Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.8.2007   #1
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default Týmová bitva - UFR - tiskovka

Edit by Cha> prubezne vysledky a replaye

Predem diky Legolemovi za likvidacni zakrok v longu. V nasledujici hromadne nehode mi vzniklo takove poskozeni, po kterem to uz slo na boudu samo...

Kvaldu jsem pohnojil. V posledni zatacce jsem sel pres boudu a konec. Mel jsem zajety cas, ktery stacil na start temer z konce.

R1: Celkem rychle jsem se dostal dopredu, jeste pred pulkou zavodu jsem byl 4. Dojel jsem Agarashe s TonymG. V jednom kole ale Agarash pred posledni zatackou brzdil driv, trochu jsem ho postrcil, on se odrazil do Tonyho... za tohle sorry, nestihl jsem zareagovat. Agarashe jsem predjel za chvili, na Krpase jsem uz ale nestacil. 2.

R2: Start z 9. mista. Opet to slo docela rychle, Itar mi kolegialne pustil 2. misto, za to diky. Lennyho jsem pomalu dojel, posleze predjel a nakonec jsem mu ujel. V cili 1.

Long bohuzel dopadl jak dopadl, posouzeni situace necham na komisarich.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Chaos; 20.8.2007 at 23:41.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #2
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace - Eh.. no... v prvním m??eném kole jsem si neuv?domil, že se nesmí do pit?... takže shift+p... hned jak sjem to zmá?kl, tak jsem si uv?domil, co to bylo za blbost... ---> žádný zajetý ?as = poslední místo na startu

1. závod - Auta lítala p?ede mnou, za mnou, vedle m?, nade mnou (možná i pode mnou ), nakonec 6. místo

2. závod - Start ze 4. místa, po T1 druhé místo. Následovalo n?kolik kol nudy, b?hem nichž m? dojel Kid. Toho jsem v první zatá?ce pustil, aby to mohl nandat Lennymu ... Pak až do konce nuda, 3. místo

Long - Hodn? zajímavý závod... spousta zvrat?, po pitech se mi povedlo dostat na druhé místo. 5 kol p?ed koncem jsem ale v nájezdu do poslední zatá?ky ud?lal chybu a vykouzlil pár kotrmelc?. Díky bohu (a všem t?m ufon?m) se mlj v?z p?evrátil zp?t na kola. Pak už jen rychlý finish a 4. místo.

Summary - Op?t povedený závod, upevn?ní vedení a pár p?kných souboj?. Nevím nevím, jestli budu chtít nechat p?íšt? n?koho dalšího z koleg?
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

No set zadnej pac neplatim faktury XEDOX Ing. a tak legolem musel najit neco u zapadnich sousedu. Jen upravit odklon a husteni pneu a hned casy pod 52 a parada.

Kvali dobry 14. misto

Sprint1: 7. místo super race boje parada, proste zavod jak ma byt. Jinak teda stesti ze se mi vyhly nehody.

Sprint2: pod tlakem ufounu sem se snazil jet rychle, ae nevyslo to. rozhodil sem gumy v sikane z kopce ohrozil Agarashe a ostatni za cos se moc omlouvam.Potom pri ataku Pacha sem nevedel ze mam tolik poskozeny vuz ktery pri brzdeni tahl do prava cili do travy a dal sem mu babu.pockal jsem az pojede a dojel zavod na poslednim miste pac to lepe neslo, snad sem vas v pohode poustel na modrou.

Long: no start z prvniho parada 18. kol na prvnim pak me udolal Krpas, nijak sem se nebranil.

Pak me dotah Chaos s Felixem tak sem jim udelal misto pac do jejich souboje sem se nechtel plest.Nemohl sem celi zavod najit tempo a proste bych zpusobil problem.V boxech pohoda navrat pred Chaose Felixe a Itara. No Itar me hned dal, pkam e dojel Chaos a nechaval sem mu misto, ale on neutocil pripadalo me to jakoby me zkousel:-) snad jsem obstal.Hlidal smem zrcatka abych ho nezavrel a po par kolech me dal.Pak i felix si me vychutnal.Itarovi sem vratil predjeti kdyz si chladil gumy v pisku ale on mi to zase vratil v cili 5. misto parada.


To Kid: koukal sem na to s Legolemem , nenazýval bych to likvidacnim zakrokem nebo tak.Nevedel o Tobe je to skoda urcite to nebylo umysln.Kdyz nam to Wood rek do sluchatek tak sme nevedeli.No nevim jak by to posoudili komisari.Posilam Legolemovi replay aby se mohl vyjadrit.

