Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.8.2006   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Po zjišt?ní, že se dá v sou?asnosti RBR sehnat za velmi p?ijatelných 199k? jsem se rozhodl, že ho testnu taky. Mohl by n?kdo pro nás za?ínající napsat kde ho nejlépe koupit a jakou verzi?

Co všechno si pak musím dostahovat a nainstalovat abych m?l kompatibilní auta/fyziku/MP plugin s tím co se v sou?asnosti používá? (koukal jsem na n?jaký stránky o RBR, ale tam jsou ?asto downloady bez ladu a skladu a nechci si instalaci pošašit n?jakýma zastaralýma blbostma)

Kde brát setupy (slyšel jsem že ?asto jsou zám?rn? podvrhovány špatný)

Jde n?jak odemknout všechny trat?/auta pod mým profilem, tj. aby mi z?staly pb?

Last edited by Pablo; 21.8.2006 at 01:44.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #2
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Možná neuškodí to napsat sem, t?eba to ješt? n?komu pom?že. RBR za pár korun se dá sehnat (min.) ve 2 vydáních:

1. od topcd - prodávají tém?? na každým rohu (hypermarkety...). Pozor, je to sice ?eská verze, ale ?esky je jenom menu, dabing od Romana a Jendy chybí.

2. od cdprojekt - tohle už je pravej Roman a Jenda. Ale v obchod? jsem na tuhle verzi ješt? nenarazil. EDIT: Mají t?eba u czechcomputer, ale poštovný je myslím stovku, takže jedin? vyzvednout p?ímo u nich.

?esky ?tenej rozpis jde dát i do tý verze od topcd, ale je to práce navíc, takže je imho lepší sehnat tu "správnou".

EDIT: P?ímej odkaz na cdprojekt nefunguje, takže na hlavní stránce je t?eba vybrat požadovanou hru - RBR (NXK).
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 18.8.2006 at 21:46.
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #3
santa_cruz
Member

 
santa_cruz's Avatar
 
Join Date: 14.11.2004
Location: M?lník
Posts: 159
Default

RBR se da objednat i na Tiscali Gameshop http://www.xzone.cz/tiscali/nahledgame.php3?idg=1103

Kde je postovne v pripade platby dobirkou 80 Kc a nebo v pripade platby prevodem na ucet 40 Kc. Je to samozrejme ta verze dabovana Romanem Krestou a Janem Tománkem .
__________________
M?j podpisový obrázek byl op?t nejhez?í a proto my byl administratorem smazán .
santa_cruz is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #4
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

cose tý?e on line jizdy : http://rbr.onlinegames.cz/ a "jak za?ít" tam je vše.

potom postahovat modely aut a jejich fiziky http://www.richardburnsrally.nejhry....oad_modely.htm
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #5
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Nevím jestli se to tady psalo, ale to sta?í si jen stáhnout model auta, a v RBR už nemusím nic nastavovat, a bude to mít i originální fyziku a nep?epíše to n?jaké origo auto z RBR ?
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #6
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR
Nevím jestli se to tady psalo, ale to sta?í si jen stáhnout model auta, a v RBR už nemusím nic nastavovat, a bude to mít i originální fyziku a nep?epíše to n?jaké origo auto z RBR ?
stahnes auto i s fyzikou aplikujes do hry a mel bys mit klid.ted sou na jednich s tech stranek nove wrc fiziky se kterejma se jezdi.kdyz nebudes mit spravny fiziky tak te to nepusti treba do turnaje
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #7
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk
cose tý?e on line jizdy : http://rbr.onlinegames.cz/ a "jak za?ít" tam je vše.
Díky, jsem totáln? slepej, protože na tý adrese jsem byl, i jsem se registroval, ale odkazu "jak za?ít" jsem si v tom okýnku "turnaje" zkrátka nevšiml, n?co tak zásadního by asi mohli mít na lišt?, místo tam je.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #8
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Díky, jsem totáln? slepej, protože na tý adrese jsem byl, i jsem se registroval, ale odkazu "jak za?ít" jsem si v tom okýnku "turnaje" zkrátka nevšiml, n?co tak zásadního by asi mohli mít na lišt?, místo tam je.
jediny na co si dej bacha je to ze v tom jejich navodu je odkaz na starej plugin ver 81 a je treba 85 kterej je v download
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #9
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Díky, jsem totáln? slepej, protože na tý adrese jsem byl, i jsem se registroval, ale odkazu "jak za?ít" jsem si v tom okýnku "turnaje" zkrátka nevšiml, n?co tak zásadního by asi mohli mít na lišt?, místo tam je.
Ješt? pozor. Lehce bych poopravil sonyka. Nestahuj vozy z té adresy, co ?íkal on, ale p?ímo z rbr.onlinegames.cz v sekci download. Tam máš 100% záruku, že to pojede. Pokud bude n?jaké auto zlobit, v download jsou úpravy fyzik myslím pod sekcí turnaje
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #10
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

