Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.7.2008   #1
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default Týmová bitva UF1@AS2 - tiskovka

Pro me naproste fiasko.

Kvalifikace: Zadne tempo cili chvost startovniho pole.

Sprint1: V patem kole jsem zjistil, ze mam palivo jeste na jedno kolo -> pit, posledni misto a pak hned milosrdny vykyv napeti v siti a nasledny time out.

Sprint2: Nevim jestli v prvnim nebo az v druhem kole mi neco hodilo LFS na listu, takze jsem v T1 profrcel v plne rychlosti kolem pneumatik do zakazane zony, ktera ukoncila moje trapeni dnesniho vecera.

Pak to za me vzal Treglis
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2008   #2
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Navazu na Aga.

long: Po prujezdu cilem prniho kola napis "This is your first lap on this track". Takze bylo jasne na cem jsem. Set mi poslal Lala pri lag startu. S UFR najezdenych par km a na tehle trati vubec nic. Nez jsem se naucil stopu a brzdny body jezdil jsem si sam na chvostu a hotlapil. Proste jen necekany zaskok.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2008   #3
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kvalifikace: zklamani 19. místo ale kdyz jsme pak koukhul na to ze je 26 lidi v 1s tak sem rek v klidu.

1. sprint :

Dobry zavod pekny souboje uz ani nevim s kym ale super. v cili 14

V kontaktu s Gothou mam svedomi ciste ja jel rovne on me predjizdel ale zacal se zarazovat moc brzo.

2. Sprint

Start z prvniho , pekny soubouje s jardou polmou az do konce kdy me prvni misto nakonec ale vzal Jimik o 11 tisicin na cilovce. no skoda

3. long super propracoval sem se po nadhernych soubojich na 15 misto v boxech sem dalsi dve ziskal a bojoval o 11 misto s pepem a cantwem - super souboje fakt pecicak. jenze ti dva spolu kolidovali a dojel me neskutecne rychlej Mino a dal si me pak znova problemy jezdcu predemnou a dalsi nas Lala a pacho tusim. No a dojel dukku. Bok po boku ve 26.kole v sikane na horiznotu, jenze dukku auto nepustil rovne k pravemu obrubniku ale uhul ke me coz melo za nasledek moje odpinknuti do kaceru a propad o pet mist. no vrchol byl brano najezd do posledni zatacky sem vedel nej ale on me nabere a vytlaci do pisku. Skoda techto dvou momentu na jinak skvelem veceru. Dukku sry nemyslel em to zle jen me to mrzi:-) Mista si tam mel kurna dost na to to pusit rovne :-) ale to se holt stava to jsou zavody

Gratuluju vsem co dojeli, super ucast.

Puvodne jsem chtel nadavat na Inserty co to vybrali ale nakonec docela dobry

VELKY DIKY J.Polmovi za set bez nej ´bych si ani neskrt
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 7.7.2008 at 23:48.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2008   #4
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

povodne som vobec nemal ist (trenoval som len minimalne), len som skusal kvaldu a potom som zaskocil v zavere za Megina-na jeho naliehanie ze je dnes este viac mimo ako ja
q velmi vyrovnane casy-niekde na konci
long 7 miesto a mohlo byt aj lepsie keby som to neposral v depe( hold aj to treba potrenovat), pekne suboje skoda len ze som v 16 kole neodhadol svoju poziciu k EXD Mikimu a poslal ho mimo trat (mal som pocit ze uz som dostatocne pred nim a zachytil ho zadom) sorry zial aj to sa stava.
Za tim som rad, ze hlavne Mino predviedol pekny vykon-len tak dalej.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 8.7.2008 at 00:05.
Bigman is offline   Reply With Quote
Old 7.7.2008   #5
caNtwO
Member

 
caNtwO's Avatar
 
Join Date: 17.3.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 382
Default

Moje dojmi jsou:

Bomba závody, dlouho jsem si takhle nazazávodil. Hlavn? jsem úbec ne?ekal s tím že dopadnu tak jak jsem dopadl

Kvalda:
7 místo no p?ed závodem bych po?ítal tak 20-30 místo.

