Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 23.8.2005   #21
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

ja jsem s odstupem casu s umistenim ve vsech trech castech spokojeny. V kvali jsem udelal ve druhem kole chybu takze vylet mimo trat. Sprint byl vpohode pekny souboje s Jimikem.
U longu jsem se fyzicky nadrel jako snad jeste u zadneho zavodu. Sirovi se omlouvam za to 5 kolo , ale jak jsem najel na travu tak jsem brzdil, zatacel, ale sanky jsou sanky a pri najezdu na asfalt jsem se oprel tusim bokem primo do nej. pak uz jen moje chyby. Ale z jedne vecimam radost, poprve v ALSC mi nepraskla zadna guma . Ty 00Jo na tebe si budu muset dat vetsi pozor, vzdy me ke konci zavodu tak psychicky rozhodis, ze te nepredjedu :up:. Kdyz jsem videl ze co split to te stahuju sekundu tak jsem se zaradoval az do chvile nez jsem te v dali uvidel a hned jsem dostal smyk. Jinak asi 40minut jsem jezdil povetsinu sam
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #22
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Loukota: no vidis, sam si za to muzes. Ja byl smirenej s tim, ze te pustim, abych moh dal setrit gumy
A ta ztrata koncentrace- kdybys jel prede mnou, pochopil bych to, pac by to urcite bylo tim, ze bych na tebe vyhruzne blikal dalkovyma svetlama. Ale takhle odzadu??? :P
Uz aby byl LSwitch i pro S2.... Svetylka, to je moje.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #23
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

mel sem problem s netem 11 procent pingu slo do haje ... pak se to docela usmirilo ale ne na moc dlouho ...
kvali: no nic moc prvni kolo sem zmrvil a druhy sem jel najistotu ... 8 misto.
sprint: hned nazacatku sem predjel 3 auta a jel sem na 5 pozici ... moh sem utocit vejs ale ouha ... kick ...
dlouhej: bylo to suprove rozjety ... vyuzil sem bezezbytku prvniho mista na startu a predpokladal sem ze nemocnej Peet bude nekoho brzdit ... to se potvrdilo a Peet se drzel asi 10 kol na druhej pozici (klobouk dolu) ... jezdil sem casy 1.34 xx a tak sem si budoval docela slusnej naskok ... mel sem asi uz 23 vterin naskok na myslim speeda kterej byl za mnou ... pak sem udelal v tej pomalej sikane chybu a 10 s dolu ... ale porad to slo ... pak me zacinal dojizdet Rumiko ... ale nestratil sem hlavu jezdil porad docela slusny casy nizky 1.35xx ale rumiko me dojel ... chvili sme tam hezky bojovali o prvni misto ... potom sme jeli uplne stejne do boxu ... a pitstop mel u obou asi 20s ... takze sem vyjel z boxu s rumikem za mnou ... pak me rumiko predjel ale rikal sem si ze druhy misto by bylo hezky a tak sem se ho zkousel drzet ... a pak byl kick ...

pro dalsi zavod budu mit jiny AP a budu mit signal z jinyho vysilace ... a pojedu na novejch cistejch woknech ... protoze to co se me deje to uz neni mozny

PS: jarda tam docela pekne zametal pred nama ... nebylo to moc sportovni :no: ... ale co uz stejne bych nedojel :ghug:
Felix is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #24
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

HOTOVE STATISTIKY Z LIGOVEHO ZAVODU DIVIZE 1!

SPRINT
LONG RACE
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #25
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
HOTOVE STATISTIKY Z LIGOVEHO ZAVODU DIVIZE 1!

SPRINT
LONG RACE
supr :up: :up: ... ale tohle doklada moji smulu
Felix is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #26
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

Závodník [MCz]Jarda:
- V prvom kole z dôvodu lagu ?ažko poškodil svoje vozidlo. Následne sa hodil do boxov (shift+s) a pokra?oval v závode s novým autom (standardní propozice odsek 10).

Rumiko, ty chlape m?l bys jít do politiky, p?ekrucuješ a p?ekrucuješ, jak si m?žu sám sob? poškodit levou zadní pneu???? to mi vysv?tli (obr.poškození 1 a 2) a uznej , objížd?t s tímto poškozením celé kolo, to bych mohl rovnou zkon?it, zvolil jsem rad?ji porušení s.p. 10 , to pochopí každý :no:

- V 10. kole nezvládol predbiehací manéver a zobral so sebou do trávy Loukotu. Na ceste do boxov s ?ažko poškodeným vozidlom takmer vyradil Wiruzíka (pravidlá odsek 2.5).

