Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.12.2010   #101
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

http://www.youtube.com/watch?v=aaxo6nxycQk
Redbull X1 - nordschleife 3:44
kto si tiez mysli, ze je to uplne nerealne nech zdvihne ruku...a nie len preto ze by to nevydrzal ten jazdec
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2010   #102
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
http://www.youtube.com/watch?v=aaxo6nxycQk
Redbull X1 - nordschleife 3:44
kto si tiez mysli, ze je to uplne nerealne nech zdvihne ruku...a nie len preto ze by to nevydrzal ten jazdec
Kobayashi by to zajel v pohod?, to je kamikaze. Ale te? vážn?. Takhle by tam nikdo nejel a to je práv? to co chybí ve h?e - faktor strachu.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2010   #103
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Kobayashi by to zajel v pohod?, to je kamikaze. Ale te? vážn?. Takhle by tam nikdo nejel a to je práv? to co chybí ve h?e - faktor strachu.
v tom je lfs zas lepsie podla mna...tam je ten faktor strachu stale maly ale vzhladom na hru podla mna vcelku dobry...tam sa mi to nezda take ze by sa v reale tomu clovek bal priblizit...urcite by hotlapy neslo zajazdit v reale na takej hrane ale nebolo by to zas podla mna ani uplne inde...aj ked napr AS4R T1 tam je to samovrazda napr na XRR...tam sa bojim ist rychlo
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #104
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default


edit: trochu moc duchaplny post ve 4 rano.. :]
__________________

Last edited by Miondir; 11.12.2010 at 12:54.
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #105
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

je to hnus, s tim stejne jezdit nebudu
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 11.12.2010   #106
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
v tom je lfs zas lepsie podla mna...tam je ten faktor strachu stale maly ale vzhladom na hru podla mna vcelku dobry...tam sa mi to nezda take ze by sa v reale tomu clovek bal priblizit...urcite by hotlapy neslo zajazdit v reale na takej hrane ale nebolo by to zas podla mna ani uplne inde...aj ked napr AS4R T1 tam je to samovrazda napr na XRR...tam sa bojim ist rychlo
V LFS mám strach p?i každé kolizi, protože se bojím, že mi to vyst?elí do vesmíru.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2011   #107
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

V nede?u som bol s GT5 prvýkrát online, našiel som Slovákmi organizované preteky s Imprezou na Deep Forest na 40 kôl (btw, vynikajúci force feedback), úrove? ú?astníkov ve?mi dobrá (žiadni blbci, zákaz chatu a podobne), teraz v sobotu sa pôjde s Mustangom v Indianapolis, kto chce po?te skúsi?, sná? vás zoberú:

http://gtracing-svk.webnode.sk/online-zavody/a8-1-2011/
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 15.1.2011   #108
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Môj dnešný online ve?er: najskôr 30 kôl s Nissanom GT-R na GP Nurburgringu (plus možno ešte jeden pretek na kratšom), potom o ôsmej s DTM 30 kôl na Laguna Seca. Ešte sú miesta! :-)

http://gtracing-svk.webnode.sk/onlin...dy/a15-1-2011/
http://gamebazar.cz/mstorm.php?kam=mssevent&id=10930
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 17.1.2011   #109
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Založil som Picasa album so svojimi GT5 fotkami, len za?ínam. :-)

http://picasaweb.google.com/substanc...eat=directlink
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 20.1.2011   #110
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kolega v praci mi tu porad vypravi o gt5 ja si snad jen kvuli tomu poridim konzoli
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.1.2011   #111
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja si robím poznámky k porovnaniu ktoré napíšem, zatia? tam mám toto (pracovný materiál):