Race 1
V podstat? celej závod jsem se držel na tom sedmem míst? a dojel jsem tak i do cíle, i když to bylo možná tak jen o poznávácí zna?ku s KxR Radkem, super souboj a já mu za n?j d?kuju.

Race 2
Start z 8 místa taky paráda, ?íkal jsem si že to musím udržet a nad moje o?ekávání to bylo 5 místo, luxusní peci?ka. m?l jsem dost radost, ale zase na m? tla?il te? zase KxR Bohemian. taky to bylo o kousek myslím že o pulku auta.

Race long
Start z 19 místa snažil jsem se hned drát dop?edu a doplatil jsem na to že jsem nebyl pozornej a d?lal jsem víc chyb ale pak se mi poda?ilo dostavat do p?edu, ve 14 kole jsem zajel do box? sstratexie byla taková (hlavn? netankovat) to by bylo v pohod? ale posouval jsem se a nemohl jsem se trefit na "žlutý ?tvere?ek" a p?íšel jsem o dv? místa, pak se to po?ád st?ídalo a st?ídalo a nakonec jsme dojel na 14 míst? jako nic moc, ale taky dobrý p?es to p?ezevšechno to jde.

Musím pod?kovat kluk?m z KxR jmenovit? Radkovi a Bohemianovi za super ?istý souboje
__________________

ESCARGOT racing team | ALTP CUP | LeGolem | My CTRA | používám nastavení voz? od XEDOX engineering

AMD Athlon 64 X2 Dua l Core 6400+ 3,22 GHz|2,00 GB RAM | Nvidia GeForce GT 220 | Fujitsu monitor 23.

Last edited by caNtwO; 8.7.2008 at 00:43.
caNtwO is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #6
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Kvalifikace: 2. místo díky Radkovi, kterého se mi poda?ilo na cílovce chvíli draftovat.

1. Závod: Start-cíl 2. místo

2. Závod: Pár fajn souboj?, na konci ?ekl bych trošku nefér š?ouchnutí od Dravgunova, ale beru to. Jezdí se celkov? trochu víc tvrd?, než v IGTC ("p?ekvapiv?" ). Nakonec 7. místo.

Hlavní závod: Od za?átku jsem se propracovával dop?edu až na n?jaké 8. místo, pak kontakt a propad zp?t na 18. pozici. Stíhací jízda, asi 10 kol p?ed koncem 5. místo a byl jsem nalepený na ?tve?ici KxR vs. CeRT. Potom následovalo 7 úžasných kol plných ?istých, a zárove? tvrdých souboj?. Poda?ilo se mi dostat na 2. místo a díky lehkému zaváhání soupe?? trochu poodjet a za?ít stahovat Radka. To se mi nakonec povedlo a asi dv? kola p?ed cílem se mi povedlo dostat p?ed n?j. V poslední zatá?ce pak Radek kolidoval s Patrikem, takže poslední 2 kola jsem už jenom koukal do zrcátek a p?emýšlel, jak se to tam semele.

Záv?r: Až na pár chvilek velmi povedený závodní ve?er. Ale ani ten m? nep?esv?d?í v názoru na UF1 jako na jedno z nejhorších "aut" v LFS. Jsem docela zv?davý na layout.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska jsem to cekal hodne vyrovnany.. a taky ze bylo.

Q:16. Pri rozestupu 26 jezdcu / 1 sekunda jsem byl spokojenej.

R1: Pred prvnim sektorem prede mnou lital nekdo od Insertu, tak jsem radsi pribrzdil, ale schytal jsem to od Faraona. Propad na konec, ale np. Nakonec jsem to dotlacil na 19. miste.

R2: Startovat jsem mel 19., ale Harad odpadl, tak jsem zabral jeho misto (14.). Do cile jsem se bez nejakych vetsich problemu dostal az na 8. misto, i kdyz mi daval zabrat Radek.

