Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.8.2008   #1
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default Týmová bitva XRT@FE Gold rev layout - tiskovka

1. jízda: Udelal jsem asi 2 chybky, takze vysledek nebyl takovy, jaky jsem si predstavoval, kazdopadne i pres to jsem byl spokojeny

2. jízda:
Opet nejake ty chybky, ale vicemene se mi jelo dobre. Prvotni nervozita opadla a opet jsem si vyjel 1. misto

3. jízda:
Tu jsem podelal nejvic, kazdopadne jsem zachranoval co se dalo a nakonec opet 1. flek kdyz spocitam body za jednotlive jizdy.

Trochu mne prekvapilo chovani jedincu (oni uz urcite budou vedet)

Vic asi nemam co dodat
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2008   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ja to skratim, nervozita udelala svoje a podle toho to vypadalo, vzdy kolem 8000 bodu a sem trosku sklamany... mohlo to byt lepsi ale precijen nejsem drifter
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2008   #3
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

Ja som celkom spokojný ale druhe kolo som nemusel tak pokazi?... škoda ale v 1. a 2. 10 000 to je fajn spokojnos? 90%
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2008   #4
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Jeden z nejhorších závodních ve?er?, jaký jsem za svoji dosavadní ú?ast v LFS ligách zažil. Ani už si nepamatuju svoje jízdy, ale to, co se v pr?b?hu d?lo na serveru hrani?í s public servery.

1.) Po dlouhé dob? op?t žádný respekt k adminovi, to se jen tak nevidí (už jsem ?ekal, kdy se za?ne kickovat).
2.) Kdyby se braly body za chat/neznalost pravidel, n?které týmy by se asi bodov? vrátili o závod zpátky.
3.) N?kte?í by se m?li nad n?kterými svými výroky v pr?b?hu ve?era zamyslet, a te? nemám na mysli jenom týmy, které p?išli pouze na tenhle závod (driftersky zam??ené), ale - a možná i víc - také další, do kterých bych to v?bec ne?ekl (doty?ní jist? v?dí).
3.) Alespo? jedna positivní v?c. Myslím si, že za dané situace administrátor odvedl velmi dobrou práci, i p?es špatný stav serveru se mu poda?ilo to uko?írovat a celým ve?erem se úsp?šn? prokousat.

A vlastn? ješt? jedna dobrá v?c. Už je to za námi!
__________________

Last edited by Itar; 18.8.2008 at 23:47.
Itar is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2008   #5
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

Na to, ze som pred tymto eventom nikdy v zivote nedriftoval sa to IMO dalo... Aj ked si myslim, ze som mal na viac, ale robil som kraviny a za to sa plati.

Inak dakujem nemenovanym drifterom za priam silvestrovsku naladu, hlavne koncom 1. jazdy

// Taktiez respekt adminovi, ze to dokazal pri takych vtipalkoch udrzat ako tak
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 18.8.2008 at 23:46.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2008   #6
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Souhlas s Itarem.

T?šil jsem se, selhal jsem, p?íšt? už prosím ne.

NoLeR se p?edvedli p?kn?. Na stran? drifter? je snaha nevypadat jak banda ricer?, docela se to da?í a pak se p?ivalí tihle t?i (resp. jenom dva) jak povode? a všechno to smetou. Dobrá práce hoši.
Ale aspo? byla sranda.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2008   #7
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

ja absolutna spokojnost ,len neviem kedy konecne poniektory pochopia ,ze LFS je ONLINE RACING SIMULATOR a nie "drift super parada".
Aj tak vyhralo stastie a raceri
Dufam ,ze drift session sa v buducich sezonach nahradi rally ,alebo jazdou po dvoch kolach ,nech je vacsia zabava (a nie vrtenie zadkami aj na rovinkach a somariny ,len aby sa mi ratal "akokeby drift")

ok uz sa mi ulavilo ,aj ked som to napisal dooooost kludne a neskodne
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2008   #8
Chvaty
Member

 
Chvaty's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: Kada?(CZ)
Posts: 215
Default

Nejd?ív k jízd?. Docela se mi to pod?lalo tim mírnym vyjetím na trávu, ale tak pravidla hovo?ej jasn?, tak to beru. Každej se snažil mít co nejvíc bod?, tim že si body vyklouzával i na roivince, což mi p?ipadalo dost o ni?em, tak sem jel prost?, tak jak bych to nejspíš jel normáln?, že driftovat se má v zatá?ce hlavn? s s nást?elem v rychlosti, kterou nabereš na rovince. Nakonec z toho mám 0 bod?. Ale neva. Oprava už nebyla, pa? sem musel odejít. Což je taky m?j problém ;-).

Omlouvám se jinak za mý dva týmový kolegy, protože to co p?edvád?li, byla opravdu hr?za a n?co s tim ud?lám. Podívám se ješt? na záznam,co se d?lo po mym odchodu.

Ješt? jednou se všem omlouvám. Tento závod hodn? pošpinil NoLeR, ale m?žu si za to sám. Jinak organizace ze strany Agarashe byla super. Fakt si to zvládl na výbornou. Smekám
__________________
http://www.chvaty-design.ic.cz
Chvaty is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2008   #9
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Vsichni mi date za pravdu, ze vcera to byl opravdu jiny zavodni vecer nez obvykle. Vzhledem k tomu, ze za celou dobu, co jsme ten layout a lappera testovali, nebylo na servru 20 zurivejch drifteru, kteri skakali na start, do boxu a do spectate s frekvenci poslednich modelu CPU, nemohli jsme ocekavat neco takoveho. Bohuzel na standardnim servru se lapper tak trochu pomatl a zacal se cyklicky restartovat. Na neco takoveho jsem nebyl dokonale pripraven a blahove jsem si myslel, ze me aktivni sitove prvky a dosluhujici notebook utahne 25 pripojeni bez lagu. Opak byl pravdou a cely vecer se promenil v monstrozni lagshow, kde jsme pri kazdem driftu ocekavali crash do svodidel a pri prujezdu cilovou paskou netrpelive vyhlizeli vysledek. Alespon si ted vsichni muzem vazit toho, ze nam Tairo poskytuje X stabilnich servru.

Priste bych to resil presunem na jiny AL server, kde bych nastavil max 5 aut na trati a lappera bych opet poustel z notebooku. Je mi lito, ze me to nenapadlo drive a doufam, ze pokud bude jeste nekdy nejaka dalsi Tymova bitva, znovu podnikneme neco podobneho. Pokud pomineme technicke problemy a s tim spojenou neukaznenost jezdcu, byla to, alespon pro me, fajn zabava.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 19.8.2008 at 10:47.
Agarash is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:51.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.