lfs:
+ hlasovanie o vykopnuti
+ hlasovanie o restarte
+ poslanie setupu
+ natankovanie pred pretekom
+ naozajstny start, cool down lap
+ hlasova komunikacia podla volby (team, alebo ticho)
+ oprava trva urcity cas, podla zavaznosti
+ lepsi stav pneu v LFS, deformacia pneu
+ ukazatel kvality pripojenia
+- vlastny server (blizko, nizsi ping)
+ smerovky
+ silnejsi force feedback
+ pomale otacanie hlavy
+ rychle loadingy
+ ovela lepsi replay (skok na miesto, spomalene, zrychlene)
+ modre vlajky, ziadna priehladnost
+ zlte vlajky
+ sim na porte (lfs dashboard atd)
+ statistiky preteku
+ rozostupy pocas preteku
+ vysledky na konci (fastest lap), zostanu zobrazene
+ ukazatel miery poskodenia
+ pocas jazdy nastavenie pneu a paliva v boxoch
+ v boxoch na vlastnu past
+ moznost defekt
+ moznost odpalit prevodovku (teplota)
+ radenie ako v skutocnosti
+ kvalitna online komunita
+ free download najlepsich casov
+ vymakana telemetria, porovnanie s najlepsimi (bolo v academy)
+ setupy online od altruistickych timov
+ moznost skocit do pozorovania
+ spojka na tlacitku (start)
+ prepinanie timu v boxoch
+ zaheslovanie servera
+ fungujuca kvalifikacia (zostane cas)
+ farby na mape
+ pit: opravit ano/nie, pneu ano/nie, natank podla mnozstva, zmena tlaku, zmena kridla
+ vietor


gt:
+ den/noc (niektore trate)
+ dazd (niektore trate)
+ animacie v boxoch (s donutenou kamerou)
+ ovela lepsi foto mod
- radenie hore/dole bez pustenia plynu
- nemoznost vykopnut blbca
- start moze spustit hocikto
- nemoznost ovladat telemetriu a fotorezim s volantom
- nezname zvysenie vykonu po vymene oleja (ok)
--- spiatocka na tlacitku!!!
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.1.2011   #112
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default Live for Speed vs. Gran Turismo 5

(Hotový ?lánok, dnes som to nahodil ako užívate?skú recenziu na najlepší herný server na Slovensku - sektor, zatia? ?aká na schválenie.)

Mám rád "autí?kové" hry, ak by sme rátali aj hru "Auto" na PMD-85, tak virtuálne jazdím už štvr? storo?ia. :-) Pokra?oval som s Checkered Flag na ZX Spectre, neskôr Microprose Grand Prix na PC (iba "jednotka") a vtedy najlepšie IndyCar Racing 2, potom za?ali hry vychádza? na Windows a to pre m?a znamenalo koniec hrania na PC, takže na rad prišli Playstation tituly ako TOCA/DTM, WRC:Extreme, alebo séria Gran Turismo. Za ten ?as som síce nezískal žiaden extra talent ani výsledky, ale myslím že viem trošku posúdi? ?o je dobré a ?o nie. Nasleduje moje porovnanie GT5 s hrou s neporovnate?ne menším po?tom vývojárov a pe?azí - Live for Speed (predsa len Windows, výnimka) z poh?adu ?loveka, ktorý má rád najmä dlhé organizované online ligy, na ktoré sa treba poctivo pripravova? a správa? sa slušne.

Viem, že to asi vyznie ako vychva?ovanie LFS a priradenie tohto ?lánku (nedávam to do kategórie "recenzia") ku GT5 je diskutabilné, ale takto sa možno dostanem k vä?šiemu po?tu ?itate?ov. :-) Zna?ky "+" a "-" sú predpokladám jasné.

Live for Speed:

