Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29.9.2010   #41
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Me se to docela libi,neni to zadna super simulace,ale i tak me to bavi.Jediny minus je jak psal Ghost pohyb aut na trati,na tom mohli trochu vic zapracovat.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 2.10.2010   #42
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

tak to teda skusam, grafika super, ale ta hratelnost....

mam vsak ale aj problem, asi nemam idealne nadstaveny volant, mam logitech momo, neviem ci to niekto skusal s tymto volantom hrat ale akosi necitim ziadnu spatnu vazbu, force feedback mam zapnuty....

Napiste mi niekto ako mate volant nadstaveny v hre ale i vo windowse. Pre LFS ho mam vo wine vid priloha
Attached Images
File Type: jpg win momo.jpg‎ (85.3 KB, 28 views)
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2010   #43
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

mam G25 a nastaveno viz priloha vse funguje bez problemu
ve hre sem nic nenastavoval.
Attached Images
File Type: png volant.png‎ (788.7 KB, 25 views)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2010   #44
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

este mi napis pls ako je default nadstavenie v advanced wheel settings. som to pomenil a teraz neviem ako to bolo povodne
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 3.10.2010   #45
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

vubec nevim co po me chces :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2010   #46
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
vubec nevim co po me chces :-D
uz sme sa dohodli, vyriesene, dikes
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 11.10.2010   #47
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak mám za sebou prvý F1 2010 online šampionát, za?ali sme šiesti, po tre?om preteku sme boli dvaja a ukon?ili to. :-) Vôbec mi to ešte nejde, chcel som si vlastne len pozrie? ako to vyzerá, a vyzerá to tak že ?udia ve?a kecajú po?as preteku a obvi?ujú sa navzájom a urazene sa odpájajú. Je tam ale možnos? sa zú?astni? iba online so skúsenými súpermi (pod?a bodov skúsenosti), takže ur?ite sa dá zajazdi? aj lepšie. Ja ale najskôr musím trénova? a hlavne kone?ne zapoji? volant (išiel som iba na PS3 gamepade lebo som sa bál že hra? na volante by mi v mozgu zmazalo natrénované LFS). Inak z technickej stránky paráda.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 17.10.2010   #48
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Tak som za?al hra? trošku vážnejšie, kone?ne zapojil volant :-), po štyroch kariérnych pretekoch vo Virgin (expert, 50 percent) kolegu Grassiho porážam, ale samozrejme bod žiaden.

Najviac ma asi vytá?a ako pod?a m?a nerealisticky sa formu?a otá?a na mieste ke? ?lovek dostane šmyk v nízkej rýchlosti, najskôr som si myslel že je tam asi nerovnos? na trati a ostal som stredom podvozku "leža?" na nejakom vyvýšenom mieste. A napriek snahe ma zatia? príliš ?asto postretne defekt a ke? mám modré tak sa neviem do?ka? kedy ma predbehne, necha? to na rovinku? Dostanem penalizáciu? Lebo aj ke? mi dávajú kolo tak na niektorých úsekoch som rýchlejší, a teraz ?o. :-) Tiež som pri tréningoch dostal asi 10 penalizácií za sebou pri vjazde do boxov, doteraz mi nie je jasné kde vlastne za?ína tá ?iara a radšej to brdím skôr.

A dúfam, že o týžde? mi bude robi? ve?ký problém vráti? sa do EGT GTR Cupu, že neodštartujem pred?asne alebo si nepomýlim nejaké tla?ítko (nejaké veci mám inak v F1 ako LFS)... musím si vyhradi? celú nede?u na tréning. :-)

Edit: Jo a z force feedbacku nemám napriek nastaveniam taký dobrý pocit ako v LFS.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2010   #49
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Novinky o chystanom patchi:
http://bit.ly/cv0bRA