ja radsej ziadny voz nestahujem, vystacim si s Imprezou 2003
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #11
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Bych si zase dovolil opravit Itara. Ješt? se mi nestalo, že by mi n?jaký auto stažený z výše uvedených stránek nešlo online (beru samoz?ejm? ty, který plugin podporuje). Chyba je imho dost ?asto v uživateli, kterej nesprávn? auto p?idá do hry. Ono se ani není co divit, protože n?který readme jsou napsaný blb?.

Auta lze mimo jiný stahovat tady:
http://www.richardburnsrally.nejhry....oad_modely.htm
http://rbr.onlinegames.cz/index.php?act=download (sice ofiko pro M?R, ale ob?as mi to p?išlo, že fyzika k autu nepasovala - nap?. nesed?ly kola do podb?h?...)
http://www.rbrmcr.com/?p=download
http://svkchamp.kitcarsweb.com/physics.htm

Setupy nestahuju, jezdím na default. Taky proto jsem vždycky tak rychlej... Když je nejh??, tak mi n?jakej set pošle m?j šéfinža Kája. Auta a trat? jdou odemknout tak, že ve škole dostaneš samý zlatý a dojedeš šampík na prost?ední obtížnost, p?íp. porazíš Richarda v n?jaký RZ. ...což je trochu zdlouhavý. Nebo jde vytvo?it profil pod jakýmsi jménem, který už jsem ale zapomn?l, a v tom profilu je p?ístupný vše.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 21.8.2006 at 19:33.
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Itar
Ješt? pozor. Lehce bych poopravil sonyka. Nestahuj vozy z té adresy, co ?íkal on, ale p?ímo z rbr.onlinegames.cz v sekci download. Tam máš 100% záruku, že to pojede. Pokud bude n?jaké auto zlobit, v download jsou úpravy fyzik myslím pod sekcí turnaje
no taky neni pravda
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #13
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

No m? všechny auta z t?ch stránek jeli a problém byl nap?íklad u Subaru 2006, kde se neshodovala fyzika a nepustí vás to do hry.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #14
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

kdyz uz jsme u tech aut... ktery je nejrychlejsi?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #15
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
kdyz uz jsme u tech aut... ktery je nejrychlejsi?
V rámci možností te?kon velí špi?ce Subaru, ale Citroen taky není k zahození. Podle špi?ky nemáte s jiným autem než se Subaru nebo s Citroenem nárok dostat se do špi?ky. Ale zase n?kdo jezdí rychleji s tím n?kdo s tím. M? osobn? nejvíc sedne Subaru Impreza 05.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2006   #16
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

a rocnik 2003 je o kolko pomalsi ? nejak sa mi tam nechce loadovat novu fyziku a auto...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2006   #17
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
kdyz uz jsme u tech aut... ktery je nejrychlejsi?
o rychlost nejde kazdy spravny srdcar by mel sahnout po 206ce
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2006   #18
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Tommy V.
o rychlost nejde kazdy spravny srdcar by mel sahnout po 206ce
to je problem her, kde jsou "realna auta", muze byt to auto ve hre sebelepsi, ale kdyz v realu to konkretni auto nemusim, tak by mi s nim nebavilo jezdit ani ve hre. Proto mam radeji nove vytvorena auta v lfs, neni tam zadna vazba na zkusenosti s realnymi auty.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2006   #19
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007
a rocnik 2003 je o kolko pomalsi ? nejak sa mi tam nechce loadovat novu fyziku a auto...
O dost. Je to poznat hlavn? v zatá?kách. Nejlepší je asi v tomhle 2005, ale tady je to jedno, na špi?ce bude vždycky SWRT, a m?že jezdit s ?ím chce
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 22.8.2006   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

FORD FOCUS 2004 muj favorit az udelaj 06 budu jezdit sni

edit: spis je to o rukach a nastaveni nez o fizice a autu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.