Jinak diky vsem za super race.

Specialne dik Chaosovi ze se ujal tohohle napadu na tuhle ligu.Zdar priste na trati snad:-)

EDIT: TO Kid: a z replaye vypada ze hlavni poniceni auta se stalo az kdyz sise srazil s nekym jinym a sel na strechu ale nevim na F10 byl jen mirne poskozenej P zadek
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 20.8.2007 at 23:32.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #4
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Dnes bych se chtel moc omluvit Duuku za to co jsem udelal v dlouhem zavode. Byla to kravina, nepocitla jsem ze tam nekdo pojede.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #5
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Jelikoz jsem pocital s Gabelem, ze UFR pojede, nejak jsem ne nepripravoval a podvedome doufal, ze to nespadne...spadlo... UFR nemam rad, pixla s vykonym motorem. Nakonec jsem tedy jel...

Quali: R3 na zadni naprave nebyl dobry napad. Ke vsemu v 2. kole kdy jsem mel rozjety mekne PB mi po "eu reouge" vjel do cesty o kolo z5 Chvaty... crash... zastavil jsem se shodou okolnosti u prevraceneho Kida a uz mi podvedomi rikalo, ze PB nezajedu, protoze jsem se ho snazil 2x prevratit zpet na kola... marne...
Celkove asi 3. od konce s casem opravdu podprumernym oproti treningu.

Sprint1:
Pomalu jsem se prokousaval vpred. Mozek mi obcas nepobiral kolem letajici auta z hromadnych crashu... nadherne souboje se Sonykem, opravdu jsem si to uzival, nakonec jsem nad nim v posledni zatacce vybojoval flek, ale na rovince po posledni zatacce se v momentu opet stasla hromadna nehoda, snazil jsem se vyhnout vlevo, ale Devilstorm popojel(nechtene) smerem do moji naplanovane cesty a ja ho sejmul> bouda a nasledne odstoupeni

Sprint2:
Opet odzadu, tentokrat jsem mel na crashe ostatnich stesti a vzdy se vyhnul a nahnal spoustu mist... nevim co vic dodat, snad jen ze se omlouvam Chaosovi za posledni zatacku (opet), kde jsem z prujezdu eou rouge nabrah hodne hliny a snazil se jeste rychle nahnat cas pred rychle se bliziciho Chaose, bohuzel jsem to asi moc neodhad, pokud vim, ke kontaktu nedoslo, ale zjevne musel Chaos brzdit a vjel mim trat. Celkove 9. flek)

Long:
Start a opet jsem krasne vyuzil T1 k predjeti hodne vozu. Asi 7 kol jsem jel na 3. nasledne 2. fleku, po predjeti od Krpase a jinych, jsem si pekne zabojoval s Devilstormem (mame na sebe nejake stesti) a nasledne se kvuli pneu propadl. PP kolo mi uz odsluhovalo a proto dalsi propad. Opet 9. ale vzhledem k odpojenym zavodnikum to nebude tak hrozne...

Dekuju za super zavody a omlouvam se za mensi stouchance.
Tesim se na pristi podnik a jelikoz mam na podobne veci stesti, pojedu zase to co nechci
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #6
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Unhappy

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Dnes bych se chtel moc omluvit Duuku za to co jsem udelal v dlouhem zavode. Byla to kravina, nepocitla jsem ze tam nekdo pojede.

No problem Dnesla sem nemel svuj den , kazil sem to kde se dalo, jediny co mi docela vyslo byla kvalda. Hlavne se omlouvam Felixovi a Kidovi kteri kuli me hodili boudu a taky Vazlimu do kteryho sem naboural v T1 kdyz sem se spatne podival a zacal sem brzdim o nekolik metru pozdeji a pak uz jel jen rovne V dlouhym zavode mi to neslo skoro uz vubec a delal sem hloupy chyby, nemel sem na to dal uz nervy a odpojil sem se.
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #7
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

prvni zavod s G25, takze sem necekal vysledky ale docela to slo.
Kvali: hm pohodicka parkrat sem zajel pod 51s a to s velkym naskokem stacilo na pole.

1st. HAHAHAHAHAHAHA - njn prvni zavod s G25 - v T1 sem zmacknul spojku misto brzdy. Ze skoro posledniho mista sem zacal stihacku, ktera mi vychazela az do Xtyho kola. Kde sem predjel Duuka, ale on do me malinko drbnul, ale bylo to tak nesikovny ze sem sel pres boudu. Skoncil sem na boku, takze end.