Long: Na startu 16. Po par kolizich prede mnou a nekolika dobrych soubojich jsem se dostal na 7. misto ve 4. kole. V 5. kole jsem predjel na cilovce Ryka, ale ten do T1 asi zapomnel brzdit a sundal me. Na to se na me dotahla dvojka bohemian-Radek. Nebudu na souboje s nima vzpominat v dobrym. Hlavne prvni jmenovany mi nekolikrat solidne zatopil, takze kdyz jsem ho pak v poslednich dvou kolech pri braneni pozice trochu drsnejc blokoval, tak jsem to delal s klidnym svedomim. Nakonec 2.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #8
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: 1. miesto o stotinu pred Itarom...nakoniec som zistil, ze som si dobre nerozpocital kola, pripravoval som sa na posledne ostre kolo, ale nestihol som ho o par sekund...aspon ze uz nikto nezajazdil rychlejsi cas, lebo to kolo po uplinuti casu kvali som mal o nejaku polsekundu rychlejsie, takze by ma to stvalo

Sprint1: Start-ciel 1.

akurat bola u nas burka v tom "najlepsom", takze pred 2. sprintom kick

Internet znova nabehol pocas 2. sprintu, takze som to uz nestihol a do longu som isiel z predposledneho miesta

Long: Postupne prekusavanei sa dopredu, hlavne bolo, ze som bol hned za najrychejsimi jazdcami, takze si nemohli vpredu robit velky naskok...Z longu som si zapamatal hlavne suboj naraz so Sirom a Polmou, v ktorom sme sli do t1 bok po boku a tahali sme sa par kol...V 14. kole som bol na nejakom 10 mieste, ale pocas pitu som sa dostal pred jimika a Itara, a postupne som sa zacal dotahovat na veducich jazdcov...Asi v 20 kole som sa dostal pred Kida a zacal som stahovat dravgunova, ale ten isiel vzdy do suboja tvrdo, takze som do toho nesiel naplno, lebo som sa bal, ze obaja vyletime...Kvoli tomuto suboju nas dohnal Itar, ktory nas v poslednej sikane predbehol, aj ked to nebolo bez tukancom a stratil som na tom najviac...Podarilo sa mi dostat aj pred dravgunova s snazil som sa dostihnut Radka s Itarom, ale pri brzdeni do poslednej zatacky som mimo stopu neodhadol brzdny bod a radka som zostrelil...Este raz Radek prepac...Stratil niekolko pozicii, ja som sa prepadol na 9. miesto, v poslednej zakrute som este 1 ziskal, takze nakoneic 8.


Takze pre mna skoda, nevyslo mi to tak ako som chcel, kedze v longu som mal po kolizii s Rykom aj hodiny, ale hlavne som sa vlastnou chybou pripravil o suboj o 1. miesto
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #9
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Q: No nic extra, mohlo to bejt lepší i horší. Holt konkurence byla veliká.

1: Start z 5 fleku ujde a ned?lal jsem si starosti že bude p?epln?ná T1. Ovšem v T1 jsem m?l kontakt s EGTcantwo a ztratil jsem tak 3 místa, která se t?žko získávala zpátky. Po tom co jsem se dostal na 5 pozici, p?edemnou lehce lagoval Felix a zezadu nep?íjem? dotíral Loukota. Felix mi pak za?al ujížd?t a zezadu se to taky ustálilo tak jsem byl klidnejší. A tak to vydrželo až do cíle. Takže spokojenost s 5 místem.

2: Start super, v prvním kole jsem se posunul o 3 mista a do 3 kola se jelo vpohod?. Pak p?isla moje chyba a narazil jsem do pneu a ejhle chyby se nakupiy a jezdim osmý. Pár tesnejších souboj? s Insertem a nic víc. Vy?kával jsem jestli n?kdo nechybuje a ejhle oba dva z Insertu se porou?eli po chybách dozadu. Pro m? jen dob?e. Poté jsem bojeoval s R.Janáskem a p?i našich poty?kách se p?ed nás dostal EGTcantwo v nájezdu do posledního kola. Na cílovce to už na cantwa nesta?ilo tak aspo? 6 místo. Taky dobrý.

