Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.8.2007   #61
emyl
Newbie

 
Join Date: 5.10.2004
Location: Praha
Posts: 7
Smile Slevy

S tema slevama to tolik nereste, hlavne se mi na akci hlaste, ze jste z LFS konunity, kdyz se mi to nebude zdat, proklepnu vas zaludou otazkou.
Jinak add diskuse nad slevama - slevu muzu dat komu chci a kdy chci, treba pekny holce se mi bude chtit ji povozit. Cenik se musi dodrzovat jako horni hranice, problem by byl kdybych po nekom chtel vic nez je v ceniku. A v praxi (zatim po prvni akci) nechama lidi stejne dokoncit zavod, takze v realu jedou dyl nez si zaplatili.

Jinak se na vas v sobotu tesim
emyl is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2007   #62
joshua
Member

 
joshua's Avatar
 
Join Date: 15.7.2005
Location: Most
Posts: 117
Default

takže moje dojmy: parádní hra?i?ka, s tim se ?lov?k fakt vyblbne n?kdy p?íšt? si ješt? zkusim F1, at vim jaký to má po?ádný brzdy. jinak asi nejvíc jsem si užil s LX4 na fernbay gold. ty obrubníky tam jsou dábelský... proste super sranda, díky
__________________
The one who gets on the throttle first usually wins, because all we do is drag race between the corners.
-- Carroll Smith

B.E.E.R. Team member- BEER Team web
joshua is offline   Reply With Quote
Old 11.8.2007   #63
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

ja som uvazoval ze by som si vyskusal LX4 na Blackwood Rallycross. myslite, ze by sa to dalo prezit bez vacsich zdravotnych nasledkov? (myslim tie skoky a dopady)
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2007   #64
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

joshua> rado se stalo
Ondrejko> no BW rallycross se samo taky da, ale trat je fakt dost hrbolata nejhorsi je 2. skok, ten do zatacky a pak druha pulka druhy sotolinovy casti... samotnej skok je celkem v poho, jen to trochu drcne
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2007   #65
NASRAT
Member

 
NASRAT's Avatar
 
Join Date: 26.10.2005
Location: Ji?ín
Posts: 359
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ja som uvazoval ze by som si vyskusal LX4 na Blackwood Rallycross. myslite, ze by sa to dalo prezit bez vacsich zdravotnych nasledkov? (myslim tie skoky a dopady)

.... Proti gustu žádný dišputát: teda když se nebojíš, že se s tebou nepropadne podlaha chaosovy maringotky

Last edited by NASRAT; 12.8.2007 at 10:19.
NASRAT is offline   Reply With Quote
Old 12.8.2007   #66
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Ted v Moste jsem se byl taky svezt, priznam se, ze jsem se strasne tesil.
Prede mnou byli dva lidi. Jeden malej kluk, kterymu emyl zapomnel prepnout detskej profil, takze to s nim docela hazelo, protoze porad boural (jel LFS) a pak chlapek, kterej jel v GTR2 Brno s nejakou bestii, uz nevim s jakou. Tady to s nim hazelo ocividne vic.
Pak prisla rada na me, vybral jsem si FXR a SO Long. Musim uplne otevrene priznat, ze behem tak kratky doby, na jakou si za to sednete, si to vubec neuzijete. Jednak je to dano tim, ze volant, pohled a vubec dalsi veci, se kteryma jsme doma szity, jsou tady uplne jinak nastaveny a pak je tam jeste vliv 301-cky. Prvni dve kola jsem si to otukaval a trochu jsem zacal jet az to posledni, treti kolo. Emyl mi sice nabizel, abych se jeste projel, ale za mnou uz nekdo cekal a ja si dokazal predstavit, ze je stejne netrpelivej jako jsem byl pri cekani ja :-)
Rozhodne tedy doporucuju si zaplatit treba dvakrat a uzit si to aspon tech 10 minut.
To treti kolo jsem uz prestal vnimat, ze se se mnou neco naklani, ale bral jsem to jako sily pusobici v aute. Samozrejme to ma do reality daleko, zvlast sily v GTR autech to nikdy nemuze napodobit, ale je to uzasnej posun smerem k realite. Naprosto neuiveritelne to simuluje drobny lavory na trati, kam se cely auto jakoby propadne a pokud je to v zatacce, je to zazitek. Bourat jsem uplne zapomnel, jen dvakrat jsem nedobrzdil a trochu se oprel o svodidla, ale rana to nebyla.
Pro me dost nezvykle velkej odpor ma plynovej pedal. U brzdy se mi to libilo, u plynu moc ne.
System overovani, jestli mam nebo nemam S2 licecni (kvuli sleve) je genialne dumyslnej, nebudu ho snad ani radsi prozrazovat ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.

Last edited by 00Ja; 12.8.2007 at 23:03.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 13.8.2007   #67
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

este ze mam u svojeho uctu na lfs svoju fotku, dufam ze toto bude stacit na to ze som majitel lfs uctu.
karlik is offline   Reply With Quote
Old 8.9.2007   #68
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Default

Ahoj, tak i já bych se s Vámi rád pod?lil o svých dojmech ze ?tvrte?ní jízdy na t?istajedni?ce, kterou mn? a mému týmovému kolegovi Maxovi umožnil Chaos. Je to opravdu paráda, nejvíce mne p?ekvapila spousta nerovností na napohled rovném asfaltu, které normáln? nelze ani zaregistrovat. Krom skv?lé simulace všech odst?edivých sil je opravdu adrenalinovou záležitostí p?ejížd?ní obrubník?. Jel jsem AS Nat s FXR a v prvním kole jsem to st?ihnul v šikan? p?ed cílovou rovinkou jako obvykle a nejen že jsem v d?sledku toho co nastalo ztratil kontakt s pedály a volantem, ale byl jsem rád, že jsem v?bec z?stal v seda?ce. Další kola už jsem pe?liv? rozmýšlel a s respektem objížd?l v?tinu obrubník?.