2nd. Priplet sem se do nejaky bouracky takze zase skoro stihacka, ale tentokrat sem dojel na patym miste trosku zklamanej.

Long: dalsi hahahahaha. Zase jak jinak sem byl v nejakym crashi, ale nebylo to hrozny. Drzel sem se za chaosem s kterym sme oba predjizdeli jednoho jezdce za druhym. Az prisel pit a ja si rikal ze ho dam F1 stylem v boxech. Ono by to vyslo genialne pac posledni kolo pred pitem sem mel o dost rychlejsi a byl sem tesne za nim, ale on pri brzdeni do pitu udelal chybu a vjel na boxovou zed z ktery efektne seskocil me primo na kufr a udelil mi zavratnou rychlost cca 81km/h. No sice sem z pitu vyjel pred nim i sonykem ale musel sem projet jeste boxy. No vratil sem se zase za sonykem a chaosem. Sonyk chaose pekne brzdil a ja sem se snadno dotahnul. Potom sem snadno predjel sonyka a vydal se za chaosem trosku nasranej za ten pit) . Pomerne rychle sem ho dohnal a on me genlemansky pustil za coz mu dekuju. Pak mi ke stesi chybelo jenom predjet Itara kterej byl cca 6s prede mnou. Byl sem v dobrym rytmu, ale nakonec mi spravedlnost umoznila ho predjet jednoduse. Udelal par kotrmelcu a ja ho bezproblemu predjel a dojel si pro druhy misto. Skoda toho pitu, moh sem krpasovi trosku zneprijemnit zivot.

No uz se tesim na dalsi bitvu.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #8
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Tak jenom v rychlosti.Ani sem nevedel jestli pojedu pze v posl. dobe mam problemy s hardwarem(pada lfs) a tak to u me bylo trochu chaoticky.set sem mel jen na 7 kol a co mi poslal Vazli byl gut!ale vjel sem s nim rovnou do zavodu takze taky zadna slava..ale zvyk sem si hned.Takze:
Kvali : tusim 6.misto (zapomel sem ze se nesmi do boxu takze sem odjel 5kol zhruba a konec )
Race1 : po pulce zavodu sem se drzel na 3-4 miste stihal sem Agarashe a potom se prihnal i Kid.. kterej to zatacku pred cil. rovinou v jednom z posl. kol docela srovnal a poslal do me Agošo takze rana..mel sem co delat abych se udrzel na asfaltu.Nasledovala strata kterou uz sem nedotah.Pul kola pred koncem sem trochu dojizdel agoše az nakonec udelal chybku takze v cili 3.misto(coz slo)
Race2 : nekde sem se drzel kolem 7.mista ale udelal sem chybu v zadni sikane takze sem musel jet pres pisek a chytnul sem se o gumu ktera me roztocila.Omluva tem co si o me strejchli,ale na druhou stranu to neni moje chyba. auto na srá?,...spectator!
Long: nak sem nestihal doladit auto..a asi proto sem startoval az z uplnyho konce.Ze zacatku fakt mela..videl sem akorat (Lenyho)? po malym kontaktu se mnou v kotrmelcich. jinak par souboju ale nic extra takze sem si nakonec dojel pro 6.misto.
..........Dalsich zavodu TB se zucastim az mi bude fsechno fungovat jak ma

EDIT : Jo a Spanglere ten tvuj vyjezd z boxu(long) ten byl brilantni

Last edited by ŠakaL; 20.8.2007 at 23:59.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #9
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Predem diky Legolemovi za likvidacni zakrok v longu. V nasledujici hromadne nehode mi vzniklo takove poskozeni, po kterem to uz slo na boudu samo...
To se moc omlouvám, m?l jsem sám co d?lat (dostal jsem p?ed tím, p?kných pár ran) a tebe jsem v tu chvíli opravdu nevid?l, koukal jsem na replay a až teprve tam jsem vid?l, že jsem ti to tam zav?el.
Ješt? jednou se moc omlouvám, nebyl to úmyls.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2007   #10
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

vzhledem k tomu ze jezdim sam, tak to moc neresim, set vezmu nejakej co mam a jedu... dneska to az na par mejch chyb bylo moc fajn hlavne dlouhej zavod jsem si uzil... sorry Felixovi za ten prujezd boxy, ale steloval jsem zastavku v boxu a nejak se mi tam pripletla ta zed... predtim to byl paradni souboj, uzil jsem si to... sonyk> zkousel i nezkousel mel jsem set na so4, takze mi to az tak nejelo a tobe to jelo celkem slusne, takze predjeti nebylo otazkou jedny zatacky... peknej souboj
vic takovejch jako s tebou a felixem... tesim se na priste