L: Start ze zadních pozic vcelku ušel, poté jsem se spíš soust?edil na to neud?lat žádnou v?tší chybu. Pomalu jsem se probíjel dop?edu. Vyhnout se kolizím a nenabourat byla priorita. Pár p?kných souboj? se našlo. V osmém kole jsem v T1 snadno vybrzdil Kida, pak jsem od n?j obdržel pekný š?ouch (...nadšenej jsem z toho nebyl) cca do 10 kola jsme se drželi tak n?jak pohromad? i s kolegou Radkem. Na cílové jsme jeli s Radkem bok po boku a Kid hledal skulinku kde by se protáhnul (nenašel ) Polovina závodu se blížila a ješt? do pitu jsem uko?istil pár míst. Pit nic moc a tak ti co jeli o kolo déle získali víc. V T1 se Mike p?ihnal po pravé stran? a Kida te?oval na m?. Pak to bylo zase hodn? t?sné a jen jsem bránil svoji stopu a hlídal si abych n?koho netrefil. Kid a Harad mi d?lali starosti, ale bojoval jsem co to šlo. Objetí zprava po obrubníku v 17kole nebylo zrovna bezpe?né, ale jinak to nešlo. Poté jsem jen s posledními nervy sledoval jak vede Radek a já mám za zády Harrada, Kida a R.Janáska. Jel jsem na max, ale stejn? to nebylo dost. Ve 23 kole jsem ud?lal blbost a dostal se dop?edu R.Janásek a Harrada jsem sice udržel za zády, ale ne nadlouho. Ve 27 kole se st?etli Radek a Harrad a i když jsem d?lal co šlo narazil jsem do Radka a zpomalil ho. Díky tomu šel Kid p?ed n?j. Bránil jsem se Kidovi a ve 28 a 29 kole m? holt p?ed sebe nepustil i za cenu tvrdších soboj?, které považuji za souboje normální. Poslední se nevyplatil a stálo m? to t?etí místo. Nadruhou stranu to tak nebolelo, protože to bylo pro Radka Zajezdil jsem si dob?e 4 místo v longu super.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB


Last edited by dravgunov; 8.7.2008 at 01:16.
dravgunov is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #10
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Kvali: 13. misto

Sprint1: Postupn? jsme se dostaval p?es jezdce, všechno šlo hladce až do 5. kola, kdy jsem v poslední zatá?ce šel pozde na brzdy a sest?elil SIRa. Ješt? jednou sorry, po kouknuti replaye ti davam zcela zapravdu. Par kol p?ed cilem jsme dotahoval Cantwo, nakonec m? v posledním kole draftoval na cílové rovince a vyhral o jednu setinu. Taky d?kuji za p?kný souboj. V cíli 8. misto.

Sprint2: V 1. kole v posledni zata?ce m? sest?elil Loukota, takže strata par pozic. Nasledn? nadherný souboje s Kidem. V cíli 9. misto.

Long: Poda?ilo se m? utrhnout se od ufon?. Zajimavá situace nastala až když jsme provedl pit v 15. kole a do T1 jsem dorazil zaroven s Kidem, Bohemianem a Mikem. Mike to tam, poslal moc natvrdo a sejmul Kida a Bohemiana. Diky tomuhle incidentu jsme se dostal na 1. misto. Par kol p?ed cílem m? dohnal a p?edjel Itar. V p?edposledním kole nedobrzdil Harad a ja na to doplatil stratou 2 pozic. Poslední kolo nep?alo Boheminaovy a tak jsme využil šance a dostal jse na 3. misto.

Zav?rem chci ?ict že jsem si zavody užil a ješt? jednou se omlouvám SIRovi.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Povodne som myslel ze odjazdim vsetky preteky ale predzhadzajuci tyzden na dovolenke sa pod vykonmi dost podpisal. Bigman bol po nocnej takze jemu sa tiez moc nechcelo.

V prvom sprintiku som tusim vybojoval bodik, ale v tom dalsom som uz robil kopec chyb a to bol signal ze nastupi Bigman.

Long som uz len sledoval a boli to pekne preteky. Mrzeli ma dva kontakty Mina najprv s Faraonom, co ho stalo prepad na posledne miesto a aj pri dalsom jeho obiehani v dalsom priebehu pretekov to nebolo bez problemov. Taktiez s CantwOm ku koncu pretekov stratil nejake to miesto. Nebyt tychto 'neprijemnosti' mohol bojovat o prve priecky v longu. Ale inak super stihacia jazda!