+ hlasovanie o vykopnutí - kedyko?vek je možné z hry vyhodi? neprispôsobivého hrá?a,
+ hlasovanie o reštarte - napríklad po ve?kej kolízii hne? po štarte, nepoužíva sa ?asto,
+ poslanie setupu - online môžete hocikomu posla? svoje aktuálne nastavenie auta, alebo niekto vám,
+ natankovanie pred pretekom - množstvo paliva pred štartom si každý ur?í sám (kvôli hmotnosti ?o najmenej),
+ naozajstný štart - hra vás "nedrží za ru?i?ku", ak sa pohnete pred?asne, máte penalizáciu (v GT5 je tiež možné zapnú? státie na brzde, ale iba online a žiaden zakladate? miestnosti to nepoužíva),
+ naozajstný cie? - po prejazde cie?om vám hra nevytrhne volant z rúk, v lige tak pokojne odjazdíte závere?né pomalé kolo do boxov a vydýchavate sa :-),
+ hlasová komunikácia pod?a vo?by - je na vás ?i si spustíte nejaké "kecátko", máte teda možnos? sa rozpráva? aj v rámci celého tímu, alebo sa nenecha? ruši? nikým,
+ ?as na opravu auta v boxoch - ak si zvolíte že chcete opravu - je priamo úmerný miere poškodenia auta,
+ detailná grafika stavu pneumatík (zne?istenie, opotrebovanie, aktuálny tlak a teplota na troch miestach...), pneu sa tiež vidite?ne deformujú a môžu dosta? defekt,
+ v online hre je v rohu užito?ný nenápadný "ekvalizér" signalizujúci rýchlos? pingu všetkých zú?astnených,
+ smerovky (ob?as vhodné, napríklad výstražné blikanie do boxov smerujúceho poškodeného auta),
+ otá?anie hlavy vpravo/v?avo je plynulé, nie skokové,
+ nízka náro?nos? na hardware, ve?mi rýchle loadingy,
+ výborný replay (skok na ?ubovo?né miesto v ?ase, spomalenie, zrýchlenie)
+ pilot o kolo alebo viac predbiehaného auta automaticky vidí modré vlajky, neexistujú prieh?adní "duchovia",
+ automatické žlté vlajky, napríklad ke? vpredu niekto havaroval, ?iže treba dáva? pozor,
+ LFS môže posiela? "von" rôzne dáta (napríklad externá prístrojovka - program pre Android mobil, aktuálne poradie... hoci?o),
+ možnos? do LFS doprogramova? veci pod?a potreby (kontrola maximálnej rýchlosti po?as safety car, kontrola vynúteného handicapu, zachovanie odjazdených kôl pri návrate po odpojení at?.),
+ extra program na spracovanie dokonalých HTML štatistík z replayu (grafy, najrýchlejšie kolá, ?as strávený v boxoch...),
+ po?as preteku priebežne updatované rozostupy hrá?a od _všetkých_ súperov,
+ po skon?ení preteku zostanú výsledky vrátane najrýchlejšieho kola zobrazené,
+ podrobný grafický ukazovate? miery poškodenia auta (pomôže pri rozhodovaní ?i ís? alebo neís? na opravu),
+ kedyko?vek po?as jazdy nastavite?ná požadovaná zmena tlaku v pneu, nastavenia prítla?ných krídiel, množstva dotankovaného paliva, typ pneumatík, opravova? poškodenie áno/nie,
+ pit stop plne v rukách pilota, žiadna automatika, zastavi? je ale možné v ?ubovo?nom boxe, ale presne (mínus: žiadna animácia mechanikov),
+ pri nesprávnom zaobchádzaní nižší výkon motora kvôli poškodeniu (napríklad zlé podradenie),
+ pod?a typu prevodovky nutnos? púš?a? plyn pri radení dolu (niekedy) a hore (skoro vždy, bez pustenia to dokážu iba tie naj naj stroje aj v reáli, napr F1),
+ kvalitná online komunita, dá sa s nadh?adom poveda? že LFS nehrajú idioti (a kvalitní pretekári v LFS sú dobrí aj v skuto?nosti, napríklad na motokárach),
+ vo?ne prístupné online štatistiky všetkých hrá?ov na lfsworld.net,
+ stiahnute?né záznamy hotlapov, ?iže time trialov z lfsworld.net - možnos? podrobne porovna? svoju telemetriu so svetovým rekordom (a upravi? setup),
+ filantropické tímy zverej?ujú svoje nastavenia áut online (teaminferno, setupgrid),
+ kedyko?vek možnos? sko?i? z hry do pozorovania a osta? sledova? aspo? ako divák (napríklad po oto?ení na strechu),
+ aj na volantoch bez spojkového pedálu možnos? nadefinova? spojku na tla?ítko - nevyhnutné pri štartoch (zaradená jednotka, plyn na natlakovanie turba, spojka, o?i na stopkách, nasko?í zelená - pusti? spojku), alebo potrebe rýchlo sa oto?i? o 180 stup?ov,
+ pri vytrvalostných pretekoch možnos? v boxoch odovzda? virtuálny volant striedajúcemu kolegovi,
+ bezchybne fungujúca kvalifikácia, ?as ostane aj keby sa pretekár odpojil a opä? vrátil,
+ posúvajúce sa zna?ky hrá?ov na mapke majú farbu pod?a toho ?i je súper v rovnakom kole - pomáha preh?adu o situácii pred/za,
+ pohodlná editácia skinov na PC, plus upload aby ich videli aj ostatní,
+ možnos? spravi? video v maximálnej kvalite (napríklad Fraps), prípadne s využitím extra programov na definovaný strih a pohyb kamier po?as replayu,
+ možnos? s pomocou ?alšieho software streamova? video prenos z preteku (využívané pri významných celosvetových ligách),
+ ve?ké plus - vietor, žiadny, stredný alebo silný, mení silu aj smer a dokáže narobi? problémy aj tým najskúsenejším hrá?om,
+- stabilný server s dobrým pripojením musí niekto altruisticky zaobstara? na vlastnú päs?, výhodou je že býva fyzicky bližšie k hrá?om (?esko, Slovensko),
+ zaheslovanie servera po?as súkromných pretekov, takže neruší nikto nepozvaný,
- superpomalý, roky stagnujúci vývoj (pracujú na tom maximálne traja ?udia).