3. Závod se pojede: RB4 @ FE Gold, obla?no ve?er
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 20.8.2007 at 23:56.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #11
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

no tak predem je treba rici, ze zavazky a predsevzeti spojene s timto zavodem byly celkem vhodne zvolene.. ja od toho moc necekal, mesic jsem LFS nevidel, navic se jelo s tim... no... "autem"...

stahl jsem si set na bl1 a v 19:20 hura delat prvni kolecka...

nema tedy ceny se tu nejak rozepisovat o prubehu jednotlivych zavodu. vyzdvihnu zde jen souboj s Legolemem, uz ani nevim ve kterem zavode to bylo. zajimavy byl ten souboj tim, ze jsme se sli past spolu, coz bylo pro divaky jiste usmevne tady se chci Legolemovi omluvit, za to, ze jsem do nej na te trave lehce tuknul... nemel jsem vuz plne pod kontrolou...

globalne je nutne prohlasit, ze jako tym jsme podali velmi vyrovnany vysledek (kazdy 2 body).
Novas is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #12
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

No tak sem p?idám taky sv?j pohled na v?c

Kvalda: Mizérie, ?as pomalejší než osobní max. byl sem n?jaký ospalý a v?bec se nesoust?edil. Když sem m?l rozjetý dobrý ?as, n?kdo se mi p?ipletl p?ed auto (myslim že Chvaty) a pak sem byl n?jak mimo rytmus.

S1: Start, pak to tam za?lo n?jak lítat, pomuchlali m? tam, pak n?jaký tvrdší souboje (všem se omlouvám) a konec myslim 14 nebo 15 místo.

S2: Za?átek mi vyšel, vyhnul sem se tam n?jaký boura?ce, ale pak chyba v tom klesání výlet mimo, auto nešlo ovládat, pak sem vlítnul z5 na tra? ?ist? jako ne?ízená st?ela a ješt? u toho rozhodil pneu (všem se omlouvám, ale jako v tom písku to nezatá?í ) 19 místo, posun asi na 10, v p?edposledním kole v poslední zatá?ce chyba, výlet mimo tra? a propad na 13 místo.

Long: start dobrý, pak sem to tam jednou nedobrzdil a popotla?il myslím že Krpase, tímto se mu omlouvám, šel jsem pozd? na brzdy a už sem s tim nic nemohl ud?lat. Tím sem asi poškodil záv?s PP kola, ?asy asi o 1.5 sekundy pomalejší než ostatní, blokování rychlých jezdc? co se p?es m? pomalu dostávali v 15 kole už to nešlo, boxy. Chyba v plánu, nedošlo na vým?nu pneu, i když to bylo asi dob?e, protože byla n?jak divn? sjetá a už se neh?ála Dostal jsem se do rytmu (kone?n?) Pak postup na 9 místo, super souboj se Spanglerem a posun na 8. místo. Ke konci sem dojížd?l ješt? Miriho, ale na to už byl závod moc krátký

Všem se omlouvám, pokud sem n?komu zp?sobil újmu, nebylo to schváln?. A díky za p?kný závod (long). Také velký dík Chaosovi, že tohle pro nás d?lá
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #13
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
To Kid: koukal sem na to s Legolemem , nenazýval bych to likvidacnim zakrokem nebo tak.Nevedel o Tobe je to skoda urcite to nebylo umysln.
Je fakt, ze jsem to psal bezprostredne po odpojeni a jeste jsem byl dost vytocenej. Ted bych to likvidacnim zakrokem nenazval, ale faktem zustava, ze...

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
EDIT: TO Kid: a z replaye vypada ze hlavni poniceni auta se stalo az kdyz sise srazil s nekym jinym a sel na strechu ale nevim na F10 byl jen mirne poskozenej P zadek
...mi ostatni v nasledujici kolizi narazama pomuchalli UFR takovym zpusobem, kdy pri zatoceni ma auto mirnou tendenci jit na dve kola. S prispenim obrubniku to pak slo samo. Duuku v tom byl celkem nevinne.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #14
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Budu strucnej pro me uzasnej vecer, pripadal sem si jak Alenka v risi divu.

Quali
ruzvrhnul sem si to vzdy na 4 kola pak vymena pneu a paliva. Celou kvali jsem byl kolem 5-7 mista a pak jsem si ve stylu Alonsa pockal v boxech na mezeru na trati a posledni rychly kolo. Zadarilo se a pro me uzasny 2 misto.