Co sa tyka timu ako celku, na to ze to bolo nase kombo, tak sme mali viac smoly na kontakty ako by sa ocakavalo, ale celkovo to bol standartny InSeRT vykon.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #12
MikeCZ
Regular Member

 
MikeCZ's Avatar
 
Join Date: 18.2.2007
Location: ?R, Praha
Posts: 536
Default

Kvali: 11. místo...
Sprint1: Po?ád jsem d?lal chyby, nakonec n?jaký 20. místo.
Sprint2: Skon?il jsem poslední, 24.
Long1: Start 1. a skon?il jsem po sražení Bigmanem. A sorry za tu T1 v 15. kole + sorry za ostatní incidenty, pokud jsem n?jaký zp?sobil.
MikeCZ is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2008   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Mam trochu rozporuplne pocity z vykonu, ktery jsem predvedl. Taky se da rict, ze jsem mel vic smuly nez stesti.

Q: Rozhodl jsem se jet bez vymeny pneu i dotankovani a na setu, se kterym jsem pote odjel vsechny 3 zavody. Celou dobu jsem se s casy pohyboval mezi 10. a 15. pozici. V predposlednim kole jsem ovsem trefil paradni kolo vzhledem k povetrnostnim podminkam a byla z toho fantasticka treti pozice, takze radost neskutecna.

S1: Jel jsem az presprilis opatrne a tak uz behem prvniho kola ztratil nekolik pozic. Dalsi rana prisla v prvni zatacce druheho kola, kdy me Loukota pri navratu do idealni stopy naboural tak, ze jsem vyletl z trate a ztratil dalsich pet az sest mist. Protest davat nebudu, protoze jsem s nim mel par kontaktu i v longu a u jednoho z nich nemam nemam ciste svedomi. Ve zbytku zavodu jsem si jeste uzil par peknych souboju hlavne s Putnikem, ale vyslednou desatou pozici jsem dost zklaman.

S2: Prvni pule zavodu nabita tesnymi souboji s Putnikem a taky Jarda Polma me trochu potrapil. Druha pule byla uz nudna s rozestupy moc velkymi na utok.

L: Hromada souboju vetsinou uplne cistych se spoustou lidi. Nejvic mi dali zabrat Sonyk a Cantwo, dal taky Jarda Polma, Loukota a par souboju se mnou svedl treba Jimik nebo Dravgunov a ke konci i Branislav. Doplatil jsem nejvic na dve chyby. Putnik v sedmem kole rozstrelil pri najezdu na cilovku pneu mne rovnou na nos, takze jsem se razem o pet mist propadl a tri pozice jsem ztratil moji vlastni chybou pri zastavce v boxech (uz ji nebudu podcenovat).
Jak uz jsem predtim zminil, parkrat jsem se tuknul s Loukotou, z toho kontakt v prvni zatacce predposledniho kola byl urcite moji vinou. Behem souboje s nekym tam krotil na vyjezdu pretacivy smyk a ja to podcenil. Pokusil jsem se ho podjet, ale nabral jsem ho zboku. Ztratil asi pozici jen na ukor mne, ale i tak.
Na vazkach jsem byl jeste u kontaktu s jezdcem Cantwo. Opet prvni zatacka, ale kolo posledni. Zautocil jsem hodne odvazne vnitrkem a byl jsem pritom vic nez pulkou sire auta na obrubniku. Po dlouhem vahani jsem se rozhodl ho radeji pustit, i kdyz jsem pozici stejne nakonec ziskal diky lepsimu prujezdu posledni zatackou (cilem jsem projel asi jen o jednu delku auta).

Souhrnem:
Myslel jsem, ze budu u tehle kombinace usinat, ale ten vichr zpusobil, ze si clovek musel hlidat aktualni rychlost doslova pri najezdu do kazde zatacky. Celkove tedy zajimava jizda a hromada tesnych souboju.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:43.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.