Gran Turismo:

+ striedanie d?a a noci (len niektoré trate),
+ dáž? a sneh (len niektoré trate),
+ animovaný pit stop (s vynútenou kamerou),
+ lepší foto režim s fantastickými výsledkami,
- prera?ovanie bez pustenia plynu, pochybná práca so spojkou aj na volantoch ktoré ju majú,
- odštartova? online pretek môže po?as zahrievania hocikto (aj nechcene),
- v prípade hrania na volante nemožnos? ovláda? foto režim a telemetriu,
- dopredu neznáme zvýšenie výkonu pred výmenou oleja,
- mätúce vytváranie online hry s parametrom o kvalite pripojenia,
- nie celkom stabilné online, už 10 hrá?ov naraz je prive?a a hrozia ve?ké "lagy" a nechcené odpojenia,
- takmer nepoužite?ný replay (len dopredu konštantnou rýchlos?ou),
--- spiato?ka na extra tla?ítku - toto je nie?o nepochopite?né a hlúpe, správny postup je preradova? dolu až na neutrál a potom R, ob?as sa ?lovek dostane do situácie kedy potrebuje cúva?.

To najpodstatnejšie - fyzikálny model a hlavne pocit z jazdy, mi u oboch pripadá až zarážajúco podobne vynikajúci, ?oho dôkazom je aj že na rozdiel od mojich o?akávaní sa tieto dve hry vo mne nebijú - môžem týžde? jazdi? kariéru v GT5 a v nede?u ve?er sa bez problémov zú?astni? LFS ligy.

Aj tak je ale pod?a m?a z tohto porovnania zrejmé, ktorú hru robili pretekári pre pretekárov, a ktorú zamestnanci firmy pre zákazníkov.

PS: Mám rád Gran Turismo 5: http://picasaweb.google.com/substanc...nGranTurismo5#
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2011   #113
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tak jsme neodolal poridil nove ps3 a GT5.

Hraval sem driv vasnive GT1 a GT2. takze sem byl pln ocekavani.

