoval a v jizdnich vlastnostech jsou opravdu obrovske rozdily... jinak by me urcite zrezal
Novas is offline   Reply With Quote
Old 22.4.2006   #15
Frz
Newbie

 
Frz's Avatar
 
Join Date: 9.11.2005
Location: Opava
Posts: 23
Default

no, patch jsem stahoval 10min pred startem zavodu, takze jsem s nim jel poprve hned v zavodu a naostro.
Ale ucast uzasna ^^, co k tomu rict. I tech 10kol bylo v mem pripade moc, nejak jsem se na Novase nechytal, takze vysledek byl docela jasny. Mohlo za to to, ze jsem nemel patch nahrany driv, a ani jsem nejak netrenoval... Za to si ale muzu sam...
Frz is offline   Reply With Quote
Old 29.4.2006   #16
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

4. zavod - BL RallyX Rev. - 29.4.2006

Ve 3. divizi jsme se dohodli na zruseni zavodu z duvodu male ucasti (opet jsme prisli jen ja a Frz). Takze si nikdo neodnasi zadne body...

Fakt dik prihlasenym neprichozim... Ale to uz je fakt hazeni hrachu na zed...
Novas is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:12.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.