Nižšia šanca na defekt, jupí! To ma zatia? dos? trápi, nemám nau?ené ?o už je moc a vie to naštva?. Momentálne mám rozohraté Monaco ke? ani na asi 20 pokusov som nedokon?il :-), ke? to aj dostanem do dobre rozohratého stavu tak za?nem dostáva? modré a zase ide už predo m?a, nejde? Kde je? Dostanem už penalizáciu? Kam sa uhnem? A drb som bez krídla. ;-)

Inak nerozumiem bodu 7, ve? jasné že ?as prvého kola sa meria od prejdenia štart/cie? ?iarou, ?i niekde je to inak? Teda logicky prvý na konci prvého kola nemusí ma? fas?ák.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 18.10.2010   #50
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ud?lejte pls screen t?ch sraženych mechanik?, jen kv?li tomu se mi to stahovat nechce
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 23.10.2010   #51
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Gepas View Post
ud?lejte pls screen t?ch sraženych mechanik?, jen kv?li tomu se mi to stahovat nechce
pokusim se.

BTW ten defekt pneu je desnej. vyjel sem z boxu po vymene mekkych za tvrde a hned v prvnim kole asi ve 4 zatacce ve spa me praskla leva predni. takze hned znova do boxu
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2010   #52
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Patch je teraz "na schválenie" u Microsoftu a Sony:
http://community.codemasters.com/for...atch-news.html
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 5.1.2011   #53
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default Recenze u InsideSimRacing

Tady je celkem dobrá recenze F1 2010. Hodn? m? pobavilo porovnání Formule v F1 2010 a FW31 v iRacing. Ob? jsem zkusil.
Jinak nejvíc mi u F1 2010 vadila zpožd?ná odezva na m?j volant nebo klávesu ?ízení a volant ve h?e. To zpožd?ní m? fakt vytá?í a nejde s tím nic ud?lat.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2011   #54
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default 2011

2011 ste už skúšali? Prvá hra ktorú som si tento rok na PS3 kúpil (zatia? mi stále sta?í GT5), dnes ve?er som to kone?ne vyskúšal a mám chu? to hodi? z okna, že som ja blb vyhodil 45€ a ešte aj aktivoval online pass v?aka ?omu klesla hodnota pre prípadný ?alší predaj...

Problém - môžem nastavova? volant ako chcem, furt je to na *****, žiadny pocit prepojenia ja - volant - auto, skôr cez vrtu?ník ovládam na dia?ku nejaký mali?ký model. Nemám to?ko ?asu aby som ho plytval na hru ktorá ma nebaví. Skúsim to ešte s gamepadom, žeby som to zobral ako takú oddychovku, ale zatia? vôbec nerozumiem pozitívnym recenziám. Nech je tam aj milión reálnych tratí a safety cars at?, ke? ma nebaví ovládanie tak to môžem edit: kaka?. ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 28.9.2011 at 22:02.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2011   #55
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já to zkoušel s G25, a op?t m? zklamal obrovskej input lag (opožd?ní), ale asi je problém u m?, protože to ostatním ned?lá.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2011   #56
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Zkousel jsem to na c2d 2.4ghz, radeon 5570 (kterej jsem koupil pred mesicem), nejnizsi detaily a fps kolem 20, vypadalo to hur nez lfs, ovladat se to nedalo (jak pise flame - velkej input lag). Pokud nevydaji nejakej patch, kterej hru brutalnim zpusobem zoptimalizuje, davam ruce pryc.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2011   #57
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Update: Nie, nejde to. Ale aspo? som zistil že nie som sám kto je z force feedbacku neš?astný:
http://community.codemasters.com/for...nt.html?pp=100
(v ur?itej chvíli, napríklad v pomalej zákrute, zrazu úplne prestane klás? odpor - nie ako že "hej, predné pneu sa šmýkajú", ale ako "porucha posil?ova?a, všetko vypnuté", nejde to)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 30.9.2011   #58
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

tak to tedy asi stahovat nebudu :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2011   #59
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Codemasters, co jste ?ekali
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.