o tom jak a kdo nezvládl manévr se nebudu vyjad?ovat, nejsem robot, ale žlutá vlajka znamená, nehoda na trati, jak to dopadlo (obr.srážka1), a myslím si ,že s poškozeným autem jsem jel dost opatrn?,abych ostatním nep?ekážel, kdo se podívá na záznam, ten to uvidí, Wiruznika jsem nevid?l v?as (obr.ohrožení 1) tím se omlouvám :bow:

- V 15. - 19. kole ignoroval modrú vlajku, pritom bol 2 kola pozadu. Pod?a m?a to musel robi? úmyselne, lebo bol nasraný, nevidím žiaden iný dôvod. S Felixom sme závodili o 1. pozíciu a prišlo mi to dos? nefér. Do zákrut som musel spomali?, lebo som za ním strácal prítlak, jedenkrát som dostal šmyk. Na rovinke modrú vlajku ignoroval a dokonca predbiehal jazdcov, ktorí modrú vlajku rešpektovali a boli kolo pred ním.

k té modré vlajce, v?bec se mi nechce nic psát,ale prosím: u Felixe - dojel , na nejbližším možném míst? m? p?edjel -a hotovo, ale Rumiko ruku na srdce, kde jsi m? cht?l p?edjet ty????? m?l jsem uhnout na trávu , nebo rovnou do svodidel??? vždy? bys nem?l žádnou práci a tak pomalu jsem nejel, abych t? brzdil, vždy? jsem celou dobu jel za Felixem a pak jste spole?n? zajeli do pitu (obr.modrá vlajka Felix a modrá vlajka Rumiko,1), tak z toho celého mám pocit , že jsi byl nasratý ty a ne já

- 22. kolo Jarda disconnect.[/quote]

selhala elekt?ina v byt? ,ale už je to opravené a tak jsem mohl místo toho psaní trénovat :up:, ud?lal jsem pár fotek, kdo chce a? se podívá, myslím , že jezdím dost ohledupln? a dost m? to vyjád?ení Rumika mrzí
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #27
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Jarda> Ja si za svojím tvrdením stojím. Bol by som rád, keby sa na to pozrel niekto z kompetentných. Porušil si minimálne 3 pravidla.
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #28
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

stát si m?žeš za ?ím chceš, m?l bys na to koukat i z mé strany, ni?ím jsem t? neomezil ani neohrozil, a myslím ,že bys našel porušení pravidel i u jiných, znáš to po?ekadlo???"když chceš psa bíti, vždycky si h?l najdeš"??? podívej se na záznam ješt? jednou a uvidíš, že v?tšinou pravidla dodržuji, ale abys byl spokojený , p?íšt? si dám v?tší pozor :up:
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #29
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Chlapi, ned?lejte ty mezery v názvech obrázk?, pak je s tím moc práce to otev?ít... :no:
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #30
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

hehe hezky obrazky ...
hlavne se mi libi to jak jedem stejne s rumikem do pitu ... to je fakt hezky) ...

to jarda : ale kdyz vidis modrou vlajku tak je tvoji povinnosti ne zajet do travy ale staci kdyby si nas oba pustil najednou ... ale sice si zajizdel stejny casy jako mi ... ale docela slusne si tam pred nama zametal
Felix is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #31
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

hehe hezky obrazky ...
hlavne se mi libi to jak jedem stejne s rumikem do pitu ... to je fakt hezky) ...

to jarda : ale kdyz vidis modrou vlajku tak je tvoji povinnosti ne zajet do travy ale staci kdyby si nas oba pustil najednou ... ale sice si zajizdel stejny casy jako mi ... ale docela slusne si tam pred nama zametal
Felix is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #32
Peet
Newbie
 
Join Date: 10.6.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 41
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Chlapi, ned?lejte ty mezery v názvech obrázk?, pak je s tím moc práce to otev?ít... :no:
jj, s tim souhlasim, jelikoz jsem od prirody dost linej kay:
Peet is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #33
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
hehe hezky obrazky ...
hlavne se mi libi to jak jedem stejne s rumikem do pitu ... to je fakt hezky) ...