Jinak ?asy cca o 10 sec pomalejší, jednak, že jsem jel jen 3 kola ale hlavn? jak psal 00Ja spoustou nových vjem? a v neposlední ?ad? rozdílnou technikou (spec. volant a pedály (které jsou opravdu "tvrdé")

Pro ty co by se cht?li podívat na šílenou Maxovu jízdu posílam link:
http://leteckaposta.cz/115410564

záv?rem díky moc Chaosovi, že nám umožnil tento simulátor odzkoušet a v?noval nám ?ást svého soukromého ?asu.
__________________
none

Last edited by Miri; 8.9.2007 at 10:37.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2007   #69
Dallda
Newbie

 
Join Date: 10.1.2007
Posts: 21
Default A1gp

Vzhledem k tomu, ze bych chtel tento simulator cim dal tim vice vyzkouset doufam, ze se Chaos ci nekdo z jeho okoli rozhodne jej privest na A1GP do brna ktere je 12.10 - 14.10.2007
Dallda is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2007   #70
PeWe
Newbie

 
PeWe's Avatar
 
Join Date: 2.9.2007
Location: Ostrava
Posts: 9
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
....
Krasne video,kdyby to nekdo hodil pres strechu tak ho to z te sedacky musi vykopnout.
PeWe is offline   Reply With Quote
Old 10.9.2007   #71
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by Dallda View Post
Vzhledem k tomu, ze bych chtel tento simulator cim dal tim vice vyzkouset doufam, ze se Chaos ci nekdo z jeho okoli rozhodne jej privest na A1GP do brna ktere je 12.10 - 14.10.2007
no bohuzel te musim zklamat, ja musim do prace a spolecnik akorat odjizdi na dovolenou... do Brna jedem za tejden na to na GTcka...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2007   #72
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

info o akci na FIA GT:
prijezd v patek ve vecernich hodinach (teprv odpoledne vyzvednu vlek), jestli tam budem v 20.00 budu rad, ale spis to vidim na pozdeji... pisnu sem nez vyrazime z mostu, cestu pocitam alespon 4hod...
jinak svezt se bude mozno uz od patku od prijezdu, so + ne asi od pul devaty do tak 23.00 max...
vlek bude umisten za tribunama co jsou u cilovky...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 20.9.2007 at 14:26.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2007   #73
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

odjezd z Mostu v 20.00 ... Brno asi o pulnoci...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #74
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tak jsem ten maslostroj vyzkousel a reknu vam, vymlet se na Joux Plane v 200Km/h je proste masakr . Z myho pohledu je dost jinej pocit rychlosti, je to asi dany platnem, oproti monitoru. Prislo mi, ze jedu porad pomalicku a najednou vidim, ze valim na 6 plnej knedlik. Pocit ze zrychleni uplne uzasnej. Nevim, jak to zavodnici delaji, ze maji nohy furt na pedalech, ja je spis mel porad mimo (coz teda bylo taky dany tim, ze jsem jel jak Premysl Orac). Kazdozepadne doporucuju.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #75
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Predcilo to moje ocekavani, bylo to uzasny!! F1 me dala zabrat stejne dobre jako motokara v realu
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #76
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Taky se pridam, jizda v FXR po Fern Bay byla... no, trochu me bolely zada.
Paradni zazitek, po par kolech se to i celkem podalo a slo jezdit docela rychle.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #77
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Taky se pridam, jizda v FXR po Fern Bay byla... no, trochu me bolely zada.
Paradni zazitek, po par kolech se to i celkem podalo a slo jezdit docela rychle.
zas moje prvé kolá boli o?ukávacie, ale po pár kolách som si kone?ne zvykol na plyn a TVRDÚ brzdu a potom som už nevnímal okolie, sice jeden krát sa mi podarilo auto prevráti? na strechu, no vtedy som mal pocit že z 301 rýpnem dole na hubu, ale mojich 110kg bolo v seda?ke ako prikovaných.
Ve?ká v?aka CHAOSOVI za malú protekciu, ktorá obnášala + 3 minuty jazdenia a prajem ostatným ve?a najazdených km na 301.
karlik is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2007   #78
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

já d?kuju všem co se u nás zastavili, utvo?ený dav ur?it? pomohl p?itáhnout další lidi a ve finále se cesta do Brna i p?es spot?ebu kolem 18l/100km lehce vyplatila
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2007   #79
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
ve finále se cesta do Brna i p?es spot?ebu kolem 18l/100km lehce vyplatila
co to mate za auto? americky 8 valec?
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2007   #80
karlik
Member

 
Join Date: 30.4.2006
Location: Skalica na Slovensku
Posts: 170
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
co to mate za auto? americky 8 valec?
ono asi 301 neni z najlahsich zariadeni takze pocitam cca 10 auto + 8 vozik s 301
karlik is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.