Race1
hned od startu to vypadalo na peknej souboj do T1 s Felixem jenze ten misto na brzdu dupnul na spojku a bylo vyreseno. Jinak to znam kdyz jsem mel G25 new taky se me to dost stavalo Pak uz jen krouzeni a udrzovani si odstupu. 1 misto

Race2
Start z 9 mista sliboval pekne souboje ale vsechno zhatili rozhozeny gumy v sikane, ktery sem samozrejme nabral a po omlaceni o svodidla uz jen krouzil a obcas nekoho predjel. Nakonec 8 misto

Long
Start z prostredka sliboval skvele souboje a ty se taky konaly. Prekvapive jsem se proplejtal dopredu a v cca 20 kole jsem se dostal na celo pole a zacalo ujizdeni poly, ktere bojovalo, coz me nahravalo do karet. V 26 rychlej pit a po vyjezdu cca 17s naskok pred druhym uz vedl jen k udrzovaci jizde kterou narusila jen jizda po dvou v 46 kole kdy me zatrnulo a abych auto dostal z5 na 4 kola malem sem urval volant ze stolu Nakonec se zadarilo a pro me uzasne 1 misto.

To Devilstorm: v prvni chvilce me napadlo ze je to odplata za dotyk v predchozi zatacce :-) za ktrej se ti omlouvam ale na vyjezdu jsem byl o milimetr sirsi
__________________
Vcz Rulezz

Last edited by Krpas; 21.8.2007 at 09:57.
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #15
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalda: prekvapive PB a z toho 3 miesto na starte

Sprint 1,2: Start z prednych pozicii je pre mna nezvykly, hold pretekova rychlost este nie je ako by mala byt a tak som to vacsinou spuntoval a postupne stracal pozicie: vysledok 9. a 7. miesto. Ale tie suboje aj ked som vacsinou neodolal stali za to

Long: Start z 11. miesta odpovedal mojmu pretekovemu tempu a tak som aj na 11. mieste skoncil...

Skoda toho ze som par krat v kazdom preteku prebrzdil PP pneu a potom sa mi uz tazko jazdilo... ale co uz - dalsia skusenost
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas View Post

Race2
Start z 9 mista sliboval pekne souboje ale vsechno zhatili rozhozeny gumy v sikane, ktery sem samozrejme nabral a po omlaceni o svodidla uz jen krouzil a obcas nekoho predjel. Nakonec 8 misto


moje vina omlouvam se nejak sem se tam nevesel a uz to nestihnul strhnout do prava do pisku
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #17
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas View Post
To Devilstorm: v prvni chvilce me napadlo ze je to odplata za dotyk v predchozi zatacce :-) za ktrej se ti omlouvam ale na vyjezdu jsem byl o milimetr sirsi
Nene, to s tim nem?lo nic spole?nýho. N?jaký malý p?etla?ování, je p?ece p?i závodech normální, a p?i soubojích n?jaký poma?kání plech? ne?ešim, pokud to je jízda plech na plech to je p?ece to správný co m? na tom baví Jen se to nesmí p?ehnat a být to fair.
Já v tu chvíli stál na brzd? a koukal jak se pomalu p?ibližuju k tomu kuf?íku co má UFR. Njn co ?lov?k neubrzdí to neukecá
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #18
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Je fakt, ze jsem to psal bezprostredne po odpojeni a jeste jsem byl dost vytocenej. Ted bych to likvidacnim zakrokem nenazval, ale faktem zustava, ze...


...mi ostatni v nasledujici kolizi narazama pomuchalli UFR takovym zpusobem, kdy pri zatoceni ma auto mirnou tendenci jit na dve kola. S prispenim obrubniku to pak slo samo. Duuku v tom byl celkem nevinne.
jj no nejak se to jakoby zahryzlo ve smyku a strecha a tim tlumic kaput.z f10 to nevypadalo na vazny poskozeni ale je pravda ze to neni videt. ja mel taky jen drobne kleply predni kolo a nedalo se s tim normalne jet no a trefil sem pacha.
Uvidime co komisari.myslim ze Legolem o tobe fakt nevidel, pac tusim nebyl ani pohyb volantem do prava jako ze by te blokoval jel proste furt rovne.Kazdopadne je to skoda
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #19
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
moje vina omlouvam se nejak sem se tam nevesel a uz to nestihnul strhnout do prava do pisku
stavaj se horsi veci v zivote
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 21.8.2007   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas View Post
stavaj se horsi veci v zivote
to kazdopadne, ale vcera to byly fakt super zavody a tohle me mrzi proste
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.