to jarda : ale kdyz vidis modrou vlajku tak je tvoji povinnosti ne zajet do travy ale staci kdyby si nas oba pustil najednou ... ale sice si zajizdel stejny casy jako mi ... ale docela slusne si tam pred nama zametal
dojel jsi m? a na rovince jsem t? pustil, to je snad v po?ádku, nebo ne? ale rumiko m? dojížd?l v zatá?ce a na vyjezdu ztrácel , kdyby m? dojel uhnu ani nemrknu, n?jak tu modrou vlajku nechápu, objeví se , když je soupe? dost daleko ,to mám za každou cenu zpomalit?
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #34
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Jarda(CZ)
n?jak tu modrou vlajku nechápu, objeví se , když je soupe? dost daleko ,to mám za každou cenu zpomalit?
ne, modra vlajka te jen upozornuje, bacha budes p?edjet, kontroluj zrcatko, takze až se ten kdo t? o kolo dojel dostane k tobe dost blizko tak ho na bezpe?nym míst? (rovinka, uhnutí mimo stopu v tahlý zatá?ce) pustis pred sebe pouhym sundanim nohy z plynu na chvili. V zadnym pripade to neznamena, brzdi a klid se z trati, jede n?kdo o kolo rychlejší.
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #35
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by Jarda(CZ)
n?jak tu modrou vlajku nechápu, objeví se , když je soupe? dost daleko ,to mám za každou cenu zpomalit?
ne, modra vlajka te jen upozornuje, bacha budes p?edjet, kontroluj zrcatko, takze až se ten kdo t? o kolo dojel dostane k tobe dost blizko tak ho na bezpe?nym míst? (rovinka, uhnutí mimo stopu v tahlý zatá?ce) pustis pred sebe pouhym sundanim nohy z plynu na chvili. V zadnym pripade to neznamena, brzdi a klid se z trati, jede n?kdo o kolo rychlejší.
hehe uhnout z idealni stopy ... ja sem jardu predjizdel v T3 uplne mimo stopu ...
Felix is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #36
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
hehe uhnout z idealni stopy ... ja sem jardu predjizdel v T3 uplne mimo stopu ...
no nekomu se nemusi zdat bezpecny menit stopu v zatacce...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #37
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

Quote:
Originally Posted by Felix
Quote:
Originally Posted by Chaos
Quote:
Originally Posted by Jarda(CZ)
n?jak tu modrou vlajku nechápu, objeví se , když je soupe? dost daleko ,to mám za každou cenu zpomalit?
ne, modra vlajka te jen upozornuje, bacha budes p?edjet, kontroluj zrcatko, takze až se ten kdo t? o kolo dojel dostane k tobe dost blizko tak ho na bezpe?nym míst? (rovinka, uhnutí mimo stopu v tahlý zatá?ce) pustis pred sebe pouhym sundanim nohy z plynu na chvili. V zadnym pripade to neznamena, brzdi a klid se z trati, jede n?kdo o kolo rychlejší.
hehe uhnout z idealni stopy ... ja sem jardu predjizdel v T3 uplne mimo stopu ...
to jo ale já jsem o tom v?d?l ,protože jsem zpomalil, hehe
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #38
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

a ješt? musím dodat, že do zrcátka koukám dost ?asto ,abych v?d?l , jestli n?kdo má na p?edjetí nebo ne
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #39
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
ne, modra vlajka te jen upozornuje, bacha budes p?edjet, kontroluj zrcatko, takze až se ten kdo t? o kolo dojel dostane k tobe dost blizko tak ho na bezpe?nym míst? (rovinka, uhnutí mimo stopu v tahlý zatá?ce) pustis pred sebe pouhym sundanim nohy z plynu na chvili. V zadnym pripade to neznamena, brzdi a klid se z trati, jede n?kdo o kolo rychlejší.
Pozri si replay. Kolo 14 - 18. Jazdi? v aerodynamickom pytli závodníka, ktorý je 2 kola pozadu, není sranda.
Rozhodne by som kvôli Jardovi neriskoval výlet do štrku (ktorý pod?a propozic ani nemal by? v závode).
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 23.8.2005   #40
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

Quote:
Originally Posted by Rumiko
Quote:
Originally Posted by Chaos
ne, modra vlajka te jen upozornuje, bacha budes p?edjet, kontroluj zrcatko, takze až se ten kdo t? o kolo dojel dostane k tobe dost blizko tak ho na bezpe?nym míst? (rovinka, uhnutí mimo stopu v tahlý zatá?ce) pustis pred sebe pouhym sundanim nohy z plynu na chvili. V zadnym pripade to neznamena, brzdi a klid se z trati, jede n?kdo o kolo rychlejší.
Pozri si replay. Kolo 14 - 18. Jazdi? v aerodynamickom pytli závodníka, ktorý je 2 kola pozadu, není sranda.
Rozhodne by som kvôli Jardovi neriskoval výlet do štrku (ktorý pod?a propozic ani nemal by? v závode).
Rumiko , myslím že kdybych na ten záznam nekoukal asi bych tohle nepsal, ale v pytli si byl , ale v trochu jinym, ani jednou jsi na rovince nep?edjížd?l, prost? si jenom zaujatý z toho sprintu, nic víc a nic mí?, dle jakých propozic jsem nem?l být v záod????
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.