Prvni dojmy sem byl zklaman obrazem, zvukem, menu ve hre. Postupne sem menu prisel na chut. Koupil HDMI kabel abych si to vychutnal ve FULL HD a obraz super. Postupem casu kdy clovek zacne zavodis s lepsimy auty me hra jako arcada ( ne sim) pohltila. Pro fandy GT super hra. Jen porad nechapu proc ho nepusti i na PC. je to skoda.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2011   #114
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Sranda, práve som si sem prišiel oddýchnu? po nervy-drásajúcom polhodinovom preteku na daždivom Nordschleife (dlhá 24h verzia) so šialene výkonnou Toyota Minoltou, uff...

Pred GT5 by som napísal, že Gran Turismo na PC nikdy nemôže by?, pretože na PC sa nijako nedá zaru?i? zážitok aký Polyphony Digital zaru?ujú - ?iže absolútnu stabilitu fps a bezproblémovos?. Žia? hry na sú?asnú generáciu konzol už tiež obvykle nie sú plynulé ako bývali predtým, a patchovanie sa stalo štandardom.

Edit: Jo a pozor, na _každom_ novom aute treba ís? do jeho nastavení a zruši? na nulu trak?nú kontrolu, default je vždy 5. A myslím že s vypnutými pomôckami je jazdný model dos? podobný LFS, ?o je pochvala pre oboch. :-) Len tie pneu mi pripadajú divné (teploty), plus všetko ?o som už spomínal. Ale kto iný vám dá noc/de? na Nurburgringu? To potom ?lovek všeli?o odpustí. :-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 5.2.2011 at 22:49.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2011   #115
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

daleko nejsem zatim 14lvl. Myslim ze bych prekousl obcasny zasek hry nebo patch ci mensi kolisani FPS. Preziju to u jinejch her prezil bych to i tady. tesim se na velke GTR a tu 24 hodinovku a noc a den.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2011   #116
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Zdravim,

mam mensi problem.

Jsem na 20lvl mam na plno vytuneny Ferrari Spider F430, BMW M3 coupe, Nissan GTR V 09 , ale ani na jednom z nich mi nejde v GT Auto koupit celkovy aero vylepseni? Co delam spatne? nebo to na tehle autech opravdu nejde? V podstate se mi to nepodarilo jeste dat na zadny auto.

Diky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2011   #117
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Zdravim,

mam mensi problem.

Jsem na 20lvl mam na plno vytuneny Ferrari Spider F430, BMW M3 coupe, Nissan GTR V 09 , ale ani na jednom z nich mi nejde v GT Auto koupit celkovy aero vylepseni? Co delam spatne? nebo to na tehle autech opravdu nejde? V podstate se mi to nepodarilo jeste dat na zadny auto.

Diky
mám +-180 aut a nenašel jsem jediný u kterýho by to šlo
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 14.2.2011   #118
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by dravgunov View Post
mám +-180 aut a nenašel jsem jediný u kterýho by to šlo
no tak to sme na tom stejne. nekde bude nejakej detail urcite. Kazdopadne me nezbejva nez posetrit na zondu. pac tydle zavody uz se bez aera moc jezdit nedaj :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.2.2011   #119
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kto má asi už vie že dnes bol pomerne ve?ký update... napríklad hra? na dia?ku z internetového browsera, skúsil som, ale PS3 musí by? v špeciálnom "standby" režime, na výber je len 9 eventov, za súperov si môžete sami naseka? B-spec driverov priate?ov bez toho aby o tom vedeli. :-) A dos? ?alších opráv. Asi tak 100 ?udí spraví rovnaký po?et fixov ako 1 ?lovek na nKPro. :-)

http://www.ps3mania.sk/novinky/gran-...47.html#p23308

Edit: Sonyk - za svoj level 29 som toto ešte nerobil, len som Corvette prerobil na race špeciál. Ur?ite to budú len niektoré autá.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2011   #120
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post

Edit: Sonyk - za svoj level 29 som toto ešte nerobil, len som Corvette prerobil na race špeciál. Ur?ite to budú len niektoré autá.

no ja sem na 23. a prave me dost stve ze to neni napsane u toho auta kdyz ho kupujes. protoze pak jsou to vyhozene penize. ale ted si koupim Zondu nebo tu "placku od Audi toho naftaka a bude to :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 06:05.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.